Kargo alışverişlerini severim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Şu tarz bir yazılıma ihtiyacım var: Güvenlik kamerası görüntüleri gibi sabit görüntüden oluşan videoları analiz edip, sadece hareketliliğin olduğu bölümleri gösterecek. Ya da bunu Adobe Premiere gibi yazılımlarda nasıl yapabiliriz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim Tansel reisin 260 binlik kanalı var da neden benim haberim yok? Ya da kaç kişinin haberi var?

Oyun Günlüğü

"En güzel anıları oyunlarla olanlara!" sloganıyla 2012 yılında kurulan özgün oyun sitesi Oyun Günlüğü'nün Youtube kanalı. Oyun incelemeleri, oyun serileri ağ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#uygulamatavsiyesi
Android ile tanıştığımdan beri bu uygulamayı kullanıyorum. İçerisinde root unninstaller, build.prop editor gibi ufak tefek arada lazım olan araçlar var. Her biri için ayrı uygulama indirmeye gerek kalmıyor. Ancak son zamanlarda içerisinden uninstaller çıkarıldı şimdi de free versiyonu mağazadan kaldırıldı. Benzer bir uygulama kullanan varsa tavsiye alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#satılık #ikinciel
Korg NanoKey2 25 tuşlu midi klavye. Çok az kullanılmıştır. Havale sonrası kargo ya da Kocaeli içi elden teslim.
250 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Artık oyun almamaya karar verdim. Çok yükseldiğim ya da beklediğim AAA oyunlar adam akıllı indirime girmediği sürece artık oyunlara para vermeyeceğim. Epic Store, Humble Bundle derken bir sürü oyuna ücretsiz sahip olunabiliyor. Geçen indirimlerde aldığım Dirt Rally ve Inside ücretsiz oldular. En azından düşük bitçeli oyunlara çok ucuz olmadıkları sürece para vermem.
https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1_c_freegame_2019_storetile_dirtrally

BeğenFavori PaylaşYorum yap

300 TL'ye ikinci el iPod Touch 64gb 5.Nesil iş görür mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • gordonfreeman @gordonfreeman

  amaç sadece müzik dinlemek ise 300 liraya alacağın ikinci el telefon daha çok iş görür en azından micro sd kart desteği falan olur.

 • ARMv7 @armv7

  İkinci el iphone 5 kaç para ki?

 • prometrik @prometrik

  İpod touch güzel cihazdı ama artık pek bir anlamı yok. Onun yerine telefonunuza güzel bir müzik uygulaması almanızı tavsiye ederim. Ben poweramp kullanıyorum. Eq ayarları ve performansı ile oldukça mutlu ediyor.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  300 500 lira bandında cayin n3 , fiio x3 veya m3 , xduo modelleri var. iphon un içinden geçerler ses kalitesi ve yüksekliği olarak. hele cayin n3 ün çift yönlü bluetooth özelliği ipod a bayağı tur bindirir.

  • prometrik @prometrik

   Vaktinde müzik oynatıcı araştırmıştım. fiio adını oradan hatırlıyorum. Bir de mobil amfi konuları vardı. Sonra kendimi zor tuttum 🙂

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @prometrik fiio çin head-fi markalarının en eskisi. f/p olarak çok iyi. Bir çok marka fiio sayesinde dünyaya açıldı.

   koreli astell & kern (eski adıyla iRiver ) colorfly , hi-fi man gibi markaların yanında Sony de çok iyidir.

  • prometrik @prometrik

   @ilkercom Sennheiser dan sonra aldığım bir kulaklıkla sony beni çok üzdü. Bas diye belirtilen kulaklıktaki basslar o kadar kötüydü ki inanamadım. Üstüne aynı fiyatlarda sennheiser ın 1,5-2 sene giden kulaklığına karşılık 6 ayda veda etti. Sonrasında bir daha sony kullanmak istemedim. Bass diye satılan fiyatı muadillerinden geri kalmayan bir kulaklık performans olarak bu kadar geri kalmamalıydı.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @prometrik O seriler çok iyi değil. Bir de sürülen cihaz ile süren cihaz uyumu önemli.

   Sony nin üst serileri cidden çok iyi. MDR1RBT kullanıyorum. Muadil markalardan çok daha iyi.

  • prometrik @prometrik

   @ilkercom Ben kulak içi kulaklık tercih ediyorum. Ses kalitesini geçtim o üründeki malzeme kalitesi ile bile üzdü ya artık ne diyeyim. Bahsettiğim kulaklık modeli şuydu: sony mdr ex110ap karşılaştırdığım kulaklıklar ise sennheiser mx170 ve/veya mx271 idi. Sonrasında mi piston 3 ve rock zircon almıştım. Hepsini güzel kulaklıklar. Sennheiser ın mx-80 modeli bile çok daha iyi diyebilirim bu sony modelinden. Süren cihazın burada çok önemi yoktu. Hepsi aynı şeylerde birbirlerine göre olması gerketiği gibi üstün performans veriyordu. Sony hariç 🙁