Macbook pro m1 16"i sarj edecek powerbank önerisi var mıdır? amazon trde satılıyorsa iyi olur. ben type cden sarj eden bulamadım hep usb a çıkışlı gördüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara uygulamasının anasayfasındaki ikonların yeri sürekli değişiyordu ben de sinir oluyodum. Meğerse ipod tekeri gibi dönebiliyormuş 😀

(gif 4.29mb)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde telefon, bakanlığın açıklamasını bekliyorum, Belki geçen sefer olduğu gibi 17den 11 küsürlere indirirlerse arada bir yerde yakalayıp satarım diye düşünüyorum. ytd.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

https://www.pt.com.tr dan memnun olmayan var mı ?

Pozitif Teknoloji | Apple Yetkili Eğitim Uzmanı - Yetkili Satıcı - Premium...

Apple ürünlerine eğitim indirimli olarak en iyi fiyatlarla sahip olun, satış sonrası desteğe ihtiyacınız olduğunda Apple tarafından yetkilendirilmiş personelimiz ile size yardımcı olalım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahali fiyat 329 TL bildiğiniz bir sıkıntısı kronik sorunu yok ise almak istiyorum. kulaklık pedleri deri olmadığı için bu modeli tercih edeceğim terletmemesi için sizde doğru mu yapıyorum?

https://www.itopya.com/corsair-hs35-stereo-mavi-gaming-kulaklik_u8788

CORSAIR HS35 STEREO Mavi Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

CORSAIR HS35 STEREO Mavi Gaming Kulaklik en iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile CA-9011196-EU ITOPYA.COM'da seni bekliyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İncelemesi geldi.
Spoiler vereyim; 85 GB'lık pro res video dosyasını 2 saat 33 dakikada convert etmiş. Bu işlem,
Macbook Pro Intel i9 işlemcili modelde 8 saat 35 dakika
M1 iMac'de 6 saat 29 dakika
Mac Pro 16 çekirdek Intel Xeon W ve 192 GB Ram'li modelde 4 saat 43 dakika
Macbook Pro M1 Max'de ise 4 saat 34 dakika sürmüş

Muazzam.

https://www.youtube.com/watch?v=H3CkWd4fgbs

Mac Studio M1 Ultra In Depth Review And Comparisons

Here is my maxed out M1 Ultra Mac Studio review and comparisons to M1 Max MacBook Pro, Mac Pro and M1 iMac.📷 MY MAIN CAMERAS🟠 SONY A1 – MY REVIEW: https://...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SoftwareDevelopment #teknodeveloper

Selamlar, şimdilik localde çalışan bir blockhain tabanlı web uygulamamız var. Amacımız banka apilerini kullanarak para transferi yapıp transferleri blockhaine yazmak. Ethereum ağında transfer yapabiliyoruz ancak banka apisini kullanamadık.Oauth 2.0 kullanıyor neredeyse bütün bankalar ve biz bu kısımda kaldık ilerleyemedik malesef. Daha önce banka apileri üzerinde çalışmış ve bize yardımcı olabilecek ya da tanıdığı olan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ABD'ye gideceğim bu yaz. Daha önce gittiğimde iş bankası banka kartına paramı tl olarak koyup orada atmlerden %5-10 arası komisyonla dolar çekmiştim. Acemilik işte. Şimdi aynısını yapsam hem dolar oynak hem de komisyon fazla geliyor. Türk bankalarından dolar hesabına bağlı banka kartı alabiliyor muyuz? Tek çözüm oraya gidip oranın bankasından hesap açtırmak mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9