Garanti isleri severim.
Arabada herzaman bulundurdugum powerbank yeterli degildi, bundan aldim, iyi fiyat bence, 15 euro.
Arabadan inince eger telefonun pili dolu degilse, herzaman torpidoda (sarja takili) dolu bir powerbank olmasi bazen hayat kurtariyor.

https://www.lidl.de/p/tronic-powerbank-10000-mah-mit-stoff-und-lc-display/p100336530

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Durum yoklamasi

Elinde ilk nesil anahtarlik olup da satmak isteyen yada ikinci nesil anahtarlik ile degistirmek isteyen var mi acaba?

#tsanahtarlık #anahtarlık
Görsel alintidir: https://teknoseyir.com/durum/899865

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Recai paylaştı.

Güzel olmuş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG Televizyonun kumandasi sizlere ömür, yeni kumanda fiyatlarina baktim, pek de hos bir durumla karsilastim 🙂
Onun yerine bahane olur diyerek Mi Box Ultra 4k S alayim diyorum, youtube reklam engelleme vs gibi seylerle rahat olur.
Merak ettigim bunun kumandasi ile TV acip kapatmak ve TV acildiginda ilgili HDMI portuna gecmek mumkun mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 24
Recai paylaştı.

Merhaba
Bu sefer bizim desteğe ihtiyacımız var. Google ads ile ilgili problemimiz var ve TS ailesi içinde profesyonel olarak bize danışmanlık verebilecek kimse var mı? Ads de reklamlarımız yayınlanmıyor ve herhangi bir kural ihlalimiz yok .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali @norego

  @bilendenaldestek eskiden dorğudan Google Türkiye destek ve danışmanlık veriyordu adwords paneli üzerinden ve telefonla. Şuan o seçenek yok mu?

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   Pandemi nedeni ile o desteği bitirmişler . Telefon hattı yanıt vermiyor, siz mesaj bırakırsanız da 1-2 ayda telefon ile geri dönüyorlar. Mail ile dönerlerse de standart metinler ile dönüyorlar. Çözüm üretecek bir bilgi gelmiyor. Kendi yardım metinlerindeki hataların tümünü elimine ettik ama sonuç yok. 1 profesyonel ( sertifikalı ) ile görüştük, anlaştık ve inceledi, yaptıkları ile bir şey fark etmedi. Çok ufak bir problem var, o kesin ama biz göremiyoruz. Bu arada reklamlarımızı 1 yıldır kendimiz yapıyorduk .

  • Ali @norego

   @bilendenaldestek Sabır ve kolaylıklar diliyorum. Ben de 6 aydır Apple, Google, Twitter ve Meta ile bir çok sorun yaşadım. Hem uygulama yayınlama hem reklam verme kısmında. 2 "uzman" arkadaştan destek aldım ama standart ve hepimizin bildiği şeylerden öteye geçemiyorlar. Yerli, yabancı kaynaklarda arata arata kendimiz çözdük şimdiye kadar.

   Bu büyük tekellerde destek tarafı maalesef çok zayıf ve çözüm üretmiyorlar. Profesyonel adı altındaki arkadaşlar da(en azından benim gördüğüm) standart işlemler dışında bu tarz spesifik sorunlarda ne yapacaklarını bilmiyorlar yada yeterince tecrübeleri olmuyor.

   Bütçeniz dahilinde ise nispeten büyük bir kaç ajans ile görüşüp sorunun çözülmesi durumunda ödeme yapacağınız bir anlaşma istemek en mantıklısı sanırım bu durumda.

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @norego Biz halen üzerinde çalışıyoruz. Sanırım bizde sizin yaptığınız gibi kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz . İşi bildiğini söyleyenler bile bizim kadar ads konusunda bilgi taramamışlar. Çözüm üretebilirsek buradan paylaşırız .
   Reklam vermek için biz çabalıyoruz . En ufak destek yok .

  • Ali @norego

   @bilendenaldestek siz bir aksiyon almadan reklamlar durdurulduysa belki son dönemde Rus'ya ambargosudan kaynaklı politika değişikliklerine onay vermemiş olabilirsiniz. Ads tarafında şuan işim yok ama Playstore tarafında bir kaç defa ek sözleşme yolladılar onay için. Maillerde Ads'den gelen geçmiş mailleri tararsanız belki benzer bir onay maili olabilir

  • bilendenal.com @bilendenaldestek

   @norego Bunu hiç düşünmemiştik . Baştan itibaren tarıyoruz .

Recai paylaştı.

Şu link çalışıyor mu acaba 🙂 https://teknoseyir.com/magaza/anahtarlik

Anahtarlık

TeknoSeyir logolu numaralı koleksiyon anahtarlık Malzeme: Alüminyum
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 40

Parasini vermis, ruhunu bile sömürmüş.
Vicdansiz, geridönüsüm bile kabul etmez bunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14
 • Orcun @orcun

  Ceza gelmesi lazım bunlara, böyle olmaz yani bu sonuçta sana ban hepimize zarar. Allah korusun trafikte durmaz yol tutmaz vs bir kaza olsa birini öldürse sorumlusu kim ? muayene gibi bunlarında bir altyapısı yapılması oluşturulması gerekiyor. İşte fren hidrolik sıvı değişimi ? fren tesisatı yenilenmesi ondan sonra fren sistemi merkezi hepsi yenilenecek balatası ve de diskinin de bir ömrü olduğundan en kötü 2 veya 3 yıllık periyotlar halinde değiştirilip gene tüvtürk gibi yerlerden onaylanacak. Onaylanmayan geçmeyen etmeyen vs. taşıtlar trafikten men edilecek. Lastiğin bu yapılan işlerin de araç sahibi adına faturası olacak öyle ya'' ÜSTEM DAAAYUUU BİZİM MUAYNE GELEYE HELE SENİN ARABAĞIN BABUÇLARI YENİYDİ DEEEMİ BAĞA TAKAK ONU DAMAYNEDEN GEÇEM SAĞA GERİ VEREM '' diye birşeyin olmaması lazım. güya 2 senede bir muayene var ondan sonra ticarilere senede bir görüyoruz ortalığı, ağır cezalar gelmesi lazım bu konu hakkında. Ha ama malesef ki bu memlekette en ucuz şey insan hayatı olunca oluyor.

 • bulent @bulentbv

  Eski lastiklerin sağlam olanlarını yenileme yapıyorlar. Yenileme yaparken yüzeyini traşlıyorlar. Yenilemekten vazgeçmiş olabilirler. https://www.youtube.com/watch?v=uftEy8f0iss

 • pegasus @pegasus

  e tamam formula 1 lastiği bu en kalitelisinden, hemen eleştiri...

Rus Savas Gemisi "Moskva", Karadeniz'de batmis.
Ukrayna: biz vurduk
Rusya: yangin cikti ondan batti

Okadar techizat, muhimmat, alet, yakit...

Kaynak:
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-04-14/russia-s-damaged-warship-dents-both-its-pride-and-capabilities

Gemi hakkinda @culas uyardi, ucak gemisi degil cruiser gemisiymis
https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_cruiser_Moskva

BeğenFavori PaylaşYorum yap