https://www.youtube.com/watch?v=GdYAYgbf5Uc

İzlemek ilginç bi tecrübe oldu

At US/Mexico Border With Arizona Sheriff (exclusive access) 🇺🇸🇲🇽

Down on the southern border in Yuma, AZ is a surreal and alarming situation taking place. Today we meet up with Sheriff Wilmot who brings us in with full acc...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Sadece havuzda kullanmak üzere yüzme takibi yapmak için akıllı saat ya da bileklik arayışındayım. Önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bütçem 1000 TL, beklentilerim;
- Telefon yanımda olmadan antrenman kaydı başlatıp kapatabiliyor olmak, telefon ile bağlanınca verileri telefona aktarması.
- Ekranda kaç metre yüzdüğümü, kaç dk'dır antrenman yaptığımı, nabzı ve saati görebilrsem yeterli olur.
- iphone kullanıyorum, antrenmanı apple'ın fitness uygulaması içine kaydedebiliyorsa güzel olur, ama olmazsa olmaz değil tabi ki.

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spor sonrası uyuyamayan var mı? Normalde 22:30 - 23:00 gibi uyumuş olurum. Ama spor yaptığımda (20:00 - 21:00) 12:00 - 12:30' a kadar uyuyamıyorum. Benzer şey tecrübe eden var mı? Bende mi bir anormallik var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Edit 2: satildi tesekkurler
Edit: Sahibindene ilana koydum, ilgilenen varsa.

#satılık #ikinciel

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-kutulu-faturali-garantili-ryzen-5-3600-1080456155/detay/

Selamlar,
Elimde 22 Mart 2021 tarihinde alınmış kutu fatura bulunan, garantisi devam eden Ryzen 5 3600 mevcut. Aldığımdan beri 1.18 V'da 4.2 Ghz'da oldukça düşük sıcaklıklarda kullandım. Ryzen 5 5600'e geçtiğim için satmayı düşünüyorum. Sizce ikinci elde ederi nedir? Teşekkürler.

İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da

İşlemci ve tüm masaüstü bilgisayar parçaları sıfır, ikinci el seçenekleri, uygun fiyatları ve GET ile satın alma fırsatlarıyla bilgisayar alışverişinde ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turk.net'ten kaçanlara nereye geçiyor? Comnet kullanan, tavsiye edebilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Şu anda youtube premium(aile) almanın en mantıklı yolu nedir? İade kampanyası 2023 yılında devam edecek olan kart, banka vs. bildiğiniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kahve çekirdeği almayı düşünüyorum. Genelde sanalbaharattan 1 kiloluk alırım, bana yaklaşık 1 yıl götürür. Tavsiye edeceğiniz bir marka/ürün/yer var mı? (Kendim haftalık çekip, Espresso makinasında yapacağım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Selamlar,

Type c adaptor ihtiyacim var. Hizli sarj ihtiyacim yok. İndirimlerden ucuza denk gelirseniz paylasirsaniz sevinirim 🙏🏼🖐🏻

BeğenFavori PaylaşYorum yap