Selamlar,

Videoda her konuya değinildi sanıyordum ama ana başlıkların Sıkça Sorulan Sorular formatında tekrar belirtilmesi gerekiyor sanırım. Başlayalım:

- TeknoSeyir kapanmıyor. Web sitesi kapanmıyor, kanal kapanmıyor.

- Sosyal akışı yakın vade için kapanmıyor, orta ve uzun vadeyi hep birlikte belirleyeceğiz.

- Asıl işimiz olan incelemeler devam edecek.

- Umut bizimle, Uğur ve Tansel bizimle. Onlarla daha fazla ne, nasıl yapabiliriz düşüneceğiz.

- Her ne olursa olsun Haftalık Gündem Değerlendirmesi devam edecek. Şimdilik tek başıma devam edeceğim.

- Haftalık Sohbet, başka bir formata dönüşerek, belki periyodu da değişerek dönecek. Bu, biraz zaman alacak.

- Sosyal akış bölümünün daha anlamlı hale gelmesi için yönetici sayısının artması, kurallar belirlenmesi gibi çalışmalar yapılacak.

Evet, ilk aklıma gelenler böyle. Umarım en temel konulara ışık tutabilmişdir. Merak ettiğiniz diğer detayları yazabilirsiniz.

Bugüne kadar destekleriniz için herkese teşekkürler. Yolculuk daha bitmedi, biraz daha yolumuz var, hep birlikte. 🙂

Saygılarla, LP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tuna CENGİZKANER @tunakaner

  Teşekkürler, sizleri görmek çok güzel.

  Uzun zamandır bu kadar duysal bir an yaşamamıştım. Devam edecek olmanız yüreğime su serpiyor. Cuma gecesi - cumartesi sabahı sizi dinlemek hayattaki en keyif aldığım şeylerden biri.

  Bilmenizi isterim ki beni ben yapan şeylerden birisiniz, teknoseyir kurulduğundan beri takip ediyorum, ilk günlerini yaşarken bir ünvanım yoktu, şimdi Türkiye'nin en büyük yazılım şirketlerinden birinde yazılım mühendisliği yapıyorum. İşi sizden öğrendim demiyorum ama teknolojiyi ve yazılımı sizinle sevdim diyebilirim.

  Diliniz/kaleminiz çok kuvvetli, yorumlarınızın ve incelemelerinizin kalitesi başka hiçbir Türkçe platformda yok. Sizleri takip etmeye devam edeceğim.

  Videoda bahsettiğinizin aksine, sizi sevenler olarak çok daha fazlayız. Elimizden bir şey gelirse haber etmekten çekinmeyin. Ciddiyim.

 • Elixir @elixir

  Ne güzel senaryolar üretiliyordu halbuki, bütün sırrı bozdun patron 🙂

 • Excalibur @excalibur

  Teşekkürler detaylar için. Bu haftaki gündem tek kişi mi olacak yoksa Murat Gamsız gündemlere katılacak mı?

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Abi açıklama yapman iyi oldu. Detaylar için teşekkür ederiz.

 • UnsalHanoglu @unsalhanoglu

  Biz teşekkür ederiz Levent abi. Saygılar.

 • antinatalist nasreddin-hoca @antinatalist-nasreddin-hoca

  Önerilerimi yazmak istiyorum. Oyun incelemeleri muhakkak Uğur üstlenmeli, let's play işini de eğer yapmak istersen sen yap bence LP.
  Siteyi baştan yapın bence forum tarzında olabilir, son gönderiler ve popüler konular kısmı olsa yeterli. Sitenin başarılı olamamasındaki en büyük neden tasarımı, üye olduktan aylar sonra tüm akış tikini görüp de işaretliyor insanlar. Siteye üye olunduğu anda üyelerin paylaşımı otomatik görülebilmeli. Sadece bir blog sitesi sanılıyor burası şu an.
  Haftalık gündem değerlendirmesi ve muhabbet partneri için benim önerim Umut, iyice kavradı bu işi.

 • sayit seyhan @seyhansayit

  Bunu tekrar böyle yazılı olarak görmek iyi oldu.

 • x86 @mrx

  Levent abi açıklama için teşekkürler, bazen eleştirip, kızsak bile TeknoSeyir ve senin yerin buradaki herkes için apayrı eminim. Daha benim çocuklar ile beraber dinleyeceğiz gündem değerlendirmelerini gitmek yok öyle 🙂 zabaaa kadar buradayız.

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  @leventp Tek başına zor olacak gibi görünüyor. Kemik kitle çoğunlukla yeni formatı ve videoları takip edecektir. Burası olmasa bile youtube'dan seyreder, ki çoğu insan oradan seyrediyor. Yeteri kadar moderatör ile devam edip sosyali takip ederseniz iyi olur.

  Yalnız bizim önceliğimiz video izlemesi haricinde sosyalin devam etmesi. Çünkü bir çok kişi burada sorunlarına çare buluyor, yardımcı oluyor her konuda.
  Sosyalin ileride bile kapanmaması üyelerin isteğidir, bunu dikkate almanızı bekliyoruz. Yeni formatta başarılar dilerim.

 • kortex @kortex

  Yüreğime su serpilmiş oldu teşekkürler.

 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  Biz buradayız ve destek olmaya devam edeceğiz. Belki geçmişte konuştuğumuz hayata geçmeyen içeriklere katılabiliriz.

 • alaria @alaria

  Açıklama için teşekkürler abi. Biraz içimize su serpildi 🙂

 • Yasin @yasin

  Akışta olmaya devam ediyoruz, teşekkürler.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  Oha Levent abi burada yazmış büyük olay 😀

  Görev uygun görülürse hazırız, hep destek tam destek

 • D.Tspnr @tibaldo

  Merhaba, öncelikle açıklama iyi oldu hem burası için hem diğer konular hakında. Biliyorsunuz Haftalık Gündem değerlendirmesi Teknoseyir'in lokomotifi ve video'da ortak işlerden bahsettiniz @gamsizm ile listenin başında umarım ilk sırada Haftalık Gündem değerlendirmesi yer alıyordur seviliyorsunuz saygılar :))

 • Erhan M. @erhanm

  Ne yalan söyleyeyim küstüğünüz sosyale bu nedenden ötürü 5 yıl sonra yazmanız ironik. 😊 Ama bu açıklama çok faydalı oldu, teşekkürler. Sohbetinizi dinleyip tecrübelerinden yararlanmak çok keyifli. İnşallah çok daha başarılı olursunuz. Sizleri izlemekten bıkacağımı sanmıyorum. İşiniz rast gitsin.

  • LP0 @leventp

   İronik falan değil, açıklama yapılması gerektiği için yazdım. Keza, benim buraya yazmama nedenim buraya küsmem falan değil, buranın yönetim şekliyle alakalı bir konuyu protesto etmek içindir.

  • Erhan M. @erhanm

   @leventp önemli olan artık daha da iyi olması için bir yola girilmiş olması. Ben mevcut haliyle de seviyordum ama yönetim açısından sıkıntılarını elbette bilmiyorum. Burada (https://teknoseyir.com/durum/1663589) dediğim gibi daha iyi olabilmesi için YouTube'tan yaptığım desteklere devam edeceğim. Elimizden gelen bu. He gel eşya taşınacak derseniz de gelirim ofisinize 5 dk yürüme mesafesindeyim. 😀

 • aniceman @aniceman

  5 yıl önceki son gönderide biri "Tarihi bir ana tanıklık ediyoruz" demiş, aynen katılıyorum =)
  Sevgiler...

 • cingibi @cingibi

  Açıklama için teşekkürler. takibe devam ediyoruz.

 • seckyn @seckyn

  Sosyal çok işlevsel değil diyorlar ama bilgisayarı açar açmaz, telefonda gün içinde, akşam eve gelince ilk açtığım şey teknoseyir 😀 Zaten açık sekmelerden biri illaki teknoseyir 😀 Şaka filan değil bağımlı olmuşum lan ben. Kapanırsa diye düşündüm boşlukta hissettim 🙁

 • undefined @undefined

  Çok sevindim bu açıklama için. Seninleyiz LP ❤️❤️

 • Candaş @culas

  Darkhardware, PCLABS ve 12 yıldır burada olan biri olarak hep destek olmaya devam edeceğim Açıklamanız için çok teşekkürler. @leventp

 • Halid @abdhbal

  Yaklaşık 300 kişilik kayıtlı kullanıcı var her gün girip gezen, az kişiyiz falan ama değerli yine bu ortam. Son nefesine yaklaşmışız gibi hissettirse de oraya kadar yanındayız LP

 • Tarık KAYA (38) @tarikkaya

  Ohbe acayyip rahatladım. 🙂 Sosyal kapansaydı ciddi sıkıntı olurdu benim için.
  Sosyale modluk konusunda yardımcı olabilirim.
  Umut hocam youtubeye ve tiviçe yayınlara devam etsin. Güzel etkileşim oluyor. Yeni insanlar keşfetmesi sağlanıyor.
  Not:Levent abi sen sosyale pek bakmamaya devam et. Sinir olma bence 😛

 • SezerUrun @sezerurun

  Teknoseyir hayatimda cok onemli bir yer kapliyor. Eger ki bir gun giderse cok buyuk bir bosluga duserim. Teknoseyir'in gittigi gun denizler alev alir, gok yere iner, yer sarsilir, oluler canlanir. Lutfen bize bunu yasatmayin. Bu yorumu okuyan arkadaslar. Herkes az cok demeden lutfen Teknoseyir'e omuz versin. Bu guzel insanlari ve platformu kaybetmeyelim.

 • Nakahella @nakah

  Moderasyon ekibi olması iyi olabilir ama tabii tamamen tarafsız birini bulabilmek falan çok zor. Sizi burada görmek de güzel.

 • Hasan @hasans

  Site yeniden yapılsın. Gönderilerin hemen kaybolduğu birşey olmasın. Yazmaya üşeniyor insan

 • Temp @temp

  Umarım her şey gönlünüzce olur, her şey her biriniz için ayrı ayrı daha güzel olur.
  Kendi adıma; ben yaşadığım sürece hepinizi internet mecrasında takip etmeye devam edeceğim. Yolunuz bahtınız açık olsun kıymetli abilerim.
  @hkellecioglu @gamsizm @leventp

 • TeknoStil @teknostil

  Levent abi videoda üzgün görünüyordun ama şundan eminim ki bir çıkış yolu bulacaksın ya da hep beraber bulacağız. Zor dönemlerde insan adeta depresyona giriyor ama zamanla hem ruhen toparlanıyor hem de bir takım fikirler üreterek bunları hayata geçiriyor ya da geçirmenin yollarını arıyor. KPSS ile devlete kapak atamayan milyonlarca özel sektör çalışanı ya da kendi işini yapan kişiler olarak hepimiz aynı durumdayız. Hayırlısı olsun. 2012-2013 döneminden beridir buradayım. Burada olmaya da devam edeceğim. 🙂

 • qubit @qubit

  Açıklama için teşekkürler! Saçımız biraz daha beyazladı ama neyse 🙂

  İşin mutfağında değiliz, yayıncı hiç değiliz üstüne ekonomik kriz ortada. Zor zamanlar.

  - Trollere değil sevenlere bak hocam. Görüyorsun şu son videonun altına bile garip mesajlar yazanlar var.
  - Öbür konuya da yazdım: topluluk ile randevulaşıp bir ortak canlı yayın yapın. Diyeceği olan orada söylemez belki ama sonra bir yolunu bulur söyler. Topluluk saçmalasa da tüketecek olan bu kitle. Ne istiyorlar dinlemek lazım. Obsesif tipler, çoluk çocuk illa ki olacak. Ama genel talep ne ise uygulamak gerek. Bu ülkede influensır hayranı tipler çoğunlukta doğru, ama hala kıymet bilen milyonlar var.
  - Kendin ve ailen için en iyisi ne ise onu seç. Sosyali kapat, siteyi kapat senin bileceğin iş. Sadece iyi düşünüp karar ver. Bu yayını seven az değil. Destek olan az değil (gibi?). Evet Tesla, Togg alacak gücümüz yok ama süper batık da değiliz değil mi?
  - Türkiye koşullarında ticaret ek bir uzmanlık istiyor. Sektörü bilseniz de başkaları ile görüşün. Tartışın. Sponsor olmak isteyen firma çıkar, acayip farklı iş fikri çıkar. 2010'da yola çıktığın iş modeli tabii ki değişecek. Bu normal. Mesela burada AI asistan geliştiren birisi vardı, hiç görüşmeden tanışmadan yayın rotası çizilmemeli. Teknopark'larda zebil gibi firma var, bunlarla görüşmeden yayın kapatılmaz, yol alınmaz.
  - Şu siyasi ortamda sosyal platform işletmemek isteyebilirsin, en doğal hakkın. Yine de olabilir mi nasıl olur bunları iyi tartışmadan karar vermeyin. Bu kod epey eksik kaldı: herkes şikayet ediyor. Mesela kategori olayı yok. Sadece SSD konularını göreyim dedin mi göremiyorsun. Bunu geliştirmek demek yatırım demek. Bu ekonomik koşullarda foruma geçmek gerekiyorsa geçilmeli. Olmadı discord vs. ile yetiniriz ne yapalım. ICQ mu kaldı? MSN mi kaldı? Yarın Whatsapp da olmayacak, bunlar dert değil. Sağlık olsun. Sana para kazandırmıyorsa bize laf düşmez.
  - Twitter'da 40 bin kişiye yazmak tabii ki en doğrusu. Tek tivit 100 bin kişiye ulaşıyor. Ticari olarak doğru ama burası açık kalacaksa bir şekil burada da yazmanı rica edeceğiz 🙂

  Tekrardan kararınız hayırlı olsun.

  • LP0 @leventp

   Selamlar. Twitter'da benim bir ticaretim yok. Bugüne kadar tek bir #işbirliği işi yaptım, o kadar.

  • qubit @qubit

   @leventp hocam ticariden kastım akçeli işler değil. "ticaret mantığı" ile düşünürsek orada ulaşabildiğiniz kitle yüzbin kişiyi buluyor, o nedenle site sahibinin Twitter'da yazıp çizmesi doğru demek istedim 🙂 Burada 200-300 kişiye mi yazarsın orada 40-50 olmadı 100 bin kişiye mi? Video çeksem YT'den sonra ilk orada duyururum.

   Bu niye bir TS üyesinin gündeminde biliyorsunuz; müdavim üyeler LP niye yok diye yıllardır ağıt yakıyor. İnşallah yeni dönemde hele de TS Sosyal'i kapatıp kapatmama kararı alacağınız bu döenmde buraya da biraz tahammül edip yeşerip yeşeremeyeceğine bakarsınız.

   dipnot: Twitter 20 milyon altı aboneye sahip, Insta ve Tiktok maalesef 50 milyona yakın kitle demek. Yani ben de yanlış ticari yorum yapıyorum 🙂 YTD.

 • Woodo @woodo

  Yıllar önce hamdi ile ankarada bir kafede oturuyorduk. O zaman thgtr' ye inceleme yazıyordum ve dolayısıyla hamdi ile çalışıyorduk. O zaman bana teknoseyirden bahsetmişti. Güzel bir proje olduğunu söylemişti ve ben ilk defa duyuyordum. O zamanlar kendi incelemelerime video koymayı düşünüyordum. Çünkü yeni akım video incelemeydi. Fakat ben video çekerek kameranın karşısına geçmeye cesaret edememiştim. Ancak cesaret eden bu gruba hayranlıkla bakmıştım. Sıcak ve samimi bir sohbet ile teknoloji bir arada. Daha ne olsun? Vay be nereden nereye... Kaç yıl olmuş. Ben inceleme yazmayı bırakıp kendi mesleğime döndüm ancak bu teknoloji sevdamı buradan devam ettirdim. Kısacası teknoseyir tahmin ettiğinizden de fazla anlam taşıyor olabilir. Saygı duyuyorum yürüttüğünüz bu projeye. Umarım yeni hali ve fazladan enerji ile daha iyi bir yerlere gider. Not: Eskiden de oyunlara ilgim yoktu ancak sadece uğurun yazılarını okurdum. Sadece okuması zevkli diye. Şimdide oyunlar konusunda uğuru/tanseli dinliyorum/izliyorum sadece sohbetleri kaliteli diye. Burada bitiren ve başka yerde başlayanlara yolları açık olsun, burada kalan ve devam edenlere ise başarılar diliyorum.

 • ferturktw @ferturktw

  Şansın bol olsun, bizlik ne varsa seninleyiz LP

 • Birkan GEZER @1k4n

  Selamlar abi, TeknoSeyir'i 2014 yazından beri takip ediyorum. Yirmi yedi yıllık ömrümde önemli bir bölümü işgal ediyorsunuz öyle ki gündemleri ve diğer yayınları düşünürsek hayatımdaki birçok insandan daha fazla sizinle vakit geçirdim. Umuyorum ki bu böyle uzun yıllar devam edecek.

 • ENİGMA @solo

  abi şuan airfryer furyası var, bu markalardan birinden sponsor ayarlayıp. Tozlu Raf çekebilir misin ?

 • Agab @agab

  Teşekkürler açıklama için. Ben ve birkaç ts’nin yıllardır üyesi olan yazılımcı arkadaşlar gerektiği zaman ücretsiz şekilde yazılım konusunda da destek verecektir. (Eğer hamdi abi elini kolunu çektiyse) Sosyal kapanmaması için elimizi taşın altına koyarız.

 • expnent @exponent

  Çok çok uzun zaman sonra seni burda görmek çok guzel abi. Bizler her zaman yanındayız. Bu platforum için ne gerekiyorsa yaparız.

 • ahmetmutlu06 @ahmetmutlu06

  Böyle bir yazıya gerçekten sevindim. Hatta içimden acaba daha mı iyi olacak sevinci de geçti. Sitenin geleceği uzun mu olur kısa mı olur bilmem ama Levent abinin burayı devam ettirme isteğini ve sanırım teknoseyirin varolması için çabasını tebrik ederim. Sandığımızın tersine sitenin devam etmesini zorlayacak kişi Levent abi olacak anladığım kadarıyla

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Hintli ilaççılara ve araba modeli pazarlayanlara da alıştık artık. 😀

 • Onur Ortakaya @onur-18-fb

  Hadi bakalım ,inşallah daha güzel olur

 • Exquency @exquency

  Levent abi seni çok seviyoruz senin pozisyonunda şuanda Murat abi olsaydı yine aynısını ona da söyleriz çünkü öyle. Öte yandan abi bundan böyle yolumuz var seninleyiz.

 • Dejavu @dejavu

  Levent abi hayırlısı olsun. O günlerde olduğu gibi bugün de varsa üzerimize düşen, yapılır.

  bit.ly/3OIkInA

 • Mustafa Yeşil @mujjer

  Tüh be yine umuttan yine kurtulamadık popcast takibine devam

 • Sukru Cevik @sukru-cevik

  Seni seviyoruz Levent Abi ne yaparsan yanındayız, hep destek tam destek , duygulandım

 • ipekcan @ipekcan

  lp sen bir adım atarsan takipçin 3 adım atar. Canlı yayınların başlaması gibi gene zorunlu şartlardan dolayı reformlar başlıyor 🙂 Umarım gemi batmadan yoluna devam eder.

 • Yakup Yılmaz @yakup

  Teknoseyir'in yeri benim için çok ayrı. Bu şekilde düşünen bir çok arkadaşın olduğuna da eminim.

  Ayakta kalması için bir hedef gösterin. Bu hedefin kısa sürede gerçekleşeceğine eminim.

  Bu vesile ile, Sosyal de bir satır yazısı olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bir Aile olarak bendeki yeriniz apayrı...

  @leventp

 • Oguz Cavusoglu @oguzcavusoglu

  Sosyal kapanmaması için herşeyi elimizi taşın altona koyarız. Artık böyle sosyal bir yerde kalmadı gibi birşey bi dünya kuru gürültü var. Sosyal tarafta birçok kişi derdine derman bulabiliyor. Birçok kişi bilgisi kadar karşı tarafa aktırıyor. Buda buranın çok güzel bir yanlarından bir tanesidir.

  Levent abi, sosyal tarafta şuda yapılanilir. Youtube kanalından Katıl abonesi oluruz. Teknoseyir Plus + Sosyal vs özelliği getirilerek. Ek 5₺ ücret alınabilir. Buradaki üyelerde hem sosyal plus + youtube katıl olabilir. Haftalık Muhabbet bölümlerinde Murat abiye şöylemiştim 15 dakikalık bir reklam arası yapabilirsiniz... Abi borsa dan bile kazanç sağlarız abi sen yeter ki destek iste herşeyi yapabiliriz. Kaliteli içerik bulmak zor sizde bu sektörün en iyilerindensiniz. Hepimiz için kıymetlisiniz. Ekonomik zorlukları hep beraber aşarız. Bir çözüm yolu bulmaya çalışırız.

 • Kemal Ayaz @core3d

  Ya en beğeni alan yapım Haftalık Sohbet zaten LP nin muhabbet etmesiydi, 2 saatin 1 saat 55 dakikası LP konuşuyordu, hepimizde bundan memnunduk. Bence çok birşey değişmeyecektir 😀 hayırlı uğurlu olsun.

 • evren avid @evrenavid

  levent abi, şuanda formatı değiştirmek için uğraşıyorsunuz ama....modadaki bilgisayarcı oğuz abiyle, uranium pc deki abilerle, bizzat kendi dükkanlarında 45 dakikalık sohbetleri, tüm dünyadaki dizorlara ulaşacak şekildede düşünebilirsiniz...yani türkçe yayın dışında da çok büyük yabancı retro kitlesi var....yoksa hayatınızın kalanını asusun bir fuarda tanıtacağı bir aksesuarın incelemesini yaparak tamamlamanızın bir özelliği yok bence

 • RayTracer @saliherk

  Topluluk desteği ile yürüyen girişimlerin topluluk ile münasebeti elzemdir. Teknoseyir ilk kurulduğunda yapıldı mı bilmiyorum ama ben hiç toplulukla bir etkinlik yapıldığını hatırlamıyorum. Muhabbet yayınlarına kadar da birebir topluluk ile münasebet kurulduğunu hatırlamıyorum. Pandemi ile başlayan Muhabbet yayınları Teknoseyir ekibi ile site müdavimleri, üyeleri, teknoseyir topluluğu adına her ne denirse bu oluşumu yakınlaştırmış birebir iletişimde olabilmesini, sorular sorulup bilgi/fikir alışverişinde bulunulmasını sağlamış dolayısıyla etkileşimi artırmıştır. Kolay değildir, sorumluluk ve iş yükü getireceği düşünülebilir ama topluluğun korunması, gelişmesi ve genişlemesi için mecburidir(bence). Yeni dönemde bu konuya da önem verilmesini teklif ederim.Topluluk önemlidir. Yeni dönemde başarılar dilerim.

 • OptimusPrime @optimusprime

  45 dakika anakart incelemesini dinleyecek kişi sayısı o kadar da az değil. En sevdiğim hobilerimden biri pazar günü kahvemi alıp tv karşısında teknoseyir izlemek. Eminim benim gibi yüzlerce kişi vardır. Zaten 1,25 hızında izliyoruz, zaman akıp gidiyor.

  Her ne kadar çağ daha kısa daha hızlı içerik üretmeye zorlasa da araya biz dinolar için ayrıntılı uzun incelemeler de olsun lütfen.

 • eskod @eskodd

  Bir iş modeli bulunmasıyla başlanabilir

 • aegeus @aegeus

  Levent Bey kararınız hayırlı olsun, yeni dönem bereketli olsun. Biz sadık takipçileriniz sizi takip ederiz ama değişim insanın kendisinden başlar; siz de lütfen yeni dönemde, acaba işlerin bu noktaya gelmesinde benim de ufak da olsa bir kusurum olmuş mudur, olmuşsa bu durumu düzeltmek için ne yapabilirim diye kendinize bir sorun 🙂 Biz sizin kötülüğünüzü değil hem sizin hem de site ve kanalın iyiliğini istiyoruz. Esenlikler diliyorum.

 • Emir Akdemir @emir-akdemir

  Teşekkürler LP, hepimize hayırlı olsun.

 • Nefrit @nefrit

  @leventp levent abiii seni boyle sahalarda görmek istiyoruz. Forumda, blogda, burada sana soru soralım şu kadar param var bana sistem topla diyelim yada 3d max çalıştırıcam sistem tavsiyesi istiyoruz diyelim sen gel hemen bize sistem tavsiyesi filan yap. HDD 'ye yanlışlıkla format attık napacaz diye soralım hemen gel bize nasıl kurtaracamızı anlat. Sen burada olmayınca yani ruh gibi aramızda olunca hiç keyf yoktur.

  • Neck Carrot @neck-carrot

   Bu söylediklerine inanıyorsan, Levent Abiyi hiç tanımıyorsun demektir. Kural 1, LP asla kendisini kimseye support olacağı bir duruma sokmaz 🙂

  • Nefrit @nefrit

   @neck-carrot dünya değişti, zaman değişti, artık boyle yapması lazım.

  • Nefrit @nefrit

   @dolunay yapmazsa hiç güzel şeyler olmayacak 🙂 Biz bu siteye neden giriyoruz LP için, ama LP ortada yok. Bizler ile takılması lazım. Enazından sitede @leventp etiketli mesajlara akşamları minimum 1 saatini verip cevap / yorum yazması bizler için iyi olucaktır.

  • Neck Carrot @neck-carrot

   @bosu Bu söylediklerin bana biraz 'idea'lar dünyasından gibi geliyor. Bu insanların buna ayıracak emin ol zamanı yok; firmalarla kontak, ürün temini, ürün analizi ve testlerin yapılması, video çekimi, araştırmalar ve dön başa, böyle bir döngüde çok zor. Kaldı ki sitenin güvenli ve sağlıkla çalışmasına dahi ayrı bir mesai harcanıyor, birde muhasebe kısmı var, kolay değil... Ayrıca zaten 3 yıldır muhabbet yayınlarında söylemiş olduğun şey büyük ölçüde yapılıyordu. Saygılar.

  • Nefrit @nefrit

   @neck-carrot kesinlikle bu sitenin dünyaya açılması için Türkiye' de daha fazla seyirci kitlesine ulaşması için bunları yapması şart. Hatta elektronik cihazların kırılıp parçalandığı, aşırı dayanıklılık testlerinin yapıldığı videolarda çekilmeli. Levent abi duy sesimiziii lütfennnn !!!

 • qubit @qubit

  @leventp hocam buranın müdavimi olarak birkaç ek soru daha sormak isterim:
  - #HaftalıkGündemeMalzeme diye bir etiket ile gündemlik haber varsa akışta paylaşıyorduk, bunlardan istifade etmeye devam edecek misiniz? Eskiden MG bunlara bakıp uygun olanları gündemde kullanıyordu.
  - MG Haftalık Gündem'e katılacak mı? Bir ticari işbirliği vs. düşünüp konuştunuz mu? Elin işgalci Rus'u ile bile tahıl anlaşması yapılabiliyor, ümit var mı bir sorayım 🙂 Kendisi için de ticari bir hata olur diye düşünüyorum.
  - Geçiş döneminde @gamsizm TS Sosyal'de temizliğe devam edecek mi? Abuk subuk, karakolluk mesajları birileri siliyor mu silecek mi? Bir mesajı bildirdiğimizde buna bakan şu an var mı?
  - Geçiş döneminde TS Sosyal'in altyapısında çıkabilecek problemler için @hkellecioğlu yardım eli uzatacak mı?

  Bazı bilgiler mahrem ise yani cevap vermeyi uygun görmezsen pas geçebilirsin.

 • Buğra Ekuklu @i386-64

  LTT'den Luke ayrıldı ama beraber haftalık gündem değerlendirmesi yapmaya devam ettiler. Keşke MG ile aranızda ona benzer bir anlaşma yapabilseniz, seyirci olan bitenden çok etkilenmezdi. Bu işin sonu Brexit gibi olacak muhtemelen de, hayırlısı.

 • Charon @charondanmark

  Yanlış şekilde oldu bu bölünme bence topluluk desteği birkaç ay sonra ne olacak gerçekten çok merak ediyorum.

 • Polemik @polemik

  Ülkemizin bence tartışmasız en kaliteli teknoloji platformunun devam etmesi için elinizden geleni yapacağınıza şüphem yok @leventp. Bu yolculuk umarım hak ettiği şartlarla uzun süre daha devam edecektir.

 • arthapot @arthapot

  Abi gidende kalanda her kesi seviyoruz. Emekleriniz çok büyük bu siteye güvenimizde hepinize tam. Siz bu işi yürüttüğünüz sürece bizimde izleyici olarak desteğimiz sürecek seviliyorsunuz.