Bir BİM klasiği olan ve yılda en az 2 kez karşımıza çıkan piyasanın yarı fiyatına satışa sunulan Stanley termos 😀 Kutupayısı ve Bim işbirliği. Önümüzde ki hafta 25 Eylül Cuma günü geliyormuş. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.
1 lt ve 470 ml olan Stanley termoslar kullanıyorum. Oldukça kaliteli ürünler tavsiye ederim.
https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/outdoor-termos-1-3-litre/aktuel.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

Bim'de 64.99 tl ye satılan Hometech marka power bank aldım bugün. Kendi iddiası dünyanın en küçük 10.000 mah power bank olduğu. Boyutları gerçekten küçük. Malzeme kalitesi iyi. Kapasitesini test ettikten sonra buraya eklerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Nitelikli kahve ile ilgilenler için alışveriş yaptığım kahve satıcılarını değerlendireceğim bir seriye başlıyorum.

İlk olarak bu hafta sipariş verdiğim kahve ile başlamak istiyorum. Kahveyi Coffee Department'dan aldım. İstanbul, Balat’ta bulunan nitelikli çekirdekler kavuran bir kavurucu. Bu kendilerinden yaptığım 3. alışveriş.

Tercih ettiğim çekirdek EL REMANZO. Ülke: Peru. Bölge ise San Martin.

Siparişimi 10 eylül tarihinde oluşturdum ve aynı gün çekirdekler kavrulup kargoya teslim edildi. Bugün ise paket elime ulaştı. Kargo ücretsiz. Kahvenin kargoya teslim süresi oldukça hızlı. Firma sadece Yurtiçi kargo ile çalışıyor.

Paketleme oldukça özenli.Kahve valfli kraft kahve torbası içinde geliyor. Kahve torbasına uygun boyutta bir kutu seçilmiş. Fatura kutunun içinde. Kahvenin bilgilerini okuyabileceğiz bir kart ve birde sticker kutunun içinde yer alıyor.

Kahve'yi çekirdek olarak yada demleme yapacağınız ekipmana uygun olarak öğütülmüş olarak gönderim yapabiliyorlar. Tercih sizin.

Kahveyi değerlendirmek istemiyorum. Bu damak tadına, beklentilere ve demleme yapılan yönteme göre değişiklik gösterebilir.
Burada sadece satıcıyı değerlendirmeye çalıştım. Alışveriş deneyimim sipariş aşamasında ve ürün olarak hemde genel olarak son derece olumlu.Herkese tavsiye edebilirim. Kahve alışverişinde bu kavurucuyu tercih edecek bir kahve severe faydası olur umarım.

Satın alma linki: https://coffeedepartment.co/product/peru-el-remanzo-filtre/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@at Sanırım sadece ikimiz aldık 😀 ilk izlenimlerim oldukça olumlu. Metal filtresi beklediğimden daha az toz kaçırıyor. Orjinal Chemex de yakın bir ürün. Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi hafta sonları. 🙂 #kediseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar evde atıl durumda bulunan a3 model telefonu kullanmam gerekti ama böyle bir hata alıyorum. Daha önce hangi e-posta adresinin kullanıldığını bilmiyorum. Telefonu sıfırladım fakat yine bu sayfa da kaldı. Bunun bir çözümü var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Temmuz ayında Adana da bisiklet sürmek mi ? Kimseye tavsiye etmem. Erken saatlerde geç saatlerde olsa hava çok sıcak. Adana dan biraz uzaklaşıp yüksek rakımlı yerlere gitmek lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Merhabalar, Carraro Sportive 330 model bisiklet aldım. 100 km kadar deneyimim oldu. İlk izlenimlerim oldukça olumlu.
Biraz daha tecrübe ettikten sonra deneyimlerimi paylaştığım bir yazı yazacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

Merhabalar, bu haftalar da yeni bir bisiklet alacağım. Mtb kullanıcısıydım bu güne kadar daha uzun turlar (şehirler arası) yapmak için yol yada şehir-tur bisikletine geçmeyi düşünüyorum iki tür arasında kaldım. Neler tavsiye edersiniz, yorumlarınızı merak ediyorum. Fiyat aralığım örnek de ki fiyatlar civarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15