http://ekonomi.haber7.com/turkiye-ekonomisi/haber/2489343-turk-lirasi-icin-flas-oneri-bu-parayi-kullanin

Böyle bişey nasıl oluyor. Ne demek istemiş. Para yerine altın mı kullanılmalı demiş.

Türk Lirası için flaş öneri! Bu parayı kullanın

Johns Hopkins Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Steve Hanke, "Türkiye lirayı kurtarmak için altına endeksli para birimine geçmeli" önerisinde bulundu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

bilgisayardaki aynı fotoğrafları bulan bir program lazım. Boyut içerik vs vs karşılaştırsın. Öyle fotoğraflar varki boyut değişik fotoğraf aynı. Kullandığınız ve memnun kaldığınız bir program önerirmisiniz..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://www.vatanbilgisayar.com/izmit-ozuer-avm-magaza/?gclid=EAIaIQobChMIpayaie7g1wIVjpmyCh2LxQzsEAEYASAAEgJPkPD_BwE

Mağaza açılışına özel harici hdd 1tb 99tl
mause 1 tl
16gb flash 4tl

yakınım ama o saatte işteyim. stoklar sınırlı akşam gitsem kalmayabilir.

Vatan İzmit Özüer AVM Mağaza

Vatan İzmit Özüer AVM Mağaza
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

hotmail da yıllar önce açtığım bir mail vardı.Bu zamana kadar hep onu kulladım ama ismi çok saçmaydı.Ayarı kurcalerken başka posta isimleri alabileceğimi gördüm. O posta isimleri ile de aynı hesaba bağlanıyor.Hatta mail atacaksam hangi ismi kullanmak istiyorsunuz diye seçenekler var. Çok pratik olmuş. sıfırdan yeni mail almadan ek isim alıyorsun hepsi ana hesaba bağlı. o isimlerlede oturum açabiliyorsun vs.

Gmailde bunu göremedim.mail adresimi değiştirmek istiyorum. Ama her yere bu adresi verdim.değiştirmeden ek adres açabilme imkanı olsaydı iyi olurdu hotmail gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün akşam eve gittim eşimin telefon bozulmuş. Tüm gün ulaşamamıştım zaten. Samsung Galaxy S4 vardı. 21:30 da vatana gittim.Normalde internetten alırdım da.Acildi. Asus Zenfone Live aldım. iyi ettim mi bilmem. Sosyal medya whatsapp alo mesaj için kullanılacak. İyi gibi ama tek çekincem batarya.. Kullanan varmı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_698084.html?wid=90

Bunu aldım az önce. Sipariş Gereği:Fabrikadan halka gibi bir seçenek vardı.onu işaretlemedim.yanlış mı yaptım acaba. İnfo kısmında fatura gerekli değik yazıyor. Faturasız mı gelecek bana.işeretlemediğim için mi böyle oldu.

Gearbest TR: Tanix TX3 Mini TV Kutusu 2GB RAM + 16GB ROM Ücretsiz Kargo

Sadece $30.99, Tanix TX3 Mini TV Kutusu Gearbest TR online mağazamızdan ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haberler/bitcoin-haberleri/facebooku-zuckerberge-kaptirarak-ikizler-yine-sahnede_ID1441815/

Winklevoss ikizleri 2013’te bitcoinin toplam arzının (120.000 BTC) yüzde birini satın aldıklarını açıklamışlardı.

Yazılmış. Buna göre piyasada 120.000 BTC den fazla bitcoin olamaz değil mi. Şu anda ne kadarı çıkarılmış madenciler tarafından. Ne kadar kalmış..

Facebook'u Zuckerberg'e kaptırarak ikizler yine sahnede | Bitcoin Haberleri |...

Facebook'u Zuckerberg'e kaptırarak ikizler yine sahnede:Facebook`u Zuckerberg`e kaptırarak büyük bir yatırım fırsatından olan Winklevoss ikizleri bu kez bitcoin ile tekrar sahnede...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

turkcell faturalı kullanıyorum kontratım 9/11/2017 de bitecek. Vodafone geçmek istiyorum. Şimdiden geçsem ne olur. 9/11/2017 yi mi beklerler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap