#Microsoft, 15 Eylül 2019 itibariyle geçen yıl yine aynı tarihte yaptığı #Xbox üyelik fiyatlarındaki zammı geri çekiyor, geçerli olması beklenen yeni fiyatlar görseldedir.

#XboxLiveGold
#XboxGamePass
#XboxGamePassforPC
#XboxGamePassUltimate

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düğün de olsa ne bokta olsa şu saate korna çalınmaz, boşuna kendinize küfür ettirmeyin. Allah bin belanızı versin, hastası var, yaşlısı var, bebeği var, veya benim gibi yorgunca evinde dinlenmeye çalışanı var. Bir insan nasıl düşünemez bunları ya...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix zammı bu sefer gerçek oldu 🙂 6 Ağustostan itibaren 41.99₺, 4k4e paketin fiyatı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#XboxGamePassUltimate Türkiye fiyatı açıklandı: 84,99₺/ay ve kullanıma açıldı, mevcutta gamepass ve gold üyesiyseniz ultimate aldığınızda tüm haklarınız ultimate'ye devrediliyor ve geri getirilemiyor.

Resmi bir sayfada net bir cevabı henüz yer almasa da gold live ve gamepass üyeliklerinizin toplamı 36 ay sınırı çerçevesinde üzerine eklenerek ultimate'e dönüştürülüyormuş. Dönüştürme oranı şuan için forumlardan paylaşılan bilgilere göre gamepass'de 1 ay için 20 gün ultimate, gold'da 1 ay için 10 gün ultimate veriyormuş ve microsoft ileride bu oranı değiştirebilirmiş.

Şuana özel indirimli fiyatı ise: 5,90₺/ay ve indirime ek olarak gamepass ve gold toplamlarını doğrudan yapıyor ve maksimum 36 ay şeklinde size ultimate olarak çeviriyor.

Almak için: https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:overviewtab

#Microsoft #Xbox #E3 #XboxLiveGold #XboxGamePass
@harrower @ugury @gamsizm @leventp

Xbox Game Pass Ultimate Satın Al - Microsoft Store tr-TR

Çok düşük bir aylık fiyata Xbox Live Gold ve 100'den fazla yüksek kaliteli oyun. Arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve bir sonraki favori oyununuzu keşfedin. Xbox Game Pass Ultimate'a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Toplu taşımada temassız kredi kartı kullanabilmek büyük avantaj, umarım tüm Türkiye geçer bu sisteme en yakında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Temp 🔚 @temp

  @tunakaner Temassız ödeme tam anlamıyla fiyasko en azından bizim ülkemizde.
  Pos desteklese bile kasadaki adam temassız ödemeyi kasıtlı olarak almıyor. Kimi kasiyer temassız ödemenin nasıl alındığını bilmiyor.
  O yüzden onun şuan için pek bir geleceği yok.

  • tasumasuko @tasumasuko

   Aslında bu biraz da işveren ve bankaların ilgisizliğinden de kaynaklanıyor. Ben Rize'deki A101 ve BİM de hatta bazı bakkallarda bile kartımın temazssız özelliğinin kullanıldığını gördüm. halkımızda meraklıları hariç bilmediği şeye çok heveslenmeme olayı da var ayrıca.

 • PhoeniXim @phoenixim

  Türkiye halkı düşünmeye başladığı zaman geçer, yakın gelecekte zor.

  Şu anki sistemde 5 lira karta veriyorsun, içine 20 lira atınca nerede duruyor o 20 lira? Belediye kartının içinde. Kart kayboldu, başka şehire taşındın kullanmadın vs durumlarda kim kazanacak? Belediye.

 • samedl @samedl

  Güzelde muglada ankara kullandım tam kesiyor keşke ögrenci kredi kartını tanısa ona ögrenci kesebilse

#XboxGamePassUltimate:
#XboxGamePass + #XboxLiveGold.

İkisi bir arada paketi duyuruldu.
Aylık $15. Türkiye fiyatı da 90 lirayı bulur gibi.

2019 sonu gibi kullanıma sunulacakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap