Kablonun dış yüzeyi soyulunca güzelce silikonladım. Şimdi buna bir de instagram hesabı açmak lazım 😈.
Philips saç kesme makinesinin kablosu. İçindeki siyah ve kırmızı kablo o kadar ince ki az daha ince yapsalar gözle görülemeyecek boyuta geçecekti🤣. Makaron baktım ama çevremdeki elektrikçilerde yoktu ki kablonun kafa kısmı biraz büyük olduğundan ve kablo da çok ince olduğundan yeterince daralabileceğini sanmıyordum. Ama şu haliyle üstüne bir de makaron çekebilirim.
Alalı 7 sene olmuş. Daha yalnızca bir kere yağladım(bıçakları değil. İçinde dönen bir şeyi. Bu modelde bıçakların yağlanmasına gerek yokmuş.)
Nitekim kendisinden halen memnunum. Hem hafif hem güçlü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazı kişiler: Bunlar televizyona çıkıp konuşunca dolar artıyor.
Dolar: Kimsenin konuşmasına ihtiyacım yok.
https://dolarrekorkirdimi.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'i aylardır açmıyordum. Demin bir açtım. Oyunların güncellemelerini indirmeye başladı. Bir baktım Serious Sam 2'yi güncelliyor😀(2005 yılında çıkmış). EA da bırak güncelleme vermeyi 10 senelik oyunu satıştan kaldırıyor😡.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaüstü dolap ararken istediğim ölçülerde bir şey bulamayınca kafam atmış 30cmx30cm 12mm mdf levha alıp kendime iki katlı böyle bir dolap yapmıştım. Normalde laptop yan tarafta duruyordu. Onu üste alıp artık tahtalardan bir rampa yaptım. Orta kata da kaçak balkon çıktım 🙂. Masaüstü tertemiz oldu 🤣. Dizüstünün ekranı yamuk yaparsa(daha önce bir kaç kez yeşilleşip,pembeleşti ama bir süre sonra normale döndü) yanına bir monitör alabilirim 🙂.
İki cihaz arasında kolayca geçiş yapabilen bluetooth mouse'um da var ki böyle kullanmak çok daha zevkli ve kolay.
Not: Cihazların ana ekranları böyle değil tabi🤣. Onlar çok karışık olduğu için gizledim. Düzenlesem de en fazla 1 ay sonra yine karman çorman oluyorlar 🙂.
#benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LOGITECH K380 Bluetooth Türkçe Q Klavye Gri 920-007586

LOGITECH K380 Bluetooth Türkçe Q Klavye Gri 920-007586 en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! LOGITECH K380 Bluetooth Türkçe Q Klavye Gri 920-007586 fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung 14.6 inch 120hz Oled panele sahip "tablet" yapacakmış🙂. Nasıl bir şey ortaya çıkaracaklar yakın zamanda görürüz🙂. Son kullanıcının pek talep edeceği bir boyut değil gibi.
https://liliputing.com/2021/05/lilbits-samsungs-next-tablets-leaked-qualcomms-next-chip-too.html

Lilbits: Samsung's next tablets leaked, Qualcomm's next chip too - Liliputing

Lilbits: Samsung's next tablets leaked, Qualcomm's next chip too
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uefa kupası finali canlı yayını. Hiç haber etmiyorsunuz. Ama ismi lazım değil video attı mı akış hareketleniyor🤣

https://youtu.be/t08QS5hLph4

beIN SPORTS HABER Canlı Yayını | #beINSPORTS

beIN SPORTS'un en güncel programlarını, spor dolu içeriklerini takip etmek için kanala abone olmayı unutmayın: http://dgtrk.lu/1ebhi
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Markette Darbe Uğrayan Kadın: 'Şikayetçi Olmadım, Serbest Kalması için...

Yozgat'ta akaryakıt istasyonu marketinde erkek arkadaşı Şevket Türksoy tarafından tekme tokat dövülen Aysel D. konuştu. Aysel D., 'İsteyerek bana zara...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  hiç elleşmem, hatta dönüp bakmam bile. alışverişime devam ederim.

 • umitt @umitt

  Binada adamla kadın kavga ediyor komşular polisi arıyor polis gelip şikayet misiniz sizi oradan çıkaralım falan filan diyor kadın şikayetçi olmuyor polisler gittikten sonra adam kadını öldürüyordu. Erkek ne kadar anormalse kendisine şiddet uygulamasına rağmen ilişkiye devam eden kadın da o kadar anormal. Denk gelirseniz en fazla polisi arayıp geçip gidin yoksa adamı dövmek durumda kalıp kadın ve adam tarafından dava edilebilirsiniz.

 • Rasko @rasko

  Vallaa hiç karışmam. Alan memnun, satan memnun. Adama bir şey yapsan, kadın senin aleyhinde ifade verir, sen hapse girersin onlar çarpık ilişkilerine devam eder, mutlu mesut yaşayıp giderler.
  Bazı kadınlar seviyor dayak yemeyi, tercihleri bu yönde. Yapacak bir şey yok.

 • ggzmkst1 @ggzmkst1

  ilk tokatta hatta tokata, şiddete vs teşebbüste dahi kadının bırakması lazım. o ilk tokadı yemene rağmen affedip devam ederse mutlaka dozu artarak gelir o şiddetin. sıfır tolerans olmak zorunda. insan sevdiğine kıyamaz. vuran adam sevmiyordur, sevilmediğin bir ilişkide olmanın da anlamı yok. bir adam tekme tokat dayak atıyorsa bu ilk şiddeti değildir o kadına. o kadın bahsettiğim ilk tokadı yedikten sonra bırakmadığı için o dayağı yiyor. o kadın da böyle olduğu için şikayetçi olmamış.

@systemnet Hocam cihaz dün geldi. Buradan alacak olanlar varsa da şöyle ilk izlenim olarak bir iki eksiğini söyleyeyim ki öyle alsınlar.
XiaomiMi Router AX1800 ilk izlenim:

-Miwifi uygulaması cihazı görmüyor(iki farklı android cihazda denedim. Gerçi uygulamada oturum da açamadım). Cihazı web arayüzü üzerinden kurdum.
-Ax in nimetlerinden tam olarak yararlanamıyorsunuz. Sadece 4 kanal var(36,40,44,48) ve bant genişliği de 80mhz e kadar(160mhz yok).
-Redmi ax5 ile dış görünüş ve kutu olarak aynı. Muhtemelen Çin dışına isim değiştirip sürmüşler.
-Qos ayarı yapmadan önce ve yaptıktan sonraki durumun ekran görüntülerini aşağıya bırakıyorum. Bu konuda memnunum.

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-router-ax1800-wi-fi-6-router-2-4ghz-5ghz-1775mbps-p-65494092?boutiqueId=558774&merchantId=105257

BeğenFavori PaylaşYorum yap