yarın 3 günlük kampa gidiyorum. ama Şeytan telefona battlestar galactica indir izle diyor. manzara ve biraz teknolojiden uzak olmak istiyorum..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.turkcealtyazi.org/ ya girebilen varmı ben bir türlü giremiyorum.

Türkçe Altyazı - Dizi, Film, Sinema, Altyazı Sitesi

Türkçe altyazı, yeni film ve güncel dizi altyazıları, ayrıntılı bilgileri, afişleri, fragmanları, çevirmenleri ve vizyondaki filmleri
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

#amazonprime ile battlestar galacticayı rahatlıkla izliyebileceğim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Açık alan 3 ten 3 tane 120 tl lik. 1 tanede 90 tl lik #Formula1 bileti alabildim. Artık sıra beklemek kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Bilet alan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

istanbul parkda hangi yerden bilet alacaksınız? #Formula1 #İstanbulPark

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Formula1 Sizce dünkü güvenlik aracı sonrası oluşan kazada kim hatalı yada kim ne kadar hatalı?

(bence büyük oranda Bottas onun hastası sonrası diğer pilotların hataları.) diğer yarışlarda bu oldu ama hiç kaza olmadı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Koray @koraysuna

  Aslında tamamen bottastan kaynaklı değil pist yüzünden de oldu yeni pistlerde pit yolu son virajdan önce başlar güvenlik aracı çekildiğinde ise son virajdan çıkıp hızlanırlar. Bu pistte ise tam düzlükte pit yolu başlayıp pite giriş yeri çok kısa dolayısıyla güvenlik aracı pite girdiğinden tüm araçlar düzlükteydi bottasta düzlüğün tam ortalarında hızlandırınca grubu arkadakiler yeşil rengi görüp bastı gaza ama orta grup henüz o kadar hızlı değildi. Yani olay aslında arabaların hepsinin düzlükte olması.

 • İnek @inek

  Bottas hatasız çünkü yaptığı kurallara uygun. Başlangıç çizgisine kadar yarışı tekrar başlatmama hakkı var. Arkadakiler dikkatli olması lazımdı. Belki bu kural değiştirilir.

 • Mustafa Sakallı @swish41

  Bottas'a yarış anında kızmıştım ama sonra izleyince hatasız olduğunu farkettim. Aslında arkadakilerin de suçu yok yarışın başladığını sandılar doğal olarak. Kural hatalı bence, güvenlik aracı çıktıktan sonra yarış direkt başlamalı.

 • Halid @abdhbal

  Sorun Latifi'nin arayı açıp yetişmek için ani hızlanmasıyla başlıyor. Latifi hızlanınca arkasındakiler tümsekten dolayı öndekileri göremediğinden ona göre aksiyon alıyor ve tam gaz gelmeye başlıyorlar. Tam o esnada Latifi öne yetişip yavaşlıyor ve kendisini Magnussen'in soluna atıyor ama çok ani hareket ettiğinden ve arkadakilerin tam gaz gelmesi nedeniyle Gio reaksiyon gösteremiyor.

Bu rgb şerit ledlerin hepsi 5cm bir kesilirmi yoksa özel mi oluyor? Bana 30 cm lik bir led lazım ama 1 yada 5 metrelik alıp onu keseceğim bir sorun olur mu? Masa için lamba yapacağım ama değişik renklerde açmak için kullnacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap