vay arkadaş, adamlar bir çırpıda huawei bitirdiler. hayır yakın tarihte "3 ay" note 9 ile huawei arasında kalmış ekren pembeleşme sorunu var diye note 9 almıştım. alanların elinde patladı ağır patladı çok kötü bir durum. çinliler öyle kolay kolayda yeni işletim sistemi yeni işlemci ve market ve markette uygulama koyamazlar google ile apple yıllarca süren çalışmayla buralara geldiler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://laff.com.tr/ bu ne ayak kime ait

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar merhaba, belki ilgileneniniz yapmış olanınız vardır. bende i5 8 gb ram ve ssd diskli intel NUC mini pc var ben buna android tv 8 yüklemek istiyorum sizce yükleyebilirmiyim. teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

türkcell tv plus evde türknet varken kullanabilirmmiyim. hat şartı varmı sizce.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

macbook pro var ekran kartıda pro 550 amd steam dan oyun yükleyip oynayım dedim toucpad ile oynanmıyor kablosuz logitem m720 bağladım abi normal maus tadı vermiyor ya hızlı dönüyor ya yavaş dönüyor vay arkadaş yaa orjinal maus aldım oda öyle oda kaanı gibi yavaş ve hantal çalışyor. bu macbook larda maus kullanamıyacakmıyım oyun oynayamıyorum yahu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Nintendo Switch Renkli Kırmızı Mavi Oyun Konsolu - Sıfır - n11.com

Nintendo Switch Renkli Kırmızı Mavi Oyun Konsolu - Sıfır 2.330,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Nintendo Nintendo Switch fiyatı Video Oyun & Konsol kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

TTNet taahhüt bitiyor 35 MB kullanıyordum 70 TL ödüyordum şimdi 135 TL taahhüt lü fiyat dediler 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12