SORU: 300 bin liralık arabaya binseniz, benzine zam geldi diye bir depoda 8,5 lira kar etmek için kuyruğa girer misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Youtube'da şarkıların altına beğenin de tekrar gelip dinleyeyim yazıyorlar. Ayarlara bakıyorum öyle bir bildirim seçeneği yok. Cevap olarak yorum var ama beğeni yok. Ben mi bulamadım yoksa sallıyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#windows11 kurdum. Şöyle diyeyim daha uzun zaman alan güncellemeler kurduğum oldu. 2 alttaki postu Win 10'la attım o kadar kısa sürdü yüklemesi. Bu yazıyı 11'den gönderiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop ekranı koymuşlar 😀
Fazla büyük kaçmış sanki.

https://twitter.com/hakki_alkan/status/1448616097192742918

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Aranızda cüzdan kılıf kullanan var mı? Bi Tosla bi de kimlik kartını içine koyayım, normal cüzdanı da sırt çantamdan çıkarmayayım diyorum. Deneyim nasıl acaba mesela kot cebinde rahat taşınıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Amazon.com.tr'de telefon modelini filtreleyip kılıf seçemiyorum şaka gibi. Aramaya yazıyorum alakasız modeller getiriyor önüme. (10000+ sonuç) Böyle bir şey nasıl olabilir aklım almıyor. Resmen satın almak isteyip alamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • BURAK A. @brkadgn

  Amazon'un tüm siteleri böyle. Model kodu veya piyasa ismi ile arattığında farklı fiyat çıkar. Listeme seçenekleri az olduğu için neyi nereye koyacağını bulamazsın. Ampül ararsın bebek bezi reyonunda çıkar kalan. Bize özel olsa neyse de, diğerleri de böyle olunca uğraşmak istemiyorlar düşüncesi ağır basıyor.

 • Barış Ataç @barisatac

  Bana en uygun sistem bu aslında, ben sitelere girip neler varmış bir bakayım demiyorum hiç. Bir alış veriş sitesini açtıysam ne alacağımı biliyorumdur. Araştırmamı sitede değil internette yaparım. Bu yüzden arattığımda ilk bir kaç seçenekte çıkmıyorsa zaten amazonda yok demek oluyor. Bu yüzden söylediğiniz şey beni rahatsız etmiyor.
  Tabi bazı insanlar da sizin gibi bir siteye girip filtreleri kullanarak tercihlerine uygun ürünü aramayı seviyor. Keşke bütün siteler filtrelemeleri düzgün şekilde ayarlasalar ve satıcılarda saçma sapan "Tag" ler kullanmasa. Ips Monitör yazıp dantelli erkek külot görmek hoş olmuyor.

 • Joe @joe

  Amazonda filtre yapamıyorum alakasız şeyler geliyor sinirlenip kapatıyorum genelde 😁

 • seda @seda

  amazon da arayınca kesin olarak çıkmayan indirimli versiyonuna ancak google aramada ulaşabildim. sağolasın google

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
 • thundermack @thundermack

  Her vergi gitmesi gereken şekilde harcanıyorda f1'e yapılan yatırım tek sorun olarak kalmıştı.
  Twitterdan engeli bastım.youtube kanallarındanda ayrıldım.Şimdi istediği gibi f1 ve ito hakkında konuşabilir.

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Bu ne ki; MMO üyelerinden aldığı aidatlar yetmiyormuş gibi, vatandaştan sırf asansörleri denetleniyor diye tonla para alıyor. Benim, en son hatırladığım 250 lira idi, kaç tane asansörlü apartman var?

  • CKabil @moshck

   Hatta yıl sonunda üye olsanız dahil sizden yıllık aidat alıyor. Ardından "inceleme" yapıp eğer "gerekli görürse" aidatın kullanılmamış kısmını iade ediyor. Sadece kaydım olsun diye MMO üyesi olup para falan ödemiyorum. Ülkede normal çalışan kurum yok gerçekten.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Niye yorumlarda linçlemiş ki herkes? Adam istediği gibi eleştirir. Hakaret içermeyen en ufak cümleye bile dayanamaz hale ne zaman geldik?

 • Deniz Etkin @denizetkin

  2005li yıllarda İTO tarafından 25 milyon dolara yaparız dedikleri pist 200 milyon dolarlara mal olmuştu. Bir sürü yolsuzluk dönmüştü. İTO'nun niye böyle bir işe karıştığını hatırlamıyorum. Tahminen başbakan demiştir onlar da atlamışlardır.
  Ejderha İTO'ya sallıyor ama herkes farklı anlamış.
  Şaşırdık mı? Hayır.