Kablolu kulak ici kaliteli bir kulaklik onerebilecek var mi? Butce 150 civari

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba, bir sorum olacak ingiltere'de yaşarken aldığım t-shirtler vardı birazcık kalındı ne yaptıysam Türkiye'de bulamadım (ekstrem bir efor harcamadım gerçi). Normal t-shirtten biraz daha kalınlar bu tarz t-shirtleri nerde bulabilirim? Almak isteme sebebim ise ince t-shirtler jinekomastimi çok belli ediyor o yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Kablonet yaşlı paketi yapmış ilk12 ay 36 sonraki 12 ay 46 tl 16mbsp sınırsız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

#GeforceNOW
NVIDIA ile partnerliğimiz kapsamında ilk olarak Ankara’daki sunucumuz ile sizlere hizmet vermeye başlamıştık. Temmuz ayının ilk iki yarısı içerisinde İstanbul sunucumuzun aktif olacağını sizlere bildirmekten heyecan duyuyoruz.

Yeni sunucumuz ile birlikte oyunları size en yakın olan ve en iyi performansı vaat eden sunucudan akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz! Aynı anda hizmet verdiğimiz kullanıcı adedini de bu sayede ikiye katlamış oluyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1427726 simdi hiç ihtiyacım olmadığı zamanda (evde wifi var) 42 liralik paketi yaptim diye haftalik 20gb+ 40 lira ustu yukledigim icinde haftalik 5gb verdi. 42 liraya aylik 20+ haftalik 25 gb paketim oldu. Haftalik olanlar cop olacak tabiki.

Ya bimcellin ne güzel 20gb haftalik 20tl paketi

Ya bimcellin ne güzel 20gb haftalik 20tl paketi vardı kaldırmışlar kısa bir seyehat için internetsiz bir yere geldim alacak paket yok. Ne olur şöyle bir günlük paket falan olsa 10gb 10tl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Valideye aşı yaptırmaya geldik. Randevu var lafta kuyruğu görseniz gecenin bu saatinde. Neyseki diyaliz hastası olduğu için erkenden girebildi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1425206 4970 lira anlık 😀

15 gün önce babama 3850 liraya m51 almıştık

15 gün önce babama 3850 liraya m51 almıştık şimdi en ucuzu 4440tl
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya bimcellin ne güzel 20gb haftalik 20tl paketi vardı kaldırmışlar kısa bir seyehat için internetsiz bir yere geldim alacak paket yok. Ne olur şöyle bir günlük paket falan olsa 10gb 10tl olacak şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap