Başlangıç fiyatı 1600 olan ipadin 2800 olmasına içerliyorum fiyat arttığından beri. Zoruma gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://gezgin.gov.tr

Sitemizin ismi BİLSAT,RASAT ve Göktürk-2 uydularında görüntü sıkıştırma ve şifreleme işlemlerini başarıyla gerçekleştiren Türkiye’nin ilk milli uzay yüklerinden olan GEZGİN modülünden gelmektedir.

GEZGİN ismi uydu görüntü sıkıştırma ve şifreleme birimine ‘Gerçek Zamanlı Görüntü İşleyen’ kelimelerinin kısaltması olarak modülün tasarımcısı Dr. Ayşe Neslin İSMAİLOĞLU tarafından verilmiştir.

Böylece GEZGİN modülüyle uydu üzerinde sıkıştırılan görüntüler GEZGİN web sitesi ile son kullanıcılara ulaştırılmaya başlanmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

enparada bütün kampanyalar yıl sonuna kadar uzamış. en çok kidega kampanyasına sevindim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft Office 365 5 Pc - Windows Ve Mac Uyumlu 1tb Onedrive - n11.com

Microsoft Office 365 5 Pc - Windows Ve Mac Uyumlu 1tb Onedrive 15,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! İşletim Sistemi fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20

https://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-9-7/32gb-g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-wifi

bu 1600den çıkan model mi ? zamlanarak buraya mı gelmiş

iPad Wi-Fi 32 GB - Gümüş Rengi

Wi-Fi modeli 32 GB Gümüş Rengi 9.7 inç iPad, göz alıcı Retina ekranıyla şimdi Apple Pencil ile uyumlu. Daha fazla bilgi için apple.com adresini ziyaret edin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

chrome güncelleme geldi. şekil değilmiş. border radius eklemişler her yere 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

80gb resim ve video arşivimi depolamak için ekonomik bir bulut sistemi önerir misiniz. Google Driver aylık 6tl filan,ama resim ve videoları işliyorlar,o yüzden oraya göndermek istemiyorum. Benzer fiyatlara max aylık 10 tl mümkünse Google Fotoğraflar gibi uygulaması üzerinden resimleri görebileceğim bir servis önerir misiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Koca firma neden bu gibi firmalarla çalışıyor. Bu firma bana 3 aydır cepteteb için gelemedi. Şimdi de turkcell hattımı getiremiyor neymiş adres yanlışmış. mail attım bakalım,arayın adım adım tarif edeyim adresi diye. Gerçi yalan gelmek istemiyorlar ondan bu dalavere. Akşam iş çıkışı ayak ayak Turkcell bayine gidip hattı taşıyacağım. Çekme problemi olmasa Turkcele geçmemde neyse.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

netflix filan nasıl hala zam yapmadı

BeğenFavori PaylaşYorum yap