Aşıların içinde gerçekten çip varsa ben aşı olmak isterim. Öbür türlü hiçbir şekilde olmayı düşünmüyorum birkaç yıl.(Aşı karşıtı değilim) Ama hem çip takılacak hem de bedava olacaksa ben varım, teknolojiye bir faydamız olsun. Binlerce lira verip kolumuza saat, cebimize telefon alıyoruz çipten daha tehlikeliler normalde. 😅 Bu en azından beleş, belki ileride güncelleme ile erişim iznimiz falan olursa işimize de yarar.

#aşı #çip #billgates #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi bizim Çin'den getirttiğimiz 50 milyon aşı, Almanya'daki Türk doktorların bulduğu aşıdan tamamen bağımsız ve alakasız mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 19

Sosyal medya devlerine ikinci ceza olarak 30 milyon lira tebliğ edilmiş, sırada reklam yasağı var. 🙁 Kötü süreç bizi bekliyor gibi görünüyor.

#akış #sansür #ceza

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Bir şey soracağım. Diyelim bir sitemiz var ve Adsense hesabıyla az da olsa gelir elde ediyoruz. Bunun vergisini Adsense ödeme yaparken devlete veriyor mu yoksa kişilerin gidip vergi dairesine bunu bildirip ödemesi mi gerekli? Sıradan ufak site sahipleri, blog sahipleri falan bu işi nasıl yapıyor?

Ya da aynı şekilde Youtube kanalı olanlar da. Gelen ödemenin vergisini vermeleri gerekiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 23

Bugün benzine geldi, yarın da motorine 33 kuruşluk fiyat güncelleme ayarı hesaplaması düzenlemesi yapılacakmış.

#zam #motorin #akaryakıt #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Az önce Twitter'da bir linke tıkladım, Adguard o sırada kapalı olduğu için manzaraya bakın... Haberi bulmak için baya aşağı iniyorsun ve 2-3 cümle görünebiliyor reklamlardan sadece. 😀

#reklam #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Freedos bir laptop için ucuz Windows lisansı satan yerler arıyorum ama bulamadım bir türlü, var mı aranızda daha önce alan? Tamamen korsan kullanmak istemiyorum, parayla ucuza satan yerlerde sorun olmuyormuş diyorlar doğru mu?

#windows #lisans

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Teknosafari'nin çekilişinden Bluetooth Kulaklık kazanmışım Taotronics Soundliberty 79 modelini. İlk defa bir çekiliş kazandım ve teknoloji olduğu için sevindim. 😀 Var mı aranızda bunu kullanan, kaliteliymiş diyorlar?
https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-79-sarj-kilifli-ipx8-su-gecirmez-yapay-zekali-gurultu-engelleyicili-kablosuz-kulaklik-30-saat-muzik-pm-HB00000T06A6

#akış #tws #bluetoothkulaklık #teknosafari #Taotronics #çekiliş #hediye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

KYK kredisi ödeme sorunu düzelmiş, ben kyk.ziraat sitesinden ödeyebiliyorum.

#kyk #kredi #ödeme #borç #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Edit: 397 oldu fiyat, yine de iyi fırsat. 🙂

SSD ihtiyacı olanlar bu fiyata(336₺ 480GB) bu kapasiteli bir SSD'yi kaçırmasınlar bedava resmen. Çok üst düzey bir ssd olmasa da hdd'den geçiş için muazzam bir cihaz. Evdeki ölü bilgisayarı canlandırmak için almıştım geçen ayki indirimde, ondan da ucuz. Bu fiyata gelmez daha.

SanDisk 480GB SSD Plus Sabit, SATA-3, 2.5"/7mm, 530 MB/sn'e kadar - SDSSDA-480G-G26 https://www.amazon.com.tr/dp/B01F9G46Q8/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_WfRUFbBYG53PQ

#akış #ssd #kampanya #indirim #haberinizolsun #amazon #sandisk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10