RDR2 bekleyenler gözünüz aydın 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Merhaba herkese, evde hp evy 15 laptopumu hdmi ile bağlanmış 24 inç full hd monitör ile kullanıyorum ve 21 inçlik 768p eski bir mönitörüm var ve onu da bağlamak istiyorum laptopa. üzerinde sadece 1 tane hdmi ve usb a portları var başka giriş yok malesef. bu ürünü gördüm usbden güç alıp vga ile bağlanıyor ancak windows 10da driver sorunu yaşatır mı ya da görüntü verir mi bilemedim. Kullanan veya deneyimi olan var mı acaba ne önerirsiniz üçüncü monitörü takmak için?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#ceptelefonutavsiyesi

Anneye alınacak 1800 liraya kadar hangi telefonlar kaldı acaba? Garantili olması şart online marketlerden alınacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows'un yanına ubuntu kuracağım da maclerdeki gibi gui ile işletim sistemini seçme ekranını nasıl yapabilirim? Böyle bir uygulama vs. var mıdır windows tarafında ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Arkadaşlar hp laptopum ile viewsonic monitörüme bağlanamıyorum dün gece bir sıkıntı yoktu ancak şuan sanki monitörü hiç hdmi ile bağlamamışım gibi gözüküyor. Başka bilgisayarda denedim onda görüntüyü alabiliyorum. Sanırım laptopun hdmi girişinde bi sıkıntı var ama emin değilim. Yardımcı olabilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amerikadaki Wayfair online alışveriş sitesindeki yüksek fiyattan satılan ürünlerin aslında kaçırılan çocuklar olduğu iddiası var hatta ürünlerin isimleri kaçırılan çocukların isimleriyle aynı. Okudukça ve izledikçe şoka girdim

Bu ingilizce özet geçişmiş bir video.
https://twitter.com/tommyg/status/1281691056917090313?s=21

Bu da türkçe flood
https://twitter.com/heroo_7/status/1282214727670738946?s=21

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Selam arkadaşlar, yine bir #Windows10 güncelleme sonrası sorun ile sizleri rahatsız ediyorum

1909 sürümde hiç bir sorun yaşamazken 2004 sürümüne geçince internet bağlantısı yok hatasını alıyorum ancak internete erişimim var. Örnek olarak MicrosofEdge setup'ını indiriyorum ama setup dosyasına girince internet erişimi yok diyor ve ayrıca Microsoft Store'dan da uygulama indiremiyorum. Sadece taraycı ya da online oyunlara girebiliyorum. Yedek alacak durumum yok tekrar iso indirip temiz kurulum yapmak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba, 2015 Macbook pro kullanıyordum ve onu sattım 3-4 ay önce. HP Envy 15" laptopum var hız olarak beni tatmin ediyor zaten oyun oynuyorum ve kod yazıyorum genel olarak. Ancak taşıma ve pil ömrü olarak eski macbook'umun eksikliğini hissediyorum. Swift yazarken de sanat makineda mac os catalina kullanıyorum ve hızı tatmin edici olmasa da idare ediyor beni. Önümüzdeki 1-2 ay içinde yeni bir Macbook satın alma niyetindeyim ancak yeni arm işlemciler testlerde güçlü işlemcileri dövüyor resmen ve kafamı çok karıştırdı bu durum. 2020 Macbook pro 13" alırsam ilerde yeni çıkacak programlara bir uyumluluk sorunu olacak mı? Bu durum mac bilgisayarlardaki uzun ömürlü kullanımı da etkileyecek gibi duruyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

#dizüstütavsiyesi
#macbookpro
#arm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda ios'da arama gelince bütün ekranı kaplamasını kaldırmışlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13