#forzahorizon4
Bu oyunda arabalar yola tereyağı sürmüşler gibi kayıyor. Birkaç gündür oynuyorum da bu durum artık sıkmaya başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gölcük'teki Ford Otosan fabrikası. Arabaların %80'i beyaz. Çoğunu rent a car ve devlet kurumları aldığı için sanırım. Ticariler de var tabi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Hadi o salladı da siz niye inandınız 😀

https://twitter.com/pusholder/status/1380671242680860673

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trendyol malları... orjinalparfümcüm, parfumestore, parfumburada, kozmetikmarket isimli satıcılar bunlar işte. (isimleri uydurdum)

https://twitter.com/gazetesozcu/status/1379867126199111681

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Çarpıp kaçan adamı serbest bırakmışlar. Kuryenin durduğu yer de çok yanlış ama adam ölmüş ve kaçmış. Niye serbest bırakıyorsun?

https://twitter.com/ntv/status/1379829815491067906

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Şu an kullandığım Türksat Akıllı Sınırsız 100 mbit tarifem 2 hafta sonra bitiyor. Yeni taahhüt vereceğim. 80 tl ödüyorum zam gelmiş 100 tl olacak. Diyorum ki almışken 50 daha verip full sınırsız mı alsam. Şu an akşam 7-12 arası hız 25 mbit'e düşüyor. İPTV izleyince bazen problem olabiliyor. Aynı anda telefondan 1-2 kişi video açınca donuyor. Maçlar da tam o saatte çünkü. Değer mi acaba 50 tl fark ödemeye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20
 • berrram @berrram

  Kullanıcılar genel olarak bu interaktif kutudan pek memnun değil . Kumanda bağlantısının sürekli koptuğu ve pil dayanmadığı söyleniyor.

 • KRAK3NN @passenoir

  Çok para ya bence değmez.İlla kablonet kullanmam derseniz başka firmalarda daha uyguna bulabilirsiniz.Ben öyle yaptım,bi 100 mbps bi 24mbps çilesini çekeceğime sürekli 75mbps olan bir tarifeye geçtim hemde paramda cebimde kalmış oldu.(Netspeed)

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Yılbaşında tarife yenilerken bu paket yoktu. O yüzden 100\25 paketi almıştım. Paket çıktığından beri benim de kafamı kurcalıyor. Eğer gün için bolca hıza ihtiyacınız varsa bence değer. 100Mbps kullanırken genellikle dediği hızı tahsis ediyor. Torrent, youtube ve neti aynı anda kaldırabiliyordu. 25 Mbps'e düşünce tabi ki kalitede düşüş oldu. Bir de yeni tarifeye geçince havuz ipsi tanımlıyorlar. Önceden modemi yeniden başlatsam da gerçek ip alıyordu, statik ip gibi kullanıyordum. Güncelde statik ip için 25₺ isteniyor, sanırım.

  İnteraktif kutu idare eder cihaz, pek bir şey beklemeyin. Nete bağlı ise bir kaç kanalda kısa süreli geçmiş yayını izletiyor. Kumanda aç\kapa haricinde bluetoothla çalışıyor ve kutuya doğrultulması gerekmiyor.

  Rahatsız eden yanları ise şöyle,
  Kullanım kılavuzu çok kısıtlı ve cihazı size tanıtamıyor.
  Bunda kart olayı yok, firma cihaz içine hesabınızı tanıtıyor. Benim gibi kartı hem STB hem Modülde kullananların senaryosuna uymuyor.
  Neta 8800'den sonra favori liste olayı çağlar boyu geride kaldığını fark ediyorsunuz. Neta'da dört ayrı liste ve her biri için ayrı sıralama yapabilirken, ZTE anca favoriye aldığınız kanalı kendi sırasında listeliyor. Favori ayarı yapılışı kılavuzda yazmıyor.
  Uygulama desteği yok. Net bağlantısı yok veya beyni sulandı ise favori listesin de gidiyor. 7001 diye meşhur bir hatası var, kimi zaman resetle düzeliyor.
  Kumanda da aydınlatma var ama sadece işe yaramayan bir kaç tanesinde.
  Uygulama desteği yok , için işe yaramayan bir iki şey var.
  Dahili hafıza olmadığından anlık kayıt geçmişini veya geçmiş yayını izlemek için harici belleğe ihtiyaç duyuyor.

 • arandur @arandur

  Karantina sonrası Turksat 100 mbps yalan oldu benim, asla o hızı alamaz oldum.

Özümüze dönüyoruz. Güzel haber.
#AssassinsCreed
https://twitter.com/DeMarkeDLC/status/1379365058006945792

BeğenFavori PaylaşYorum yap