Annem mutfakta tv izliyor. Show tv de şu çocuk satıcısı site çıkmış. BİLİŞİM UZMNI Hakkı Alkan da yorum yapıyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Dün bir görüşmede udemy video atan yazılımcı biri #payoneer dan bahsetti. #PayPal yerine kullanıyormuş. Para bu hesaba yatıyor kredi kartı gibi para çekebiliyorsun istediğin atm den. Tabi ki masrafı karşılığı. İlgilenenler kullanabilir.

https://www.payoneer.com/#

BeğenFavori PaylaşYorum yap

VARAN TURİZM AÇILDI ! / YENİLİKLERİ NELER ?

Herkese Selam Arkadaşlar, Bu videoda varan turizm lansmanındayız. bizi davet eden varan turizm yetkililerine teşekkür ediyoruz. Videomuzu umarım beğenmişsini...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Bir de böyle bir şey varmış!?

Hamit Bey Merhaba,

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta 2008 yılından beri yazılım alanında ürün geliştiren bir firmayız. Uzman kadromuzla büyük ölçekli firmalarında aralarında olduğu birçok kurumsal yapıya E-Belge Entegratörlüğü, CRM, ERP Danışmanlığı, İYS ve E-İmza alanlarında hizmet vermekteyiz.

Sizinle onaylı müşteri data kullanımında 2020 yılında kanunen yapılan değişiklikler ve bu değişiklikler kapsamında yapılması gereken zorunlu işlemler ile ilgili bilgi iletmek amacı ile bu maili paylaşıyorum.

Ticaret Bakanlığının, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Yönetmeliğinde değişiklikleri 4 Ocak 2020 tarihinde, 30998 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan son yönetmeliğe göre; İleti Yönetim Sistemi (İYS) ne kayıt yaptırmayan ve onaylı ileti verilerini sisteme yüklemeyen gerçek ve tüzel kişiler, alıcılara reklam ve tanıtım amaçlı sesli mesaj, SMS ve e-posta gibi ileti gönderemeyecekler.

Verilerinizin İYS’ ye aktarımı için son tarih 01.09.2020. Eğer sizin de elinizde müşterilerinize ait e-mail, telefon numarası gibi onaylı iletişim verileri varsa 1 Eylül’e kadar İleti Yönetim Sistemine yüklemeniz ve onaylatmanız gerekiyor. 1 Eylül den itibaren geçerli olacak düzenlemeye aykırı hareket edenlere 50.000 TL ye kadar idari para cezası uygulanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdikiler şarkı ise (pop vs) bu nedir?
Nesrin Sipahi - Aşkın Kanunu (1971)
Seslendiren: Nesrin Sipahi
Beste: Sadettin Öktenay
Güfte: Mehmet Erbulan
Makam: Acemkürdî
Usûl: Nim Sofyan
Orkestra : Süheyl Denizci
Kayıt : 45 lik plak (1971) Odeon Plakçılık
A1 : Sensiz De Yaşanırmış / B1 :Aşkın Kanunu
https://www.youtube.com/watch?v=FcWqcTOzIYk

Nesrin Sipahi - Aşkın Kanunu (1971)

Seslendiren: Nesrin Sipahi Beste: Sadettin Öktenay Güfte: Mehmet Erbulan Makam: Acemkürdî Usûl: Nim Sofyan Orkestra : Süheyl Denizci Kayıt : 45 lik plak (197...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün bir arkadaşla yemekteyiz. Sohbet esnasında kadın-erkek ilişkisine geldi: yemek yiyen biri nezaketen kız arkadaşı wc giderken erkek de gidiyormuş. İlk defa duydum. Böyle bir nezaket kuralı var mı? Varsa hangi ülke?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 34

Pasaporta imei kaydı yapmaya çalışıyorum ödeme ekranda tek imei geliyor. Çift imei kaydı nası olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft TR ofis ile EN office arasında farklar var. Adamlar resmen kırpmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

MS office 365 iş başlangıç almıştım iptal edemiyorum! Nasıl yapılmalı saçma sapan sitelere yönlendiriyor. Bu işlemi yapıyorum.
Microsoft aboneliğinizi iptal etme
Şunlar için geçerlidir: Microsoft HesabıMicrosoft Store
Bu makale ücretsiz deneme sürümleri, Xbox Live ve Microsoft 365 gibi Microsoft aboneliklerinizi iptal etme adımlarını kapsar.

Microsoft aboneliğinizi iptal etmek için
Hizmetler ve abonelikler'e gidin ve aboneliğinizi satın alırken kullandığınız Microsoft hesabınızla oturum açın.
Aboneliğinizi bulun ve Yönet'i seçin. Yönet yerine Yinelenen ödemeyi aç seçeneğini görürseniz Sorun Giderme bölümüne geçin. Aksi takdirde 3. adıma geçin.
Sonraki sayfada, aboneliğinizin türüne bağlı olarak İptal Et ‘i ya da Yükselt veya İptal Et'i seçin.
İptal işlemine devam etmek için sayfadaki yönergeleri izleyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap