Samsungun yeni tableti. Ben bir zamanlar ilk s modelini almaya heves ederken 2 çıkmıştı. Dedim fiyat düşsün alırım. Fiyat asla düşmedi,hatta hep çıktı. s serisi tabletlere biri daha eklenmiş. s5e
https://www.youtube.com/watch?v=tXiNj6LHcdM

Galaxy Tab S5e: Official Introduction

Built for connectivity and entertainment. Introducing the new Samsung #GalaxyTabS5e. A Lot more tablet in a lot thinner frame. Learn more: http://smsng.co/Ta...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Patlamış Lisans Ucuz etin yahnisi misali.. 9.ayda almıştım. Mağaza artık yok n11 de,hesabını kime soracağız. Gerçi uğraşmamda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Mart ayı itibarıyla elektrik, doğal gaz ve GSM operatörlerine abonelik işlemleri e-Devlet üzerinden yapılabilecek." açıklamasında bulundu.

https://www.haberler.com/cumhurbaskani-yardimcisi-oktay-mart-ayi-itibariyla-11698533-haberi/

Mart Ayı İtibariyle Abonelik İşlemleri e-Devlet Üzerinden Yapılabilecek

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 'Mart ayı itibarıyla elektrik, doğal gaz ve GSM operatörlerine abonelik işlemleri e-Devlet üzerinden yapılabilecek.' açıklamasında bulundu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/channel/UCUhkLR2YOMtWF44kSb-TxyA/about

2.715.706.118 görüntüleme

Konum ABD gözüküyor. Dahamı çok kazanıyor o zaman. Neden Türkiye değil konum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Kendi Fikri @kendifikri

    yıllık enaz 1.4milyon dolar mı kazanıyormuş öyle demek oluyor dimi

  • Bulut Seyyahı @bulutseyyahi

    Amerika üzerinden olunca çocuk kanallarının izlenme reklam gelirleri bayağı fazla. Sonuçta çoğu çocuk teknolojiye erişim konusunda fazla zorlanmıyor, ayrıca bazı etiketlere verilen reklam geliri mantığa sığmayacak düzeyde. Kanada üzerinden kazanılan reklam gelirlerini görünce insanın şaşırmaması elde değil. Vaktinde bir video üzerinden Kanada kaynaklı izlemenin etiketen yola çıkarak verilen reklamını gördüm inanamadım. Bin izlenmeye 65 dolar gibi bir gelir vermiş, bir başka izlenmeye ise 130 dolar gibi bir gelir vermişti. Bu bahsettiğim olay 2015 zamanındaydı, sonra bu 4000 saat/1000 abone kuralı, reklam verenlerin geri çekilmesi mevzuları filan oldu. Son durumlar nedir bilmiyorum ama yine iyi para kazandıkları ortada.

Celal ile Ceren Netflixten kalmış galiba. Yada Türkiyeye izlemeye kapandı. Biri sordu ordan izle var dedim,yok dedi. Vardı aslında..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ellesem mi acaba. Çalışan şeyide bozmak istemiyorum ama,bide düşmesin hızım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bakan Mustafa Varank bilgi güvenliğinin mutfağında

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bilgi güvenliği konusunda yeni teknolojiler üzerine yürütülen çalışmaları, mutfağında inceledi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tabletin dokunmak camı kırıktı ama çalışıyordu. Yeni dokunmatik cam aldım. Şu samsungun orta tuşu oturmadı diye biraz kanırtayım dedim yapıştırdıktan sonra. Çat gitti Allahın belası yine kırık çatlak ekran ile devam. Akşam akşam sinir oldum. Samsung Sm t210 tablet. Hırs yaptım alacağım bir ekran daha ama değmeyecek bu tablete. Canım sıkıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

apple kimliğim yok. apple ürünümde yok. nasıl apple kimliği edinebilirim. İlla cihaz mı olacak bir tane.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sandisk Ultra 128GB 100MB/S Class 10 microSDXC Hafıza Kartı Fiyatı

Sandisk Ultra 128GB 100MB/S Class 10 microSDXC Hafıza Kartı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap