Teknoseyir üyeleriyle oluşturduğumuz Netflix sistemimize 4. üyeyi arıyoruz. Aranan özellikler: Teknoseyir’de yeni üye olmaması ve sistemde kalıcı düşünmesi. Çünkü sürekli dördüncüyü aramak yorucu oluyor. Hepi topu 10 TL ödeyeceksiniz. Bu ay için eski arkadaş ödemeyi sağladı, önümüzdeki ayın 10-15’i gibi Kasım ayı ücretini ödersiniz.

#netflixortaklık #netflix #netflixedördüncü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 36

Aşağıdaki fotoğrafta ilk olarak ne gördünüz?

Letgo’da ilanları gezerken gördüm ve Ferdi Tayfur cd’si sandım. Halbuki plakmış. O anda aklıma plak içerisinde gerektiğinde sökülüp takılabilen cd fikri geldi. Eğer boyut uyuyorsa albümlerin plak+cd kombosu şeklinde satılması daha kullanışlı olmaz mı?

Edit: Letgo fotoğrafı kare şeklinde sadece pembe kısmı gösterdiğinden bu yanılgı daha etkiliydi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şu ssd’yi alsam laptop’un sata dvd cihaz yuvasına aparatsız takabiliyor muyum?

https://www.incehesap.com/120-gb-james-donkey-jd120-ssd-disk-fiyati-38640

120 GB JAMES DONKEY JD120 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk

120 GB JAMES DONKEY JD120 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 36 / 38

Türkiye ekonomisi yılın ikinci çeyreğinde yüzde 5,2 büyüdü

http://t24.com.tr/haber/turkiye-ekonomisi-yilin-ikinci-ceyreginde-yuzde-52-buyudu,696746

Bu tip haberlerde günden güne eriyen TL bazındaki büyümenin gerçek bir büyüme gibi gösterilmesi yalnızca beni mi rahatsız ediyor? Söz konusu çeyrekte paranın değer kaybının bu büyümeden düşülerek gerçek büyüme (veya küçülme) değerlerinin paylaşılması doğru olan değil midir? Çünkü böyle hesaplanacaksa faizleri oldukça yüksek oranda artırıp %100 enflasyon ile TL bazında deli gibi büyümemiz işten bile değil.

Türkiye ekonomisi yılın ikinci çeyreğinde yüzde 5,2 büyüdü

Tarım sektörü toplam katma değeri yüzde 1,5 azaldı
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19
arandur paylaştı.

Arkadaşlar ülke olarak battık. Sakın ihtiyaç dışında harcama yapmayın, evinize gelen haciz ile elinizdekini de almaya gelecekler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 20

Küresel bir markanın Türkiye Genel Merkezinden aldığım haberi paylaşayım dedim. Gıda sektöründeki bir başka tanıdık benzer zammı doğruladı.

1 Eylül itibariyle bizim sektörlerde (ev temizlik, kişisel bakım, sigara, alkol, vs..) çok ciddi zam geliyor, 40% düşünün yaklaşık.

Bence 1 Eylül öncesinde alabildiğinizi alın derim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 17

Bizim müdür beye tv bakıyoruz. 4K, mümkünse 50″ olanlara. Baktığım tüm televizyonlarda gerçek yenileme hızı 50 hz diyor. Bunun daha iyisi yok mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 24

Steam cahili olduğum için soruyorum: iş bilgisayarımda steam kursam bile internet bağlantısı oluşturamıyor. Football Manager 2018 oynamak istiyorum. Ben bu bilgisayarı götürüp evde steam kursam, oyunu indirsem, işyerinde steam offline modda FM 2018 oynayabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Netflix’e dördüncü ortak aranıyor!

Teknoseyir üyeleri olarak kurduğumuz Netflix 4 kullanıcılı 4K üyelik hesabı için dördüncü üyeyi arıyoruz. İlk başvuran güvenilir TS üyesi kabul olunacaktır. Ödeme kısmı ise yarın gün içinde 5 TL, Haziran 15-20 arası 10 TL ve takip eden her ay 15-20. günler gibi 10 TL olacaktır. Ödemeyi aksatan üyenin üyeliği iptal edilecektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22