Şarjlı dik süpürge trendlerini takip etmiyorum var mı şu sıra f/p bir ürün kampanyası
#teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu çekirdek veya buraya benzer platformlara ait hesaplarınız toplu olarak paylaşmanızın kendinizce bir sebebi mutlaka vardır ama hoş bir davranış şekli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
 • Orcun @orcun

  Teknoseyir'i sosyal kısmı bir yola girdi ve dönüşü yok artık. E haliyle insanlar da ilk bulunan yere gittiler, ama sorun şu ki kim kimdir bilinmiyor. Dün ben yaklaşık 30 küsür kişi tespit ettim kim olduğunu bilmediğimiz kişiler bunlar. E keza dün akşam @gamsizm Açıklaması vardı birisi onun kullanıcı adını almış ama kimdir bilmiyoruz. Bir doğrulama gibi yada bir tepki gibi veya işte ben katıldım ahanda profilim budur demek gibi de olabilir. Ama neticede burasının sonu geldi ve herşey gidecek. Ve işin kötü yanı yayını izlediysen de görmüşsündür diyebilecekte birşey kalmadı artık.

  • Osman Öztürk @ptseeker

   @orcun Kapanıyor diye üzülüyoruz ama on yıl açık kalıp insanların işine yaradığını düşünürsek bence güzel. Dolu tarafından bakmaya çalışıyorum ben. Hatta kapanıyor olmadına rağmen üyeleri devam ettirmeyi başardı gibi duruyor çokçekirdek ile. Bence bu sevinilecek bir şey.

 • Nakahella @nakah

  Bura kapanmıyor olsa haklısınız. Ama bitti burası, burada normal içerik paylaşmak bile saçma şu an.

 • Hasan @hasans

  gören de dört elle buraya sahip çıkılıyor da, bize değer veriliyor da biz gidip cebimizden kaç bin tl verip site kuruyoruz. hepsi burada 12 yıllık emek verip kurduğumuz ortam bozulmasın diye

 • Kreetwight @kreetwight

  LP kendi dedi yeni platform açanlar paylaşabilir diye. sana ne oluyo ki?

Birde bu çıkmış
nerdlegame 49 4/6

⬛⬛🟩⬛⬛🟩⬛⬛
🟩⬛🟩🟩🟪🟩⬛⬛
🟩⬛🟩🟩⬛🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩

https://nerdlegame.com #nerdle

Nerdle - the daily numbers game

Nerdle - the daily numbers game
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arandur @arandur

  Zormuş yahu, beyni yoruyor öbür oyunun aksine 😀

  nerdlegame 49 4/6

  ⬛⬛🟩⬛⬛🟩⬛🟪
  🟪⬛🟩🟪🟪🟩⬛🟩
  🟪🟪🟩⬛🟪🟩⬛🟩
  🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩🟩

Bir karar mı alındı, bir tarihten sonra burada herkesin yaptığı alışverişlerin kargo ve nakliye bilgilerinin paylaşılmasına ve durumları hakkında cevap beklenmesine ve bunun gibi nakliye hikayelerin paylaşılmasına, Şu sıralar normal bir mesaja denk gelemiyorum.
#TeknoAlışveris #benimalisverisim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozeba @ozeba

  açıkcası bazılarının yazdıklarını iki yüzlülük olarak görüyorum. şöyle ki; bu sıkışık zamanda kargo şirketleri eleman alsın diyen kişiler, yıl boyunca sıkışık zamanlarda orada olması gereken, normal zamanda bir şey yapmıyormuş gibi görünen-hatta yapmayan- memurları/işçileri görünce tam tersi bir tepki verip devlet bunları niye işe alıyor gibi saçma bir tepki veriyor. kargo şirketi 10 günlük sıkışıklık için yıl boyunca çalışmayacak bir kapasite artışına gitmez, babasının hayrın adeğil daha fazla karlılık için çalışan özel şirketler bunlar. tekel de değiller ayrıca. yani siz de aynı sektöre girebilirsiniz. belli firmalar haricinde devlet başka firmalara ruhsat vermese, o zaman dediklerini kabul ederim. 3 5 kişi bir araya gelip birkaç kamyon alın siz de girin sektöre.

  he diyeceksiniz normal zamanda çok mu iyi işliyor kargo sistemi o konuda şikayet edenlere lafım yok zaten sonuna kadar haklılar.

 • ozeba @ozeba

  @zatisahaneleri genel bir sıkıntı var zaten şirketlerde. çalıştırdıkları elemanların haklarını gaspederlerse, az para verirlerse olacağı bu malesef.

Mükemmel Mercek Yapılacak | Bilimkurgu Kulübü

Uzaktaki nesneleri yakınlaştırmak, küçük cisimleri büyütmek, fotoğraf ve film çekmek için şekillendirilmiş cam parçaları olan mercekleri kullanıyoruz. Fotoğraf makinelerinden...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG G6 ya gelen uptade "v20j-apr-09-2019" neyin nesidir bilgisi olan veya bilgi olan siteye yönlendirecek kimse var mıdır?
Açıkçası gayet iyi pil kullanımı vs başıma det almak istemiyorum. 👍

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm aylık abonelik haricinde, yıllık reklam kapatma gibi bir seçenekte sunmayı düşünür müsünüz? İçerik kısmını çok takip edemeyen benim gibi sosyalde zaman geçiren kişiler için ad-block vicdan azabını dindirmek isteyenler çıkabilir. ☺
*işaret vs de önemli değil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9