Durum paylaşımı olarak soru sorup yanıtları toparladıktan sonra gönderiyi silen üyeleri bencilliklerinden ötürü engellemeyi düşünüyorum.

Sizin bu konudaki fikriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Ben 2 gün önce sildim, yoksa gamsız 60 gün tatile yollayacaktı 🙂

 • Gio @gio

  post sahibi yorumlari ve gonderiyi diledigi gibi silebilir ama siz de elbette gonul rahatligiyla istediginiz kisiyi engelleyebilirsiniz. ben de cok geyik donen ve amacini asan gonderi yoksa silmemeyi tercih ediyorum sitedeki bazi abiler sagolsun cok faydali yorumlar geliyor

 • Recai @recai

  terbiyesizlikten baska birsey degildir.
  daha cok sey derdim ama #müdüriyet kizar simdi

 • Orcun @orcun

  Bu yüzden üyenin geçmişine bakıyorum. Hani siler mi ? silmez mi ? diye. Silecek potansiyeli varsa ve insanlar yardım etmemişse basitçe ve kısa yazıyorum. Ha ama silmiyorsa biliyorsam ohooo upuzun rahatça yazıyorum. 😀 Çünkü öbür türlü yani yazdığım havaya gidiyor. Kendim silsem okey o benim insiyatifimde ama başkası silince o sıkıntı işte.

  • arandur @arandur

   Kişiler eğer yorum geldiyse kendi konularını kolayca silememeli. Mesela şöyle olabilir; silmek ister, nedenini yazar, tüm yorum sahipleri onaylarsa silinir. Bir diğer ihtimal de geçici süreli gönderi şeklinde farklı bir durum paylaşımı TS'de yer alabilir.

  • OLDBoy @oldboy

   @orcun hocam seni ne yapıcaz. TS arşivinin üçte birini tek gecede sildin. Çocuklar "Orçun abinin ipuçlarıııı, Orçun abinin tavsiyeleriiii" diye ağlıyor hala 😀 Şaka bir yana çok iyi oldu çok da güzel oldu 🙂 , yoksa Allah korusun canını sıkabilirlerdi eski yorumlarından.

  • Orcun @orcun

   @oldboy Öyle ya bende sildim ama benimkiler daha çok yorumdu. 😀 Durum az vardı ya 800 küsürdü, durumlarıma benim de öyle pek yorum da gelmiyordu. Mesela durum silinmediyse benim yoruma gelen cevaplar da duruyor yani onlar silinmemiş. Durumda işte alt alt yorumlar olmuş o kadar. 😀

1600 - 2019 yılları arasında ülkelerin gayri safi milli hasıla sıralaması. Osmanlı 3. sıradan başlıyor ama ömrünün sonlarına doğru listeden düşüyor. Genç Türkiye Cumhuriyeti ise 1940 ile 1960 arasında Atatürk ilkeleri ve kalkınma hamleleri sayesinde (ve 2. Dünya Savaşı'nda olmaması etkisiyle) tekrar listeye girse de 1960 yılında listeden tekrar şutlanıyor. Son yıllardaki Çin atılımı da dikkat çekici.

https://youtu.be/xb5zYKYF3Xo

Top 15 Countries By GDP (1600-2019)

This video will compare the top 15 countries by GDP Nominal from 1600-2019.Music: Egmont Overture by Beethoven - Kevin Macleod
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam indirimlerini başka bir indirimle kombinlemek için Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz. Trendyol'da 10-20-50-100 TL cüzdan kodu satışları var ve %10 indirimle satın alınıyor. Ben 100 TL kodu 90 TL'ye alıp sorunsuzca hesabıma ekledim. #steam #steamindirimleri #SteamWinterSale

https://www.trendyol.com/steam-e-pin-ve-cuzdan-kodu-x-b109778-c109059

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İngilizce paylaşımlar artmaya başladı. Lütfen İngilizce veya başka bir yabancı dilde paylaşım yaptığınızda en azından konuyu bir cümleyle özetleyecek Türkçe metin yazın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Arkadaşlar İnternet üzerinden bir kişiye EFT ile para gönderip alışveriş yapmıştım daha önce, ürünü göndermişti. Ürün tam yasal olmadığı için yazmıyorum ama bandrollü hali de satılan bir ürün. Sonra bu kişiye yeniden sipariş geçtim ama bir ayı aşkın süredir ürünü göndermiyor, gönderdim diye yalan söyleyip oyalıyor. Para iadesi yap dedik, onu da yapmıyor. Ben bu kişiyi şikayet etmek istiyorum ama bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20

Dün Steam indirimleri bitmeden 10 TL indirimi de yakalayarak son anda aldığım oyunlar, hepsi istek listesinde bekleyenlerden seçildi. Bildiğiniz oyunlarla ilgili yorumlarınızı alabilirim. #steamindirimleri #Steamyazindirimleri #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Yıl olmuş 2020, Windows 10 64 Bit işletim sistemim ve yeni bilgisayarım çok uzun klasör ve dosya isimleri yüzünden sorun çıkarmaya devam ediyor. Klasörün ismini kısaltmadan ne içindeki dosyayı açabildim, ne o dosyanın adını değiştirebildim, ne de o klasörde sıkıştırılmış dosyayı açabildim. Bununla ilgili bir hata da vermiyor işin garibi, uğraştıktan sonra kendin çözmen gerekiyor. Hadi ben ms-dos yıllarından geldiğim için tahmin edebiliyorum, yeni kuşak nereden bilsin bu işleri?

Ben de bu işi çözeyim dedim. Google aramasıyla karşıma çıkan çözüm şu.

https://www.itprotoday.com/windows-10/enable-long-file-name-support-windows-10

1- Kayıt Defteri Düzenleyicisini aç (regedit.exe)
2- HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ FileSystem
3- "LongPathsEnabled" çift tıklayarak aç
4- Değer verisini 1 yap ve Tamam tuşuna basarak çık.
5- Windows'u yeniden başlat

Uyguladım ve işe yaramadı 🙁 Gene sınırlama mevcut.

Ben de yorumlardan

https://longpathtool.com/

sitesine ulaştım. Buradaki uygulama sorunu çözeceğini söylüyor. Ama uygulamayla sorunu çözmek değil, doğal destek önemli diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zirve noktasına vardık (günlük iyileşen sayısı daha fazla), dikkatli devam edersek zirveden iniş var bundan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap