Redmi Note 8 aldık gittigidiyor'dan, Xiaomi TR garantili yazıyordu. Kutuda da öyle yazıyor ancak garanti belgesinin içinde "İthalatçı firma: Namütenahi Bilişim İnşaat Anonim Şirketi" diye yazıyor. Firma yetkilisinin ismi ve imzasında da bu firma var. Arka sayfasında da Genpa'nın adresleri verilmiş. Genpa sitesinden sorguladığımda Genpa satışlı değil yazıyor.

Bu telefon şimdi Genpa garantili mi, bir sıkıntı olduğunda nereye yollayacağız anlamadım?

#xiaomi #redmi #note8 #redminote8 #akış #teknoyardım #android #genpa #namütenahi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi note 8 alacağız ama 128 olanını alalım diyoruz, olumsuz bir durumu olur mu yüksek kapasitenin? Android'de durumlar nasıl, daha fazla kapasite daha iyi midir kötü müdür? Yani 64'ü de doldurmaz ama almışken uzun soluklu olsun 128 olsun diyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Stock sitelerindeki video ya da fotoğrafları, üzerinde watermark varken indirip Youtube videosu için kullanmakta sıkıntı oluyor mu? Yani para vermeden direkt sitelerinden sağ tık yapıp kaydet diyerek reklamlı şekilde kullanmak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu özelliklerin hepsi bende de var. Levent abinin sevdiği oyunların bir listesi falan var mı tek tek oynayayım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarda mouse kullanmayıp, her işi touchpad ile yapmaya çalışıp sonra da "bilgisayarda iş yapmak uzun sürüyor telefonla her şeyi hallediyorum kolayca" diyenlere sinir oluyorum. Diyeceklerim bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

PS Plus bu ayki oyunları Nioh ve Outlast 2 oldu. Son 3-4 aya bakınca bu ay sönük kaldı sanki. 🙂 İkisi de iyi oyun ama Last of Us, Batman falan verdikten sonra bunlar sönük oldu bence.

#psplus #playstation #akış #nioh #outlast

https://blog.eu.playstation.com/2019/10/30/nioh-and-outlast-2-are-your-playstation-plus-games-for-november/

Nioh and Outlast 2 are your PlayStation Plus games for November -...

Prepare for the fight of your life next month as you lock swords with otherworldly evil in brutal action-RPG Nioh, and struggle for survival in tense psychological horror Outlast 2 – both joining...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi Band 4 hem uygulama güncellemesi hem de yazılım güncellemesi aldı ancak TR karakter desteği yine gelmedi. Buraya kadarmış Xiaomi, artık tek bir ürününü dahi almam. Bunu aldığıma da çok pişman oldum, evet yine iş görüyor bildirimi gösteriyor falan ama ben bu umursamazlığa, bu önemsenmemeye gelemiyorum. Kaç ay oldu ya. Bir de çok basit bir şey bu istenen, yapmamaları büyük ayıp. Yakın zamanda redmi note 8 alacaktım vazgeçtim bu tavırlardan ötürü, başka muadillerine bakacağım. Kaybettin beni şayomi.

#band4 #miband4 #xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Kardeşimin bilgisayarına SSD alacağız, m2 slotu yok. Harddisk çıkacak SSD girecek yani. İçini açıp fotoğrafını çektim, buna hangi SSD uyumlu olur? İşlemciye vs bakmamız da gerekiyor mu yoksa, neye bakmamız lazım?

Laptop modeli: Lenovo Ideapad 320, İşlemci Radeon R5, 12 GB RAM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Trump'a katıldığım bir konu daha. Ekranda tuş kesinlikle olmalı.

#iphone #trump #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11