#GeminiAI kullanmak isteyenler için bir tespitimi paylaşacağım, Türkiye için indirme kapalı ama şöyle bir etrafından dolaşma çözümü var telefona google asistan yükleyip uygulama dilini ingilizce yaptıktan sonra gemini'ye geçmek ister misiniz diye soruyor evet diyorsunuz, dilin ingilizce olmasına aldırmayın türkçe sorunca türkçe cevap veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

10 yıl önce bugün Windows Phone 8.1 çıkmış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Yıl 2024, Samsung S8+ tabletin kalem ucu değişimi yapılacak, yetkili servis tabletiniz sıfırlanacak diyor, alakaya çay demle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeter, eşeğin boku artık, yeter.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolandırıcı, kendini superonline olarak tanıtıyor. Tüm kimlik ve abonelik bilgilerimizi çalmışlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GTA Definitive üçlemesi, iOS ve Android için yayımlandı. #Netflix aboneliğiniz varsa şuradan hemen oynayabilirsiniz: http://rsg.ms/bc3c736

BeğenFavori PaylaşYorum yap

S21FE alana Buds2 hediyesi var.

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Samsung Galaxy S21 FE 5G 2.Nesil Akıllı Cep Telefonu, 8 GB RAM, 128 GB Hafıza, Snapdragon 888 İşlemcili, Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/5CbinHU

Samsung Galaxy S21 FE 5G 2.Nesil Akıllı Cep Telefonu, 8 GB RAM, 128 GB...

Samsung Galaxy S21 FE 5G 2.Nesil Akıllı Cep Telefonu, 8 GB RAM, 128 GB Hafıza, Snapdragon 888 İşlemcili, Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili) : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkse selamlar, #TeknoSeyirSosyal'in kapanmasına kaldı 2 hafta, buradaki önemli gönderilerimizi, blogları ve kullanıcı incelemelerini yok olmaması için #ÇokÇekirdek'e taşıma kampanyası mı başlatsak? Herkes kendininkileri taşısa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konsol kullanıcıları veya oyuncu arkadaşlar #Kablonet tavsiye etmiyorum, statik ip'de bile port açmaktan acizler, alamadığım hizmet için benden cayma bedeli talep ediyorlar, thh, şikayetvar, cimer hepsine yazdım. Bir gelişme olmadı. Neymiş IP alıyor olmamız esasmış. Gerisi sözleşme dışındaymış. Yahu mağdur etmemek için dersin ki biz bu hizmeti desteklemiyoruz isterseniz sizi cayma bedeli olmadan çıkartalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • HttPs @https

  sabit ip de port u modemden siz açmıyor musunuz? dsl de bu şekilde, kablo da farklı mıymış.

 • Orcun @orcun

  2024'ün 10. ayına kadar taahhüt vardı bitsin kapattırcam. Aradım bugün dedim upload 5 mgbit çağ dışı 20 yapalım dedim efendim işte her ay 109 lira fark oluyormuş ya dedim millet 5 10 liraya yapıyormuş bende niye 109 lira ? onlar nitroymuş. Yok ya nalet gitsin bitsin taahhüt alıcam superonline fiber. 500 megabitse 500 neyse artık bu devirde her yağmurda çamurda fırtınada sapıtan elektrik kesildiğinde manyaklaşan geceleri 2 3 4 5 gibi kafalarına esince kafalarına göre '' GENEL BAKIM '' yaptıkları bir altyapıyı artık istemiyorum.

 • yilank @yilank

  tum sosyal platformdaki kanallarina girin ve her gun, son açilan konularin altina cevaben; "soyle kotu hizmetleri var, boyle kotu. kesinlikle tavsiye etmiyorum. Surekli basiniz agrisin istiyorsaniz baska" gibisinden mesaj yazin ama her gun. Ben bu sistemle baya sorunumu çozdum ama Türkiye gibi kaybolmuş bir ülkede işe yarar mi bilemem, denemek lazim 👍🏻

 • Cowboys @cowboys

  Kablo TV dijital ve interneti kullanıyorum port açmak ile ilgili problem yaşamadım sorun yaşadığımda ilgili kişiyle mutlaka bir çözüm bulabiliyorsunuz. Şu an koblo modemini bridge modda routera bağlayıp kullanıyorum. Port açma modem- router üzerinden yapılan bir işlem olması lazım ama siz daha iyi bilirsiniz.

  • Tuna CENGİZKANER @tunakaner

   Ne demek şimdi bu, anlayamadım. Ben uğraşmadım mı sanıyorsunuz, yukarıda diğer yorumlarda detayını da belirttim ayrıca. Kablo modemi bridge modda routera bağlamak çözüm mü, bence değil. Bu arada bunu da denedik de kimse elini taşın altına koymadı. Bizi başlarından savdılar. Yalan borcum yok.