programlama dilinin dökümantasyonu hikaye ya tutorialspoint candır 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

çayda, köpük olmuş koku olmuş balıklar ölüp yüzeye vuruyomuş, o balıkların arasında çabalıyanları toplayıp yemek için götürenler var, ne düşünüpte böyle bişey yapıyolar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

gençler, Engin Demiroğ'u tanıyanınız vardır, şu kursunda bir sürü dili anlatmış ve şuan 28 tl
(son 4 saat) normalde 37 tl'ye çıkardılar standart fiyatı

#Udemy

(100+ Saat) Aranan Programcı Olma Kamp Kursu| Python,Java,C#

Sürekli güncel kalan içeriğiyle sıfırdan Python, JAVA, C#, Flutter, Angular,React ve çok daha fazlasını öğrenin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Shamino Salle Dacil @salledacil

    Size yönelik değil genele söylemiş olayım Udemy konusu görünce ve bu söyleyeceklerim Engin Demiroğ hakkında değil, kendisini de tanımıyorum şahsen ama yeni nesil dolandırıcılık olan Udemy'ye para ve daha da önemlisi zaman harcayacağınıza İngilizcenize yatırım yapın arkadaşlar. Türkçe olarak parayla satılan içeriğin çok daha iyisine ve fazlasına ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Yine ücretli içeriklerde de çok daha iyisine erişirsiniz, sorunlarınızda çözümlere daha çabuk ulaşırsınız, dünya görüşünüz değişir.

    Udemy'nin bildiğim konulardaki çok övülen birkaç kursunu almıştım bir ara. Onlarca saatlik içeriğin büyük bölümü zaman kaybı, yani beş saatte anlatılabilecek bir şey için yirmi beş saat de ekstra gereksiz şeyler izleyerek otuz saat harcıyorum (Evet aldıklarımı da oturup izledim). Çok büyük bir verimsizlik. Ekstra olarak yılın üç yüz günü indirimde bu sitedeki kurslar ve hep %97 gibi absürt indirim oranları var. Daha ana sayfaya gider gitmez eksi puan. edX'e falan bakın en kötü, bir sürü yerde resmi dökümantasyon gayet net. Paranız cebinizde kalır veya İngilizce eğitimine gider, ki daha faydalı bir şey. Mesela @trbasoglu1996'nun İstihza linki çok güzel bir örnek. Para verip bir sürü zaman harcayacağınıza bu ve benzeri şekilde daha verimli bir başlangıç yapabilirsiniz.

  • MrMetalHead @mrmetalhead

    "Python, JAVA, C#, Flutter, Angular,React ve çok daha fazlası" mesela neden Java ogrenirken C# ta ogrenmek gerekiyor? "Aranan Programcı Olma" bunun icin bu belirttiklerini mi ogrenmek gerekli?

udemy'de mesela bi programlama dilin ne kadar kursu varsa açın, açtığınız bütün kurslarda en az 1-2 tane video genele açık, tüm kurslardan açık olanları izleyerek para vermeden bir programlama dilinin temel düzeyde öğrenebilirsiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap