iboocum paylaştı.

#ikincieltablet

Arkadaşlar iyi günler. Ders çalışmak için tablet arayışına girdim. Tabletten beklentim sadece pdf ve slayt açsın,şarjı iki,üç saat gitsin yeter. En fazla 200 tl bütçe ayırdım. En Bu şartlar için en mantıklı seçeneğin şu olduğunu düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-kindle-fire-hd-8-7-nesil-765787209/detay Siz ne dersiniz bi danışayım dedim.
Eğer sizin elinizde kullanılmayan çalışır vaziyette en az 8 inç olan tablet varsa bildirirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar daha önce #GTAV 'i torrentten indirip oynamıştım ve yüklü bilgisayarımda. Mevcut dosyaları #epicgames 'e tanıtmamın bir yolu var mı acaba, online oynayabilir miyim mevcut oyunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahali merhabalar Macbookumu satıyorum burda da paylaşmak istedim teknoseyircilere indirim yaparım elbette. Ankarada yaşıyorum elden satış tercihim.

Fiyat 4200TL

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-macbook-pro-2015-13-8gb-ram-i5-128gb-793351227/detay/

#Satılık #macbookpro

Macbook Pro 2015 13" 8GB RAM i5 128GB - İlan ve alışverişte ilk adres...

Intel Core i5 (5.Nesil) işlemci, 8 GB RAM, kapasiteli Apple MacBook dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Agab @agab

  770 döngüye batarya %95 nasıl oluyor?

  • Orcun @orcun

   Döngü işi bilgi verir ama asıl kullanımda ne kadar gidiyor ? aktif mesela açtım interneti nette geziyorum youtube forum siteleri vs. vs. kaç saat gidiyor ? bunları denemek lazım. Geçen birtane öyle 12 inçlik macbook vardı incelerden core m işlemcili vs neyse açtım takılıyorum aletle bir baktım pil su gibi gidiyor. Döngüsüne baktım 240 küsürlerdeydi. Ama yani aktif kullansam 4 saat anca gidecekti.

  • Agab @agab

   @orcun Allahallah. Benim macbook air’da da döngü 900ü geçti fakat 6-7 saat pil ömrü alıyorum hala aktif kullanımda. Kullandığım bazı bataryaya yönelik yöntemler işe yarıyor demek ki.

  • Emir Akdemir @emir-akdemir

   Döngüsü düşük olanlar sürekli %100 şarjda kalıp pili ölenler genelde. Gerçek test yapmadan istatistiklerden durum tespiti mümkün değil cidden.

  • Agab @agab

   @emir-akdemir Yanlış. Sürekli şarjda kullanmak daha iyi. Kaynak iphonedo.
   iphonedo’nun dediği gibi yaptım ben kendi macbook’uma. Durum yukarıda dediğim gibi.

  • Emir Akdemir @emir-akdemir

   @agab O zaman onun altında başka bir teknoloji vardır. Monster'da bir ara doldur boşalt taktiği falan vardı sürekli şarjda takılı olsa bile, o tarz bir şey olabilir. Çünkü sonuç olarak pil teknolojisi belli. Li-ion pilleri sürekli tam şarjda bırakınca ölüyorlar.

  • Agab @agab

   @emir-akdemir Olabilir bilmiyorum. iPhonedo bir videosunda bahsetmişti. kendi macbook’umu sürekli masada şarjda kullanıyorum ve pil sağlığı hala daha şu şu diye. Ben de 4 senedir aynısını yapıyorum ve hala 6-7 saat gidiyor tam kullanımda şarjı.

   Şu an kullandığım asusta en uzun pil ömrü için %80de tutma modu var

  • iboocum @iboocum

   bataryam günü çok rahat çıkartıyor hocam. apple'ın vaadi 10 saat üzeriydi sanırım oturup test etmedim ama 5-6 saatte de bitmiyor çok daha dayanıyor bir sorun yok batarya ile

Arkadaşlar kablolarımı şarj aletimi falan içine koymalık küçük bir çanta arıyorum aliexpresste fazlaca mevcut falat gümrük vergi ve kargo yüzünden pek yanaşasım gelmiyor. Sizin de kullandığınız önerdiğiniz kablo taşıma çantası var mı acaba?

#TeknoYardım
#Öneri
#Çanta

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amerikada yaşasaydınız veya yaşıyorsanız 15.000 $ civarında hangi arabayı alırdınız? #YurtDışıAlışverişÖnerileri
#YurtDışı
#YurtDışıAlışVeriş
#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap