https://justgetflux.com/
Öyle alıştım ki. Bu olmadan bilgisayar ekranına bakamıyorum.. Telefonda da açtım. Mavi ışık ne kadar yorucu ya.

f.lux

Software to warm up your computer display at night, to match your indoor lighting.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.amazon.com.tr/Amazon-E9L29Y-Fire-TV-Stick/product-reviews/B079QHML21/ref=cm_cr_dp_d_show_all_btm?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews

Bu üründe Doğrulanmış Alışveriş yorumları var. Daha önce sattılar demek ki. Prime da geldi artık Türkiyeye. Yeniden satmaları için istekte bulundum. Bakalım.

Amazon.com.tr:Müşteri Yorumları: Fire TV Stick 4K

Amazon.com.tr sitesinde Fire TV Stick 4K ürünü için faydalı müşteri yorumlarını ve derecelendirmeleri bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın samimi ve tarafsız ürün yorumlarını okuyun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2005 model Kia Rio Sedan sahibiyim. 250bin km de benzin/gaz

2007 modem Kia Rio Sedan var 530bin kmde temiz,motoru yeni yapılmış sorunsuz dizel.

Benim arabanın üstüne 10bin verip alabilirim. Alınır mı mantıklı mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Dün akşam csr 4.0 bluetooth usb yi laptopa bağlayıp Redmi kulaklıklara ses alayım dedim. Kulaklıkları görüyor ama bağlanır bağlanmaz kopuyor,ses vermiyor. O sırada aygıt yöneticisine girip. "Donanım değişikliklerini tara" dediğimde Mavi ekran veriyor. 3 kere denedim 3'ünde de mavi ekran verdi. bluetooth usb ile alakası yok takılı değilken de bu hatayı veriyor. Seste mavi ekranda sizin olsun. Arayıp uğraşıp çözüm bulmak vakit kaybı geliyor. Eskiden olsa windows 7 kurar bide orada denerdim. İki sorununda çözülmesi çok gerekli bir sorun olmadığı için kabullenip geçtim. Ellemedim bir daha.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

a101 den aldım. 50tl malzeme kalitesi iyi. asıl işini sorunsuz yapıyor. Usblerin şarj değerleri güzel. Ampare değerini yoruma ekliyorum. Ben beğendim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bir zamanlar samsung tab s alacaktım. 2si çıksın s ucuzlar dedim. Öyle olmadı. Şimdi 7 çıkmış. Ben daha alamadım tabi samsung s serisi 😀 alamamda artık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • YasinC @yasinc

  Bence çok bir şey kaybetmediniz. Normalde yıllardır telefon olarak android cihazlar kullanıyorum ancak tablet kısmında ciddi bir revizyon yaşaması lazım android tarafının.

  Tablet telefona göre daha kapsamlı bir kullanım sunması gerekiyor hatta bir bilgisayara yakın bir deneyim sunması gerekiyor ancak maalesef ben göremedim. Bir heves ile alınanların çoğu kenarda atıl kalıyor.

  Bu konuda microsoftun elinin çok güçlü olması lazım ancak bu kadar beceriksiz bir yönetim nasıl oluyor anlamak güç.

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Ülkemizde maalesef bir şey almak isteniyorsa fiyatı düşer diye ya da para biriktireyim diye beklemeden kredi kartına taksitle, ihtiyaç kredisiyle vs. almak lazım. Aksi takdirde her geçen gün fiyatı daha da artıyor.
  Özellikle otomobillerde bu durum çok net. 4 sene önce ilk otomobilimi krediyle aldım. O zaman 66 bin TL idi. Şu an ise 185 bin TL. Eee ben para biriktirsem 4 senede taş çatlasın 60-70 bin TL biriktirebilirdim. Şimdi aynı otomobili yine almak istediğimde ekstradan bir 120 bin TL daha lazım olacaktı. Her ay dolar alarak biriktirsem o zaman da 100-110 bin TL'ye yükselirdi ki yine 75 bin TL eksik var. (Son 4 yılın ortalama dolar kuru 5 civarı. 70 bin TL'yi 5 TL'den dolar alıp 7'den satıyor gibi hesapladım.) Bu hesabı yapınca maalesef borçlanmak daha mantıklı kalıyor.

https://www.hepsiburada.com/corelli-trivor-1-0-28-jant-sehir-bisikleti-pm-HB00000QNYHB#reviews

2 aylık 850tl buldum. İlk bisikletim. İşe gelip gideceğim düz yol 5km git 5km gel.

Corelli Trivor 1.0 28 Jant Şehir Bisikleti Fiyatı

Corelli Trivor 1.0 28 Jant Şehir Bisikleti en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Moda Sahil..
3 ay boyunca UMRECİLER de UMRECİLER diye etmedikleri hakareti bırakmayan tayfaya bak.. Hayatınız yalan, ikiyüzlülük.. 20-30 kişi şöyle sıkış sıkış namaz kılsa etmedikleri hakareti bırakmazlar.. Sözde bilge, modern kesimin yaptığına bak.. Bu yobazlıktır, net.. Bunlar gibi dangalaklar yüzünden haftaya sokağa çıkma yasağı gelir.. Kurunun yanında yaş da yanacak maalesef..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 31
 • Murat Gamsız @gamsizm

  Herkesin atladığı bir durum var. Karantina niye vardı? Aslında bizi korumak için değil. Sağlık sistemi çökmesin diye. Şimdi gören var mı o grafikleri? Bir curve var onun altına kalmalı yoksa hizmet veremeyiz vs diye tüm ülkeler bas bas bağırdı. Hemen hemen bütün ülkeler artık o lafı kullanmayı bıraktılar. Çünkü günlük hasta sayısı artık sağlık sistemlerini çökertecek adette değil. Hasta olunmasında sistem açısından bir sorun yok. Türkiye özelinde zaten kapasite sorunu baştan beri yoktu. İtalya gibi olmadık. Tepe seviyesinde %60 civarı idi doluluk. Dolayısıyla sağlık sistemi tıkanmadığı sürece hasta olmanızda devletler açısından bir sorun yok. Kendiniz düşünün ölenler sizin yakınlarınız hatta sizsiniz.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Kim bunlar. Hangi zihniyete ait insanlar. Neden böyle yapıyorlar.?

  • merakli @merakli

   Bu insanlar o kadar çağdaş ve yardımsever ki, herkes birbirine yer vereceğim diye kimse içine girmemiş. 😂

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Bunlar normal hayatta da görüşen kişiler. Ya aynı evdeler ya aynı iş yerinde. Dikkat ettiyseniz küçük gruplar sosyal mesafeyi takmıyor iken, ayrı gruplar arasına mesafe koymuş. Aralarında korona taşıyıcı ve yayıcıları var ama koronanın yapısı gereği ölmüyorlar. Ben ise burda kaçan büyük bir fırsat görüyorum. Sahiller çevrilip hepsine test yapılmalıydı. Artık haftaya.

 • mrsocrates @mrsocrates

  Haklısın (sekülerim)

  Bizim milletin sagcisi solcusu ortayolcusu hepsinin %90’i medeni değil

 • Nostromo @nostromo

  Aaaa hiç yakıştıramadım size.. Biliyorsunuz, virüsü bulaştıran sadece sağ muhafazakarlar. ''Medeni'' tayfadan çıkmaz öyle hastalık filan. İftira atıyorsunuz onlara 🙂

Telegram kullananlar belki bilir. Benim twitter hesabım yok ama bazı hesapları takip etmek istiyorum. Telegramıma bu hesaplardan twit atıldığında mesaj olarak gelsin istiyorum. Var mı böyle bişey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6