Merhabalar bu hafta Samsung yetkili servis ile olan deneyimimi sizlere anlatmak istiyorum.
Geçen hafta Note10 Lite cihazımın ekranı kırıldı Adana da Samsung yetkili servise bıraktım parça olduğu zaman 1 saat içerisinde yapıp veriyorlarmış ama o gün parça olmadığı için yapılamadı bir kaç gün sürer denildi bana da bu arada kullanmam için android bir cihaz verdiler ücreti 1905 tl miş onu da peşin olarak ödeyip o gün servisten ayrıldım.
İki gün sonra gelen bir telefon ile telefonumun yapılamadığını öğrendim bunun yerine Samsung S20 fe verelim dediler bende kabul ettim aynı gün servise gidip alabilirsiniz dedi arayan kişi. O gün servise yeni cihazı almaya gittim başka bir ücret de talep edilmedi. Kısacası 1905 tl'ye Samsung Note10 Lite dan S20fe ye geçmiş oldum. Verdikleri model de Snapdragon 865 - 8/256 GB olan model. Note 10 Lite'a göre avantajları Snapdragon işlemci, suya ve toza dayanıklılık kablosuz şarj ve stereo hoparlör bunlar note10L de olmayan özelliklerdi kaleme alışmıştım ama bu cihazı da beğendim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün bir yıl önce aldığım cep telefonun faturasının çıktısını almam gerekti maillerin içinde bulamadım. Faturanın fotoğrafını çekmişim neyse ki böyle bir site buldum 😀 ve çalışıyor pdf olarak faturayı bana verdi işimi hallettim.
https://earsiv.vatanbilgisayar.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malum firma ile bu gece bir yolculuk yaptım. Tesadüfen sorunsuz geçti diyebilirim. Son seçenek dahi olsa bilet almam diyordum 4 yıldırda kullanmıyordum ama dün ani gelişen bir iş olunca almak zorunda kaldım. Büyük konuşmamak lazımmış 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

#kediseyir Oturmayı en sevdiği yer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Disket Kutusu videosu, güzel noktalara değinmişler.

TWİTCH'TE DÖNEN KARA PARA MESELESİ

Geçen hafta Twitter üzerinden Jahrein'in ifşalamasıyla gündemi bir hayli meşgul eden Twitch olayını konuşuyoruz!Birçok yerli yayıncının karıştığı olayda kuyu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce Fibabanka mobil uygulamasında krediler sekmesinde ekran görüntüsü almak istedim "Güvenlik nedeni ile ekran görüntüsü alamazsınız" diye bir uyarı çıktı karşıma ilk kez karşılaştım. Başka ekranlarda hesaplar/ödemeler gibi yerlerde de ekran görüntüsü almaya izin vermediğini fark ettim. Nasıl bir güvenlik nedeni olabilir diye düşündüm açıkçası kullandığım diğer bankalar da böyle bir şey de görmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kadir Köymen'in yıllar önce bahsettiği fikir gördüğüm kadarıyla hayata geçmiş. Ürün maliyetini düşürmek için 3D yazıcıda basılabilecek kısımları müşteri kendi evinde basıyor, metal cnc de işlenmesi gereken yada elektronik parçaları onlar gönderiyor birleştirince profesyonel işler yapabilecek bir ürün ortaya çıkıyor.

Ortak 3D Printable Products - edelkrone

3D print edelkrone’s amazingly handy camera accessories for a budget-friendly filmmaking!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahmet hocayı burada da bilenler tanıyanlar vardır, daha çok kişiye ulaşması için paylaşıyorum.
https://twitter.com/atkoksal/status/1444444121427365889

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adana da geçen bir haftanın ardından evde klimasız yaşamanın mümkün olmadığını anladım ve bir klima aldım. Vatan Bilgisayar da satılan en uygun fiyatlı klimayı aldım. Baymak Elegant Plus 09 adından anlaşıldığı üzere 9000 btu. Takıldığı oda 18 m2 bütün ev zaten 1+1 30 m2 olduğu için kapı açıkken her yer soğuk oluyor. Performans güzel turbo mod açınca Adana sıcaklığında 10 dk içinde serin bir ortam yaratıyor. Sessizliği de başarılı uyku modunda sesini duymak zor. Satın alma kurulum süreci toplam 2 gün sürdü hızlı diyebilirim. Kumanda malzemesi biraz zayıf duruyor ele alındığında kalitesiz bir his uyandırıyor. Şimdilik deneyimlerim bunlar elektrik tüketimini ancak bir ay sonra öğrenebilirim. Yorum olarak eklerim onu da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15