bugün tek tekerime uzun bir aradan sonra tekrar bindim. tahminen ilk başta biraz zorlanacağımı düşünüyordum ancak her zamankinden çok daha iyi sürdüğümü farkettim. Çok ilginç geldi bana. hani bir bilgi öğrenilir zaman içinde zayıflar bazen yok olur unutulur. ancak bu tür yetenek gerektiren bir öğrenim sürecinde uzun bir ara girmesini geçtim sihirli değnek değmiş gibi kendimi çok rahat hissetmem ve kolayca sürmem ne ile açıklanabilir gerçekten bilmiyorum.

#tekteker

bu arada tek tekeri öğrendikten sonra çok zevkli gerçekten. Ellerim ceplerimde beyin gücüyle sağa sola gaz fren yapıyormuşum gibi etrafımdaki ameleleri izliyorum. Evet artık yürüyenleri amele olarak görmeye başladım 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Size bir psikoloji sorusu
bir bayanın yalanını ortaya çıkardım. Ve neden yalan söylediğini sordum.
şu şu yüzden sen kırılma diye vs cevap verdi.
yapı itibariyle kabul edilebilir bir açıklamaydı.
ancak yazışmanın devamında benim artık senin gibi biriyle işim olmaz diyerek beni her yerden engelledi.
ben asla ona kötü bir şey söylemedim. hakaret etmedim. artık ne diyeceğimi bilmiyorum dedim cümlenin sonunda. yani söylemlerime takılmış olamaz.

bu kişi böyle yalanlarının veya ikilemlerinin çelişkilerinin ortaya çıkmasına asla tahammül edemiyor. çok daha öncesinde ona güvenilmez biri olduğunu söylemiştim. o da güvenme o zaman gibisinden bir cevap vermişti.

Görünüşte çok uysal sakin görünen biri. hemen hemen herkesle iyi geçinebilen bir yapısı var. yani bakıldığında melek sanırsınız. ama çelişkileri boldur. her hangi bir değer yargısı ilkesi olduğunu sanmıyorum. zeka olarak çok zeki olduğunu söyleyemem ancak sosyal zekası baya iyi.

etrafınıza bu tür kişilikler oldu mu tanıdınız mı sizce bu kişilerden adam olur mu bilmiyorum. Benim gibi ilkeli hayatı bir çizgide yaşayan birinin tam zıttı gibi duruyor. Dolayısı ile hiç anlayamadım ben bu kişiyi. anlayan varsa burayı yeşillendirebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

whatsapp plus kullananlar için şöyle bir yöntem çıkmış. bende aero için çalışmadı. bağlantı kurulamadı diye hata veriyor.

"WhatsApp Aero Plus hesabına giriş yapamayanlar için çözümü anlatıyorum:

1. Google Play Store'dan resmi WhatsApp'ı indirin ve numaranızı orada doğrulayın. 2. WhatsApp Plus paketini indirin ve yükleyin. 3. WhatsApp Plus'ı açın, üç noktaya tıklayın ve 'Cihazı Bağla'yı seçin. (Numara doğrulama ekranındayken) 4. QR kodunun ekran görüntüsünü alın ve bunu başka bir cep telefonuna gönderin. 5. Resmi WhatsApp'ınızı açın ve 'Bir Cihaz Bağla'yı seçin (sanki WhatsApp Web'e bağlanıyormuş gibi) ve diğer cep telefonuna gönderdiğiniz QR kodunu okutun. Sonrasında resmi WhatsApp'ı silebilirsiniz. Yapamayan olursa 'firateren65' Instagram hesabından ulaşabilir. "

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben bunu niye daha önce almamışım ki 😄
çok gözel çalışıyor nazar değmesin.
Yanlız şu RF basınca bağlantının kesilmesi ile bir panik yaşamadım değil. pili çıkardım kapatıp açtım olmadı. şöyle bir çözümü varmış
https://www.youtube.com/watch?v=BY4_OKDaW7I

Neyse 5dklık bir cihaz deneyiminden sonra güzel çalıştığına kanaat getirdim. Tuş ışıkları var. Android TV de çalıştı. N11 uç uç kuponla beraber 83.5 tl ye aldım.
Daha ne olsun 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Dünyaya neden büyük bir göktaşı çarpmıyor. yıllar oldu çarpmayalı. şöyle dünyadaki yaşamı sıfırlayacak reset attıracak bir taş hiç fena olmazdı. Okkalı bir göktaşı çarpsa da hepimiz ölsek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

whatsapp aero patladı. yeni bir yöntem duyan eden var mı? diğer whatsapplar ne alemde onu da bilmiyorum. plus felan kullanan varmıydı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

şöyle aldığınız bunca zamandır niye almamışım ben bunu dediğiniz birşeyler var mı_?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29

watzap bey neden öyle söylüyorsunuz. kırıldım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#birazmüzik
şarkıda geçen "20 years has gone so fast" sözü gerçek oldu.
şarkı çıkalı 20 yıl olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=NU9JoFKlaZ0

Green Day - Wake Me Up When September Ends [Official Music Video]

Watch the official music video for Wake Me Up When September Ends by Green Day from the album American Idiot.🔔 Subscribe to the channel: https://www.youtube...
BeğenFavori PaylaşYorum yap