ekranı olmayan bir laptop kasası biostan dahili ekran kapatılmış. Biosu sıfırladım ama hala görüntü gelmiyor. Neden olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Küfrün caiz olduğu anlar vardır. Trendyol tam küfürlük durum : alışverişi tamamlamak için kredi kartını kayıt izni istiyor. Ve mecburi tutuyor. Hemen arkasından siliyorum kart bilgimi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Küfür sevmem çok nadir küfür ederim. Bu saykopat sitenin cezalarını görünce üye olup küfür edip çıkmak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Bu adamı sevmem ama bu haber de sözün bittiği yer...

Yazar İhsan Eliaçık’a, paylaşımının altına yapılan bir yorumun sahibi kullanıcının profil resminin köpek olması nedeniyle cumhurbaşkanına hakaretten 1 yıl 2 ay hapis cezası verildi.
https://www.birgun.net/haber/simdiye-kadarki-en-absurt-cumhurbaskanina-hakaret-cezasi-ihsan-eliacik-a-verildi-316490?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

Şimdiye kadarki en absürt cumhurbaşkanına hakaret cezası İhsan...

Yazar İhsan Eliaçık’a, paylaşımının altına yapılan bir yorumun sahibi kullanıcının profil resminin köpek olması nedeniyle cumhurbaşkanına hakaretten 1 yıl 2 ay
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

@hkellecioglu parmak izinden gen haritası çıkıyor mu? Belki doğru ifade edemeyebilirim örneğin: dna gen haritasına göre hastalık, köken vs bulunuyor. Aynı şey parmak izinden de yapılabiliyor mu? Veya parmak izi ile yapılan başka istatistiki çalışma var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

watşapta kendi numaramız çıkmıyor. Çıksaydı iyiydi. Önemli notları atardım. #WhatsApp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Ofisin yanında bahçe var. Kedilerden pire bulaştı her yerde var. Üç defa ilaçladım. Birinde profesyonel ilaçlama çağırdım. Hala pirelerden kurtulamadım. Önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu HES kodu ile ne yapılmaya çalışılıyor? TC kimlik aynı işi görmüyor mu? Her devlet kurumu HES kodu arıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • johan @johan28

  Bence daha güzel bir sistem, TC sabit bir kod ve çoğu kişi biliyor en başından tc no daha çok korunmalıdır kargocularda bile var. Bu kod silinebilir yenilenebilir kişiye özel bağımsız bunun sayesinde bende sizle görüşmeden önce hes kodu isteyerek kendi onlemimi alıyorum hem siz tc paylaşmıyorsunuz hemde ben önlem alıyorum. Gibi gibi ne kadar kullanışlı bilmiyorum bence heryere uygulanmalı avmler dahil

 • ISA @isasntrk

  Pazartesi için nvi den randevu aldım HES kodunu girdim e devlette HES kodu kısmında nvi için bloke olduğu yazıyodu. Sanırım herkesi bu şekilde takip ediyorlar.

 • kurtcuk @kurtcuk

  Normalde hastalık bilgileri enabızdan çekilebilir ancak enabıza bir API yazıp dışarıdan sorgu yapılandırılması büyük iş görüldüğü için tek tip veritabanı açılarak onun üstünden sorgu yapılması amaçlanıyor. Pozitif kişi Hes üzerinde belli oluyor yani. Kısa haliyle anlatmak gerekirse üçüncü taraf kurumların vatandaş hastalık bilgisine ulaşması için havuz.

 • qubit @qubit

  Herhalde yukarıda yazıldığı üzere TC kimliğini paylaşmamış oluyorsun ama keşke aynı hassasiyet son 20 yılda gösterilse idi..

Spigen Essential F308W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı iOS 7.5W / Android 10W (QI...

Spigen Essential F308W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı iOS 7.5W / Android 10W (QI Sertifikalı Tüm Cihazlar ile Uyumlu) - 000CH23122: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burs yönetmeliği güzelmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9