Benim ismini Amazon sayesinde duyduğum, meğer 1993 yılından beri çalışmakta olan AGT kurye firmasının ismi “Aynı Gün Teslim” in kısaltılmış haliymiş😀. İlk başta görünce bir aydınlandım. Sonra bastım kahkahayı😂.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben mi yanlış anlıyorum yoksa intel işlemcideki dahili grafik yongasını Gtx 1660 dan daha az performans gösteren ekran kartlarıyla bir mi tutmuş(Notebook için yazılıyor bu konu.). Performansına baktım ama mx330 bile bu kartı şamar manyağı yapar😀.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Trendyol’dan tanesi 12,5 lira olan 3 tane ürün aldım. Satıcı 6 tane göndermiş. Ürüne bakayım dedim ki tane fiyatını 39 lira yapmış(Başka satıcılarda hala 12,5 lira civarı). Hayır üründe zaten 25 lira alt limitsiz çek kullanmıştım. Yani 3 tanesi 12,5 liraya gelmişti. Şimdi uğraş dur. Trendyol üzerinden satıcıyla iletişime de geçemiyorum. Hani “37,5 liralık ilan aç. Alayım ama ürünü gönderme. “ diyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Middle-earth™: Shadow of War 13,40₺ ye düşmüş(Steam’de gördüğü en düşük fiyat=. Bir dlc hariç tüm dlc’lerinin olduğu paket ise 16,40₺. Epic yüzünden almıyorum ama güzel fiyat.
https://store.steampowered.com/app/356190/Middleearth_Shadow_of_War/

Save 80% on Middle-earth™: Shadow of War™ on Steam

Experience an epic open-world brought to life by the award-winning Nemesis System. Forge a new Ring of Power, conquer Fortresses in massive battles and dominate Mordor with your personal orc army in...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#maske #themask
Maske incelemesinden pek anlamam😀. Anlayan arkadaşlar için aşağıda Europack marka maskenin katmanlarının fotoğraflarını bırakıyorum. Ne kadar pek mantıklı gelmese de şu üfleme testi,çakmak testi yaptım. İkisinde de sorun olmadı. Burun teli gayet güzel. Nefes almada problem yaşamadım. Maskelerin hepsi tek tek paketli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei yeni tablet modeli Matepad T10S‘yi Türkiye’de satışa sunmuş. 1600 liraya güzel tablet aslında ama içinde Google olmayan Android düşündürüyor(Buna farklı çözümler var ama ne kadar güvenilir? Ne kadar çözüm olur? Bilemem)

HiSilicon KIRIN 710A işlemci
3gb ram/ 64gb depolama
10.1 inç 1920 x 1080 çözünürlüklü ips ekran

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-huawei-matepad-t10s-64gb

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_huawe%C4%B1-matepad%C2%A0t10s-10-1-3gb-64gb-2ghz-tablet-derin-deniz-mavisi-1211559.html

HUAWEI Matepad T10S 10.1/3GB/64GB/2GHZ Tablet Derin Deniz Mavisi

HUAWEI Matepad T10S 10.1/3GB/64GB/2GHZ Tablet Derin Deniz Mavisi en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! HUAWEI Matepad T10S 10.1/3GB/64GB/2GHZ Tablet Derin Deniz Mavisi fiyatı ve özelliklerini...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir iki isim vereydin de onlardan alaydık. Beyle üç kağıt yaptıklarını biz de biliyoruz.
Haberin tamamı:
https://onedio.com/haber/kullandigimiz-maskelerle-ilgili-aci-gercekler-yuzde-95-inde-filtre-ozelligi-yok-922535

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

iPados’de bluetooth mouse kullanırken mouse’un tekerleğini aşağı kaydırınca tablette üstte doğru kaydırma yapma(tersi için de geçerli tabi) “sorununu” aşağıdaki foto’da “Doğal Kaydırma” ayarını kapatarak çözebilirsiniz. Benim ilk üç güncellemede tersti. Sonraki iki güncellemede düzdü. Muhtemelen bu güncellemelerden birinde geldi bu ayar ve ben fark etmedim. Sonra tekrar ters olunca Apple amca bizimle eğleniyi demiştim ama galiba bu ayardan dolayı düzelmişti(Ben açıp/kapattığımı hatırlamıyorum. Ben de bir nane yemiş olabilirim😀)
https://teknoseyir.com/durum/1242751

BeğenFavori PaylaşYorum yap