SATILIK 18 tane Porsche 911 GT3
Zamaninda yeni yapilan bir yaris pistinde ki proje icin satin alinan 18 tane beyaz renkli arac,henuz kullanilmaya firsat bulamadan satisa cikarildi.
Bence kelepir ve beyaz renk oldugu icin ulkemizde ikinci el piyasasi iyi olur.

http://feber.se/bil/art/376315/kp_18_exakt_likadana_porsche_9/

≥ Porsche 911 3.8 GT3 SPLINTER NIEUW! 476PK Clubsport Carbon- - Porsche -...

Dit betreffen nieuwe porsche 911 gt3 3.8 Met 0km origineel europa uitvoering productie bouwjaar 2015 speciale netto export prijs 134.500,- Euro. Ruim 18 de zelfde nieuwe gt3 op voorraad met leuke
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Recai paylaştı.

Bu hafta TS de bir çok arkadaşımız Samsung SSD’de indirim istemişlerdi. Bu nedenle Cuma akşam 22.00 den itibaren, Samsung SSD’ lerde indirimler uygulayacağız.
https://bilendenal.com/arama?s=mz-7

Bilendenal.com doğru ürünü, konusunu iyi bilendenal

Bilendenal.com 20 yıldır Ram ( Bellek ) , Server ( Sunucu ) yedek parça ve depolama ürünleri ( Kingston, Samsung ve diğer 8 marka'nın) distribütörü olan Asnet'in e-ticaret kuruluşudur.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

eyy romalilar, gunesin aydinlattigi bu kadim topraklarda tanri zeusa yemin olsun ki akilli saat almayi dusunuyorum 🙂
bu aralar tekrar spora baslamayi dusunuyorum (salonda hafif agirlik, tempolu yuruyus ve hafif kosu ve birde yoga deneyeyim diyorum 🙂 )
hem bunlar icin hemde saat fonksiyonu icin smart watch almayi dusunuyorum.
aradigim özellikler:
-- yurtdisinda yasiyorum, butce 150-200 dolar
-- adim saymasi
-- gun icerisinde hareketliligimi takip edebilmesi
-- varsa nabiz ölcmesi
-- telefona baglanmasi elzem degil ama bilgileri gerektigi zaman telefondaki bir hesaba aktarabilmek guzel olur
-- google fit veya benzeri taninmis servislere baglanabilmesi guzel olurdu
-- saati göstermesi 🙂
-- Pil konusunda kesinlikle bir hafta kadar bir sureyi tamamlamasi lazim

(tasarim konusunda mi-band gibi solucan deliginden gecmis uzayli gözu tasarimi olmamasi gerekiyor 🙂 )

varsa tavsiyeleriniz okumaktan keyif alirim…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17
Recai paylaştı.

35 numaralı anahtarlık sahibi burada mı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Recai paylaştı.

Star Wars: The Last Jedi ile iyice derinleşen bir gerçek: Herkesin zevki ve tercihi farklı. Kimleri bir filmi çok severken kimileri de nefret edebiliyor. Bu durumda mevcut tavsiye sistemlerinin yetersiz kaldığını görüyoruz. Peki en iyi kişiselleştirilmiş tavsiye sistemi nasıl olabilir? Bunun üzerine ufak bir zihin jimnastiği yaptım.

http://www.umityildirim.com/kisisellestirilmis-isabetli-tavsiye-sistemi/

#akış #FilmTavsiyesi #BLOG #StarWars #Tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
 • Recai @recai

  keyifle okudum, emeğinize sağlık…
  aklıma ilk gelen şey ise çevremizdeki insanlardan başlayarak, tv, gazete, kitap, müzik, sosyal mecralar ile yayılıp giden kendi dünyamızı aslında kendi elimizle nasılda şekillendirdiğimiz. Bu şekillendirme ne yazık ki genelde sığ oluyor, Yani heterojen bir yapının bizlere katabileceği bir çok farkındalık, yenilik ve fikirden kendimizi bilerek yada bilmeyerek soyutlayarak daha homojen bir yapıya hapsoluyoruz.
  Hep aynı tür müzikleri dinliyor, aynı siyasi dini fikirdeki arkadaşlar ile takılıyoruz, izlediğimiz filmler, videolar hep aynı tür ve daha da beteri bunlardan sıyrılmak için kaçtığımız sosyal medya ise tamda bunların girdabı konumunda. Yani aslında bir nevi hepimiz kendi hayatımızı birer TRUMAN SHOW´a dönüştürmüşüz ya haberimiz yok yada haberimiz olmasından korkuyoruz…
  Ütopik bir hayat isterken hepimiz dispotik bir hayatı kendi ellerimizle kurmuşuz…

  • Ümit Büyükyıldırım @umit2050

   Bahsettiğiniz, “filter buble” olarak tabir edilen bir kavram. Ama benim kastetiğim şey, ilgisiz veya kalitesiz içerikleri eleyerek zaman kazanmak. Çeşitlilik konusuna gelince. O bu çağda zaten giderek arka planda kalıyor. Şöyle bir örnek vereyim. 80’lerin sonlarında TRT tek kalanl iken her pazartesi üst düzey bir film oynardı. Terminator, Uzay Yolu vs. Bir keresinde hatırlıyorum, Uzay Yolu III’ün yayınlanmasının ertesindeki gün mahalle bakkalında Mr. Spock ve Vulcan gezegeni konuşuluyordu. Şimdi ise mahalle bakkalında tek ortak noktanız futbol maçları olur en fazla. Yani çeşidin artması, çeşitliliği bitirdi. Derdimizse artık zamanımızı kurtarmakta.

  • Recai @recai

   @umit2050
   Daha beteri survivor ve benzeri çöp içerikler…

 • Ümit Büyükyıldırım @umit2050

  İşte mesela bu örnekte, Star Wars anahtar kelimesine göre @atehaa ile eşleşirken @saylam06 ile eşleşmemiş oluyorum. İşte bu yüzden, herkes belli kategorilerde birbirine en yakın tercihlere sahip olanlarla eşleşmeli 🙂

 • arsenik @sha-2

  Criticker diye bir film puanlama sitesi var belki duymuşsunuzdur. Filmlere verdiğiniz puanlara göre başka kullanıcıların da aynı filmlere verdiği puan düzeyleri karşılaştırılıyor. Atıyorum 15 filme verdiğiniz puan ile 10 farklı kullanıcının sizin 15 filmden onuna verdiği puan düzeyi eşit çıkıyorsa sistem önerilen filmler listesinde diğer 10 kullanıcının önerdiği filmleri size sunuyor. Bu sistem de pek tutmuyor gibi ama sınıflamanın diğer alternatiflerine oranla daha mantıklı yapıldığını düşünüyorum. Burada önemli olan sizin de yazdığınız gibi bir filmi beğenen a kullanıcısı o filmle ilgili bir yorumu beğendiyse o beğenilen yorumu yazan b kullanıcının başka beğendiği filmleri a kullanıcısına sunacak mantığı tasarlamak.
  “Hangi özellik ile sınıflama yapacağına iyi karar vermek”

  Güzel bir yazı olmuş. Elinize sağlık.

zamanında ortaokulda işportadan (orjinal casio olana paramız yetmezdi) çakmasını aldığım saatim aklıma geldi sebebsiz yere bugün, haftasına kalmadan mefta olmuştu kendileri, ne üzülmüştüm…
#yaşlanıyorum
#retro
#oldschool

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
Recai paylaştı.

#Netflix #Bright #OrklarAramızda 😀
https://twitter.com/netflixturkiye/status/944118318859997184

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Vernee Mix 2 6GB RAM 64GB 6.0 Inch 18:9 Full Screen Smartphone MTK6757CD Octa...

Cheap 6.0 inch, Buy Quality octa core directly from China 6gb ram Suppliers: Vernee Mix 2 6GB RAM 64GB 6.0 Inch 18:9 Full Screen Smartphone MTK6757CD Octa Core 4200mAh 13MP Fingerprint Touch ID...
BeğenFavori PaylaşYorum yap