Bir şey sormak istiyorum, şimdi ben bu adamı öldürmeden gidersem görev başarısız mı olacak?
Öldürmenin pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Bu IMEI gözüken fotoğraflara kaç oldu rastlıyorum.
Bu yorumlara ve fotoğraflara nasıl izin veriyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Orcun @orcun

  Bak şimdi birisi çalsa gitse şayomi bilmemne modelien bu imei'i atsa ne olacak ? bu adamın eklediği resimdeki telefonun imei'i klon imei olacak. Devlet diyecek ki 250 tl ver sadece senin hattına kullanıma açarım yoksa kapattım. Hertürlü zarar ziyan oluyor.

  • Alpi Atansay @alpi350

   Bir de mağazayı suçlayan ve THH'ye şikayet edenler var. Technopat'da takıldığım yıllarda bir eleman vardı. Vatan'dan S9 almış. 1 hafta sonra IMEI klonlanmıştır diye mesaj gelmiş. Vatan'a falan gitmiş, bu ne hal yeni aldığım telefon nasıl bana bunu çıkarır vs. Sonradan anladık ki bu akıllı, arkadaşlara hava atacak ya. Kutuyu çekip paylaşmış. Oradan biri de görüp alıyor hemen numarayı. Kutunun dışına yapıştırmamak gerekiyor bu IMEI numarasını aslında. Yani evet orada bir çalışan da nasılsa kullanılmaz diye 2. Hattın numarasını başkalarına satar.

  • Orcun @orcun

   @alpi350 İşte bizim gibi ülkelerde imei işi böyle kimlik gibi birşey. Ha amerikada olsa bu olay 50 bin tane cihaza aynı imei'i yaz gene sıkıntı yok. Çünkü öyle bir olay yok. 😀

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Cinsellik içermiyorsa onaylıyorlardır veya AI kütüphaneleri ile etiketliyorlardır.

 • Daviance @daviance

  Bu bişey mi hb den telefon aldım 5 yıl önce fatura önden geldi IMEI var faturada teslim alamadım geri gitti tekrar aldım başka IMEI li geldi eski fatura hala mail arşivimde.

 • Ali Mali @mali5481

  şimdi sen de paylaştın adamın imeisini 🙂

İlk üyeler için paylaşıma kısıtlama getirilmeli bence.
Misal 10-20 mesajdan sonra paylaşım yapabilsin.
Aşağıda gördüğünüz gibi Mücevher spamı yapan adam profili açmış, paylaşımlara başlamış hemen. Mesaj sınırı bir nebze bunları engeller düşüncesindeyim.

@gamsizm @hamdi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Daha sonra oymarım diye Steam'den 23 Aralık'da BF1 almıştım. Hiç oynamadım. Fakat iade süresi 14 gün diyor. Daha iade etme şansım kalmadı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Hadi hayırlı olsun yeni bir virüs furyası daha başlatıyorlar.
Virüsün adı Monkey-B yine Çin'de ortaya çıkmış ve yakanıldığında %80 öldürücüymüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Şu oyunu epey sevdim fakat beni çok üzüyor. 😔

Yine oyun çat diye kilitleniyor. Mause falan da hareket etmiyor. Bildiğin sistem felç oluyor. Çare bilgisayarı güç tuşunla kapatmak oluyor. Sıcaklık etkiliyor diyeceğim hayır o da değil Max 75 derece.
1366X768 4X Antialising orta araç kalitesi yüksek, diğer her şey düşük seveyede fakat yok. 3400G ile Full HD orta ayarda oynuyorlar ben düşürdüğüm halde şu kilitlenmenin sebebini anlayamadım. Hayır onca oyunda oynadım hiç birisi böyle sorun çıkarmadı. Daha steam'den Forza oyunu almam. Çok şükür ki Halo sorunsuz oynanıyor. 😀

#forzahorizon4

BeğenFavori PaylaşYorum yap