#PlayStore #GooglePlay de yorum yazmayın, yoksa benim gibi vesikalık fotoğrafınız apk sitelerinde, yorumlar kısmında görülebilir ve uygulama ismi/isminiz Google da aratıldığında, vesikalık fotoğrafınız çıkabilir.

Ne Google ne de whois den bulduğum namecheap yardım etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar bir süredir tplink #W9970 v3 modem kullanıyorum, önceden pek oyun oynamazdım belkide ondan denk gelmedim.
Hemen hemen her gün WiFi bağlantım kopuyor. Modem wifide görünüyor ancak ne pc den ne telefondan bağlanamıyorum.
Sadece telefon ve pc ile kullanıyorum, mac filtreleme açık, wps kapalı.
Özellikle oyun oynarken bir anda bağlantım kopuyor, üstünden wifi aç kapa yapsam da sorun çözülmüyor, ya kablolu bağlanacağım yada reset atmam gerek..
Adaptörü değiştirdim.
Benzer sorun yaşayanlar çözüm bulanlar oldu mu?
17.01.20.01005

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Arkadaşlar bu Android'de jestleri kullananlar var mı?
Eski telefonumda tuşlar ekranın dışında alttaydı ve tam bir ekran deneyimi alıyordum ama şimdi sanal tuşlar var ve sağa sola çevirince genelde açıkta kalıyorlar.
Jestleri deniyorum şuan ama biraz alışamadım, kullanıp memnun olan var mı?

Yani aşağıya 3 tane kapasitör buton koymak bu kadar mı zor ya boş yere ekrandan yiyor, saçma sapan işler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eğitim seviyesi ne olursa olsun, insanlar gece sessiz olmaları gerektiğini kavrayamıyorlar.. Sorsan yüksek lisans yapıyor.. Sorsan asistan.. Kendi 9da işe gidiyor diye milletide öyle sanıyor.
Saat olmuş 2, hala müzik eşliğinde sohbet kahkaha.. ayıp yahu, 2 saattir uyumaya çalışıyorum.
Güya bunlar ülkenin aydın kesimi, çağdaş kesimi, diğerlerini çomar diye ötekileştirirler..

#Eskişehir #cahil #Çomar #gürültükirliliği

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 38
 • Vefa @buff

  Çünki eğitimde ahlak dersi verilmiyor. Ya da sosyal açıdan bir eğitim söz konusu değil. Ögretmenlerde de ciddiyet yok, dolayısıyla terbiye edecek öğretmen de kalmadı. Sadece bilim ile insanlık yürümüyor işin bir de unutulan sosyal tarafı var.. Egoistler bilginin çok kolay ulaşılabildiği bu çağda iki üç bişey öğrenip bunu seni aşağılamak için kullanıyor, kendini o şekilde kandırıyor ya da tatmin ediyor.

 • Rasko @rasko

  O yönden benim bina çok iyi. Yıllardır kiracıyım, tamirat tadilat sesleri dışında en ufak bir gürültü sorunu yaşamadım. Kimseye de yaşatmadım. Geçen sene bir cumartesi gecesi üst komşu parti verdi sadece, gece 2'ye kadar müzik, bağırış cağırış oldu ama karışmadım. Yıllardır ilk defa böyle bir şey olduğu için doğumgünü falan vardır, o kadar da olsun dedim. Birdaha da olmadı zaten.

 • YCK @yck

  2 hafta önce falan üst komşumuz eşiyle tartışma yaşadı. saat gece 4 gibi. en son dayak sesini duyunca dayanamadım ve mahalle duyacak şekilde camdan küfür kıyamet bağırdım. o günden beri üst komşudaki çift çok mutlu, gürültü patırtı yok.

 • K6-350 @amd

  askerde onlar yüzünden 2-3 saat anca uyurdum

#turknet #dailymotion da 480p de bile video izlerken donuyor 🤦‍♂️ hız testi 35mbit güya..

adblock dns kullanıyordum, kapayınca biraz düzeldi ama yine pek verimli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir akşam yürüyüşüne çıkalım dedik, köpek kovaladı.. Elimide nereye vurduysam eve gelince farkettim🤦‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

2021'de #asgariücret 3 bin lira olur mu sizce? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Ya ne kadar duyarsız öğretmenler var..
Çocuk düzgünce "örtmenim böön canlı ders var mı?" diye soruyor, ülkenin her köşesinde ağız ve aksan farklılıkları olabilir ki bence bu güzel bir şey.
Ama bu bir anda sosyal medyada yayılıyor. Herkes dalga geçmeye başlıyor. Sen neden bunun yayılmasına izin veriyorsun? Komik bir şey diye millete/WhatsApp grubuna neden atıyorsun?

Saçma sapan dahi olsa çocuklukta geçirdiğiniz travmalar hayatınızı etkiliyor.
#Öğretmen #sosyalfobi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18
 • Umut @umut

  Eleştiri yapanlar yazılarının %1 lik kısmında bile tenzih mesajı yazsalar sorun çıkmaz. Okuyan kişi zaten kendini o kısma dahil eder. Ama direkt genele hitap ederek yazılan eleştiriler can sıkıyor bazen.
  Sosyal medya kullanımı ve kişisel haklar konusu sadece öğretmenlerde değil tüm ülkede oturmamış vaziyette. Hastasının karnını yarmış poz veren doktor arkadaşlarım var, doğuda göreve çıkarken paylaşım yapan özel harekatçılar var, polisler, avukatlar vb.
  Öğretmenler eğer gerçekten sınıfını benimsemişse zaten ailesi yerine koyar. Nasıl ki aile ile güzel bir gün geçirince bunu paylaşma isteği duyuyorsa insanlar sınıfta da güzel vakit geçirince paylaşma ihtiyacı duyuyor öğretmenler. Ama kişisel haklar konusu tam oturmayınca bazen veliler rahatsız olabiliyor bu durumdan. Çünkü gerçekten çocuğunu hiçbir sosyal medyada paylaşmayan insanlar da var.
  Düşünsenize çocuğunuz okul takımında 1.lik alıyor ve gazeteye çıkıyor. Gazeteci tek tek öğrencilerin velisinden izin mi istiyor bu resimler için mesela? Eğer ki direkt hedef göstererek rencide edici bir durum yoksa bu durum kibarca öğretmene söylenebilir. Çok da büyütülecek birşey olduğunu düşünmüyorum.
  ____________
  Kaldı ki o ses dosyası sınıf grubunda atılmış ve veliler tarafından da dağıtılmış olabilir. Ben öğretmen olup da o ses tonuyla dalga geçeni görmedim. Çok tatlı ve sempatik bir soru.
  ____________
  Ses dosyasının paylaşılması sizde kötü anıları canlandırmış sanırım ama bence çok büyütülecek bir olay değil.

  • Makineci @makineci

   Bende kötü anıları canlandırmadı, yarın birgün bu çocuk büyüdüğünde ergenliğe girdiğinde bu kayıtlarla yüzleşecek veya şuan tüm Türkiye'nin dilinde olduğu için kötü hissediyor olabilir. Ne olursa olsun böyle şeyler paylaşılmamalı.

  • Umut @umut

   @makineci Biz ki leğende yıkanırken ki fotolarımız akrabaların ellerinde gezmiş bir nesiliz. Münferit bir olaya takılmamak lazım. Sesini duyduğu tv programındaki cinayet haberleri çocuklarda daha büyük travmalar yaratıyor. Küçücük bir ihtimali göz önüne alarak karar vermek bence yanlış. Belki de o viral sayesinde çocuk büyüyünce büyük bir youtuber olacak. Yani ihtimaller denizi ne de olsa.

  • Print My Job Anyway @type_writer

   @umut
   *Ailelerimizin hataları bizim yaptığımız hataların mazereti olamaz.
   *Başka travma sebeplerinin de olması bize çocuğa travma geçirtme hakkı vermez.
   *Çocukla ülke çapında dalga geçilmesine sebep olmak küçük bir ihmal değil.
   *İyi şeylere sebep olma ihtimali bize kötü şeyleri yapma hakkı vermez.

  • Umut @umut

   @type_writer Olma ihtimali çoooook ufak olan herşeye dikkat edersek sokağa bile çıkmamamız gerekir.
   Kimi çocuğu seversin tacizci derler kimini sevmezsin travma geçirtti derler. İhtimaller üzerine işler yürümüyor maalesef. Bu durumda yapılan eylem için niyete bakılır.
   Yapan çocuğun kimliği adı sanı belli değilse anonimse hiç bir şekilde suç değildir olay. Sanki ismiyle ifşalamış öğretmen. Aynı tonda ve şivede konuşan bir ton çocuk var. Varsa şikayeti olan veli zaten hakkını arar. Uzaktan başkası adına savunma yapmak ne kadar doğru? Yok kafasında klavye kırmalar falan. Gelsin ilçe millieğitim müdürünün kafasında klavyeyi kırsın bunu yapmak isteyenler. Yani tepki çekilecek, gündeme taşınacak o kadar çok hatalı öğretmen davranışı var ki saçma sapan anonim bir ses kaydı yüzünden milleti gaza getirmek saçma geliyor bana.
   Şimdi öğretmenin birisi de gitse savcılığa başvursa "klavyeyi kafasında kırmak istiyorum" lafı bende travma yarattı diye suç duyurusunda bulunsa mesela.

 • Şahin Aygün Yıldırım @sahin

  Köy öğretmeniyim, o çocuğun samimiyet kokan sesi ve ağzına hayran kaldım. Her dinlediğimde gülümsüyorum. Dalga geçen seviyesizler var, onlar her konuda her yerde var ama. Öğretmenlerin öğrencileriyle ilgili paylaşımlarının kısıtlanması gerektiğine de katılıyorum. Ama paylaşan arkadaşın da kötü niyetli olduğuna inanmıyorum, attığı yerlerden dağılmış olması muhtemel. Bu çocukların içindeyken isteseniz de kötü niyetli olmanız pek mümkün değil.

  • Print My Job Anyway @type_writer

   Kim dağıttıysa çok büyük yanlış yapmış. Böyle bir şey yaptığınızda niyetin bir anlamı kalmaz. Her yetişkin insan yaptıklarının sonuçlarını düşünmek zorunda. Bilemedim bir mazeret değil. Yargı olmadığım için suçlu demiyorum ama dense denir.

 • Barış @thesulhone

  Alakasız olacak ama babam atarimi kırmıştı hiç unutmam

 • Dinçer Kasım @dincerkasim

  İlk duyduğumda "Senin sesini sevem" dedim. Paylaşanında dalga geçmek amacıyla paylaştığını düşünmedim. Öğretmenin paylaştığının garantisi yok. Kimin ne niyetle paylaştığından ziyade paylaşılan bizlerin konuyu nasıl algıladığımız ile alakalı olduğunu düşünüyorum.