Herkesin anahtarlığı bugün geldi sanırım 😀 Benimki hazırlanıyor görünürken dağıtım mesajı geldi. Kutuda sayının nerede yazdığını uzaktan görünce sayıyı okumadan kutuyu açıp işin sürprizini kaçırmamayı başardım 🙂 390 Efenim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nüfus kayıt örneğini e-devletten tercümeli almak mümkün değil mi?
Değilse online yeminli tercümanlar ne kadar güvenilir? Kullandığınız bildiğiniz bir yer var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rainbow Sixde grafik ayarlarını yükseltince oyun daha akıcı çalışmaya başladı. Nasıl olabiliyor bu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Göz doktorundan randevu bulamıyorum. Özellerde fiyatlar ne durumda acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Doğru olabilir mi acaba? Maksadı da anlamadım. Ama sağlam güldüm 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@levent-alpsal
Merhabalar, plastimake videosunu izledim de.
Çok ince bir katman halinde kullansak da sertleştiğinde beyazlıyor mu yoksa bir miktar saydam kalıyor mu onu merak etmiştim.
Hiçbir bilgi bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi ismail ozan izcinin yapacağı özel tasarım anahtarlıklar daha bi 10. yıl gibi olacak 😀

Anahtarlık alıp koleksiyon yapmak isteyenler o 96 taneden de almak isteyecektir nasıl olacak ki 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BEN EKONOMİSTİM @johan28

  Evet istiyorum 😁 o da kapış kapış gider

 • Gamepad @gamepad

  Valla biz işimizi gücümüzü bıraktık uğraşıp aldık. Niye 96 tane dhaa gelip bizdekinin değerini düşürüyo ki

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @gamepad Yani böyle düşünmekten kaçınmaya çalışıyorum sonuçta herkes burayı destekleme amacında ama bende de bi burukluk olmadı değil.

  • Emre Yüce @emreyuce

   @ptseeker Bence de. Bu özel tasarım işi için biraz beklemek güzel olurdu diye düşünüyorum. Site sorunu vs tamam ama sonuçta herkes de beşer altışar tane almadı ki. Tamam talep çokmuş demek ki 512 değil 2048 tane olsa yine 3 gün içinde biter gibi duruyormuş biraz beklenip farklı bir şey düşünülebilirdi.

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @emreyuce 2048 tane olsa bitmezdi bence. Böyle hemen bitmesi daha bi 10. yıl ruhuna yaraşır oldu diye düşünüyorum hatta.
   Sitede hata oldu ona rağmen çeşitli yöntemler bulup sistemi alt ettik ve aldık resmen 😀
   Bize yakışanın bu şekilde olduğunu düşünmek daha çok hoşuma gidiyor 😀

 • akke4323 @akke4323

  Şu anahtarlıklar aynı zamanda açacak olacak şekilde tasarlansa 10 numara olacak. Açacak dışında anahtar kullanmıyorum, işlevsel hiçbir özelliği olmuyor zira.

 • ismail ozan izci @asaltek

  Bunu bir değer kaybı olarak düşünmeyin lütfen. Şu şekilde;
  512'lik orijinal seri, değiştirilemez bir set. Bunlar ise daha çok, günümüz tabiri ile orijinal serinin DLC paketi gibi olacak, birer gönül alma.

  Kişiye özel bir üretim olabileceğini ve 2x-3x fiyatla sunulabileceğini ben aylar önce duyurmuştum zaten; kesin değildi tabi, karar verici her zaman TS ekibidir. 20'ye yakın bir adet planlamıştım ve bunun hazırlığını yapmıştım.

  512 adet satıldıktan sonra ise talep karşılanamadığı ortaya çıktı, insanlar bu duruma üzüldü ve kızdı da biraz; bu yüzden bu projenin, orijinal seriden alamayan arkadaşlar için öne alınması kararı bence çok doğru, şimdiden bahsedilmesi de bu yüzden. İlk alanlar bundan da alabilirler tabi ki isterlerse. Ama bu kişiye özel seri, kesinlikle 512'lik serinin değerini düşürecek bir şey değil, bunlara 512 içinde bir numara yazılamayacak. Her bir tasarımın da birbirinden farklı olması için ayrı bir çabam olacak. O yüzden bunlardan ön sipariş verecek arkadaşların şimdiden çizimlerini hazırlamaları iyi olur.

  Bana mesela 512'lik orijinal seri daha cazip, ama bir başkası için özelleştirilmiş olan tercih sebebi de olabilir. Siparişe yetişemeyenlerin de bu şekilde gönülleri alınmış olunacak. Bir değer düşme vb. kesinlikle değil, tam tersi; orijinal seri, 512'lik seri numaraları olan seridir.

  Ayrıca bir de şöyle düşünün; ileride bunun bir üçüncü kişiye satışı durumunda, kişiye özel, yani misâl üzerinde ahmet, mehmet yazan mı, yoksa orijinal 512 mi tercih edilir?

Son maçlarda zehra oyunda değil gibi sanki. Sayı alsa bile moralsiz duruyor.
Bana mı öyle geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • reducto @protego

  Zehra (bence) o kadar da iyi bir oyuncu değil. Karşı takım pek iyi değilse tamam, çünkü Zehra'nın boyu baya uzun ve elleri büyük, çok büyük 😀 ama denk takımsa ve karşıdakilerin de boyu uzunsa çok fazla blok yapamıyor çünkü karşı takımın oyuncuları iyi oldukları için bloktaki boşlukları kullanabiliyorlar rastgele vurmuyorlar. Bunu zaten bize denk takımlarla oynadığımızda hep görüyoruz. Ayrıca takımdaki en tek-yönlü oyuncularımızdan birisi. Arada smaç vuruyor o tamam ama hiç esnek değil (kilolu biraz 😀 ), alçak toplara hiçbir şey yapamıyor, yere eğilemiyor, manşet yapamıyor, topa zaten koşamıyor. Servis kullandığı zaman blok'a dönemediği zaman görüyoruz bunları da hep. Bir de blok yaparken gözlerini kapatıyor çıkabilecek topları kaçırdığı oluyor, daha demin kaçırdı bir tane bu şekilde. Zehra kötü oyuncu demiyorum, zaten daha çok genç ama dünya seviyesinde de değil. Bakma o kadar abartıldığına, güzel olduğunu düşünmeleri çok etkiliyor insanların fikirlerini 🙂

 • Emre Yüce @emreyuce

  Plase yapa yapa bitirdiler zaten ne olursa olsun plase yapmak çok saçma geliyor bana ya. Zehra’nın yanına Meryem’i ekleyebiliriz.

Kulaklıklar genelde kulağımdan düştüğü için cesaret edemiyorum TWS almaya. Böyle bir problem yaşıyor musunuz? Tavsiye ettiğiniz TWS kulaklık var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16
 • BraVe @brave

  Ses kalitesi olarak çek şey beklemiyorsan ki tws'ler genelde öyle, şunun gibi bir şey alabilirsin:
  https://teknoseyir.com/durum/1445912

 • Omer @omerf97

  Huawei Freebuds 3 kullaniyorum koşu bisiklet dahil hiç kulağımdan düşmedi 2 senedir. Ayni kulaklik kiz kardesimin kulağında durmuyor 😀 denemeden bilemezsin yani

 • Tarık KAYA (35) @tarikkaya

  Kulağından düşmesinde ki husus cihaz ile kulağını buluşturan silikon başlık. Bunu uydurmanız gerekebilir.
  Bende galaxy buds pro var. Kulağıma tam oturuyor. Ama kız kardeşime olmuyor. Bir küçük olan silikonu denediğinde oluyor.
  Ergonomisi iyi ve kulağınızda hissetmeyeceğiniz model almalısınız ki benim gibi kulağından düşürmezsiniz.

 • Samed AYDIN @picasso16

  Herkes silikon demiş ama ben farklı bir tasarım noktasıyla düşmesi imkansız örnek vereceğim. Kulak kancalı modeller düşmesi imkansızdır. Örnek : beats powerbeats pro

  • Samed AYDIN @picasso16

   Kaba gelirse kendim kullanıp çok tavsiye ettiğim 1more stylish var içinde minik kancası ile ekstra tutunma özelliği sağlıyor. Kablolular düşer bu düşmez.

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @picasso 16 Kendim kz zs6 kullanıyorum zaten hook yapısında sesi de çok iyi fakat bluetooth adaptörü bozuldu. Artık hook ile uğraşmak da gereksiz geliyor bir miktar.
   Kzye normal kablo alıp tws mi baksam diyordum o yüzden ama kalitesini kimse beğenmemiş

   @tarikkaya zamanla alışmış olsam da silikon hala kulağımı rahatsız ediyor. Ama airpods tasarımını sevmiyorum ve benzerini almak istemiyorum.

   Aranızda kz nin tws adaptörü az09 modelini denemiş oşan var mı? Ya tüm ihtiyacımı karşılar ya da lanet ettirir gibi duruyor hiç emin olamıyorum 😄