Şu parçanın yedeğini bulabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce alt çerçevede sorun var mı? Bence sol ortada ve sağ köşeye yakın yerde ışık sızması var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitörlerden ve panel teknolojilerinden sıkça bahsedilen bir "TeknoSeyir Muhabbet" bölümü vardı diye hatırlıyorum; ancak bulamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

RTX 4080 içeren bir hazır sistem almak istiyorum. Önerebileceğiniz siteler veya sistemler var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Pencil (1. nesil) kullanıyordum. 4-5 ay kadar kalemi hiç kullanmadım. Şarj seviyesini hep %3 olarak gösteriyor ve şarj olmuyor. Bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı varmış. Kalem öldü gibi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG 32GN600-B kullanıyorum. Monitörün ses çıkışına hoparlör veya kulaklık bağladığımda ses kalitesinde sorun olduğunu hissediyorum. Bir miktar dip ses var. Ayrıca şu anda sadece Xbox Series X ile yaşadığım saçma bir sorun daha var. Konsolu açarken sol ses çıkışında (hoparlör veya kulaklık) cızırtı duyuyorum. HDMI çıkışındaki sesi bir aparat ile dışarı alsam acaba nasıl bir sonuç elde ederim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada.com, kendi sattığı ürünlerde iade konusunda sorun yaşatıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beko, klima bakımına geldi. Bakım esnasında bu tırnak düştü. Nereden kırıldığını bilmiyorum. Görünürde bir sorun yok. Bir şey yapmam gerekir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows Sonic veya Dolby Access gibi seçenekleri kullanmak istiyorum; ancak "Uzamsal ses" teknolojisini bir türlü çalıştıramadığım için başaramıyorum. Ses sürücümü güncelledim ve kulaklık taktım; ancak bir değişiklik olmadı. Daha önce aynı bilgisayarda bunu yapabiliyordum; ancak yeni sistem kurulumu yaptıktan sonra bir türlü çalıştıramadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, iPad için önerebileceğiniz, Apple Pencil alternatifi olabilecek bir kalem var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • onimarsynn @onimarsynn

  Güncel durumu bilmiyorum, az sonra adını okuyacağın kalemleri ilk çıkan iPad Air ile kullandım. O zamanlar Apple Pencil olmadığı için alternatif çözümlere yöneliyordum. Wacom intuos creative stylus 2, bamboo fineline ve Adobe ink benim favorilerimdi. Fifty three pencil ise kendi uygulamasıyla çalışıyordu. En iyisi hangisi dersen hiçbiri. Apple pencil deneyiminden sonra bunların ne kadar kötü olduğunu anladım. Zaten fiyatları da öyle az veya ortalama değil. Kafanda iPad için kalem almak varsa Apple Pencil en iyi seçim olur, diğerlerinin seni mutlu edeceğini düşünmüyorum.

  • Mehmet Berk Örüncü @mberko

   Bu ürünleri çizim için mi kullandınız?

  • onimarsynn @onimarsynn

   @mberko Çizim için kullanmaya çalıştım diyeyim. Bende dandik bir grafik tablet vardı, bunlardan alıp çizim deneyimimi iyileştirmeyi amaçlıyordum ama alınca hiç öyle olmadı. İlk intuos creative stylus 2'yi aldım, lag çok fazla ve tam kalemin dokunduğu yere çizmiyor çizgiyi biraz kayma var. Sonra bamboo fineline aldım, o biraz daha iyiydi ama lag devam ediyordu. Sonra arkadaşım fifty three pencil hediye etti, kendi uygulaması özelinde çok iyiydi fakat ucu çok kalın olduğu için ve saçma sapan şeylere ekstra para istediği için kullanım deneyimi beni mutlu etmedi. En son Adobe ink geçti elime, o kullandıklarım arasında en iyisiydi. Lag minimum, kalemin dokunduğu noktaya çiziyor falan ama bunda da bağlantı arada bir kopuyordu. En son hepsini sattım ipad pro apple pencil ikilisini edindim. Sadece intuos creative stylus 2 satılmadı, o kadar kötü kimse almak istemiyor.

 • Johan @johan28

  Apple pencil tek alternatif bazı uygulamalar sadece apple pencil ile çalışıyor misal (Sharp 3D)