Slm,
internet servis sağlayıcım superonline, 25 mbit malum evde çok bağlanan olunca net iyice kasılıyor, sözleşmem dolmak üzere,100mbit servis sağlayıcısından memnun olan varsa tercihleri alabilirim, semtte ttnet superonline ve vodafon alt yapaısı mevcut, sorun olduğunda hızlı bir şekilde satış sonrası iyi olan servis hangisidir, saygılar iyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Slm
cihazım Apple MacBook Pro 17 inch 2011-02 MC725D/A 9 yıllık makine, açılıyor 5 dk. sonra cihaz kendini kapatıyor, Ekran kartırlamı sorunum var yoksa temizlik yapıp kurtulma ihtimali varmıdır, ist da avrupa yakasında güvenilir bir tamirci bilen varmıdır 🙂 teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam,
Monitor vga çıkışlı, Ekran kartında DVI,HDMI ve Mini Dp girişi var, bir tane Slink çevirici aldım görüntü alamadım, konu ile alakalı yardım talebim var,Saygılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siz, biz, Apple, Samsung ya da Huawei alırken, sadece bir teknoloji almıyoruz. “Bağlanıyoruz”, düşünce ve davranışlarımızla sömürülüyor ve uluslararası sibernetik sisteminin “oto kontrol” sistemine tabi “birey”ler oluyoruz. İstihbarat örgütleri için ise bedava birer biyonik robot! Aslında bu hesaplaşmanın hedefinde biz varız biz! Elimizdeki teknolojik oyuncaklarla oynarken, farkında olmadan mayınlı tarlada top oynuyoruz! Sakın kulaklıklarınızı çıkarmayın(!) “online” kalın. Subliminal komutlar kesintiye uğramasın. Celladınız üzülür sonra!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

pc de video edit için en basit ve kullanışlı program tavsiyesi verebilirmisiniz. teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Vivo monitör standı "35" ve üzeri, masada büyük alan açtı. Ben beğendim kaliteli malzeme ve kabloları saklamak çok güzel olmuş. Ben newegg den aldım bana maliyeti 600 TL oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 27

Samsung Galaxy M20 1599 tl ye alınırmı sizce? kullanacak yeğen18 yaşında.
Fikirleriniz değerli. Saygılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kart geldi. Sistem için kaldı sadece CPU . Onuda AMD 2700x düsünüyorum. Uygun fiyata bulunca onuda alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 28

GTX 1660 Ti Review - The Sweet Spot for Gamers?

Check prices below $279 GTX 1660 Ti: https://geni.us/Bzm2i MSI GTX 1160 Ti Gaming X: https://amzn.to/2E76Fm2 Gigabyte GTX 1660 Ti Windforce: https://geni.us/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap