Google amcanın canı sıkılmış. Solda olan menüyü sağ tarafa alıp yenilemiş 😀.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birileri yine ekmekten köfte yapmaya çalışmış 😃. Oyun fiyatlarını bırak bilgisayarların fiyatını görünce artık uluyorum 😀. Resmen Türeyiş destanının kanlı canlı örneği haline geleceğim 🤣.
https://onedio.com/haber/dudak-ucuklatan-oyun-fiyatlari-karsisinda-imdadimiza-yetisen-oynamasi-ucretsiz-13-pc-oyunu-975086

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O Sırada Adana'da... Çiftlik Evinde Beslenen Timsaha El Konuldu

Adana'da, Doğa Koruma ve Milli Parklar 7’nci Bölge Müdürlüğü ekipleri, ülkeye yasa dışı yollarla sokulduğu belirlenen timsaha el koydu, çiftlik evinde...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kardeşim senede bir kulaklık bozuyor😃. Kablosuz kulaklık alacağım dedi. Aşağıdaki kulaklık nasıldır? Genelde 100 liraya kadar olan kulaklıkları kullanıyordu(Sony'nin bir ara bim'e gelen modeli,Jbl'nin 100 lira civarı modeli vs..). Yani ses çok sapıtmadığı sürece orta düzey bir şey yetecektir. Dayanıklı ve şarjı uzun gitsin yetecektir muhtemelen😃. Yanında 2,75 kg küp şekerle 220 liraya geliyor(hb çek tanımlamış)

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-53-pro-usb-c-sarj-kilifli-dort-mikrofonlu-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-30-saat-muzik-siyah-p-HBV000011B9DL?magaza=Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gio @gio

    kulaklık hep benim belam oldu. şimdi kablosu değiştirilebilir bir kulaküstü kulaklık aldım ama sanırım yağmurda biraz ıslandı sağ tarafı cızırdamaya başladı. kablosuz alsam pili hemen yıpranır, kablolu alsam temassızlık yapar... hiçbir kulaklıkla 2 seneyi çıkaramadım.

  • Ekrem @huseyinekrem

    Benim kardeşim de ayda bir bozuyordu kabloluları. QCY T5 aldık daha aylardır tık yok. Fiyatına göre iyi. Ancak bu tarz ürünlerden ses kalitesi beklenmemeli. Zira yarı fiyatı olan kablolu jbl c100 bundan iyi ses veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ara instagram'da sık sık reklamını görüyordum. İçimden "Ya Instagram ya Lenovo dalga geçiyor zaar" diyordum ki cihazın Türkiye fiyatı 43000 liraydı. Yurtdışında ise 3300€'ya satılıyormuş. Katlanmaktan başka bir yeteneğini göremedim 😂.
https://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkPad-X1-Fold-laptop-in-review-Revolutionary-or-overpriced-experiment.530502.0.html

Lenovo ThinkPad X1 Fold laptop in review: Revolutionary or overpriced...

Notebookcheck reviews the Lenovo ThinkPad X1 Fold with a foldable OLED display and an Intel Lakefield processor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Listede 8~9 senelik cihazlar var. Ne kadar kullanılabilir olduğunu kullanıcılarına sormak lazım tabi😀
https://www.xda-developers.com/lineageos-18-1/

LineageOS 18.1 based on Android 11 is here for nearly 60 devices

LineageOS 18.1 builds based on Android 11 are now available for dozens of smartphones. Here's the changelog and supported devices list!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8