şu saniyedeki gibi yapıştırmak istiyorum eski telefonu, ne ile yapabilim?

100% PHILIPS HUE HOUSE 3/3

A mini series showing the transformation from normal lights, to 100% Philips Hue throughout the entire house. Budget: 1 Starter Pack = €164,9 https://www.ama...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Philipsin yetkili servisi televizyonu duvara monte etmek için ne kadar ister?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Fiber için Vodafone mu Turkcell Superonline mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11
 • Melburg @melburg

  Ben vodafone kullanıyorum zaten so altyapısından veriyor hizmeti bir sıkıntım yok(istanbul'dayım. 3 büyük şehir dışında ping sorunu yaşayanlar vardı) ama benim aldığım dönem fiyatı uygundu 100mbit 69 tl idi. Şuan pahalı bildiğim kadarıyla o yüzden hangisi ucuzsa onu seç.

 • Mustafa @mkyb

  Sonuç olarak ikiside ortak altyapı kullanıyor. Hangisi uygunsa onu seç.

 • alipektas @alipektas

  İzmir'de Vodafonenet Fiber kullanıyorum. Paket 100/5, ping normal. Bir ara bağlantı gidiyordı sık sık ama sonradan sorunun banyodan gelen kablodan olduğu anlaşıldı. Onun dışında yanında verilen Huawei HG255s router'ın kablosuzu kronik sorunlu çıktı, Tplink router ile koblosuzu hallettim. Başka bir sorun da yaşamadım. Kısacası benim 3 aylık serüvenim bu şekilde. Sonrasında ne olur bilemem.

  • Lütfi Tekin @lutfitekin

   fiberden gelen bağlantı modemin neresine takılıyor. Kendi modemime taksam onların verdiğini almasam olur mu?

  • alipektas @alipektas

   @lutfitekin Öyle bir imkân tanımıyorlar maalesef. Artı detay olarak; verdikleri router'ı da kiralıyorlar(tarife bitince uzatmazsan geri vereceksin)yani aylık ödeyeceğin ücrete 6 küsür lira da ekleyerek hesap yap. Bizim evde direkt ethernet kablosu geliyor, wan girişine takıp kullanıcı adı/şifreyle giriş yapıyorsun. Superonline'ın aksine Vodafone paylaşıyor o bilgileri. Yani direkt kendi router'ını da kullanabilirsin. Ben gigabit portun tplink'te olmamasından ötürü ikisini de kullanıyorum. Kablosuz cihazlar tplink'ten, ethernet ile bağlananlar Huawei'den.

Birisi yanlışlıkla, denizbank'ta benim ikincil numaramı(boşta ve sessizde duruyor) hesabına eklemiş sanırım. Telefon sessizdeydi, bir baktım 5 mesaj 6 arama. Denizbank aradım dedim birinin hesabı hakkında bana bilgi geliyor böyle. Biz halledemiyoruz burdan, şubeye gelmeniz lazım diyor bana. 😐

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone Fiber mi Kablonet mi?
Antalyadayım, taşınmam gerekti. Şuan 90 liraya kablonette 50mbit paket kullanıyorum. Vodafoneda 50mbit 99 lira diyor. Taşınacağım yerde Kablonet olma ihtimali az. Kablonet olan yer aramaya devam mı etmeli yoksa Vodafone fiber mi almalı?

Hangisi? 

Vote Now! [Vodafone Fiber] [Kablonet]
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

SMB kullanarak android telefondaki dosyaları paylaşmak istiyorum. Film, Video vs Android TV deki VLC den görüntülemek istiyorum. Bunun için bildiğiniz bir uygulama var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Şu nasıl?

Akım Korumalı 6'lı Usb Şarj Cihazı 3'lü Priz 5v 3.4a Ldnıo Se3631 - n11.com

Akım Korumalı 6'lı Usb Şarj Cihazı 3'lü Priz 5v 3.4a Ldnıo Se3631 78,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Priz fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap