Ahali! Yakın zamanda ev düzen, gardırop şifonyer falan alan var mı? Sağlam ve fazla pahalı olmaması lazım hangi markayı tavsiye edersiniz? Kız kardeşlerimin odasını yenileyeceğiz onlar vivense diye bi markaya bakmış ancak yorumları okuduğumda teslimat süresi 2 ayı geçiyormuş neredeyse. Ikea'ya baktım onda da çoğu üründe stok yok. İki arada bir deredeyim şuan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11
 • Fikri @fikri

  Vivense normal satıcı gibi değil. Çok sayıda üretici ile anlaşmalı. Siz satın alınca onlar da üreticiden sipariş ediyorlar. Eğer stoktaki bir ürün değilse üretilip size yollanıyor. O yüzden aldığınız ürüne göre değişir o süre. Ama tabii sizin muhatabınız yine Vivense, size faturayı da onlar kesiyor. Montaj ekipleri vs. de var.
  Günümüz pazar yerlerinin sorumluluk alan versiyonu gibi düşünebilirsiniz.
  Hatta belki üretici diğer pazar yerlerinde veya kendi sitesinde aynı ürünü satıyordur. Markası Vivense değildir de kendi markasıdır.

 • Papa Emeritus @pope

  Vivense hakkında hiç iyi şeyler duymadım, bulaşmayın derim. Ürünleri de oldukça dandikmiş. Ikea eh işte ama bence TR'de kalitesine göre fiyatları uygun değil. Normal mağazaları gezmenizi tavsiye ederim.

 • iboocum @iboocum

  Herkese çok teşekkür ederim. Kızlar tabi tasarımlarını beğenip seçtiler bir iki model ama malzemeyi bilmiyorlar tabi.. Biz ankaradayız en iyisi sitelere bi bakmak olmazsa mağazadan almak.

 • KeLBoY @kelboy

  Ben hem kendime hem de akraba ve arkadaşlarıma bir çok markadan mobilya aldım.. En çok içime sinen f/p ürünlerini Adore yapıyo, bi de oraya bakın..

Millet neden sürekli kredi kartı kullanımını, borçlanmayı, taksitli ödemeyi yani ödemeyi ertelemeyi övüyor aptala anlatır gibi anlatır mısınız bana? 10K TL'ye monitör alacağım param da var ama kime söylesem taksitli al diyor mesela anlayamıyorum durumu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 27

9 günlük tatilde döviz piyasası açık olacak mı? TL'de para tutmuyorum harcamam gerekirse dolar bozduruyorum ama piyasa kapalı olacaksa makas çok fazla olur şimdiden bozdurayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Macbook pro m1 16"i sarj edecek powerbank önerisi var mıdır? amazon trde satılıyorsa iyi olur. ben type cden sarj eden bulamadım hep usb a çıkışlı gördüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara uygulamasının anasayfasındaki ikonların yeri sürekli değişiyordu ben de sinir oluyodum. Meğerse ipod tekeri gibi dönebiliyormuş 😀

(gif 4.29mb)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde telefon, bakanlığın açıklamasını bekliyorum, Belki geçen sefer olduğu gibi 17den 11 küsürlere indirirlerse arada bir yerde yakalayıp satarım diye düşünüyorum. ytd.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

https://www.pt.com.tr dan memnun olmayan var mı ?

Pozitif Teknoloji | Apple Yetkili Eğitim Uzmanı - Yetkili Satıcı - Premium...

Apple ürünlerine eğitim indirimli olarak en iyi fiyatlarla sahip olun, satış sonrası desteğe ihtiyacınız olduğunda Apple tarafından yetkilendirilmiş personelimiz ile size yardımcı olalım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahali fiyat 329 TL bildiğiniz bir sıkıntısı kronik sorunu yok ise almak istiyorum. kulaklık pedleri deri olmadığı için bu modeli tercih edeceğim terletmemesi için sizde doğru mu yapıyorum?

https://www.itopya.com/corsair-hs35-stereo-mavi-gaming-kulaklik_u8788

CORSAIR HS35 STEREO Mavi Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

CORSAIR HS35 STEREO Mavi Gaming Kulaklik en iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile CA-9011196-EU ITOPYA.COM'da seni bekliyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İncelemesi geldi.
Spoiler vereyim; 85 GB'lık pro res video dosyasını 2 saat 33 dakikada convert etmiş. Bu işlem,
Macbook Pro Intel i9 işlemcili modelde 8 saat 35 dakika
M1 iMac'de 6 saat 29 dakika
Mac Pro 16 çekirdek Intel Xeon W ve 192 GB Ram'li modelde 4 saat 43 dakika
Macbook Pro M1 Max'de ise 4 saat 34 dakika sürmüş

Muazzam.

https://www.youtube.com/watch?v=H3CkWd4fgbs

Mac Studio M1 Ultra In Depth Review And Comparisons

Here is my maxed out M1 Ultra Mac Studio review and comparisons to M1 Max MacBook Pro, Mac Pro and M1 iMac.📷 MY MAIN CAMERAS🟠 SONY A1 – MY REVIEW: https://...
BeğenFavori PaylaşYorum yap