Merhabalar, bir dershane de 10 kadar acer marka andorid 12 işletim sistemli tablet var bu tabletler öğrencilerin ders çalışması için onlara verilecekmiş tabletlere sınır koyan uygulama indirmelerini engelleyen ve tüm tablet ekranlarını bir ekrandan görebilen bir ana tablet olsun istediler. Bunu nasıl yapabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akbank ticari krediler mobil uygulama veya web üzerinden ödenemiyor şubeye gitmek gerekiyormuş. 2024 yılında böyle saçma uygulama olur mu hiç ? üstelik bu ticari krediyi de mobil uygulama üzerinden almıştım bugün taksit ödemesi var ödeyemiyorum. Müşteri hizmetleri bizim bankamız böyle ticari krediler sadece şubeden ödenir diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar Amerikan postam gibi bize yurt dışı adresi veren, İngiltereden aldığımız ürünleri bize gönderen bir aracı kurum uygulama var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adobe ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken bir durumdan bahsedeceğim. Creative Cloud Tüm Uygulamalar paketini almıştım aylık 127 tl bir yıllık bir paket bunu alırken yanında adobe stock 1 aylık denemek ister misiniz dedi onu da kabul etmiştim. Bir aylık deneme süreci sonunda aylık 190 tl ücret ile üyelik oluşturmuş otomatik olarak iptal etmeye kalkıştığımda ise 844 tl iptal bedeli istiyor. Bunu iptal etmenin bir yolu var mıdır acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhabalar bir ay önce bilgisayarımı yenilemiştim. Yeni huawei matebook16s hakkında bir kaç cümle yazmak istiyorum. Yeterince deneyimim oldu bu süreçte. Huawei matebook 14 den matebook16s e geçiş yapmıştım. İntel i9 olan model işlem gücü için geçtim tam olarak da beklediğim gibi oldu kodlama ve kurgu işlerini daha verimli yapar oldum. 16 inc olması da ev dışındayken bilgisayarın kendi ekranını kullanırken büyük avantaj. Dokunmak bir ekran var bilgisayar da dokunmatik ekran açıkçası bir işe yaramıyor. Hatta bir iki kere dokunuyorsun parmak izi yapıyor sonra onları silmekle uğraşıyorsun. Bilgisayar en zor işler de bile klavye üzerinde veya ellerimin temas ettiği noktalar da rahatsız edecek derece de bir ısınma yapmıyor. Kameranın klavyeden çıkıp ekran üzerine gelmesi çok iyi olmuş, olması gereken buydu zaten. (daha önce ki modeller de klavye de gizli bir kamera vardı üzerine basınca mekanik olarak açılıyordu) sağ ve sol yanda iki hoparlör var bunlar gerçekten çok iyi iş çıkartıyor içerik tüketmek içinde hem hem ekran hem ses deneyimi üst düzeyde. Memnun kalmadığım hiç bir şey yok her şey tam istediğim gibi olmuş ve ortaya çok başarılı bir ürün çıkmış, bir dezavantaj belki 135 wat adaptör biraz ağır ve büyük duruyor bu da i9 işlemci güç ihtiyacı için gerekli sanırım. Tavsiye eder miyim ? ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Herkese iyi bayramlar diliyorum, bayramda canı sıkılanlar için taze hazırladığım bir bisiklet tur videomu da bırakıyorum. #tsbisikletkulübü
https://www.youtube.com/watch?v=DHVMq-3M82E&t=2&ab_channel=SayitSeyhan

Adana-Mersin-Silifke Bisiklet Turu | Cennet-Cehennem-Kanlıdivane | 4K

Üniversite arkadaşlarımızla beraber yaptığımız Adana'dan başlayan Mersin,Erdemli,Kızkalesi,Silifke rotasını izlediğimiz bisiklet turumuz. Tur sırasında Kız k...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada satıcısı olan 8'li grup priz almıştım az önce kutuyu açtım ki yanlış ürün gelmiş 😀 ama gelen ürüne baktım oda işime yarar bana zaten 6 priz lazımdı tam denk geldi, fiyat olarak ise iki katı farka satılan bir model gelmiş oldu. Malzeme kalitesi baya iyi, kablo ütü kablosu gibi kalın ve sargılı. 6 priz yanında usb c 15w ve 4 adet usb a çıkış var. İhtiyacı olanlara tavsiye edilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17