Üye olup para atan var mı buraya? Düzgün çalışıyor mu bi 20-30 lira atıp sayısal loto oynayasım var 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

#KonuDışı

Hastane mi AVM mi belli değil?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • Orcun @orcun

  Eğer her alanında uzman doktoru vs varsa görüntüleme cihazları güzel laboratuvar'ı vs. vs. o zaman okey büyük olsun. Ama işte büyüklükle de olmuyor ki ? görüntüleme aleti var güya ama bomboş neden ? teknisyeni teknikeri yokmuş. İşte sonuç alacan vs. doktora geri gidiyon birde o doktor diyor ki sonuç bekleyenler sonra, yani doktor zaten yetmiyor e var olan doktorlara bu kadar yük binince hasta hiç bitmiyor çünkü doğru teşhiş koyulamıyor. Bu böyle zincirleme gidiyor. Sonra hastane büyük böyle garip garip kuyruklar oluyor vs. sabah gittin mesela mhrs randevusuyla vs yok diyor önce kayıtta yapacan vs ya arkadaşım o zaman bana niye mhrs'den sıra aldırtıyorsun ? aldırtma hastaneden kayıt yapayım ? 65 yaş üstü hiç bitmiyor sıram 11 de randevuluyum doktorun geç gelmesi onun işte 65 yaş üstü bilmemnesi derken öğleni geçiyor. E öğleden sonrada tahlil yapılmıyor. Kan veremiyorsun, diyorki yarın gel vs. yani iş görüntüyle büyüklükle bitmiyor. İstersen 5000000000000 tane hastane aç ? sistem düzgün işlemedikten sonra hiçbirşeye çözüm olmaz.

 • PhoeniXim @phoenixim

  Gösterişten başka bi şey değil. Bulunduğum şehirde de var bu dev saçmalıklardan, 3 tane hastane vardı şehirde hepsini kapattılar, bu saçmalıkları açtılar tek bir bina, her şey orada.
  Kayıttan girip, gideceğin yere gidene kadar 10dk geçiyor. Sürekli yürüyorsun sürekli dolaşıyorsun. Ayağın falan incinse sıçtın resmen. Ne nerede belli değil, her köşe başına 10 tane insan koymuşlar yol soranlara göstersinler diye vs

 • Ali ŞİMŞEK @asdera

  Sizleri hollanda hastanelerine alalim ozaman icerde bankadan parfumeriye restoran dan fastfood dukkaninankadar var. Amsterdam AMC.
  Rotterdam Erasmus Mc.

Şu üründen kullanan var mı? Klasik katlanan güneşliklerden ne farkı var acaba. Onlardan 3 kat falan daha pahalı.

https://urun.n11.com/guneslik/krc-oto-baran-cam-gunesligi-oto-gunes-gozlugu-P115426022

#Otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

-Havuzu da aldın mı kadraja?
-Aldım aldım.

https://twitter.com/hakki_alkan/status/1289559084505546752

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

İşlemci sıcaklığım ne yapsam 55-56 derecenin üstüne çıkmıyor. 2 saat kesintisiz oyun, yarım saatlik render, Cinebench hepsini denedim. Aşırı memnunum bu konuda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 25

Böyle bir şey nasıl olabilir ya? Belki ben o ekran koruyucuyu başka bir telefon için aldım. Komedi ya.

#mediamarkt

BeğenFavori PaylaşYorum yap

9-10 ay önce aldığım kasada reset tuşunun olmadığını yeni fark ettim. Aslında var da iğneyle basılacak kadar küçük yapmışlar. Buna Windows 10'un başarısı diyebilirim herhalde.

#Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Başarılı bir kablolama örneği. Tebrik ederim.

https://twitter.com/sametasoglu1/status/1287750294705786880?s=21

BeğenFavori PaylaşYorum yap