donanımhaber.com sitesi patlamış....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

dün annemi kadıköy emniyet müdürlüğünden arıyoruz telefonunuzdan devlete hakaretler edilmiş dinlemeye alındı falan diyip dolandırıcılık yapmaya çalışmışlar... bankaya falan gittinizmi para çektinizmi sizin düşmanınızda olabilir falan demişler. annemde oğlumu ara diyince panik yapmışlar 🙂 polis kadıköy asayiş den aramışlar komseriz sicil no ve adını soyadını vermiş hahahahah neyseki hemen 155 aradık bu ara böyle durumlar çoğalmış dikkatli olun demişler hemen arayan cep telefonunu verdik. isterseniz burayada yazabilirim. arıyorum telefon kapalı yada açmıyor açsa ne küfürler edicem kendilerine... :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sizce AMD RYZEN 2700X mi yoksa İ7 8700K mı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. makina toplaycağım amd almak istiyorum ama bu sefer intel alayım diyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • UnicornKnight @unicornknight

  Ryzen 2700X için alacağınız güncel bir anakarta kuvvetle muhtemel 2 üst nesile gelecek işlemciyi daha takabilirsiniz. oyun haricindeki işlemlerdeki muazzam performans getirisi de cabası, oyunlarda da öyle kara kara düşündürecek bir kayba neden olmuyor. oluyor diyen taocudur, dombilidir.

  Intel söz konusu olduğundaysa bu bahsi başlamadan kapatsak da olur, güzel çenelerimizi yormayalım. (bkz. tavşanın suyunun suyu) (bkz. her yeni işlemciye bir anakart kumpanyası)

 • HasanÖfke @simulasyon

  aylar önce ben de böyle ikileme düştüm i7 8700k aldım oyun odaklı sonuçta her şeyim ancak pişman değilim gayet memnunum ama bir de ryzenli sistem toplamak isterdim

 • Barış Ataç @barisatac

  İki işlemci aynı fiyatta değil farkında mısınız bilmem. Fiyat önemli değil diyorsanız 9900K yı bekleyin, daha mutlu olursunuz.

 • scorptr @scorptr

  Yapacaginiz islerede bagli tek cekirdek kullanimi yuksek programlarda(Oyun gibi) inteli tercih edebilrisiniz ama cok cekirdekli programalrda(render gibi) amdyi oneririm ama her ikisine bakarim drrseniz hem anakart soket desteginin uzun olmasi hemde f/p sindan dolayi amd derim

Dell 24 Monitör | P2417H | Dell

Dell 24 Monitör | P2417H, kullanıcı konforu ve rahatlığının eklenmesiyle tamamen yeni bir verimlilik düzeyine sahip olarak amaca yönelik tasarlanmıştır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

dostlar sporda rahatça kullanabilecğeim kablosuz bir kulaklık öneriniz varmı. kulak içi aldım ama kulağımdan hep düşüyor bana fiyat performans önereceğiniz kulaklık varmı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

evde kullanmak üzere doğru ölcepilen termometre lazım kullandığınız öneriniz varmı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar merhaba,

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-a2-lite-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000D6D7S bu telefon android one programındamı ve görüşme kaydı yapıyormu kullananınız varmı yardım edebilirmi.

Xiaomi Mi A2 Lite 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Xiaomi Mi A2 Lite 64 GB (İthalatçı Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap