IT filmi internete düşmüş çok erken geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 23

#Girişimcilik kamyonların kör noktaları için içeri ve dışarıya ses ile uyarı verecek sistem girişimci arkadaşlar değerlendirsin. Dikkat edilecek konu her kediye köpeğe ve duvara sesli uyarı vermemeli. İnsan ve araçları ayırt edebilecek yapay zekaya sahip olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rıza Sarraf davasında SMS kayıtları nasıl çıkıyor? Sonuçta Türk operatörü kullanmıştır. Bunlar bizim devletin haberi olmadan veremezler. Sarraf da SMS saklamaz herhalde o kadar salak değildir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

Sebep? O üç kişinin yakınlarına sordunuz mu serbest salarken?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Sahibi olduğu siteden olumsuz ve aşağılayıcı haberi kaldırdığı halde bile yeterli delil sunulmadığı için site kapatmasını Anayasa Mahkemesi onayladı.
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/12/20171206-16.pdf

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ceza dediğin böyle olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19

@gamsizm #HaftalıkGündemeMalzeme 7061 SK 41.Madde Yurtdışında bulunan firmalar TR gelmeden internet üzerinden KDV ödeyebilecek. Öz: Amazon, Aliexpress TR mal satmaları esnasında KDV tahsil edip internet üzerinden beyannamesini göndererek yükümlülüğünü yerine getirecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm #HaftalıkGündemeMalzeme 7061 SK Madde 19 ile e ticaret yapanlara ve aracılık yapanlara yönelik düzenleme yapıldı.
117. Madde tam olarak ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Hamit ÖZLÜ paylaştı.

Arkadaşlar merhaba az önce aklımdan geçti teknoseyir sosyal açıldığından beri yoğun bi şekilde kullanıyorum. Bu ağda bir çok üniversitede bilişim bölümü okuyan ve okuyacak olan arkadaş var. Diğer ağlara kıyasla buradaki insanların daha donanımlı daha dolu insanlar olduğunu düşünüyorum. İş dünyasına benim gibi ufaktan adım atmaya çalışan üniversiteli arkadaşlar ve işveren ve ya çalışan olan insanlar arasında bir iletişim olması gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple #Teknostaj #Teknokariyer etiketini düşündüm. Benimle aynı fikirde olan arkadaşlar bu gonderiyi paylaşsın Tsciler olarak birbirimize sadece sanal olarak değil de gerçek hayatta da yardım edelim #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap