Arkadaşlar merhaba. Revellin Eurofighter Typhoon maketini yapıyorum ama boyaya ihitiyacım var. İnternette baktığımda hep set halinde satıldığını görüyorum. Acaba boya kodlarını belirtip tek tek satın alabileceğimiz bir yer var mı? Fiziki mağaza da olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Sayın Ts üyeleri, büyük bir problemle karşı karşıyayım. Malum yollarla kaydedilmiş bir Oneplus Nord kullanıyorum. Mobil internet hızımı ölçüyorum 40 50 megabit çıkıyor ama Instagram'da videolar düzgün yüklenmiyor. YouTubeda 1080 50 videolar izlerken donuyor. Çok moralimi bozuyor bu durum. Sizce neden olabilir? Çözümü nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nobody:
Ben: Gireyim de bi speedtestte hızımı ölçeyim😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KRAK3NN @passenoir

  Speedtest'te de ölçmüyorum birde,Nperf'te falan ölçüyorum oralarda sonuçlar yüksek çıkıyor biraz daha.Speedtest'te genel olarak daha düşük çıkıyo hız sonuçları 😀

  • Nakahella @nakah

   Tam tersini düşünüyorum. Çoğu servis sağlayıcı Speedtest'e torpil geçiyorlar, bir şeyleri kısacaklarsa bile Speedtest sitesine son hız ayrıcalık tanıyorlar. Mesela Kablonet ile hız sorunu yaşadığımda Speedtest hep sorunsuz gibi görünüyor bende, fast.com gibi sitelerden hız ölçünce anlıyorum hızımın düştüğünü.

  • KRAK3NN @passenoir

   @nakah O dediğinizde haklısınız evet,vanaları kısınca çoğu site neredeyse çökme durumuna gelirken Speedtest hiç bir şey yokmuş gibi çatır çatır hız neyse onu gösteriyor 😀

   Benim demek istediğim sadece iki hız testi sitesi arasındaki fark.

   Bu speedtest'in test sonucu,şimdi çektim 75mbitlik tarife kullanıyorum.

  • KRAK3NN @passenoir

   @nakah Bu da Nperf test sonucu.Yani dağlar kadar fark yok tabi ama neredeyse 4mbit fark ediyor bu da psikolojimi daha fazla rahatlatıyor sanırım 😀

 • Dejavu @dejavu

  Üçünde de aynı çıktı. Speedtest, fast.com, Nperf
  10 Mbit/5Mbit-25ms Tcell-Superbox10Mbit

A101'den sadece 60 tlye binlerce liraya satılan bir özelliği arabama kazandırdığım için çok mutlu oldum😀😀 Ürün Bitlis gibi Sibirya yavrusu gibi bir yerde bile şu an çok çok başarılı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

#CepTelefonuFotoğrafçılığı Oneplus Nord gece modu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar. Remote Mouse adlı uygulama pcyi telefondan kontrol etmeye yarıyor ve çok kullanışlı. Kurdum ve bazı özellikler için pro sürümünü istedi. Makul tutarlarda olduğu müddetçe tabi ki uygulamayı satın alırım ama bu uygulama 137 lira istiyor! Ben de modlu apksini indirdim. APK hiçbir izin istemiyor. Sizce hiçbir izin istememesine rağmen tele virüs bulaştırır mı? Veri çalar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Arkadaşlar Bluetooth destekli telefondan oyun oynabileceğim güzel tasarımlı, fiyatı fena olmayan bir gamepad önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap