Şu değerler normal değil galiba. Eh şansıma da bu beklenirdi zaten 😀. (James Donkey 240gb ssd). As ssd benchmark ise saçma sonuçlar veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın zamanda windows 10 format atacak olan varsa kurulum sırasında kablosuz ağa bağlamayın. İlla microsoft hesabıyla oturum açmanızı istiyor. Başka seçenek sunmuyor. E postayı ve şifreyi yanlış yazdım. Bu sefer bir kaç seçenek sundu. Seçeneklerden biri de soluk yazılmış “bu seferlik atla” seçeneğiydi. Öyle kurtardım 😀.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

“Bizim mağazadan alışveriş yapma”demenin kısa yolu😀.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

-Abi senin üst panele ne olmuş?
-Ne olmuş?
-Ben de onu diyorum. Ne olmuş? 😀
Helio p60
6150mah batarya
Android 10
200 dolar.
Arka kamera dizilimini beğendim. Öndeki kamera deliği ile üst paneldeki uyumsuzluk düzeltilirse güzel olur.
https://youtu.be/ssyCQ2z2yOg

Umidigi Power 3

Prova hands-on in anteprima del prossimo smartphone di Umidigi: Umidigi Power 3 ha alcune caratteristiche simili al flagship Umidigi F2 come la quad-camera p...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

1500 dolar. Biraz fazla uzun geldi. Biraz daha geniş olsa daha güzel olabilirdi. Bunun yanında videodaki abiye pek dayanmayacak gibi😀. Açarken Eski telefonlar gibi sallıyor😂
https://youtu.be/b9VF2R05Bsg

Motorola Razr Gaming!

The New Motorola razr is a unique foldable experience from Motorola and we put this foldable to the test with some Call of Duty mobile to see how well this d...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

N11’de İncehesap’tan ekran kartı sipariş eden birine 240gb james donkey ssd gelmiş. Onun ekran kartı da ssd sipariş eden birine gitmiş. Genel bir hata olabileceğini söylüyorlar.

“Benim bildiğim sıcak fırsatlar üyeleri şuan ellerini göğe açmış ne olur aldığım ürün yerine daha pahalı olan yanlış ürün gelsin diyordur sıcak fırsatlarda bu durumu yaşayıp ürünü verecek kişi yok bu arada, hatta üstüne thh’ye gidip satın aldıkları ürünü de isterler.” Bu yoruma koptum ki içten içe ummuyor değilim ama böyle bir yanlışlık başıma gelse bile ürünün üstüne yatabileceğimi sanmıyorum. İçim rahat etmez 😀.

https://mobile.donanimhaber.com/n11-yanlis-siparis-tehlikesi-cok-onemli--140772201

N11 yanlış sipariş tehlikesi ÇOK ÖNEMLİ !!

Beyler 3 kg çay almıştım. Aradılar noterden vekalet istiyorlar polo için. Vereyim mi yoksa dolandırıcılar mı?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne ya? İyice Samsung’a döndü🤣. Çıkalı çok olmasa da çıkış fiyatından 400₺ daha ucuza iPad alabiliyorsunuz. (Çekler bu ürünlerde kullanılmıyor. Yoksa bayağı bir beleş olacak)
https://urun.n11.com/tablet/apple-ipad-7nesil-32-gb-wifi-mw742tua-mw752tua-mw762tua-P391619289
Samsung demişken! 4000’e 400 lira çekiniz varsa 3979₺ ye tab s6 alabiliyorsunuz. Bu cihazın çıkış fiyatı 4999₺!(yanında klavyeli kılıf da veriyorlardı.)
https://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/samsung-galaxy-tab-s6-wifi-2019-duman-siyahi-P372499170
Nitekim umarım ironiden anlıyorsunuzdur😀. Keyifli ve indirimli alışverişler.

Apple İpad 7.nesil 32 Gb Wifi Mw742tu/a Mw752tu/a Mw762tu/a - n11.com

Apple İpad 7.nesil 32 Gb Wifi Mw742tu/a Mw752tu/a Mw762tu/a 2.099,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Tablet fiyatı Kampanya Elektronik kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gece 1’de de tık hızında kuponlar var. Adet bayağı fazla. Alırız muhtemelen 😀
https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

Tık Hızında Kupon Kampanyası n11.com’da!

Beğendiğiniz ürünleri tek tıkla hesabınıza yükleyeceğiniz tık hızında kuponlar ile 11.11’de gün bitmeden alarak alışverişin keyfine varın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Surface Pro X’in içini açmışlar. Önceki nesil Surface Pro’lara göre çok daha tamir edilebilir düzeyde bulunmuş. Önceki nesiller genelde 1-2 puan alırken buna 6 puan vermişler. Bataryanın yapışık olmasından ve ekranın çıkarılmasının çok dikkat istemesinden puan kırmışlar. Ssd’yi sadece bir vida sökerek değiştirebiliyorsunuz. Ssd de minnacık ne güzel şey öyle😀.
https://youtu.be/6FQ0hezB5xw

Surface Pro X Teardown! Most Repairable Surface Pro Ever??

Recently we tore down the Surface Laptop 3 and found that Microsoft had greatly improved it’s repairability, it went from being one of the worst devices we h...
BeğenFavori PaylaşYorum yap