iPhone 7 sahibi varsa 3,57 TL'ye bu kılıfı kaçırmayın, hatta iki rengini de alın derim.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LWJZQAA/?tag=aydinlatmaorg_4816-21

Vrs Design iPhone 7 ile Uyumlu Simpli Lite Kılıf, Gümüş : Amazon.com.tr:...

Vrs Design iPhone 7 ile Uyumlu Simpli Lite Kılıf, Gümüş : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 28

Fanatical'ın Omega Bundle'ı 1 dolara 3 oyun Steam kodu veriyor. İlgilisine güzel kampanya. Farklı ve daha pahalı paketler de var, en alttaki linkten bakabilirsiniz.

Shadows: Awakening - 109 TL
https://store.steampowered.com/app/585450/Shadows_Awakening/

Caveblazers - 18 TL
https://store.steampowered.com/app/452060/Caveblazers/

JumpJet Rex - 18 TL
https://store.steampowered.com/app/329460/JumpJet_Rex/

https://www.fanatical.com/en/bundle/omega-bundle

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir miktar tatlı su içinde bir süre bekleyen bir telefonu asla kurtaramaz mıyız? Kurtarmaya yönelik ne hamleler yapmak gerekir? @orcun başkan yardımını bekliyorum. Telefon Samsung A70. İki gündür hayat belirtisi yokmuş telefonda. Görseldeki tarzda bir kılıfta yarısına kadar su içinde bir süre kalmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bizim işyerinde kapalı otoparkta bir manyak var, bir sürü arabayı çizdi. Güvenlik kameralarından yakaladık kendisini. Ama düşündük, otopark dışında da kullanabileceğimiz, aracın tüm civarını her daim çekebilecek bir kamera sistemi lazım.

Her koşulda ve güvenilir şekilde hizmet verecek bir sistem önerisi lazım. Özellikle kullandıklarınızı veya dostlarınızda gördüklerinizi yorumlarsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Durum paylaşımı olarak soru sorup yanıtları toparladıktan sonra gönderiyi silen üyeleri bencilliklerinden ötürü engellemeyi düşünüyorum.

Sizin bu konudaki fikriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • Gio @gio

  post sahibi yorumlari ve gonderiyi diledigi gibi silebilir ama siz de elbette gonul rahatligiyla istediginiz kisiyi engelleyebilirsiniz. ben de cok geyik donen ve amacini asan gonderi yoksa silmemeyi tercih ediyorum sitedeki bazi abiler sagolsun cok faydali yorumlar geliyor

 • Recai @recai

  terbiyesizlikten baska birsey degildir.
  daha cok sey derdim ama #müdüriyet kizar simdi

 • arandur @arandur

  Kişiler eğer yorum geldiyse kendi konularını kolayca silememeli. Mesela şöyle olabilir; silmek ister, nedenini yazar, tüm yorum sahipleri onaylarsa silinir. Bir diğer ihtimal de geçici süreli gönderi şeklinde farklı bir durum paylaşımı TS'de yer alabilir.

 • OLDBoy @oldboy

  @orcun hocam seni ne yapıcaz. TS arşivinin üçte birini tek gecede sildin. Çocuklar "Orçun abinin ipuçlarıııı, Orçun abinin tavsiyeleriiii" diye ağlıyor hala 😀 Şaka bir yana çok iyi oldu çok da güzel oldu 🙂 , yoksa Allah korusun canını sıkabilirlerdi eski yorumlarından.

1600 - 2019 yılları arasında ülkelerin gayri safi milli hasıla sıralaması. Osmanlı 3. sıradan başlıyor ama ömrünün sonlarına doğru listeden düşüyor. Genç Türkiye Cumhuriyeti ise 1940 ile 1960 arasında Atatürk ilkeleri ve kalkınma hamleleri sayesinde (ve 2. Dünya Savaşı'nda olmaması etkisiyle) tekrar listeye girse de 1960 yılında listeden tekrar şutlanıyor. Son yıllardaki Çin atılımı da dikkat çekici.

https://youtu.be/xb5zYKYF3Xo

Top 15 Countries By GDP (1600-2019)

This video will compare the top 15 countries by GDP Nominal from 1600-2019.Music: Egmont Overture by Beethoven - Kevin Macleod
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam indirimlerini başka bir indirimle kombinlemek için Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz. Trendyol'da 10-20-50-100 TL cüzdan kodu satışları var ve %10 indirimle satın alınıyor. Ben 100 TL kodu 90 TL'ye alıp sorunsuzca hesabıma ekledim. #steam #steamindirimleri #SteamWinterSale

https://www.trendyol.com/steam-e-pin-ve-cuzdan-kodu-x-b109778-c109059

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İngilizce paylaşımlar artmaya başladı. Lütfen İngilizce veya başka bir yabancı dilde paylaşım yaptığınızda en azından konuyu bir cümleyle özetleyecek Türkçe metin yazın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Arkadaşlar İnternet üzerinden bir kişiye EFT ile para gönderip alışveriş yapmıştım daha önce, ürünü göndermişti. Ürün tam yasal olmadığı için yazmıyorum ama bandrollü hali de satılan bir ürün. Sonra bu kişiye yeniden sipariş geçtim ama bir ayı aşkın süredir ürünü göndermiyor, gönderdim diye yalan söyleyip oyalıyor. Para iadesi yap dedik, onu da yapmıyor. Ben bu kişiyi şikayet etmek istiyorum ama bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20