Benim gibi bilmeyenler için.
THE ORIGIN OF "PARDON"

Ortaoyuncular - Çok Tuhaf Soruşturma - Ferhan Şensoy

Ortaoyuncular - Ferhan Şensoy Çok Tuhaf Soruşturma isimli eserleri. İyi seyirler. http://www.ozerdem.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir bölüm bile GOT izlemedim çok yanar mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

8 ₺'lik Netflix'i emülatörle PC'de izleyebilir miyim diye düşündüm. Başka emülatörde denemeye üşendim ama güvendiğiniz varsa denerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Viral olmadan hemen belirtelim: haftalardır beklenen kara delik fotoğrafı, karadelikten ziyade olay ufkunun fotoğrafı. Kozmik Anafor, karadeliğin kendisinin fotoğrafını çekmenin imkansız olduğunu söylüyor.
Kaynak:
https://www.facebook.com/KozmikAnafor/photos/a.117943501685471/1712291988917273/?type=3&__tn__=-R

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu adam varken kimse oyun videolarında inceleme kelimesini kullanmasın. Teknoseyir dahil.

İnceleme: DEVIL MAY CRY 5

https://www.gamumi.com/ Kullandığım Bilgisayar: MSI Infinite A İşlemci: Intel® Core™ i7-7700 Grafik Kartı: MSI GTX 1070 Gaming 8GB GDDR5 Anakart: MSI B250 Ba...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 35
 • Burag Kalaycıyan @winkl3

  Kanalını takip ediyorum, ancak izlediğim videosu azdır.Tabi ki böyle incelemeleri seven, isteyen bir kesim de var, onlar için güzel alternatif. Ancak ana inceleme bence Enis Kirazoğlu'nun yaptığı tiptir. Oyunu oynar, bitirir veya ciddi bir kısmını oynayıp,fikir edinir.O şekilde anlatır diğer oyunlardan farklarını falan. Önceki oyunlardaki kostüm tarzını değiştirmişmiş falan bunlar twitch yayınında konuşulacak sohbet konularıdır. Kaldı ki Dost'un takldığı kadar büyük bir değişim de yok, renkler ve kaba dizayn aynı mesela sadece sadeleştirmişler ki daha genel bir kesime hitap etsin. Yani incelemeye girecek şey var, girmeyecek şey var.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Aslında farkında olmadan kişileri beğeniyorsunuz. Aklınıza gelen şey Enis oluyor. Çalıştığı kurum ya da kuruluşlar değil. LP'nin sevilmesi gibi.

  • Melburg @melburg

   Dost'un kıyafet değişiminde ki noktayı anlamamışsınız orada kast ettiği oyun batı kafasına mı kayacak endişesi aynı DMC'de(Ninja Theory'nin yaptığı) gibi olması ve bunun oyunun geneline yayılmasından korkması ilk gördüğünde. Zaten Dost'un incelemeleri genelde belli act'lar şeklinde ilerler ilk başta oyun serisi ile olan geçmişini anlatır(dmc serisi için koleksiyon videosu çektiğinden burada yok pek), duyurulduğu zaman ki beklentisini anlatır ve oyunu yorumlamaya geçer.

  • Burag Kalaycıyan @winkl3

   @gamsizm Multiplayer kanalını seviyorum ancak orada incelemeden çok haber videoları var.Enis KİRAZOĞLU aktif olarak kendi kanalında inceleme yapıyor.Doğal olarak onu başlı başına değerlendiriyoruz.Zaten İtopya gibi markalarda Tunca ve Orhun gibi Multiplayer'da çalışanları çağırmak yerine sadece Enis Kirazoğlu'nu çağırıyor.Çünkü hem aktif olarak youtube kanalına düzenli video atıyor,hem de twitch yayıncılığı yapıyor.

  • Melburg @melburg

   @winkl3 Twitch'i bıraktı yav 😀

  • Burag Kalaycıyan @winkl3

   @melburg yoğunluktan o, yapar gene arada 😀

  • Melburg @melburg

   @winkl3 1 yıldır yapmıyor hocam, geri geleceğini zannetmem. Kendisi zaten twitch'te öyle single oyun oynayacak birisi değil online oyunla da zaten arası yok pek

 • cestlavie @cestlavie

  1 saat laa. oyun 8 10 saat sürüyordur 😀

 • cengiz @cengiz

  Bu incelemeyi izlersem oyunu oynamam ki, herşeyi anlattı zaten. Teknoseyir'deki incelemenin amacı oyun hakkında genel bilgi vermek eksileri artılarını tartışmak ve fiyatına değer mi sorusuna yanıt vermek. Bence inceleme budur. Oyunda geçen bütün hikayeyi özet geçmeyi inceleme saymıyorum.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Bu incelemelerin izlenmesinin sebeplerinden biri de asla o oyunu almayacak ya da alamayacak olan birinin spoiler vs yeme kaygısı da olmadan en azından alternatif bir şekilde eğlenmesi aslında. Örnekteki video incelediği oyunu merkez alıp izleyene bir eğlence sunuyor. O yüzden ben inceleme arayacak olsam bu video ilk tercihim olmaz. Çok uzun. Fikrine güvendiğim birinin ana hatları ile bilgi verip geçmişte benim de sevdiğim/sevmediğim/oynadığım aynı tarz bir oyuna atıfta bulunması, şuna benziyor demesi ve finalinde alın ya da almayın demesi önemli. Bunu da maksimum 10 dakikada yapmalı. Yoksa zaten iade süresi içinde oyunu bir saat oynasam kararımı kabaca veririm.

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Half Life belgeseli çıkmıştı geçenlerde. 1 saat 47 dakika.
  https://youtu.be/BQLEW1c-69c
  Prodüksiyon efsane, yoksa defalarca kez dinleyemezdim. Dost'un da videoları bu kafada. Tek başına yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalıştığını görebiliyoruz. TS'de içerik iyi olduğu sürece gerisi o kadar önemli değil gibi bir görüş hakim. Bence sorun yok, memnunum ancak prodüksiyon artabilirse çok daha memnun olurum. Çıkıp konuşmak bu devirde yeterli değil.

25. yıl şerefine Bethesda Launcher için Morrowind ücretsiz (Steam değil). Aşağıdaki adreste bethesda.net hesabınıza girip TES25TH-MORROWIND yazmalısınız.
https://bethesda.net/tr/dashboard?cogs_modal=redeem-code

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2018 model Hitman 2, Playstore'da 20 TL.

HITMAN 2 - Playstore

HITMAN 2’de, dünyanın dört bir yanına seyahat edin ve serbest oynanışlı egzotik mekanlarda hedeflerinizin peşinden gidin. Nihai casusluk hik...
BeğenFavori PaylaşYorum yap