3310,motorola,3410 gibi eski telefonları nasıl değerlendirebilirim. Bataryaları filan yok.

nokia 3310
nokia 3410
nokia 6220
motorola c113a
samsung sgs-x600

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün biri burada webteknonon netflix videosunu paylaşmıştı. O videoda geçen sitelerden birinden 8tl ye Netflix UHD(1ay) + Spotify(3 ay) aldım. Hesaplar sıfır çalıntı değil. Büyük ihtimalle sanal kart ile açıp satıyor. Mail adreslerini ve şifrelerini değiştirdim,şu anda sorunsuz. Yasal olarak suç mu bu işlem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Evde saç traşı olan var mı. Traş makinası alacağım. Saçlarımı evde kestireceğim artık. Ne makina önerirsiniz. Subay traşı tarzı yapıyorum genelde. Sakalımda var. Hiç jilet vurmam. Kirli sakaldan uzundur hep,kısaltma yaparım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

aliexpress kılıf aldım biri ücretsiz
diğeri 4.53 tl
satıcılar ayrı
kaç para vergi ödeyeceğim gelince
edit : iptal ettim siparişleri. 5 tl için 22 tl ödeyemem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0 Kulaklık Mİ AİRDOTS TWS Xiaomi | Trendyol

Trendyol.com sayesinde Xiaomi ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=o_rohQYGCHo
ipad air 2019 alacağınıza ipad pro 2017 alın demiş ve açıklamış. neden ipad pro 2017 daha üstün özellikli

2019 iPad Air vs 2017 iPad Pro - Best Value iPad?

The 2019 iPad Air is a great overall iPad for the price, but is the 2017 10.5" iPad Pro an even better value now that you can get it for the same price brand...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

https://www.goncakitap.com.tr/satis-sozlesmesi?ss=NDAwNDI0MjI3MzExfHRhbm5hbWVAbXNuLmNvbXwyNy4wOS4yMDE5IDA4OjU2OjIx

değişik bir satış sözleşmesi olmuş,her zaman okumam okuyasım geldi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Bell @mr-bell

  Kargo ücretinin tüketiciye ait olması mantıklı mı, bununla ilgili mevzuat vat mı?
  Eğer firma kargo şirketi ile anlaşmalı değilse ve iade ücreti 3 lira 5 lira bir şey çıkmıyorsa tüketici için ağır bir yük.
  İnternet satışının olayı bu,mağaza giderleri olmuyor yada daha düşük oluyor,onun yerine kargo ücretlerini karşılamak gerekiyor.Araba yada toplu taşıma örneği vermiş,ben kitapları ücretsiz kargo ile satın aldıyam o zaman ücretsiz kargo ile iade etmem gerekir, kendi yazdıkları mağaza örneği buna çıkıyor.
  Eğer kargo şirketi ile anlaştıkları halde 3-5 liradan zarar ediyorlarsa oturup bir düşünüp taşınsınlar,bu tarz masraflarını tüketiciye yıkmak hoş değil.Ayrca nasıl paketliyorlar onu da merak ettim bütün yazdıkları şeyden sonra,iade koşullarını geniş tutmuşlar ama hem yukarıda araştırmadan almayın yazıp aşağıda 15 günü geçmiş olsa bile beğenmezseniz alırız falan yazmışlar

 • Chell @alperenxx

  Ohoo direk ilk maddeden kanuna muhalefet etmiş. Keyfi iade ne demek ya. Satma o zaman.

  • Chell @alperenxx

   Savunmaya bak. "İade hakkınız tabii ki var. Ve bu hakkınızı kulanmak doğal hakkınızdır. Ama iade işleminden doğan gidiş dönüş kargo ücretini sizin ödemeniz gerekir. Mesela bulunduğunuz yerde, bir alış veriş merkezinden, herhangi bir yerden bir ürün aldınız. Evinize geldiniz. Ama herhangi bir sebebten iade etmek istediniz. İlgili alış veriş merkezine telefon açıp "ben bu ürünü iade edeceğim gelip alınız" mı dersiniz, tabi ki hayır. Arabanız varsa arabanızla veya toplu taşıma araçlarıyla kendiniz kalkar gidip iade edersiniz. Sonuçta o işlem için bir masrafınız olacak. Kendinizi bizim yerimize koyun ve düşünün. Varsayalım ki 1 ayda 10-15 kişi iade işlemi yaptı, gidiş dönüş kargo ücretlerini siz hesaplayın artık."
   Mağaza satışının olayı odur kabullenir alırsın. İnternet satışının olayı da budur sen kabul etmiyorsan satış yapmazsın. Az şeytan olsam ürün alıp iade eder uğraşırdım bunlarla.

  • Kendi Fikri @kendifikri

   iade edemezsin dememiş ama kargoyu sen ödersin demiş. sonuç olarak bu satış sözleşmesi değil mi. Alıcı bunu onaylamış olmuyor mu alırken. Sizde almayın o zaman misal

  • Chell @alperenxx

   @kendifikri kanun var. Kanuna aykırı davranamazsın. İnternetten satış yasayla düzenlenmiş.

  • Kendi Fikri @kendifikri

   @alperenxx kargoyu her türlü satıcı öder hangi kanunda yazıyor ki

  • Chell @alperenxx

   @kendifikri (3) Cayma hakkının kullanımında, 5 inci maddenin birinci fıkrasının (g) bendi kapsamında, satıcının iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla malın geri gönderilmesi halinde, tüketici iadeye ilişkin masraflardan sorumlu tutulamaz. Satıcının ön bilgilendirmede iade için herhangi bir taşıyıcıyı belirtmediği durumda ise, tüketiciden iade masrafına ilişkin herhangi bir bedel talep edilemez. İade için ön bilgilendirmede belirtilen taşıyıcının, tüketicinin bulunduğu yerde şubesinin olmaması durumunda satıcı, ilave hiçbir masraf talep etmeksizin iade edilmek istenen malın tüketiciden alınmasını sağlamakla yükümlüdür.

  • Kendi Fikri @kendifikri

   @alperenxx Sağolun. tam kanunu yollar mısınız. linkini. okuyayım madde ve bentleri nelere atıf yapılmış

 • batuhan.sener @batuhan-sener

  Kanun>sözleşme olayani anlamları lazım insanların. Kira sözleşmelerinde de aynı terane

https://www.youtube.com/watch?v=H4Tpyb0rU40
Bu gerçek olabilir mi. Birisi sizin kulaklığınızı kesse tepkiniz ne olurdu ?

Cutting Peoples Earphones, Then Giving Them Airpods

Outro beat by- https://soundcloud.com/lakeyinspired Subscribe For Weekly Videos- http://youtube.com/thatwasepic11 Second Channel- http://youtube.com/thatwasa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5