Nakahella paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Şu karantina günlerinde herkes elinden geldiğince bir şeyler dağıtıyor malum.
Ben de bu vesileyle aramızdan 1 kişiye; "tr lokasyon linux hosting (cpanel)" hediye etmeye karar verdim.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 31.03.2020 23:58
Kazanan kişi yarın 23.59 da açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
Edit: KAZANAN KaraSinez
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Evde sıkılan iPhone kullanıcıları için 1 aylık nimet Apple Arcade. 😀 Bugün denemeye başladım içinde güzel oyunlar var gerçekten, çoğu boş oyun olsa da güzel oyunlar baya iyi vakit geçirtiyor. Nasılsa 1 ay ücretsiz, bundan daha iyi değerlendirecek bir zaman olmazdı herhalde sürekli evdeyiz. 😀

https://www.nakahella.com/2020/03/karantinayi-guzellestiren-apple-arcade-oyunlari.html

#iphone #apple #akış #applearcade #arcade #oyun #mobiloyun #covid19 #evdekal #mobiloyun #ios

Karantinanızı Güzelleştirecek Apple Arcade Aboneliği (1 Ay Ücretsiz iPhone...

Apple'ın geçtiğimiz sene tanıttığı ve içinde sadece abonelerin oynayabildiği yüzlerce güzel oyun bulunan "Apple Arcade" oyun aboneliği servisi, ülkemizdeki yüksek fiyatlandırma...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babamların evindeki televizyon akılsız ama Netflix izlemek istiyor. Bugün uydu alıcısı alacak eskisi bozulmuş, Netflix destekli alıcı falan var mı bu konulara çok uzağım. Android box falan pahalı olur 100-200 lira civarlarında Netflix destekleyen uydu alıcısı var mıdır? Mümkün mü ya da?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bulduğum çözüme bakın. 😀 Enpara kredi kartı bilgilerim çalındığı için kart iptal olmuştu ve yenisini yollayacaklardı. PTT ile yolladıkları için 2 ay boyunca ne evime ne işe getirmedi PTT. Kaç kere aradım Enpara'yı getirmiyorlar bir çözüm bulun diye, yapacak bir şeyimiz yok dediler. Ben de kartı komple iptal ettirdim hesabı kapattım, 1 hafta sonra tekrar yeni kart başvurusu yaptım onaylandı. Aktif Kurye ile kargoya verildi bugün teslim aldım. 😀 Aklınızda olsun Enpara kart yenilemede sorun oluyorsa kartı iptal edin tekrar başvurun kargo şirketi değişiyor.

#akış #enpara #kredikartı #ptt #kargo #aktifileti #aktifkurye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Playstation Türkiye Rezaleti: https://www.nakahella.com/2020/03/playstation-store-turkiye-rezaleti-2020.html

Özet: Playstation diğer ülkelerde normal indirimlerine devam ederken Türkiye ekibi indirim sayfasına erişimi kaldırdı. İnsanlar evde oyun alacaklarını bildikleri için indirimsiz en yüksek fiyattan oyun satıyorlar, normalde her hafta indirimli oyunlar olurdu ve yabancı store'larda indirimler mevcut, bizde yok.

Neden bu duruma hiçbir oyun basını, hiçbir teknoloji basını yer vermiyor? Büyük bir skandal var ortada, resmen Türk oyuncular dolandırılıyor şu an ve kimse ses çıkarmıyor.

#akış #playstation #haftalıkgündememalzeme #evdekal #ps4 #coronavirus #covid19 #stayhome #psstore

Playstation Store Türkiye Rezaleti (2020)

Playstation Store Türkiye İndirim Rezaleti
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • demigod @demigod

  bu heriflerin (Sony Eurasia) böyle kaçıncı şeyleri artık, tepkiler ayyuğa çıkınca da kendi icraatleri değilmiş gibi topu Sony UK'ye atıp duruyorlar alakasız şekilde.

  almayın abicim. tüketici sizsiniz, güç sizin elinizde. para vermeyin bunların ürünlerine.

 • sawgent @sawgent

  Playstation Türkiye yazmışsın ama PSN TR onların kontrolünde değil. Kontolü, düzenlenmesi ve içerik belirleyicisi Playstation İngiltere.

 • Rasko @rasko

  Bir filmde vardı, fırın sahibi "biz parayı bunun gramajından kazanıyoruz" diyerek tam gramajda ekmek yapan çalışanına kızıyordu. Playstation da aynı mantık. Adamlar parayı oyundan kazanıyor, dolayısıyla kârı yüksek tutmak için böyle çakallıklar yapmaları normal. Burada da "PC'ye o kadar para vereceğine al bir PS, keyfine bak" gibi tavsiye veren çok insan görüyorum ama işin aslı öyle değil malesef.

 • pegasus @pegasus

  Kime bağlıysa bağlı UK-TR beni ilgilendirmez, ben basit bir kullanıcıyım aldığım hizmete bakarım. Bu yaptıkları ayıp. İnsanı zorla xbox'a geçirecekler!

Powerbanklerin büyükleri yok mu? Yani priz sokabileceğimiz, maksimum laptopa kadar güç verebilen alet arıyorum yıllardır ama basit bir şey bulamadım. Devasa jeneratörler öneriliyor. Tek isteğim içinde büyük piller bulunan ve laptop'un elektriğini kaldırabilecek bir şey. Var mıdır bilgisi olan?

#akış #elektrik #powerbank #jeneratör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Toroslar Edaş elektrik şirketinden nefret ediyorum. Yıllardır her hafta mutlaka birkaç kere elektrik kesen şeref yoksunu bir şirket. Yıllardır her yerden şikayet ediyorum her yere yazıyorum ama gram ilerleme yok, Türkiye çünkü burası. Bugün de şimdi her hafta olduğu gibi planlı bakım çalışması adı altında saat 3'e kadar elektriksiziz. Her hafta cumartesi yapıyorlar bunu. Yapabileceğim hakaretlerin tamamını yaptım artık sinirimi de atamıyorum. Tez zamanda batmaları dileğiyle.

#akış #elektrik #toroslaredaş #tedaş #toroslarelektrik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 gündür Playstation Store'da bir tuhaflık var, sadece Türkiye'yi etkileyen. Diğer yabancı store'lar günlerdir çılgın indirimler sunuyor, çarşamba günü bizde de yapılması lazımdı ama yapılmadı. Hiçbir açıklama da yapmıyor Playstation Türkiye ekibi. 3 gün geçti ses yok, yenilenmiyor Store. Harika ülkeyiz.

#akış #playstation #ps #ps4 #playstation4 #playstationstore #haftalıkgündememalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanımhaber'deki şifre değiştirme işkencesi neden düzeltilmiyor? Her zamanki şifremle giriş yapmaya çalışıyorum hatalı diyor. Maille şifre sıfırlama yapıyorum yeni şifre oluşturuyorum gir diyorum yine girmiyor. Delirtecek bu site beni birkaç ayda bir aynı şeyi tekrarlıyor hep. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhonelarda nefret ettiğim bir özellik var. Telefonun internetini paylaşıma açınca (kişisel erişim noktası) eğer bağlanan telefon birkaç dakika ekranı kitlerse direkt bağlantı kopuyor. Tekrar bağlanmak için de diğer telefondan tekrar kişisel erişimi açıp ötekiyle tekrar bağlanmak gerekiyor. Bunu bir özellik olarak sunmuşlar bir de ve seçenek yok. Mesela 30 dk bağlanmazsam kopsun istiyorum ama seçenek yok, çat diye kopuyor. Nefretlik.

#ios #iphone #apple #hotspot #mobilveri #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap