LG 32GN600-B kullanıyorum. Monitörün ses çıkışına hoparlör veya kulaklık bağladığımda ses kalitesinde sorun olduğunu hissediyorum. Bir miktar dip ses var. Ayrıca şu anda sadece Xbox Series X ile yaşadığım saçma bir sorun daha var. Konsolu açarken sol ses çıkışında (hoparlör veya kulaklık) cızırtı duyuyorum. HDMI çıkışındaki sesi bir aparat ile dışarı alsam acaba nasıl bir sonuç elde ederim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada.com, kendi sattığı ürünlerde iade konusunda sorun yaşatıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beko, klima bakımına geldi. Bakım esnasında bu tırnak düştü. Nereden kırıldığını bilmiyorum. Görünürde bir sorun yok. Bir şey yapmam gerekir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows Sonic veya Dolby Access gibi seçenekleri kullanmak istiyorum; ancak "Uzamsal ses" teknolojisini bir türlü çalıştıramadığım için başaramıyorum. Ses sürücümü güncelledim ve kulaklık taktım; ancak bir değişiklik olmadı. Daha önce aynı bilgisayarda bunu yapabiliyordum; ancak yeni sistem kurulumu yaptıktan sonra bir türlü çalıştıramadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, iPad için önerebileceğiniz, Apple Pencil alternatifi olabilecek bir kalem var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • onimarsynn @onimarsynn

  Güncel durumu bilmiyorum, az sonra adını okuyacağın kalemleri ilk çıkan iPad Air ile kullandım. O zamanlar Apple Pencil olmadığı için alternatif çözümlere yöneliyordum. Wacom intuos creative stylus 2, bamboo fineline ve Adobe ink benim favorilerimdi. Fifty three pencil ise kendi uygulamasıyla çalışıyordu. En iyisi hangisi dersen hiçbiri. Apple pencil deneyiminden sonra bunların ne kadar kötü olduğunu anladım. Zaten fiyatları da öyle az veya ortalama değil. Kafanda iPad için kalem almak varsa Apple Pencil en iyi seçim olur, diğerlerinin seni mutlu edeceğini düşünmüyorum.

  • Mehmet Berk Örüncü @mberko

   Bu ürünleri çizim için mi kullandınız?

  • onimarsynn @onimarsynn

   @mberko Çizim için kullanmaya çalıştım diyeyim. Bende dandik bir grafik tablet vardı, bunlardan alıp çizim deneyimimi iyileştirmeyi amaçlıyordum ama alınca hiç öyle olmadı. İlk intuos creative stylus 2'yi aldım, lag çok fazla ve tam kalemin dokunduğu yere çizmiyor çizgiyi biraz kayma var. Sonra bamboo fineline aldım, o biraz daha iyiydi ama lag devam ediyordu. Sonra arkadaşım fifty three pencil hediye etti, kendi uygulaması özelinde çok iyiydi fakat ucu çok kalın olduğu için ve saçma sapan şeylere ekstra para istediği için kullanım deneyimi beni mutlu etmedi. En son Adobe ink geçti elime, o kullandıklarım arasında en iyisiydi. Lag minimum, kalemin dokunduğu noktaya çiziyor falan ama bunda da bağlantı arada bir kopuyordu. En son hepsini sattım ipad pro apple pencil ikilisini edindim. Sadece intuos creative stylus 2 satılmadı, o kadar kötü kimse almak istemiyor.

 • Johan @johan28

  Apple pencil tek alternatif bazı uygulamalar sadece apple pencil ile çalışıyor misal (Sharp 3D)

Merhaba, dizüstü bilgisayarıma ve konsola bağlamak için bir monitör arıyorum. "LG 27GL650F-B" ile "ViewSonic XG2705" arasında kaldım. Öneriniz olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox, Chrome, Edge ve Safari arasında senkronizasyonu nasıl sağlayabilirim? Yer işaretleri, geçmiş, çerezler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, IKEA mobilyalarda kullanılan çekmece ve dolap kapağı gibi ürünleri kapatırken ses çıkmasını engelleyen plastik parçalardan arıyorum. Nasıl bulabilirim? Parçaların IKEA'daki kodu "107091" olarak gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, elinizde Toshiba için PCMCIA kart yuvası var mıdır? Bu yuvayı nasıl temin edebilirim? https://www.ebay.com/itm/Toshiba-Satellite-Laptop-1950-1955-PCMCIA-CARD-SLOT-K000831850-notebook-computer-/332784229917

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, iPad ve Windows ortamında çalışacak bir PDF okuyucu arıyorum. Altını çizdiğim, vurguladığım veya not aldığım yerleri bilgisayar ve iPad arasında otomatik olarak senkronize etmesini istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap