Dandik havyalarla uğraşmaktan sonunda kendimi yaktığımdan biraz daha düzgün bi şey alayım istedim. Aşağıdakini buldum. 500 liraya kadar daha iyisi var mıdır? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

https://www.trendyol.com/solinpatech/80w-digital-lcd-ekranli-isi-ayarli-kalem-havya-lehim-makinasi-lehim-teli-hediyeli-p-110654583?boutiqueId=61&merchantId=176182

SolinpaTech 80w Digital Lcd Ekranlı Isı Ayarlı Kalem Havya Lehim Makinası...

SolinpaTech 80w Digital Lcd Ekranlı Isı Ayarlı Kalem Havya Lehim Makinası (LEHİM TELİ HEDİYELİ) yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 35

İyi akşamlar,
1000 TL'ye kadar kablosuz mouse alacağım. FPS oyunlarda kullanacağım, hafif olması hoşuma gider, ellerim küçük. Logitech G305 düşünüyorum. Onu alma bu daha iyi diyebileceğiniz bir ürün var mı?
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Garip bi durumla karşı karşıyayım.
Sabah evdeki modemi değiştim, telefonu wifi'a bağlayınca konumum modemin eski bulunduğu evi gösteriyor. Wifi kapatınca normalde bulunduğum konumu gösteriyor. Modemde konum bulmayla ilgili vs. bir özellik mi var, nasıl kapatabilirim fikri olan var mı?

Modem modeli TP-Link VC220-G3u

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=GdYAYgbf5Uc

İzlemek ilginç bi tecrübe oldu

At US/Mexico Border With Arizona Sheriff (exclusive access) 🇺🇸🇲🇽

Down on the southern border in Yuma, AZ is a surreal and alarming situation taking place. Today we meet up with Sheriff Wilmot who brings us in with full acc...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Sadece havuzda kullanmak üzere yüzme takibi yapmak için akıllı saat ya da bileklik arayışındayım. Önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bütçem 1000 TL, beklentilerim;
- Telefon yanımda olmadan antrenman kaydı başlatıp kapatabiliyor olmak, telefon ile bağlanınca verileri telefona aktarması.
- Ekranda kaç metre yüzdüğümü, kaç dk'dır antrenman yaptığımı, nabzı ve saati görebilrsem yeterli olur.
- iphone kullanıyorum, antrenmanı apple'ın fitness uygulaması içine kaydedebiliyorsa güzel olur, ama olmazsa olmaz değil tabi ki.

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spor sonrası uyuyamayan var mı? Normalde 22:30 - 23:00 gibi uyumuş olurum. Ama spor yaptığımda (20:00 - 21:00) 12:00 - 12:30' a kadar uyuyamıyorum. Benzer şey tecrübe eden var mı? Bende mi bir anormallik var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Edit 2: satildi tesekkurler
Edit: Sahibindene ilana koydum, ilgilenen varsa.

#satılık #ikinciel

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-kutulu-faturali-garantili-ryzen-5-3600-1080456155/detay/

Selamlar,
Elimde 22 Mart 2021 tarihinde alınmış kutu fatura bulunan, garantisi devam eden Ryzen 5 3600 mevcut. Aldığımdan beri 1.18 V'da 4.2 Ghz'da oldukça düşük sıcaklıklarda kullandım. Ryzen 5 5600'e geçtiğim için satmayı düşünüyorum. Sizce ikinci elde ederi nedir? Teşekkürler.

İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da

İşlemci ve tüm masaüstü bilgisayar parçaları sıfır, ikinci el seçenekleri, uygun fiyatları ve GET ile satın alma fırsatlarıyla bilgisayar alışverişinde ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turk.net'ten kaçanlara nereye geçiyor? Comnet kullanan, tavsiye edebilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap