50 cc motorsiklet tavsiyesi olan var mı? 🙂
Edit: Arkadaşlar şehir içinde kullanılacak ucuz bir şey bakıyorum ya 😀 tavsiyeler maşallah 100k'dan başlıyor 😀 bana çin çöpü tavsiye edin lütfen 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Astronomi ile ilgili ilginç anekdotlar barındıran hoş bir site.
https://astroanecdotes.com/

Astro Anecdotes

It's not all about science
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • armagan @93-truva

    biyoloji, psikoloji, radyoloji, sosyoloji, dermatoloji, meteoroloji, etimoloji, farmakoloji gibi bütün bilimsel konular logic ekini almışken astronomiciler neden bunu burç yorumcularına kaptırmıştır. yoksa gerçek bilim astroloji midir 😁

    • Awacs7n @pesatalim

      popüler kültürde bir şeyler satacak enayiler her zaman bulunur. elindeki deste karttan ya da gezegenlerin hareketlerinden aptalca anlamlar çıkartıp bunu da pazarlayanın beyninden şüphe ederim ben. işin garibi müşteri kitlesi de genellikle okumuş kesim, üniversite sırası gören adamların böyle saçmalıklara inanması bana garip geliyor.

Synology DS1522 PLUS kullan var mı arkadaşlar, ofise hem sunucuların yedeklenmesi hem de ofis içi kullanım için bir nas cihazı alacağız, bu arkadaş iyi gözüktü bana ne diyorsunuz? Ofisteki router gigabit çıkış veriyor, internet bağlantımız da gigabit.
🤔
https://www.teknobiyotik.com/synology-ds1522-plus-5-yuvali-diskstation-nas-depolama-unitesi.html

Synology DS1522 PLUS 5 Yuvalı DiskStation NAS Depolama Ünitesi

En özel fiyatlı gaming bilgisayarlar, kampanyalı ürünler, bilgisayar toplama, ekran kartı, RAM, SSD ve tüm bilgisayar bileşenlerinin en doğru adresi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS ölmüş gerçekten yahu bu akışın hali nedir... Eto'o bitmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakalım nasıl sonuç veriyor Yolov8 😀 Sunucuda a4500 var 20GB gpu belleği mevcut ama onun bile belleği yetmiyor model eğitirken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskiden evde bir şeyler yapayım, kendim yapayım proje olsun vs. diye düşünürken son zamanlarda amaaaan ne uğraşacağım varsa hazırı alır geçerim şeklinde düşünür oldum. Yani bilgisayar müh. olarak yapabilirim buna kadirim ama örneğin nas ve dlna cihazı ihtiyacım oldu, eskiden olsa takar raspberry pi ve bir harici harddisk kendim yapardım şimdi en kötü sahibinden'e bakıp 2. el hazır bir şey alıyorum. Sizde de var mı böyle bir durum, hiç bir şey ile uğraşasım gelmiyor bana doğrudan bir getirisi olmadığı sürece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24

Düdütt aldım volta vsm'i 😀 otobüste gelmem dışında bir sorun olmadı ama 😀 hayırlısı şarjı doldurup bir turlayayım inceleme yazacam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Volta vsm elektrikli bisiklet nasıldır arkadaşlar var mı kullanan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7