Merhabalar, WD My Book 3 TB diskimi satıyorum. Dslr makinem ile çektiğim fotoğrafları depolamak için almıştım 2-3 yıl önce kadar Vatan bilgisayardan. Garantisi bitmiştir. Faturası kutusu kendi adaptörü duruyor. Sadece işim olduğunda çalıştırdım onun dışında kapalı durdu her zaman. Az kullanıldı diyebilirim.
Fiyat olarak sahibinden.com da 450-500 gibi fiyatlar yazılmış.
Teknoseyir için 400 tl ve kargosu bana ait şekilde satmayı düşünüyorum. #ikinciel #Satılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satılık Logitech Extreme 3D Pro Kablolu Joystick
Merhabalar, bir kaç yıldır evde bir köşede duran Joystick i satıyorum. Bu güne kadar sadece iki kere kullandığım daha doğrusu denedim. Simülasyon oyunları bana göre oyunlar olmadığı için oynamıyorum ve satmak istedim.
Hepsiburada yada Vatan Bilgisayardan almıştım tam hatırlamıyorum. Alıcı bir kişi olursa faturasını bulup çıkartırım. Garantisi bitmiştir. Hiç bir deformasyonu sorunu yoktur fazlalık olduğu için satılık. Çizik kir vs yoktur.
Fiyat Teknoseyir için 185 tl kargo ücreti bana ait. #ikinciel #Satılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus DSL-N17U modemim satılıktır. Hepsiburada'dan aldım, kutusu ve faturası duruyor. Bir kaç kez denemek için taktım sonra kullanmadım. Fiber internetim olduğu için işeme yaramıyordu. Sıfır fiyatı bulabildiğim en ucuz yerde 450 tl ben 250 tl gibi bir fiyat düşündüm. Makul bir fiyat yazmaya çalıştım. #ikinciel #Modem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Mac mini bilgisayarımı satıyorum. 2014 yılında Media Markt'dan satın aldım. Late2012 128gb ssd 8 gb ram İ5 2,5 ghz olan model. Üçüncü bilgisayarım olduğu için fazla kullanma fırsatım olmadı. Kozmetik olarak çiziksizdir. Kutusu faturası aksesuarları da mevcut. İsteyen olursa 23" Philips 1920x1080 monitör ile birlikte de satabilirim. Öncelikle Teknoseyir'e ilanını açmak istedim.
2750 TL
#ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kadar küçük ürünleri bir zarfa koyup göndermeyi neden tercih etmiyor acaba Amazon. Serçe parmağımdan daha küçük, yarım cm inceliğinde bir parça için bir küçük boy kutu ve bir miktar kraft kağıt harcamışlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Dün babama Vatandan A51 aldım, fit2 hediye ettiler 14 şubat kampanyası varmış. Sanırım diğer Samsung telefonların da yanında veriliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21