Mediamarkt'dan bir iade bekliyorum 2019 Kasım sonlarına doğru işlem başlamıştı ama hala iade yapmayı beceremediler. Tüketici Hakem Heyeti'ne gitsem sorunu ne kadar sürede çözerler?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

IT Crowd'a uzun zaman sonra devam etmiştim bi baktım bitti. Season 5 bölüm 1 son bölümmüş 😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buzdolabını günde 5 saat kapalı tutmanın bir zararı olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah Fiyatı

QCY T1C Çift Mikrofonlu Şarj Edilebilir Bluetooth V5.0 Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • prometrik @prometrik

  Qcy T1c kullanıyorum. Bas yok demek doğru değil. Ancak sadece bass a odaklnırsanız eksiklik hissedebilirsiniz. Ben Eq ayarları yaptığım için oldukça telafi ettim. Ama sizin kulağınıza hitap eder mi bilemem.

  Yeni yaptığım araştırmaya göre t2c modelinde ses performansı t1c den daha iyiymiş. Redmi airdots ın ses kalitesi ise t2c den daha iyiymiş. Bu durum ışığında ben de redmi airdots siparişi verdim. Yalnız piyasada sahteleri varmış dikkat edilmeli uyarayım. İnceleme video:
  https://www.youtube.com/watch?v=uPcWJYpoV1Q

  T2c incelemesi de var aynı yerde. T1c modelini alırken de buradaki incelemeye bakmıştım.

  • prometrik @prometrik

   Redmi airdots geldi. İlk deneyim olarak söyleyebilrim ki ses performansı qcy t1c nin çok ötesinde. Bu saatten sonra qcy t1c bakmayın. Tek eksik olarak, qcy t1c de sağ kulaklık çift tıklayınca sonraki şarkıya, sol kulaklık çift tıklayınca önceki şarkıya geçiyordu. Ancak ne yazıkki bu özellik redmi air dots da yok. Çift tıklayınca sesli asistanı açıyor(google asistant, siri vs.). Ancak bu yazılımsal bir durum. Belki ileride mi yazılım ile bunun ayarını ekler diye umuyorum.

   Qcy den buna geçince, ses cam gibi oldu desem yeridir. Aradığım ve istediğim gibi qcy t1c den daha fazla detay duyuyorum. Daha önce en son sennheiser kulaklığa ilk geçişimde böyle hissetmiştim. Poweramp uygulamasında hiçbir Eq ayarını değiştirmediğimi de söyleyeyim. En yüksek ses seviyesi de oldukça iyi. T1c den daha yüksek.

   Şimdilik böyle ön inceleme tadında bilgi vermiş olayım. Bir süre kullanıp sonrasında inceleme yazabilirim 🙂

 • TR_TR_Turkish @tr_tr_turkish

  Geçenler bir müşterim için bende sormuştum. Müşterim q29 ile t2c (qs2) arasında kalmış bende direkt t2c al dedim iki tane almış birine çöktüm ses performansı fena değil.

 • Murat S @atehaa

  1 yıla yakındır kullanıyorum. Günlük kullanım için ideal. Şarjı fena gitmiyor. Fakat telefon konuşması için alacaksanız uzak durun. Mikrofon çok kötü. Bunun dışında parasına göre çok iyi.

 • Eren Yalçın @ernylcn

  t1c kullanıyorum yaklaşık 9-10 aydır fiyatına göre sanmıyorum bu kadar iyi bir kulaklık olduğunu ayrıca arkadaşım t2c almıştı kutuları dışında hiç bir farklılık yok (bu arada kulaklığın tekini kaybetti ben çöktüm t2c'nin kutusuna 🙂 )

Şu şarkı nerde çalıyordu hatırlayan var mı? Acayip tanıdık geliyor müziği

La Caution - Thé à la menthe

► S'abonner à la chaine La Caution → http://bit.ly/1QkPPTg ► Écouter l'album entier sur YouTube → http://bit.ly/1BiKxBi ► Acheter sur iTunes → http://apple.c...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

doktor bu ne?

Xiaomi's Mi Mix Alpha has a '180-percent' screen-to-body ratio

Xiaomi has unveiled a $2,800 phone with a wrap-around screen.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

öhöm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Noluyo burda? #vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap