@orcun hocam daha önce 5s için aldığınız deji woyax bataryalar ne durumda? Performansta bir azalma var mı iphone 6s için alacağım. woyax.com'da indirim kodu ile 116 liraya gelecek. Al derseniz sipariş vereceğim şimdi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
#xiaomi
Selamlar, kız arkadaşıma mi band alacağım. Bu mi band 6'nın aradaki fiyat farkına değecek özellikleri var mı? Bir de Samsung telefon ile kullanacak saatin Çince yerine Türkçe/İngilizce olması için nelere dikkat etmeliyim, global versiyon gibi? Aynı zamanda benzer fiyatlardaki ürün tavsiyelerine de açığım.

Amazonda mi band 5 227 TL
https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Band-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Bileklik-Siyah/dp/B089NS9JW2/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=xiaomi+band&qid=1622723095&sr=8-1

Amazonda mi band 6 ise 373 TL
https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Mi-Band-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Bileklik/dp/B091G3FLL7/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=xiaomi+band&qid=1622723095&sr=8-2

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Siyah: Amazon.com.tr

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

533 milyon Facebook kullanıcısının verileri sızmış.
Giden bilgiler isim, adres, doğum tarihi, email ve telefon numaraları. Mark satamadığına üzülmüştür şimdi.

https://www.businessinsider.com/stolen-data-of-533-million-facebook-users-leaked-online-2021-4

533 million Facebook users' phone numbers and personal data have been leaked...

The data includes phone numbers, Facebook IDs, full names, locations, birthdates, bios, and — in some cases — email addresses.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#PHP
#TeknoYardım

Selamlar php ile ilgili bir sorunum var.

bir adet associative array'im var ve foreach ($users as $mail => $user) şeklinde tablo ile ekrana yazdırıyorum yaklaşık 20 adet satırı. ancak bunu her sayfaya en fazla 5 satır olarak yazmam gerekli pagination yapmam lazım yani. var mıdır bunun kolay yolu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
iboocum paylaştı.

Dün @mr-bell ve @umtk nin paylaştığı realme powerbank geldi. Mi 9t yi hızlı şarj edebiliyor. Ölçülen pil kapasitesi 6200 mAh imiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

#TeknoYardım #YurtDışıAlışVeriş

Selam herkese, bu yaz amerikaya gideceğim ve 3 adet iphone telefon alma niyetim var 😀 ordan aldığım bir telefonu ben alıp kullanacağım gümrükten elimde geçeceğim onla bir tane daha kutulu getirme hakkım var diye yazıyor gümrük kurallarında. Ancak esas soru 3. telefonun kutusunu açıp onu da kendim kullanıyormuş gibi getirsem acaba 2 tane kutusuz 1 tane de kutulu telefonu gümrükten geçirebilir miyim acaba? Bu konu hakkında tecrübeniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Redditte gördüm ve tam da nintendoya helal olsun diyecektim ama sonunda çok fena güldüm 😀

9 yaşındaki Paco Gutierrez, hep bir Nintendo oyun konsolu istedi ancak Venezuela’daki büyük fakirlik nedeniyle çocuğun isteği hep hayal olarak kaldı. Yaratıcılığını kullanarak ve amcasının yardımı ile kartondan Super Mario oyunu yapıp YouTube’a yüklediler ve video viral oldu. Video sayesinde Nintendo CEO’su Doug Bowser bizzat Venezuela’ya uçtu. Paco’dan ürünlerini taklit etmekten vazgeçmesini istedi ve ailesine 200 milyon dolarlık dava açtı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap