Hepsiburada premium üyeliği yalnızca kredi kartıyla alabiliyormuşsunuz😢.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabbahtan beri dört dörtlük kampayada indirime girecek diye beklediğim ürünün fiyatı değişmedi😀. Neyse. Pahalılaşmadığına şükür😀. İtirazı olan yoksa 380 liraya Honor band 6'yı alıyorum🙂(Hb telefon aksesuarlarında geçerli 500 e 75 verdi. Bu güne özel seçili ürünlerde 300 e 50 indirim de var. İkisi birleşiyor. )
https://www.hepsiburada.com/honor-band-6-akilli-bileklik-black-p-HBCV000008HGWZ?magaza=Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her şey iyi,güzel ve hoştu. Ta ki fiyatı görene kadar🙂(380$ kickstarter'de. Çıkış yapınca da 560 dolardan satılmaya çalışılacakmış🤣.)
https://liliputing.com/2022/06/creoqode-lyra-is-a-handheld-gaming-pc-with-a-raspberry-pi-cm4-inside.html

Creoqode Lyra+ is a handheld gaming PC with a Raspberry Pi CM4 inside -...

Creoqode Lyra+ is a handheld gaming PC with a Raspberry Pi CM4 inside
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada'da güzel indirimler var. Alttaki ürünü ben kullanıyorum ama kulaklık için alacaksanız Amazon 'da gecikmesi fazla diye yorum vardı. Ben klavye, mouse,gamepad için kullanıyorum. Bir sıkıntı yok.

https://www.hepsiburada.com/tp-link-ub500-bluetooth-50-mini-usb-adaptr-p-HBCV0000125QH2?url_src=and-product-detail

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ailesi de hep üç kağıtçı. Hepsi farklı farklı konuşuyor. Neyse.
Dolandırıcıyı,saldırganı salarsın da çocuğu istismar edeni ne diye dışarı koyarsın? Ulan tweet atan hapse giriyor. Suç makineleri dışarıda geziyor. İnanılmaz bir şey.
"(O.Y) adlı şahsın dolandırıcılık, kasten yaralama, genel güvenliğin tehlikeye sokulması ve çocuğun cinsel istismarı gibi suçlardan (6) adet kaydı bulunduğu"
https://onedio.com/haber/kendisini-uyaran-polislere-pencereden-ates-edince-vuruldu-1078401

Kendisini Uyaran Polislere Pencereden Ateş Edince Vuruldu

Küçükçekmece'de 4 katlı binanın 2. katında tek başına olduğu belirtilen ve pencereden ateş eden 22 yaşındaki Oktay Yeşilırmak, iddiaya göre kendisini uyaran ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Mantıklı olup olmamasına hiç takılmıyorlar ya 😀. Hadi oldu da unuttum. Tutup babama Trendyol hediye çeki de vermem yani. Bildiğin kabalık olur. Amazon da aynı naneyi dile getiriyor. Lan babama ne diye bir sitenin hediye çekini hediye edeyim😀. Hediyenin anlamı zaten sizin almış olmanız. Tutup para ya da bir sitenin bakiyesini vermek hem kabalık hem anlamsız.
Nitekim olaki son dakika bir şey yapacaksam dışarıdan tatlı/yemek söyler öyle hallederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acil cevap bekliyorum. Süre kısıtlı😀
Google Play'de harcamam gereken 10 TL var. Sizce ne almalıyım. Geçerlilik süresi kısıtlı. Acil cevap verirseniz sevinirim😀.
Şaka bir yana Paycell'de mobil ödeme ile Google Play bakiyesi alırsanız son kullanma tarihi 114 sene 1 ay sonrası oluyor. Neden bu tarih? Neden +1 ay? Neden? Neden? Neden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap