https://www.hepsiburada.com/corelli-trivor-1-0-28-jant-sehir-bisikleti-pm-HB00000QNYHB#reviews

2 aylık 850tl buldum. İlk bisikletim. İşe gelip gideceğim düz yol 5km git 5km gel.

Corelli Trivor 1.0 28 Jant Şehir Bisikleti Fiyatı

Corelli Trivor 1.0 28 Jant Şehir Bisikleti en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Moda Sahil..
3 ay boyunca UMRECİLER de UMRECİLER diye etmedikleri hakareti bırakmayan tayfaya bak.. Hayatınız yalan, ikiyüzlülük.. 20-30 kişi şöyle sıkış sıkış namaz kılsa etmedikleri hakareti bırakmazlar.. Sözde bilge, modern kesimin yaptığına bak.. Bu yobazlıktır, net.. Bunlar gibi dangalaklar yüzünden haftaya sokağa çıkma yasağı gelir.. Kurunun yanında yaş da yanacak maalesef..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 32
 • Murat Gamsız @gamsizm

  Herkesin atladığı bir durum var. Karantina niye vardı? Aslında bizi korumak için değil. Sağlık sistemi çökmesin diye. Şimdi gören var mı o grafikleri? Bir curve var onun altına kalmalı yoksa hizmet veremeyiz vs diye tüm ülkeler bas bas bağırdı. Hemen hemen bütün ülkeler artık o lafı kullanmayı bıraktılar. Çünkü günlük hasta sayısı artık sağlık sistemlerini çökertecek adette değil. Hasta olunmasında sistem açısından bir sorun yok. Türkiye özelinde zaten kapasite sorunu baştan beri yoktu. İtalya gibi olmadık. Tepe seviyesinde %60 civarı idi doluluk. Dolayısıyla sağlık sistemi tıkanmadığı sürece hasta olmanızda devletler açısından bir sorun yok. Kendiniz düşünün ölenler sizin yakınlarınız hatta sizsiniz.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Kim bunlar. Hangi zihniyete ait insanlar. Neden böyle yapıyorlar.?

  • @merakli

   Bu insanlar o kadar çağdaş ve yardımsever ki, herkes birbirine yer vereceğim diye kimse içine girmemiş. 😂

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Bunlar normal hayatta da görüşen kişiler. Ya aynı evdeler ya aynı iş yerinde. Dikkat ettiyseniz küçük gruplar sosyal mesafeyi takmıyor iken, ayrı gruplar arasına mesafe koymuş. Aralarında korona taşıyıcı ve yayıcıları var ama koronanın yapısı gereği ölmüyorlar. Ben ise burda kaçan büyük bir fırsat görüyorum. Sahiller çevrilip hepsine test yapılmalıydı. Artık haftaya.

 • mrsocrates @mrsocrates

  Haklısın (sekülerim)

  Bizim milletin sagcisi solcusu ortayolcusu hepsinin %90’i medeni değil

 • Nostromo @nostromo

  Aaaa hiç yakıştıramadım size.. Biliyorsunuz, virüsü bulaştıran sadece sağ muhafazakarlar. ''Medeni'' tayfadan çıkmaz öyle hastalık filan. İftira atıyorsunuz onlara 🙂

Telegram kullananlar belki bilir. Benim twitter hesabım yok ama bazı hesapları takip etmek istiyorum. Telegramıma bu hesaplardan twit atıldığında mesaj olarak gelsin istiyorum. Var mı böyle bişey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/asus-zenfone-live.html annem bu telefonu kullanıyor. Ekranı kırık olarak. Çokta ısınıyor diyor. Ben uzaktayım. Dolardan dolayı fiyatlar artmadan telefon almak istiyorum. Bimde satılan meizu m6t modeli 800tl gözüme kestirdim. 800_900 bandında başka öneri var mı. Sosyal medya mesajlaşma İnternet için kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekranın yarıdan altının dokunmatiği çalışmayan bir android tabletim var. Bir uygulama lazım. Çalışan kısma trackpad gibi bir alan açacak. Sanal fare bir nevi. Ben çalışmayan kısmı bu fare ile dokunacağım. Bilmem anlatabildim mi. Mümkün olduğunu sanıyorum ama uygulama bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gece çocuklar evi fena dağıtmış. Sabah toplamaya başladım. Kalem var yerde. Eğilirken kitlendim. Pat yere köpek pozisyonunda kaldım. Sürünerek koltuğa attım kendimi. Biri kafamdan biri ayaklarımdan çekiyor. Ayırmaya çalışıyorlar belimi sanki. Totomu kaldırıp 2cm ileri alamıyorum yattığım yerde. Acizim. Aciziz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2012 senesinde Casper H36 laptopuma Windows 10 yüklemeye çalışmıştım. Hiç birşey düzgün çalışmamıştı. Kasıyordu ssd olmasına rağmen. Uzun bir aradan sonra dün format atmaya karar verdim şansımı Windows 10 dan yana kullandım. Yağ gibi akıyor, driverları hep buldu. Windows 10 ile devam. Otomatik etkinleşti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Herhalde bugünden sonra corona atağa kalkar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11