Aldığım yeni oyun konsolu Çin'den geldi, bu fiyatlarla anca böyle artık 😀 1 dolardan az verdiğim anahtarlığa 16.5 lira vergi çıkartan devletimiz sağolsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Introduction to GPIO in Embedded Linux - Linux Foundation - Training

This webinar covers GPIOs in general, as well as using GPIOs in Linux from within the kernel as well as from userspace.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evdeki çalışma koltuğum iyice gitti yeni bir tane alayım diyorum nasıl bilirsiniz aşağıdaki arkadaşı yada başka bir öneriniz var mı?

Asbir Rigel 55500 Çalışma Koltuğu Ofis Koltuğu Çalışma Fiyatı

Asbir Rigel 55500 Çalışma Koltuğu Ofis Koltuğu Çalışma en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkada güncelleyin işte databasei milleti niye nüfus müdürlüğüne çağırıyorlar anlamadım. Siz birleştirme işini yaptırmayı düşünüyor musunuz? Benim hiç uğraşasım yok ha bir tane daha kart taşımışım cüzdanda ha taşımamışım bir şey fark etmiyor.

Kimlik ve ehliyet kartları 21 Eylül’de birleşiyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni kimlik kartları ile yeni ehliyet kartlarının birleştirilme çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Kimlik kartlarına ehliyet yüklemesi yapılacaak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 33

Bundan sonra Amazon dışında bir yerde alışveriş yapmam. Hele prime da varken 2 kere yapmam. E ticaret işinde gerçekten başka bir boyut açmışlar adamlar. İlk girdiklerinde yetersiz bulmuştum ama aradan geçen zamandan sonra tekrar denedim ve sonuçlardan çok çok memnun kaldım.
Kolay gelsin kargoda bambaşka bir güzellik.
#Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

#benimmasaüstüm 😛 Hiç bu kadar temiz ve toplu olmamıştı hatıra kalsın diye paylaşıyorum 😀 Bi daha bu kadar toplu olmayabilir 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gün bir abimize ufak çocuğu için Huawei matebook d15 laptop aldırdım 4499 liraya. i5'li entegre intel grafikli bir şey alacağına hiç olmazsa ufak tefek oyun da oynayabilir oğlan diye düşünerek. Ama ram işi sorun olur mu ilerde acaba diye düşünüyorum. 8 gb yerine 16 olsaydı yada en azından upgrade imkanı olsaydı mükemmel laptopu yaratacakmış Huawei.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

XPG8200Pro 512 GB

BeğenFavori PaylaşYorum yap