Teknodostlarım, evde açığa çıkan ve kullanmadığım 2 ürün var, onları almak isterseniz sevinirim, başka hiçbir yere ilan açmıyorum zaten:
- #Acer H6502BD DLP FHD 1080P 1920x1080 3400AL 2xHDMI/MHL 3D Kablosuz Projeksiyon + Wifi: 2500 lira..
Ağustos 2018'de Hepsiburada'dan almıştım, içindeki sayaca göre 2300 saat kullanmışım. Sinema salonum doğal olarak loş olduğu için sürekli EKO modda ve düşük parlaklıkta kullandım, benim kullanım senaryoma göre toplam lamba ömrü 6000 saat civarı, içinde Wi-Fi kiti takılıdır, telefondan ve diğer cihazlardan kablosuz görüntü aktarımı yapabilirsiniz, sorunsuz çalışan bi cihazdır. Kutusu, taşıma çantası ve tüm aksesuarlarıyla birlikte göndereceğim. Ayrıntılı özellikleri için:
https://www.epey.com/projeksiyon-makinesi/acer-h6502bd.html
https://www.acer.com/ac/en/NZ/content/model/MR.JN111.009

- (SATILDI) #AOC Q3279VWF 31.5" QHD D-SUB DVI HDMI DP 5ms 75Hz MVA 2K FreeSync Led Monitör: 1000 lira
Bunu da yine 2018'de İncehesap'tan almıştım, elektronik aletlere iyi baktığım için ekranda parmak izi bile yoktur.. Ölü piksel yoktur ve düzgün çalışmaktadır.. Ayrıntılı bilgi için: https://www.epey.com/monitor/aoc-q3279vwf.html

İlk tercihim Ankara için elden teslimdir, aksi halde kargo alıcıya ait olmak üzere istediğiniz yere özenle kargo yapabilirim, alışveriş önce hesabıma havale sonra kargo şeklinde olabilir..
#ikinciel #Satılık #Projeksiyon #Monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknodostlarım, benim laptobu büyük ekran tv'ye bağladım ama HDMI'dan Intel Graphics ile görüntüyü veriyo gibi görünüyo, 4K çözünürlüğe çıkamıyo.. Makinede gtx 1050 ve HDMI 2.0 kablo takılı.. O çıkışı gtx üzerinden vermek mümkün mü?
#TeknoYardım #televizyon #ekrankartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Teknodostlarımm, şu televizyonu almış bulunuyorum, sinema sistemimdeki projeksiyonun eskimesi ve #LG panelin 120 Hz olması vs aldım gitti, çok araştırmadan spontane aldım, bi itirazı olan var mı? #televizyon
https://www.epey.com/televizyon/lg-86un85006la.html

LG 86UN85006LA Televizyon

LG 86UN85006LA Ultra HD (4K) TV detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 21

Teknodostlarım, yeni bir #televizyon almak istiyorum ama şimdi kullandığım monitör 144Hz olduğu için televizyonda da 60Hz'e düşmek istemiyorum, çünkü oyun da oynayacağım.. Bilgisayarımı şu şu LG televizyona HDMI üzerinden bağlarsam 4K 100 Hz görüntü alabilir miyim? Ürün özelliklerine vs baktım ama emin olamadım.. Onun dışında 75 inç olarak ve 10 bin civarı bütçeyle tavsiye edeceğiniz başka paneller var mı? Teşekkür ederim..
#TeknoYardım #televizyontavsiyesi #4kTelevizyon
https://www.epey.com/televizyon/lg-75un85006la.html

LG 75UN85006LA Televizyon

LG 75UN85006LA Ultra HD (4K) TV detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yau bu nedir arkadaş, geçen sene 195 liraya aldığım yağ, şimdi indirimde 400 lira, hadi her boka zam geldi tamam da, 2 katı düzenlemişler millete, kahretsin ya 😡

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 24

Teknodostlarım iyi günler, şu benim evdeki elektrikli ocağım indüksiyonlu ocak mı oluyor? Ona uygun tencere, tava alacağım ama olayı çözemedim.. Benim ocak Vitroseramik diye geçiyo ama indüksiyonla aynı şey mi? Bunlara uygun tavaları filan neye göre alacağız of?
#TeknoYardım #Teknomutfak #mutfak #Ocak
https://www.epey.com/ocak/esty-avo5337b01.html

Esty AVO5337B01 Ankastre Ocak

Esty AVO5337B01 Ankastre Ocak detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlarım, bu #turkcellsuperbox başımıza bela oldu, bi el atabilirseniz sevinirim.. 2 sene evvel Ordu'da ananemlerin evi için başka bir alternatif bağlantı olmadığı için 20 megabit ve sınırsız Superbox almıştık (169TL), sözleşme teyzemin üzerine. Mesaj gelmiş, haftaya da sözleşme bitiyormuş, yeni tarifelere baktım benzer bi tarife 599 lira diyor web sitesinde. Ben Ankara'dan 3 gündür ve Ordu'daki aile büyükleri de oradan müşteri temsilcisine ulaşamadık, iletişim merkezlerine gittiğimiz zaman da telefonla halletmeniz gerekiyor diyorlar. Her seferinde yanlış TC kimlik numarası, yok ses kaydı doğrulaması vs gibi sorunlar çıkıyor ve bu lanet müşteri temsilcisine bağlanamadık.. Hem Turkcell hem de Superonline web sitesine giriş yaptım, hiç bir şekilde tarife değişikliği yada iptal seçeneği yok.. Abone olurken her mecradan kayıt alıyorlar ama bi sorun olduğu zaman yetkili birisine ulaşmak mümkün değil.. Bu Turkcell efendinin bizi araması için ne yapmamız lazım yada başka hangi şekilde halledebiliriz of 😔
#Turkcell #superbox #TeknoYardım #İnternet #Müşterihizmetleri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Teknodostlarım, elimde eski bi bilgisayar var, AMD Athlon 3000, Ati X1950 GT, 2 GB Ram, 120 gb SSD vs.. bu bilgisayara ihtiyacı olan köy okulu, öğretmen, hayır işi vs varsa, sadece kargo ücretini ödemeniz karşılığında gönderebilirim.. @alptekinck

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 28
 • Orcun @orcun

  @hsynn Vardı galiba bir okulda müdür olması lazımdı ? 😀

  • Hüseyin H. @hsynn

   Evet doğrudur. 😅
   Ama benim çalıştığım ilçe halkı zengin daha muhtaç olan birileri vardır mutlaka.

  • Alptekin @alptekinck

   @hsynn kimisi bencil olduğu için çocuğunun ihtiyaçlarını önemsemiyor. böyle durumdaki çocuklar için ne yapmak mantıklı sizce?

  • Hüseyin H. @hsynn

   @alptekinck Ben insanlar için genel yargılara varmaktan çekiniyorum. O yüzden bencilse böyle yapabiliriz, cimriyse şöyle yapabiliriz demekten çekiniyorum, kişiye göre hareket etmekte fayda olduğunu düşünüyorum.

   Bi durup bakınca buradaki veli profilime. Genel olarak zenginler. Ve aralarında bencilleride var. Bakıyorsun adam bu süreçte çocuğuna tablet, pc bir şey almamış. Diyor hocam derse girecek malzeme yok. İyi de abicim sen 700 bin liralık arabaya biniyorsun. İşte kişiyi tanıdığım için ben orada hemen olmayan velileri ortaya atarak. İşte falanca velimiz sordu şundan aldırdık çocuğuna derslere giriyor vs dedik. Baktık çocuk 1 hafta sonra derse giriyor. Çünkü adam hava atmayı seviyor. Kimseden aşağı kalamam duygusu var.
   Nabza göre şerbet vermek gerekiyor kısaca. Bencil şahsın önem verdiği şey ne, değerleri neler. Yoksa tabi ki kitabi bilgilerle şu şu yapılabilir diyebiliriz ama gerçeklerle çok uyuşmadıklarını düşünüyorum. Ha bizim için önemli olan çocuğu derse sokabilmekti onu da bir şekilde sağladık.

   Şunu da söyleyeyim. Bence insan ilişkilerinde samimiyet ve güven çok çok önemli. O yüzden bir giriş noktası arıyorsak ilk olarak hedef kişiyle samimiyet sağlamalıyız. Güven duyduktan sonra zaten söylediklerinizi uygulayacaktır. Burada öğretmen arkadaşlarla kavgalı olan velilerimizle bile birazda iyi polis kötü polis oyunu oynayarak. Öğretmen arkadaşım haklı olsa bile veliyi bir şekilde ikna ettim. Okula küsmesini, bunun sonucunda çocuğuda okuldan soğutmasını vs önledim. Çok da basit bu. Geldiği gibi hizmetliye çay getir demek yerine abi 2 çay alıp geliyorum diyodum. Sigara içiyorsa sigara uzatıyordum. Adam kendini iyi hissediyordu. Aaa bak okul müdürü kalktı kendi çay getirdi, beni 1 saat dinledi vs vs.
   Benim insan ilişkilerimde ilk silahım samimiyettir, karşıya güven vermektir. Birçok sorunu çözüyor ya da bir çözüm kapısı aralıyor.
   Ama ben öğretmen değil ne bileyim bir poliste olsaydım, bir kaymakamda olsaydım. Yine işim gereği muhatap olduğum kitleyle asla yılışıklık noktasına varmayacak fakat kendini yabancı hissetmeyecek bağlar kurmaya önem verirdim.

   Son olarak en bencil anne baba profilinin bir tanesininde sonsuz bir güvenle benim çocuğum yapmaz diyen anne babalar olduğunu düşünmekteyim. Üst düzey bir bencillik. Benim çocuğum yapmaz diyerek çocuğu koruduğunu zannederken aslında kendini, kendi yetiştirme tarzını, kendi ayıplarının üstünü kapatıyordur.

   Vayy çayım soğumuş. :))

 • KeLBoY @kelboy

  Arkadaşlar bahsettiğim esk sistemdeki tüm parçaları tamamlayıp toplamdım, SSD'yi tanıtabilmek için riad mevzusuyla cebelleştim ve sistemi çalıştırabildim ama Edge tarayıcıda bile Youtube'tan video oynatamıyordu, işlemci %100'de çalışıyordu, kısacası pek verimli olmadı.. Bilgisayarı vereceğim ihtiyaç sahibi çocuklardan beddua almamak adına projeyi iptal ediyorum, çocuklar çile çekmesinler. Kasayı komple geri dönüşümcüye verdim gitti. Bir dahaki hayır hasenat projesinde görüşmek üzere.. 🙋‍♂️😅

 • KeLBoY @kelboy

  Yo yo içime hiç sinmedi o sistem, daha fazla uğraşmaya değmezdi, geri dönüşümcü çocuklara verdim gitti. Öğrenci bebelerden küfür yemiyim, o bakımdan verdim gitti..

Teknodostlarım, bu 1 Haziran'daki #google Fotoların, artık ayrı depolama alanı kaplaması olayıyla ilgili bi gelişme oldu mu? Baktım ama aynen devam ediyo gibi geldi, foto ve videolarımızın toplamda ne kadar alan kapladığını göremedim..

BeğenFavori PaylaşYorum yap