arkadaşlar macbook için paralels desktop en ucuza nerden alabilirim sizce. hazır yıl sorunu şöyle kampanya falan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar wifi nin zararı erkeklerde kız çocuğu olmasına neden oluyormuş öyle bişey varmı az evvel duydum yıkıldım :)))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

logitech harmony 525 kumanda aldım bu cihazı nasıl kullanırım ne yapabilirim türkçe kullanma klavuzu vs bana yardım edin lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://tr.gearbest.com/ip-cameras/pp_620813.html?wid=90

arkadaşlar bundan alacağım fakat yorumlarda , türkiyede çalışmıyor diyor bu nedemek açıklama getirebilirmisiniz bilenler arasından.

Gearbest TR: Orijinal Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Ücretsiz...

Sadece $21.32, Orijinal Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Gearbest TR online mağazamızdan ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yemeksepeti patlamış galiba….

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orkun @orkkoc

   Gerçekten aç kaldım 🙂 çok kullanıyormuşum meğerse orayı ben 🙂

  • Koray Suna @koraysuna

   @orkkoc Hayatımda bir kere sipariş verdim bana mı öyle geldi bilmiyorum çeşit yok sitede 🙂 Burger, popeyes, pizza türleri var hep.

  • Orkun @orkkoc

   @koraysuna Benim çevremdeki çoğu restoran var o açıdan avantajlı oluyor. Ama her yerde öyle değil tabi. Komisyon oranı biraz yüksek o yüzden tercih etmeye biliyor restoranlar.

  • Koray Suna @koraysuna

   @orkkoc fiyatları peki normal dükkanlara göre aynı mı? Mesela awm de 15 tl ise sitede de 15 tl mi?

  • Agab @agab

   Benim çevremde de hiç yok kullanabileceğim. Çevren de değil aslında, Muğla’da en lüks sipariş verebileceğin mekan burger king.

  • Orkun @orkkoc

   @koraysuna McDonalds ve Burger King gibi yerlerde paket tutarı fazladır( kendi sitelerinde ya da telefonla sipariştede öyle yemek sepetine özgü değil) ama sokaktaki caddedeki restoranların fiyatlarını ben hep aynı gördüm. Bazen kampanyaları oluyor ucuza bile alıyorsunuz. Mesela joker indirim diye bir olay var bazı restoranları öne çıkarmak için. Seçili restorandan sipariş verirseniz 30 tl yerine 20 tl alacak şekilde ve ya 40 tl yerine 35 tl alacak şekilde artan oranlarda indirim yapıyor. Sorun yaşadığım restoranlar oldu sonuçta yemeksepeti aracı firma çözüm üretme sıkıntılı ama nadir sorun yaşadım.
   Maksimum kartla falan işbirlikleri oluyor 100-200Tl lik bedava yemek yemişimdir 🙂

  • Orkun @orkkoc

   @agab Muğla merkezi mi kastediyorsunuz bilmiyorum ama orası görece olarak küçük yer olduğu için esnaf pek niyetlenmiyor. En azından ben küçük şehirlerde öyle gözlemledim. Beni bilen bilir yapıyorlar. Bazısı paket servisi bile istemiyor.
   Not: Muğlayı çok bilmiyorum ama çanakkale, manisa gibi illerde bulundum il merkezlerinde ki gözlemlerim böyleydi.

  • Atacan Kılıç @kosmer

   @koraysuna Burger tarzı yerleri bilmiyorum ama esnaf yerlerinde genelde uygulamalarda daha iyi fiyatlı oluyor. Çok ufak farklar ama.

   Ayrıca şehirden şehre değişiyor. Eskişehir için büyük nimet. Gece 3 te 4 te bile aç kalmazsınız.

  • Agab @agab

   @orkkoc Küçük fakat öğrenci şehri. Kampüs zaten yakın, bir de 7-8 lise var. Açılıp da iflas eden kafe daha hiç yok. Çay fiyatları 3.5-4liradan başlıyor üstelik.
   Starbucks açılıyor şimdi. Merkezden uzak bir yere açılıyor bilmiyorum tutar mı. KFC falan açılsa asla batmaz. Burger’ın önü 7/24 dolu.

 • Gorunmez @gorunmez

  Evet kesin bilgi yayalım arkadaşlar.
  Adana isteyip sipariş verenlere Mersin geliyormuş ve bu yüzden S.urfalılar datacenter ı basmış çok sayıda harddisk rehin alınmış siteye de girince açacak dosya olmadığı için boş sayfa çıkıyor

Arkadaşlar rx460 ekran kartım var bitcoin aylık brüt getirisi ne olur ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

gearbest den aldığım ürünler sizce ne zaman gelir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hepsiburada dan cosa akıllı kombi kiti aldım hayret kara cumadan bişi düştü puanda kazandım 147 tl ye geldi… inşallah bi işe yarar hiç sanmıyorum ya bakalım hayırlısı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap