Merhaba, sunta bir yüzeyi tamir etmek istiyorum. Ahşap dolgusu ile bunu yapabilir miyim? Eğer ahşap dolgusu ile bunu yapabileceksem hangi rengi kullanmam gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, IKEA mobilyalarda kullanılan çekmece ve dolap kapağı gibi ürünleri kapatırken ses çıkmasını engelleyen plastik parçalardan arıyorum. Nasıl bulabilirim? Parçaların IKEA'daki kodu "107091" olarak gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Merhaba, bu masaya sahibim... Masa yüzeyinin altında vuruk bir bölüm var. Ahşap dolgusu veya buna benzer bir şeyle tamirini yapabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, elinizde Toshiba için PCMCIA kart yuvası var mıdır? Bu yuvayı nasıl temin edebilirim? https://www.ebay.com/itm/Toshiba-Satellite-Laptop-1950-1955-PCMCIA-CARD-SLOT-K000831850-notebook-computer-/332784229917

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, iPad ve Windows ortamında çalışacak bir PDF okuyucu arıyorum. Altını çizdiğim, vurguladığım veya not aldığım yerleri bilgisayar ve iPad arasında otomatik olarak senkronize etmesini istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, Amazon'dan almış olduğu bir kitabı "EPUB" olarak indirmem ve başka bir okuyucuda okumam mümkün müdür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, Spotify için aile hesabım var; ancak adresimi hatırlayamıyorum. Bu nedenle hesaba yeni üye ekleyemiyorum. Nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çalışma sandalyesi almak istiyorum. Bu ürün için yorumunuz nedir?

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/30280004/skruvsta-donen-sandalye.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, çok fonksiyonlu yazıcı almak istiyorum. Zaman zaman renkli çıktı almak da istiyorum. Mürekkep tanklı yazıcılar ilgimi çekti; ama öncesinde lazer yazıcılara epey bakmıştım. Bunu önerir misiniz?

https://teknoseyir.com/canon-pixma-g3410-murekkep-tankli-yazici-incelemesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Arada çıktı alman lazım durdukça sıkıntılar oluyor. Ve bunlar haliyle ilk alırken maliyetli cihazlar, kartuşlu yazıcıya göre elbette çok daha ekonomik ama devamlı günde belki 2-3 günde bir düzgün tam sayfa test çıktıları almanızda fayda var. Mesela 1 ay durursa sonra çıktı aldığınızda düzgün olmayabilir bu sefer kafa temizleme kafa hizalama derken uğraşırsınız.
    Lazerde böyle bir sıkıntı yok, daha hızlı ama işte renkli lazerin maliyeti de pek uygun değil + mürekkep gibi de aldım şişeyi doldurdum olayı pek yok.

Bluetooth destekli fare arıyorum. Tavsiyeniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6