A101'den sadece 60 tlye binlerce liraya satılan bir özelliği arabama kazandırdığım için çok mutlu oldum😀😀 Ürün Bitlis gibi Sibirya yavrusu gibi bir yerde bile şu an çok çok başarılı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

#CepTelefonuFotoğrafçılığı Oneplus Nord gece modu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar. Remote Mouse adlı uygulama pcyi telefondan kontrol etmeye yarıyor ve çok kullanışlı. Kurdum ve bazı özellikler için pro sürümünü istedi. Makul tutarlarda olduğu müddetçe tabi ki uygulamayı satın alırım ama bu uygulama 137 lira istiyor! Ben de modlu apksini indirdim. APK hiçbir izin istemiyor. Sizce hiçbir izin istememesine rağmen tele virüs bulaştırır mı? Veri çalar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Arkadaşlar hepsi birbirinin aynısı gibi. Bunların arasında en iyisi hangisidir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Bluetooth destekli telefondan oyun oynabileceğim güzel tasarımlı, fiyatı fena olmayan bir gamepad önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar malum yollardan Oneplus Nord edindim. Şu şekilde İmeilerin nereden elde edildiğini bilmiyoruz. İmeilerin daha çnce fetö/pkk gibi örgütlere mensup birine ait olup başıma bela açma ihtimali var mı? Devlet memuruyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Arkadaşlar biliyorsunuz Telegram nasıl yapıyorsa rehberden sildiğiniz numaraların da katıldığını bildiriyor. Ben de kimler katılmış diye bakarken eski sevgilimi gördüm. Eski sevgili sendromunu bilen bilir. İki gündür modumu çok düşürdü lanet olsun sana Telegram

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

#OneplusNord Merhaba arkadaşlar. Saf android arayüzü sevdiğimden ve duyduğum kadarıyla akıcı deneyim sunduğundan malum yollardan 2950 liraya Nord almayı planlıyorum. Şu ana kadar duyduğum herhangi bir kronik problemi olmadı. Her ne kadar gözüm mi note 10 litede kalsa da Nord daha mantıklı bir cihaz gibi duruyor? Siz ne dersiniz? Özellikle @umtk bey siz ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Arkadaşlar merhaba. Laptopun 720p ekranı 1080 p ile değişir mi? Şöyle kaliteli bir ips ekran taksam?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 19