iPhone 7 sahibi varsa 3,57 TL'ye bu kılıfı kaçırmayın, hatta iki rengini de alın derim.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LWJZQAA/?tag=aydinlatmaorg_4816-21

Vrs Design iPhone 7 ile Uyumlu Simpli Lite Kılıf, Gümüş : Amazon.com.tr:...

Vrs Design iPhone 7 ile Uyumlu Simpli Lite Kılıf, Gümüş : Amazon.com.tr: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29

Fanatical'ın Omega Bundle'ı 1 dolara 3 oyun Steam kodu veriyor. İlgilisine güzel kampanya. Farklı ve daha pahalı paketler de var, en alttaki linkten bakabilirsiniz.

Shadows: Awakening - 109 TL
https://store.steampowered.com/app/585450/Shadows_Awakening/

Caveblazers - 18 TL
https://store.steampowered.com/app/452060/Caveblazers/

JumpJet Rex - 18 TL
https://store.steampowered.com/app/329460/JumpJet_Rex/

https://www.fanatical.com/en/bundle/omega-bundle

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir miktar tatlı su içinde bir süre bekleyen bir telefonu asla kurtaramaz mıyız? Kurtarmaya yönelik ne hamleler yapmak gerekir? @orcun başkan yardımını bekliyorum. Telefon Samsung A70. İki gündür hayat belirtisi yokmuş telefonda. Görseldeki tarzda bir kılıfta yarısına kadar su içinde bir süre kalmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bizim işyerinde kapalı otoparkta bir manyak var, bir sürü arabayı çizdi. Güvenlik kameralarından yakaladık kendisini. Ama düşündük, otopark dışında da kullanabileceğimiz, aracın tüm civarını her daim çekebilecek bir kamera sistemi lazım.

Her koşulda ve güvenilir şekilde hizmet verecek bir sistem önerisi lazım. Özellikle kullandıklarınızı veya dostlarınızda gördüklerinizi yorumlarsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Benim eski evde 206 varken bende öyle birtane manyak vardı. Silecekleri kaldırıyordu balkondan arabanın üstüne birşeyler atıyordu falan işte çekirdek izmarit vs. buldum yapanı erketeye yatıp. Güzellikle çıktım dedim dayı niye yapıyorsun ? yok apartmanın önüne koyuyorsun koyma ? e sen 3. kattasın ne alakası var ? koyacak yer yok ki kapı girişine koymuyorum zaten ? dedim birdaha birşey yaparsan çizersen anam avradım olsun bende seni çizerim. Hem de öyle bir çizerim ki ölene kadar o izi taşırsın. Birdaha yapmadı. Ha önermiyorum tabi ki insanca konuşmak lazım ama hani olmuyor ya bazen konuşmak falan, çünkü karşı taraf insan değil ? hayvan oluyor hayvana da hayvanca konuşacaksın. Hani önermiyorum tavsiye etmiyorum ama başımdan geçtiği için yazdım.

  • arandur @arandur

   Abi her zaman bulamam ki? Bizim otoparkta araçları çizen manyak adam sokakta güpegündüz araba da çizmiş. O çizdiği arabanın sahibi gazeteye ilan vermiş, çizeni bulun ödül vereceğim diye 🙂 Yani her ortamda bunu yapabilirler ve bir kereye mahsus olursa tespit edip kayıt altına almak şart.

  • Ali Kurt @titan

   Çok kez deneyimledim bu tip insanlarla insanca konuşmak kesinlikle işe yaramıyor. Düzgün konuşunca çekiniyoruz falan zannediyorlar bu sefer daha da üstüne geliyorlar insanın. İlk seferde gözdağı verince sönüyorlar hemen içleri boş çünkü.

  • Orcun @orcun

   @titan Ya gelsin üstüme ben zaten onun yolunu yaptım. Gelsin de bir suratını dümdüz edivereyim. O böyle burnunu kırayım da oluk gibi kan aksın sağlı sollu sonra da karı gibi çığlık attırıvereyim, ama işte cesareti yoktu. Bekledim yani bir gerilsin geçirsin diye yok yapamadı.

 • Batuhan @achfighter

  Alındığı hafta abimin sıfır arabasının ön camını kırmışlardı.

Durum paylaşımı olarak soru sorup yanıtları toparladıktan sonra gönderiyi silen üyeleri bencilliklerinden ötürü engellemeyi düşünüyorum.

Sizin bu konudaki fikriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Ben 2 gün önce sildim, yoksa gamsız 60 gün tatile yollayacaktı 🙂

 • Gio @gio

  post sahibi yorumlari ve gonderiyi diledigi gibi silebilir ama siz de elbette gonul rahatligiyla istediginiz kisiyi engelleyebilirsiniz. ben de cok geyik donen ve amacini asan gonderi yoksa silmemeyi tercih ediyorum sitedeki bazi abiler sagolsun cok faydali yorumlar geliyor

 • Recai @recai

  terbiyesizlikten baska birsey degildir.
  daha cok sey derdim ama #müdüriyet kizar simdi

 • Orcun @orcun

  Bu yüzden üyenin geçmişine bakıyorum. Hani siler mi ? silmez mi ? diye. Silecek potansiyeli varsa ve insanlar yardım etmemişse basitçe ve kısa yazıyorum. Ha ama silmiyorsa biliyorsam ohooo upuzun rahatça yazıyorum. 😀 Çünkü öbür türlü yani yazdığım havaya gidiyor. Kendim silsem okey o benim insiyatifimde ama başkası silince o sıkıntı işte.

  • arandur @arandur

   Kişiler eğer yorum geldiyse kendi konularını kolayca silememeli. Mesela şöyle olabilir; silmek ister, nedenini yazar, tüm yorum sahipleri onaylarsa silinir. Bir diğer ihtimal de geçici süreli gönderi şeklinde farklı bir durum paylaşımı TS'de yer alabilir.

  • OLDBoy @oldboy

   @orcun hocam seni ne yapıcaz. TS arşivinin üçte birini tek gecede sildin. Çocuklar "Orçun abinin ipuçlarıııı, Orçun abinin tavsiyeleriiii" diye ağlıyor hala 😀 Şaka bir yana çok iyi oldu çok da güzel oldu 🙂 , yoksa Allah korusun canını sıkabilirlerdi eski yorumlarından.

  • Orcun @orcun

   @oldboy Öyle ya bende sildim ama benimkiler daha çok yorumdu. 😀 Durum az vardı ya 800 küsürdü, durumlarıma benim de öyle pek yorum da gelmiyordu. Mesela durum silinmediyse benim yoruma gelen cevaplar da duruyor yani onlar silinmemiş. Durumda işte alt alt yorumlar olmuş o kadar. 😀

1600 - 2019 yılları arasında ülkelerin gayri safi milli hasıla sıralaması. Osmanlı 3. sıradan başlıyor ama ömrünün sonlarına doğru listeden düşüyor. Genç Türkiye Cumhuriyeti ise 1940 ile 1960 arasında Atatürk ilkeleri ve kalkınma hamleleri sayesinde (ve 2. Dünya Savaşı'nda olmaması etkisiyle) tekrar listeye girse de 1960 yılında listeden tekrar şutlanıyor. Son yıllardaki Çin atılımı da dikkat çekici.

https://youtu.be/xb5zYKYF3Xo

Top 15 Countries By GDP (1600-2019)

This video will compare the top 15 countries by GDP Nominal from 1600-2019.Music: Egmont Overture by Beethoven - Kevin Macleod
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam indirimlerini başka bir indirimle kombinlemek için Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz. Trendyol'da 10-20-50-100 TL cüzdan kodu satışları var ve %10 indirimle satın alınıyor. Ben 100 TL kodu 90 TL'ye alıp sorunsuzca hesabıma ekledim. #steam #steamindirimleri #SteamWinterSale

https://www.trendyol.com/steam-e-pin-ve-cuzdan-kodu-x-b109778-c109059

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İngilizce paylaşımlar artmaya başladı. Lütfen İngilizce veya başka bir yabancı dilde paylaşım yaptığınızda en azından konuyu bir cümleyle özetleyecek Türkçe metin yazın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Arkadaşlar İnternet üzerinden bir kişiye EFT ile para gönderip alışveriş yapmıştım daha önce, ürünü göndermişti. Ürün tam yasal olmadığı için yazmıyorum ama bandrollü hali de satılan bir ürün. Sonra bu kişiye yeniden sipariş geçtim ama bir ayı aşkın süredir ürünü göndermiyor, gönderdim diye yalan söyleyip oyalıyor. Para iadesi yap dedik, onu da yapmıyor. Ben bu kişiyi şikayet etmek istiyorum ama bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum. Tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20