Clash of Clans gibi zaman öldüren bir oyunu oynayan var mı aramızda? Benden başka 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Pdfte göndermeyin şeklinde belirtilmediği ve örnek teslim dosyasında olduğu için yazdığım kodun compile edilmiş halini de ödeve ekledim ve sonuç tamamen çalışan ödevden 40 puan kırılması oldu. Ben şimdi ne diyeyim yahu bu nasıl bir mantıktır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu arkadaşın yorumlayışını seviyorum. Clickbait vs yapmaya hiç yanaşmamış bir kişi.

Mortal Kombat 11'in iğrenç cimriliği | Tartışma Dozu

Unutmayın bu bir oyun incelemesi değil , Oyunun oynanışın iyi olduğunu herkes biliyor. Sadece oyunda beni daha çok rahatsız eden konular hakkında konuşmak is...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Massive Attack @massive-attack

  İzlemiş olup özletleyecek var mı 🙂 Gündem'de konuşulur herhalde önemli ise

 • Jail Break @jb

  Arkadaş, bir bkaraktere geliyorum. Adamı bir türlü geçemiyorum. Tam hareket çekiyorum. Beni havada durdurup, üzerime bomba yağdırıyor. Bu nasıl saçmalıktır? Böyle iş mi olur?

 • Psikobat @psikobat

  İzlemedim ama muhtemelen, oyunda açılması gereken bir dünya ıvır zıvır olup açmak için toplanan zımbırtıların çok komik düzeyde geri dönmesi ile ilgilidir.Diğeri ise towerların bazılarını yapmanın neredeyse imkansız zorlukta olmasıdır(atak yapınca görememe yaklaşınca donmanız vs) bazıları gerçekten saç baş yolduruyordu(bknz:diablo 3 un çıktıgı dönemdeki 6aylık periyot)Ama ufak bir patch ile ona ayar verdiler geçen gün, hatta bu sacmalıklara ragmen kryp birşeyler açmaya calısanların da gonlunu almak için bonus 500k gold işte diger ıvır zıvırlarıda eklemişler.
  Yani özetle acılan sandıklardan artık sacma sapan şeylerden ziyade gerekli olan brutality/fatality/skin vs daha rahat bulunuyor.Harcanan ve geri kazanılan gold dengelenmiş durumda.
  Ben size düzeltemeyecekleri bir sacmalıgı soyliyim, manyagın birine denk gelirseniz 20x kombo ile 600/650 dmg cıkarabiliyor(canınızın yaklasık %65/70i) Tamam eleman yeteneğini sergilesin de mantık çercevesinde kalsın. Atıyorum kombo sayısı arttıkca dmg oranı dusse aslında bu sorun olmayacak,Hem yapan tatmin olacak, uygulanan da böyle oyun mu olur diyip alt+f4 cekmeyecek 🙂

@protego isinona dönmüş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bozuk bir usb kablom var elimde bunu sadece şarj etmek için kullanmak istiyorum fakat bilgisayara bağladığımda telefon bağlandığını algılıyor yine de ve temassızlık sebebiyle sürekli tak çıkar yapılmış gibi pop-up oluşturuyor. Bilgisayarın telefonu algılamasını nasıl tamamen kapatabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tekrar gördüm de Tunca Arslan çok iyi iş çıkarmış yahu. 😀

ATTACK ON TITAN TÜRK DİZİSİ OLSAYDI?

Sevilen dizi "Devlerin Aşkı" maçın hemen ardından sizlerle olacak! Eren komiserim dikkat edin! Dur Mesut yapma! Al bunları al al al al! #attackontitan #arkas...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

İnternet sizde de sorunlu mu şu an?
Turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Aranızda ESP8266 kullanmış olan var mı? Arduino nano ile kullanmaya çalışıyorum fakat AT komutlarına cevap alamıyorum. Sebebini bulabilmiş değilim. Firmwareini de 2.2.1 e güncelledim faydası olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum 🙂

Nanonun akımı yetmiyordur diye dışardan akım verdim başarılı olamadım hardware ve software serial ile de başarı sağlayamadım. Bazı sayfalarda tx/rx pinlerini çapraz değil aynı pine bağlamışlar o şekilde de sonuç elde edemedim. Modülün 3.3v alması gereken pinlerine arduinonun 3.3v undan voltaj verince arduino bilgisayar tarafından görünmüyor.
Voltage divider ile 5v u dönüştürünce görüyor fakat dediğim gibi çalıştıramadım.

@frt

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Belli bir android oyununu networkümden en rahat nasıl bloklarım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazNostalji

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters Season 1, Version 1 Opening Theme

Watch full episodes of Yu-Gi-Oh! Duel Monsters at Yugioh.com.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19