Russell Hobbs 22000-56 Chester Dijital Kahve Öğütme Sistemli Kahv - n11.com

Russell Hobbs 22000-56 Chester Dijital Kahve Öğütme Sistemli Kahv 499,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Russell Hobbs Kahve & Espresso Makineleri fiyatı Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi notuna bakayım dedim moalim bozuldu HSBC Çiftehavuzlar şubesinde tasfiye olunacak alacak lar 302 TL benim böyle bir borcum yok bu ne alaka anlamadım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zayıflama hapı varmıdır düzgün kaliteli

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • Joe @joe

  Karaciğerini bitiriyor. Zayıflamak istiyorsan üşenmeyip günde 1 saat spor yapman gerekiyor.

 • huseyinekrem @huseyinekrem

  Haraket etmedikten sonra istediğin hapı iç, istediğin kadar zararlılardan uzak dur, yine kilo veremezsin. Sonuçta harcanmayan enerji depolandığı için kilo alıyoruz.

 • Gump @runforrest

  135 kilodan 90 a diyetiysen veya herhangi bir ilaç kullanmadan düştüm. Eğer kilo vermenize engel bir hastalığınız yoksa verirsiniz, sadece yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz yeterli. Becerebilir ve vakit ayırabilirseniz sporda yapın tabi.

 • Yiğit @yigit1

  Uzak durun. Bir sporcu olarak söylüyorum, etrafımda bu tür maddeleri kullanan insan çok fazla. Genelde sonları hastanede bitiyor ve doktorlar da genelde bir şey yapamıyor. Bu biraz ekstrem bir örnek olacak ama ben bu tür maddeler yüzünden iç organları yanan ve doktorların sadece izlemekle yetindiği kişileri biliyorum. Maalesef, arkadaşın sonunu söylememe gerek yok, anlamışsınızdır. Fakat sizin sağdan soldan aldığınız maddelerin ne olduğu belirsiz olacağı için (satıcıları genelde "yok kardeşim çok güvenli, içinde bunlar bunlar var, mucizevi falan..." diyebilir. Ama o haplar labda incelense kim bilir neler çıkacak içinden...) uzak durun.

çekilmiş kahve alıp french press ile yapıyorum ama oda 1 bardaklık 2 bardaklık yapsam soğuyor 2. yi içmek istediğimde. şöyle fiyatı uygun çekirdeği koyup çekecek devamlı sıcak bir şekilde haznesinde kahve tutacak yada yapacak bir cihaz bakıyorum fikirleriniz nedir öneriniz ne olurdu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Tivibu olmasa türknete geçerim lakin yok işte bu hizmeti veren bir firma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nokia Lumia 1320 var artık desteği yok. Acaba android yükleyebilirmiyiz sizce

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bu cidden odada sağlık namına bişey yaparmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15