Şu anda benim merak ettiğim şey şu #VoWifi özelliği kullanılarak yani bir wifi bağlantısını baz istasyonu gibi kullanarak telefon görüşmesi yapabildiğiniz teknoloji şu anda böyle bir durumda (#İstanbulDepremi) çalışıyor mu? Eğer çalışıyorsa güncel telefona sahip herkese ulaşabilmemiz gerekir özelliklerini açtıkları zaman.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ve beklenen gün geldi 🙂

#XboxLiveGold
#XboxGamePass
#XboxGamePassforPC
#XboxGamePassUltimate

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

#Microsoft, 15 Eylül 2019 itibariyle geçen yıl yine aynı tarihte yaptığı #Xbox üyelik fiyatlarındaki zammı geri çekiyor, geçerli olması beklenen yeni fiyatlar görseldedir.

#XboxLiveGold
#XboxGamePass
#XboxGamePassforPC
#XboxGamePassUltimate

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Düğün de olsa ne bokta olsa şu saate korna çalınmaz, boşuna kendinize küfür ettirmeyin. Allah bin belanızı versin, hastası var, yaşlısı var, bebeği var, veya benim gibi yorgunca evinde dinlenmeye çalışanı var. Bir insan nasıl düşünemez bunları ya...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix zammı bu sefer gerçek oldu 🙂 6 Ağustostan itibaren 41.99₺, 4k4e paketin fiyatı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#XboxGamePassUltimate Türkiye fiyatı açıklandı: 84,99₺/ay ve kullanıma açıldı, mevcutta gamepass ve gold üyesiyseniz ultimate aldığınızda tüm haklarınız ultimate'ye devrediliyor ve geri getirilemiyor.

Resmi bir sayfada net bir cevabı henüz yer almasa da gold live ve gamepass üyeliklerinizin toplamı 36 ay sınırı çerçevesinde üzerine eklenerek ultimate'e dönüştürülüyormuş. Dönüştürme oranı şuan için forumlardan paylaşılan bilgilere göre gamepass'de 1 ay için 20 gün ultimate, gold'da 1 ay için 10 gün ultimate veriyormuş ve microsoft ileride bu oranı değiştirebilirmiş.

Şuana özel indirimli fiyatı ise: 5,90₺/ay ve indirime ek olarak gamepass ve gold toplamlarını doğrudan yapıyor ve maksimum 36 ay şeklinde size ultimate olarak çeviriyor.

Almak için: https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:overviewtab

#Microsoft #Xbox #E3 #XboxLiveGold #XboxGamePass
@harrower @ugury @gamsizm @leventp

Xbox Game Pass Ultimate Satın Al - Microsoft Store tr-TR

Çok düşük bir aylık fiyata Xbox Live Gold ve 100'den fazla yüksek kaliteli oyun. Arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve bir sonraki favori oyununuzu keşfedin. Xbox Game Pass Ultimate'a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap