Konvoy yapalım mı bu akşam?

#ETS2 #ETS2Konvoy

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arab Money. 😀 😀

#GTAIV

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sahi ne oldu bu oyuna? 2020'de çıkacak denmişti, sonrasında 2021'e sarktı 2021'de bitiyor fakat hala ses seda yok. Üstelik ön siparişe açılmıştı sanırsam. Burada da paylaşıldı edildi 80TL iyi fiyat ben aldım diyenler. Paralar yandı galiba. 🤔

https://store.steampowered.com/app/532790/Vampire_The_Masquerade__Bloodlines_2/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Erkenden dürteyim yine. 😀
Bu akşam 21:00-21:30 gibi Konvoya müsait olanları beklerim. Modsuz olacak.

Modsuz oyundaki hız rekorum bu arada. 😀

#ETS2 #ETS2Konvoy

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Erkenden dürteyim yine. 😀
Bu akşam 21:00-21:30 gibi Konvoya çıksak kimler gelebilir? Modsuz olacak.

#ETS2 #ETS2Konvoy

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 29

Artık konuşmakla olmuyor. Hadi eyleme geçelim artık.
İndirilecekse hep beraber birlik olup indirelim. Ben hazırım. Nasılsa hepimize terörist diyorlar. Yeter artık ya!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Bilgisayarı her açtığımda microsoft hesabı sorunu deltilmesi geerekiyor. Deyip şifre yazdırmaya başladı. Önceden ayda 1 defa başıma geliyordu artık sık sık yapıyor. Bu ne iştir böyle?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CKabil @moshck

  Şifreni değiştir online olarak. Sonra lokalde de şifre değişikliği yap. O zaman düzeliyor genellikle. Ama sizdeki sorun lokal hesabın bozulması da olabilir. Böyle durumlarda sıfırdan hesap oluşturmak daha çok işe yarıyor

  • Alpi Atansay @alpi350

   Ana hesaba umarım bir şey olmaz. Çünkü tüm hayatım ona bağlı. Profiller Xbox üyeliği ve oyunlar... Direkt bilgisayarımı tanıyor ve tarayıcıda açtı benim hesabı. Ulen madem biliyorsun bana neden sürekli şifremi tekrar girmemi istiyorsun. 🙁

  • CKabil @moshck

   @alpi350 Hesabın bozulması kısmını çok kapalı anlatmıştım. Online hesapla oluşturulan bilgisayardaki girdiler sorun yaşıyor bazen. Bilgisayardaki hesabı silip tekrar kullanıcı oluşturunca aynı mail adresiyle sorun ortadan kalkıyor. Yani mail adresinizde sorun yok aslında. Bilgisayardaki girdiler kafayı yemiştir. Genelde güncellemeler sonrası oluyor bu problemler.

   Ayrıca Windowsta bazı saçmalıklar var. Şifrenin sisteme kaydedilmesi için en az bir defa şifreyle giriş yapmak gerekiyor. Sonrasında şifre kayıtlı olduğu için sorun çıkarmıyor. Remote desktop için şifreyi girmek gerekiyor mesela. Hiç girmezsen şifren doğru da olsa kabul etmiyor sistem. Güvenli mi? Evet. Ama gel gör ki kolay oturum açmadan bahsediyorlar ve sonra da şifre girmedin diye özellik kullanamıyorsun.

  • Alpi Atansay @alpi350

   @moshck Şifremi değiştirdim. 2011'den beri aynı şifreydi zaten. Ayarları kurcalarken ayrıca şunu buldum. Bu ayarda tetikliyor galiba. Yeni gelen güncellemeler ile aktif olmuş dsnırsam normalde ev bilgisayarı olduğu için böyle bir şeyi açmam.

  • CKabil @moshck

   @alpi350 Bu yöntemi neden kullandığımızı hatırlamıyorum. Biraz bakındım ama daha çok windows hello ile alakalı olduğu yazıyor. Acaba kamerayla oturum açan sistemlerde siz kalktığınızda otomatik kilitleme özelliği miydi? değil miydi? hiç hatırlayamıyorum. Telefonla kilitleme özelliğini kullanıyorum ben ama onda da telefonun çekim mesafesi fazla olduğu için kilitlemesi uzun sürüyor.

Erkenden dürteyim de ona göre vaziyet alalım.
Bu akşam 21:00-21:30 gibi Konvoya çıksak kimler gelebilir?

#ETS2 #ETS2Konvoy

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Bu cevizler gerçekten Amerika'dan gelmiş olamaz değil mi? 🤔

TR'de ceviz mi yok? Hem lojistik maliyeti ederinden daha fazla tutmaz mı? 🧐

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23