BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonumun gps si bozuldu sanırım. Redmi note 4. Masraf bitmiyor. Samsung m30s incelemesine baktım güzel telefon. Batarya efsane.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Kindle Paperwhite 4 8gb-aynı Gün Kargo Sıfır Hiç Açılmamış - n11.com

Yeni Kindle Paperwhite 4 8gb-aynı Gün Kargo Sıfır Hiç Açılmamış 999,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! E-kitap Okuyucu fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=-JY8p8kpYfc
Uydudan füzenin resmini mi çekmişler yoksa feyk mi ya. Birde nasıl hep tam isabetle vuruyor tsk,yoksa tam isabet vurduklarını mı paylaşıyorlar hep. Ne zaman baksam hedefler nokta atışı vuruluyor. Giden aracı bile nokta atışı vuruyorlar gerçek mi bunlar.

Milli füze Bozdoğan test atışını başarıyla tamamladı

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü’nce (SAGE) Göktuğ Projesi kapsamında geliştirilen Bozdoğan Füzesi, 2020 yılında uçaktan test atışla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ipadi defter olarak kullanan var mı. Kullanışlı oluyor mu. Birde bunun için pro bir model mi yoksa düz ipad yeterli olur mu. Bu konuda deneyimli olan var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

https://www.youtube.com/watch?v=1oVnXnBkxEw
Kendine masa yaptı. İlk ham şekilde satılıyor o uzun parçalar. Maliyeti nedir. Bu konuda bilgi sahibi olan var mı. Bu masayı kendim imal etmeye kalksam maliyeti bana ne olur. Kesme,delme,yapıştırma,civatalama aletlerinin bende var olduğunu sayıyorum. Sadece masa maliyeti ne olur.

DIY Computer Desk Under $100 | Build It Better | EP. 04

Today I'm doing a full tutorial on how to build an L-shaped computer desk packed with some extra features! This farmhouse style DIY computer desk is built co...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir telefon ekranı tamirine daha 300tl verdim. Bu kaçıncı sayamıyorum. Samsung j3308 bu seferki hanımın. Ekran filmleri mi dandik ekranlar mı bilmiyorum. 50cm den kalem pil düştü sadece ekrana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ödediğim mtv azalacak derken her sene artıyor. bu yılda kurtarmadı yaştan hadi bakalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Bilgisayarımda Bluetooth yok. Usb Bluetooth Dongle kullanan var mı. Alıp bilgisayarıma taksam,Bluetooth kulaklık kullanabilir miyim gecikmesiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap