Güldür Güldür Show 170. Bölüm | Bitcoin Pazarı

Güldür Güldür Show'un 170. Bölümünde; Evi satıp Bitcoin’e giren Hayati’ye ev halkı nasıl tepki gösterecek? Bitcoin gerçekten de doğru bir yatırım mı? Konya’d...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Hamit ÖZLÜ paylaştı.

Bugün Apple ile ilk resmi temas kuruldu. Belki bundan sonraki lansmanlarda ürün alabileceğiz. Henüz kesin değil ama olumsuz bir şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 50
Hamit ÖZLÜ paylaştı.

Samsung’un kendi telefonları için yazdığı uygulamaları farklı marka telefonlarda nasıl çalıştırabiliriz ? Samsung Internet ve Samsung Health çalışıyor ama SideSync çalışmıyor. Var mı fikir olan acaba?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.sidesync30&hl=tr

#TeknoYardım

SideSync - Google Play'de Android Uygulamaları

Şu anda Samsung SideSync yaşayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Hamit ÖZLÜ paylaştı.

Arızalı Ekran Kartları Alınır (Alınık)

Merhaba,
Fanları çalışan, ekrana görüntü vermeyen veya çizgili-bozuk görüntü veren ekran kartlarını ve
Takıldığında bilgisayar çalışmayan, fanları dönmeyen arızalı ekran kartlarını alabiliriz.

E-Posta: ismailkaantopal@gmail.com
E-Posta yolu ile ulaşabilirsiniz.
E- posta atarken; Kartın marka modeli, kutu durumunu belirterek mesaj atınız.
NOT: BGA chip değişim işi ile uğraşıyorum, şu anlık dışarıya tamirim yoktur.
GTX , R9 , R7 , RX , HD7xxx modelleri önceliğimizdir.
İlginiz için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12
 • Orcun @orcun

  Tamiri yaparsanız beni etiketleyin. R9 290 var, daha önce izmirde yapıldı ama gene bozuldu. birdaha geri dönme şansı var mıdır ? yoksa dandik lehimden midir ? fan şuan dönüyor görüntü gelmiyor siyah ekran.

  • Kaan TOPAL @ismailkaantopal

   Lehim topları kaliteli kullanılmamış ise ortalama 6 ay da bozulabiliyor cihazlar. Ama chip’in de bozulmuş olma ihtimali var.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   Beslemeler sağlamsa baktırda uğraşıldığına değmiyor. Bende GTX780 bozdum böyle. Chipin direk kendisi gitmişti.

  • Orcun @orcun

   @ismailkaantopal Benim eski arkadaşım tamircisi bga revork yapıyor ama daha çok notebook falan, yada gömük sistemler vs. vs. bana yaparız ederiz şöyle böyle dedi pekte para almadı. Acaba diyorum dandik lehim mi kullandı da böyle oldu ? bilmiyoruz. Kart hani hala her oyunda yetiyor satsa zaten alacak kartta yok piyasada o yüzden öylece yatıyor. Kartta stock soğutuculu bu arada belki gene aşırı ısındı diye gümlemiş olabilir. Bende az buçuk anlıyorum diye denedim kartı güç alıyor monitöre takıyorum monitör algılıyor sorun yok. Ama hiç görüntü yok. Normalde ısıtıp denerdim ama o arada dahada kötü hale gelmesini istemem. @haypurtiryading Kart piyasası çok kötü ya kaç yıllık kart hala oyunları iyi ayarda oynatıyor yani high ultra 1080p mis gibiydi bu kart. Şimdi yerine ne alsa 1500 liralarda falan. 1050ti bakınıyordu ama onada fiyat yüzünden acıyordu.

  • Kaan TOPAL @ismailkaantopal

   @orcun Hocam ne kadar ücrete yaptı bilmiyorum ama 100-200 TL gibi bir ücrete yaptı ise ucuz lehim topu kullanmak zorunda, çünkü işçilik, elektrik, flux vs. bir çok masraf var. Ben 100-200 TL ‘ye tamir yapabilirim, iyi kar ederim ama müşterilerim memnun kalmaz. Kartları arızalı olarak aldığımda, işçilik maliyetini kartı satarken yansıttığım için kaliteli lehim topu kullanabiliyorum.
   Sattığım müşteriler kartlarından memnun kalıyor.
   Örneğin ; bir müşteri, yaklaşık 3 yıllık, tamir görmemiş HD7950 alsa ne kadar temiz kullanılmış olursa olsun, lehim topları ömrünü doldurmuş olduğu için max. 1 yıl gider. Professyonel bir tamir görmüş HD7950 alırsa, lehimler yenilendiği için 2-2.5 Yıl gidebilir.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   @orcun geçen bir arkadaş nerden nasıl denk getirdi bilmiyorum 1500e 980Ti aldı. Şu piyasada şaka gibi. Müsayit olunca facebookdaki satış gruplarına bir dadanıcam oralarda mağarasından çıkmamışlar mı var acaba? 🙂

 • Okan Kurubaş @okankurubas

  Selamlar, HD6870 var. Ekrana çizgiler değişik renkler veriyor. Ne gibi bir ücret çıkar. @ismailkaantopal

 • Elma @karma-ruya

  sıkıntı yok hocam millet blog ayagına bir ton reklam yapıyor kimsenin sesi çıkmıyor böyle faydalı işlerin arkasındayız halk olarak (yönetimi bilmem bazen 2 tane post atınca spam diye perma ban atarım diyor bu aralar gergin sanırım mg)

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Muhtemelen alakanız yoktur ama bende bir tane atıl duran günde 1 maksimum 2 defa sistemi kilitleyen hafif arızalı bir anakart var. Nadir olarak da disklerde okuma yazma hatasına neden oluyor, disklerden bir tanesi kayboluyor ve reset atınca düzeliyor. İlginiz varsa 50 liraya gönderirim. (bana gönder diyen başka biri varsa yazsın) 970a-ud3p