Burası her geçen gün daha da şaşırtıyor beni. Kırılan oyunları buraya yazanlar banlanacakmış. Sebep de bunların aramasını yapan tayfayı buraya çekmesin diye. Yani RDR fakir edişın yazınca veya ortamlara salındı yazınca o tayfa google'dan buraya nasıl gelecek bana anlatır mısınız?

Kimse link vermiyor, parayla oyun alanlar enayidir demiyor, korsanı övmüyor. Konu altında teknik tartışmalar oluyor.

Bu yasağın altında yatan sebep mesela sponsorlarsa çıkın açıkça söyleyin. Biz de hak verelim. İhtimali yüzde 1 bile olmayan şeyleri bahane diye sunmayın. Dün de benim siyasi olmayan twitter-youtube kıyaslaması yaptığım paylaşımım siyasi diye anında silindi. Video linki bile vermemiştim screenshot koymuştum. Şimdi TS'nin neden kabuğunu kırıp büyüyemediğini, buraların neden bu kadar ıssız olduğunu çekip gidenlerin neden gittiğini hatta ikinci bir site kurmaya çalıştıklarını daha iyi anlıyorum. Siteyi yöneteceğim diye sadece benim onay verdiklerim yazılacak anlayışı sadece kaybettirir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

En başa siyasi paylaşım değildir yazdım, yazıda tamamen twitter video istatistiği ve Youtube karşılaştırması yorumu yaptım ama post yine de kaldırıldı. Üstelik video karesi de boştu siyah ekran vardı. Bunun üzerine çok şey denir de neyse.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Resmi duyuru da geldiğine göre Türkiye'de sim kart olayı bitmek üzere diyebiliriz.

#HaftalıkGündemeMalzeme

https://twitter.com/ofatihsayan/status/1318616325070225410

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Unreal Engine 5'le birlikte şu çayır çimen işi artık gerçekçi bir havaya kavuşur mu acaba? Sıkıldım yıllardır piksel piksel yeşillik görmekten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Mobil internet paylaşımını kim bulduysa akıl ettiyse Allah razı olsun. Net kesik olduğunda telefondan PC'ye kablosuz internet aktarmak büyük kolaylık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rockstar Games Cyberpunk 2077'yi bekliyor olabilir mi? 7 yılda deli gibi satan bir oyunun devamının gelmemesi garip. İlk Watch Dogs'a da GTA killer demişlerdi fos çıkmıştı. O zamanlar GTA 5'ten sonra birkaç ay sonra çıkmıştı. Şimdi önce onlar çıkarsın sonra biz diyor olabilirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Bu nasıl oluyor acaba?
Satıcı başka biri ama gönderici Amazon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.com.tr'nin kindle getirmeme sebebi ne acaba? Garanti ve servisle ilgili bir durum olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Şu Death Stranding'e para versem sinirden tansiyonum çıkardı herhalde. Bu kadar saçma görevleri olan bir oyun olamaz. Ara videolar desen 38 bölümlük dizi sanki o kadar yavaş ilerliyor ki. Baktım olmayacak gameplay videolara baktım devamı da aynı gidiyormuş.

Bu senaryoyu dizi yapsalardı daha iyiymiş. Tam dizi olacak senaryo. Oyun olarak LP'nin dediği gibi kahır oyunu bile değil. Sinirden tansiyon yükseltme oyunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Marvel's Avengers

- 56GB base game
- 33GB ultra textures
- 46GB language packs

BeğenFavori PaylaşYorum yap