Nelere dayandı bu telefon da pandemide tuşları teslim bayrağını çekti😢(Kardeşlerimin her gün dezenfektan ile silmesine dayanamadı). Uyutacağım galiba😂. Zaten ben kullanmıyordum. Annem daha çok kullanıyordu. Ben de işte iki aşamalı güvenlik için falan kullanıyordum. Yoksa telefonla pek işim olmuyor(Tablet kullanıyorum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01ISL5TLC
https://www.amazon.com.tr/dp/B0773MZNL5
27,90
Almayacağım dedim ama kendime dinletemedim 😀

Ugreen Çok Açılı Masaüstü Tablet Standı, Beyaz: Amazon.com.tr

Ugreen Çok Açılı Masaüstü Tablet Standı, Beyaz: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trendyol'da sepete ürün attım. Trendyol "Sepette ürün unuttun." diye hem bildirim hem mail atarak darlıyor. Ya kardeşim ne unutması. "Paran var mı?" diye sorsana. Yap güzel bir indirim. Bak nasıl hatırlıyorum hem sepeti hem seni 🤣.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo LAVIE MINI
1920 x 1200 pixel touchscreen display (400 nits)
Up to an Intel Core i7-1180G7 Tiger Lake processor with Intel Xe graphics
Up to 16GB of LPDDR4x-4266 dual-channel memory (soldered)
Up to 256GB of solid state storage
Up to a 26 Wh battery
2 x USB 3.1 Gen 2 Type-C ports
WiFi 6 & Bluetooth 5.1
Backlit keyboard & optical touch sensor
IR camera with Windows Hello face recognition
Stereo 1.5W speakers
580 gram
https://liliputing.com/2021/01/lenovo-lavie-mini-is-an-8-inch-mini-laptop-with-intel-tiger-lake-gaming-and-desktop-accessories.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben yere çöp atmıyorum adamlar gündüz vakti başkasını dövüp yolun ortasına atmaya çalışıyorlar 😀
https://tr.sputniknews.com/turkiye/202101091043545152-darp-ettikleri-kisiyi-otomobilin-bagajindan-cikartip-sokak-ortasina-atarken-yakalandilar/

Darp ettikleri kişiyi otomobilin bagajından çıkartıp sokak ortasına...

Rize'nin İyidere ilçesinde dövdükleri kişiyi arabanın bagajından çıkarıp ilçe merkezine bırakmak isteyen 3 kişi yakalandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

La bi akıllı sizsiniz 🤣
https://youtu.be/3sLjjZLVwDU

Dernekte kumar oynamaya gelenler uyuma numarası yapıp, dolap arkasına...

Bursa'da polis ekipleri dışarıdan boksör derneği görünüşü verilerek kamufle edilerek kafe haline dönüştürülmüş bir kıraathaneye baskın yaptı. Bazıları polisl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen bahsetmiştim. Ürünler sitesine de eklendi(Dizüstü bilgisayarı henüz eklemediler). Şu 80 liralık mouse'un markasını yazmamışlar. Tuşlar gerçekten programlanabilir ise o da güzele benzir.

https://teknoseyir.com/durum/1363521

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Type c USB bellek kullanan var mı? Şöyle el yakacak kadar ısınmayan hatta varsa hiç ısınmayan type c USB bellek önerilerinize açığım😀. Sandisk ixpand mini almıştım ama çok fena ısınıyordu. Korkudan iade ettim. Hani dosya attınız ve bilgisayardan USB belleği çıkarmaya çalışınca eli baya baya yakıyordu.
Yine type c USB bellek modellerinde de Sandisk piyasayı ele geçirmiş ve yorumlarında ısınma ile ilgili şikayetler var ama benim iade ettiğim ixpand kadar ısınıyor mu bilemedim😀.

https://www.trendyol.com/sandisk/ultra-dual-drive-go-64gb-usb-type-c-sdddc3-064g-g46-p-35501982?boutiqueId=519404&merchantId=118442

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

5ghz wifi ayarıyla ilgili önerileriniz var mı?
Sabah modem ara yüzünden 5ghz ayarlarıyla biraz oynadım 😢. Kanal ayarını otomatiğe çekeyim dedim ama hiç bir cihaz 5ghz ağına bağlanamadı. Sonra eski haline getirip bıraktım. Test falan etmedim. Akşam kullanmaya başlayınca hissedilir bir yavaşlık vardı. Hayır elleme işte ya 😀.
Neyse ki evdeki cihazların çoğu 2.4ghz kısmına bağlı da evdekiler kalkan kaldırmadı. Yarın bir düzeltmeye çalışacağım(Evdekiler neti kullanıyor. Çağırsam gelmezler ama net kesilince saniyesinde kapımdalar😀)
İlki 5 GHz ağına bağlıyken. İkincisi 2.4ghz. Modem Zte H267A.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orayı yıkarlar azizim yıkarlar 😀. 13 Ocak'ta korona bulaşında artış başlayacak gibi. Hazmat ekipmanını giyip sıraya gireceğim 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap