Atıyorum müzisyenim, kendi kayıtlarımı torrent haline getirdim ve Teknoseyir sosyalde indirilebilir linki verdim. Bu durumda sosyal kurallarını delmiş olur muyum ban riski var mı?

@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

#Steam üzerinden oyun almak isteyen varsa indirimli olarak ben alıp size gönderebilirim. İlk defa yapacağım için ne kadar indirim yapmak lazım önce para mı oyun mu bilmiyorum o yüzden deneyimli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun hocam daha önce 5s için aldığınız deji woyax bataryalar ne durumda? Performansta bir azalma var mı iphone 6s için alacağım. woyax.com'da indirim kodu ile 116 liraya gelecek. Al derseniz sipariş vereceğim şimdi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#TeknoYardım
#xiaomi
Selamlar, kız arkadaşıma mi band alacağım. Bu mi band 6'nın aradaki fiyat farkına değecek özellikleri var mı? Bir de Samsung telefon ile kullanacak saatin Çince yerine Türkçe/İngilizce olması için nelere dikkat etmeliyim, global versiyon gibi? Aynı zamanda benzer fiyatlardaki ürün tavsiyelerine de açığım.

Amazonda mi band 5 227 TL
https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Band-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Bileklik-Siyah/dp/B089NS9JW2/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=xiaomi+band&qid=1622723095&sr=8-1

Amazonda mi band 6 ise 373 TL
https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Mi-Band-Ak%C4%B1ll%C4%B1-Bileklik/dp/B091G3FLL7/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=xiaomi+band&qid=1622723095&sr=8-2

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Siyah: Amazon.com.tr

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

533 milyon Facebook kullanıcısının verileri sızmış.
Giden bilgiler isim, adres, doğum tarihi, email ve telefon numaraları. Mark satamadığına üzülmüştür şimdi.

https://www.businessinsider.com/stolen-data-of-533-million-facebook-users-leaked-online-2021-4

533 million Facebook users' phone numbers and personal data have been leaked...

The data includes phone numbers, Facebook IDs, full names, locations, birthdates, bios, and — in some cases — email addresses.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PHP
#TeknoYardım

Selamlar php ile ilgili bir sorunum var.

bir adet associative array'im var ve foreach ($users as $mail => $user) şeklinde tablo ile ekrana yazdırıyorum yaklaşık 20 adet satırı. ancak bunu her sayfaya en fazla 5 satır olarak yazmam gerekli pagination yapmam lazım yani. var mıdır bunun kolay yolu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #YurtDışıAlışVeriş

Selam herkese, bu yaz amerikaya gideceğim ve 3 adet iphone telefon alma niyetim var 😀 ordan aldığım bir telefonu ben alıp kullanacağım gümrükten elimde geçeceğim onla bir tane daha kutulu getirme hakkım var diye yazıyor gümrük kurallarında. Ancak esas soru 3. telefonun kutusunu açıp onu da kendim kullanıyormuş gibi getirsem acaba 2 tane kutusuz 1 tane de kutulu telefonu gümrükten geçirebilir miyim acaba? Bu konu hakkında tecrübeniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9