Rocket League, tüm platformlarda ücretsiz oldu. Steam'den kaldırıldı. Epic, PS, Xbox, Microsoft Store hepsinden ücretsiz indirilebiliyor.

#akış #haberinizolsun #oyun #bedavaoyun #rocketleague #xbox #microsoftstore #epicgames

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni aldığımız bir laptopun ekranında şöyle iki tane nokta var. Ölü piksel sanırım, arkadaş iadeyle uğraşmak istemiyorum görüntü beni rahatsız etmiyor ama zamanla büyür mü sıkıntı çıkarır mı diye merak ediyor. Büyüse bile garanti kapsamına girer mi? Büyür mü? Ne yapmak mantıklı olur?

#ölüpiksel #amazon #laptop #teknoyardım #akış #

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu doğru mu ya? Tüm platformlardaki sosyal medya sitelerinin pazar payı. Facebook bu kadar yüksek mi yani?

#akış #facebook #twitter #pinterest #reddit #istatistik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

2 değil de 4 parça olan bluetooth kulaklık mevcut mudur acaba? TV'den iki kişi aynı anda bluetooth kulaklık ile bir şeyler izlemek istiyoruz. Aynı anda 2 cihaz bağlanamıyor ama buna özel geliştirilen bir şey yok mudur aradım bulamadım. Neden yok ki gayet gerekli bence. 😀

#akış #bluetoothkulaklık #bluetooth #kulaklık #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha dün "The Boys" dizisi için Amazon Prime aboneliği başlatsam mı diyordum, 45 lira çok gelmişti. Ama başlatsam bile önceden abone olanların parasını iade edip 7,90'dan ücret alıyorlarmış. Hizmete bak. Helal olsun Amazon, senelerdir seni savunduğum ve insanlara önerdiğim için gurur duyuyorum. 😀 Fırsatlar şu an fena değil, özel günlerde daha da çok indirim olacaktır diye düşünüyorum. Prime Video aboneliği tek başına 8 lirayı fazlasıyla hak ediyor zaten. E üstüne kargo bedava, özel içerikler, twitch aboneliği falan derken 8 lira bedava resmen. Fiyatı artsa bile 30-40 liraya kadar verilebilecek bir ücret bence özellikle dizi film sevenler ve sık alışveriş yapanlar için.

#amazonprime

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android'de video boyutu düşürmek için bir program var mı? 1 GB civarı bir videoyu 100 MB'a düşürmek gerekiyor, Android'de bu mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2019 Ağustos'ta sinemaya giden insan sayısı şimdikinin 10 katıymış. Şu an az olması sadece virüsle ilgili değil ama, gidecek film de pek yok. Eğer vizyonda gidilebilecek film olsa bu oran yarıya falan düşerdi muhtemelen, burada da normalleşilirdi.
Not: Virüsten bağımsız olarak Türk sinema izleyicisinin sinemada geri zekalıymış gibi izlemesinden ötürü(yanındakiyle konuşan, telefon ışığını açan, gürültüyle bir şeyler yemeye çalışan vs) 2 yıldır sinemaya gitmiyorum, gitmeyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

App Store ve Google Play'deki "Google" uygulamasını insanlar neden indiriyor ve kullanıyorlar? Tarayıcıda arama yapmaktan farkı nedir, aranızda kullanan var mı amacı ne bunun? 😀

#google
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Yarın KPSS'ye girecek olanlara başarılar dilerim. 🙂 Umarım sıkıntısız bir sınav olur, 1 milyon civarı insan sınava girecek sabah 10'da. Yola çıkacak falan olan varsa bilgisi olsun.

#kpss #kpss2020 #akış #sınav

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8