533 milyon Facebook kullanıcısının verileri sızmış.
Giden bilgiler isim, adres, doğum tarihi, email ve telefon numaraları. Mark satamadığına üzülmüştür şimdi.

https://www.businessinsider.com/stolen-data-of-533-million-facebook-users-leaked-online-2021-4

533 million Facebook users' phone numbers and personal data have been leaked...

The data includes phone numbers, Facebook IDs, full names, locations, birthdates, bios, and — in some cases — email addresses.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#PHP
#TeknoYardım

Selamlar php ile ilgili bir sorunum var.

bir adet associative array'im var ve foreach ($users as $mail => $user) şeklinde tablo ile ekrana yazdırıyorum yaklaşık 20 adet satırı. ancak bunu her sayfaya en fazla 5 satır olarak yazmam gerekli pagination yapmam lazım yani. var mıdır bunun kolay yolu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
iboocum paylaştı.

Dün @mr-bell ve @umtk nin paylaştığı realme powerbank geldi. Mi 9t yi hızlı şarj edebiliyor. Ölçülen pil kapasitesi 6200 mAh imiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

#TeknoYardım #YurtDışıAlışVeriş

Selam herkese, bu yaz amerikaya gideceğim ve 3 adet iphone telefon alma niyetim var 😀 ordan aldığım bir telefonu ben alıp kullanacağım gümrükten elimde geçeceğim onla bir tane daha kutulu getirme hakkım var diye yazıyor gümrük kurallarında. Ancak esas soru 3. telefonun kutusunu açıp onu da kendim kullanıyormuş gibi getirsem acaba 2 tane kutusuz 1 tane de kutulu telefonu gümrükten geçirebilir miyim acaba? Bu konu hakkında tecrübeniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Redditte gördüm ve tam da nintendoya helal olsun diyecektim ama sonunda çok fena güldüm 😀

9 yaşındaki Paco Gutierrez, hep bir Nintendo oyun konsolu istedi ancak Venezuela’daki büyük fakirlik nedeniyle çocuğun isteği hep hayal olarak kaldı. Yaratıcılığını kullanarak ve amcasının yardımı ile kartondan Super Mario oyunu yapıp YouTube’a yüklediler ve video viral oldu. Video sayesinde Nintendo CEO’su Doug Bowser bizzat Venezuela’ya uçtu. Paco’dan ürünlerini taklit etmekten vazgeçmesini istedi ve ailesine 200 milyon dolarlık dava açtı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Enpara üzerinden bir kurs için ücretin yarısını ilgili kişiye gönderdim açıklamaya da şirket adı+kursun adını yazdım. herhangi bir dolandırma olayı olursa parayı geri alma şansım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

RDR2 bekleyenler gözünüz aydın 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Merhaba herkese, evde hp evy 15 laptopumu hdmi ile bağlanmış 24 inç full hd monitör ile kullanıyorum ve 21 inçlik 768p eski bir mönitörüm var ve onu da bağlamak istiyorum laptopa. üzerinde sadece 1 tane hdmi ve usb a portları var başka giriş yok malesef. bu ürünü gördüm usbden güç alıp vga ile bağlanıyor ancak windows 10da driver sorunu yaşatır mı ya da görüntü verir mi bilemedim. Kullanan veya deneyimi olan var mı acaba ne önerirsiniz üçüncü monitörü takmak için?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8