Burada mekanik tesisat hesaplarından anlayan arkadaş var mı? Pratik hesapları yapmamda yardımcı, pratik açıklamalar ve hesaplama programları lazım. Belki yardım edecek birisi çıkar.

Not: Sıfırdan proje çizmem gerekmiyor, tadilat işlerinde pratik hesapları yapsam yeterli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın dostlar. Laptop almak istiyorum. Kriterlerim: düzgün işlemci, 16 GB ram, Düzgün ekran kartı, 1080P IPS LED ekran, SSD harddisk.

Yapılacaklar:
- Fotoğraf ve 4K dahil video düzenleme (renk doğruluğu çok önemli, kalibrasyon cihazı da alacağım)
- Basit bazı oyunlar (Civ 6, FM gibi)
- Hızlı dosya transferi, hızlı internet tarayıcı
- Medya dosyalarının tv'ye aktarılması (mümkünse kablosuz)

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-16gb-512gb-ssd-rx560x-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5xey-00d-p-HBV00000PMROF

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cx0044nt-intel-core-i5-8300h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9fe35ea-p-HBV00000QGYNU

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Acer Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 16GB 512GB SSD RX560X Fiyatı

Acer Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 16GB 512GB SSD RX560X en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 29 / 38

Lenovo IdeaPad 330 AMD Ryzen 5 2500U 8GB 1TB Radeon 540 Fiyatı

Lenovo IdeaPad 330 AMD Ryzen 5 2500U 8GB 1TB Radeon 540 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Aliexpress benzeri bir siteyi neden ülkemizde kurup incik boncuk bile olsa çeşitli ürünleri dünya çapında satmıyoruz? Buna tek engel ucuz kargo fırsatı sunulmaması mıdır? Yoksa yeterince ucuz mu değiliz? Son krizde fakirleşmemizin ardından asgari ücrette dahi Çin'in altına düştüğümüz için makul maliyetlerin ortaya konulabileceğini düşünüyorum. Bence yerli arabadan daha verimli olabilecek bir hamle olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

4. Büyük İstanbulrail Kampına gelecek olan arkadaşlar var mı buradan? Hava güzel görünüyor. #istanbulrail #camprail #interrail

http://interrailturkiye.com.tr/istanbulrail-kamp-bilgilendirmesi/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Play'e yeni gelen (Veya yeni oynamaya açılan diyelim) 'The Elder Scrolls: Blades' oyununu deneyen var mı aramızda?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bethsoft.blade&hl=en

The Elder Scrolls: Blades - Apps on Google Play

From Bethesda Game Studios, the award-winning creators of Skyrim, comes The Elder Scrolls: Blades – a classic dungeon crawler reimagined. The Blades, the Empire’s top agents, are forced into...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ts'de ilk Mi9T Pro bende sanırım. Bakalım nasıl çıkacak? #xiaomimi9t #xiaomimi9tpro

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 22

Sunumu falan izlemedim ama ürünlere bakarak yorumlarım:

- iPhone artık heyecan vermiyor. Ama alt modelin 11 olarak isimlendirilmesi ve fiyatı başarılı olmuş. Zaten ülkemizde ancak bu modelle yer alabilirler, diğerlerinin satışları limitli olacak.

- iPhone, iPad satarak Apple'dan bir cacık olmaz, başarılı oldukları hizmet/yazılım alanında büyümeliler diyorum hep ve bu kez bu alanlarda iki yeni ürünle gelerek doğru bir işe imza attılar.

- Apple Tv+ ve Apple Arcade uzun vadede başarılı olacaklar diye düşünüyorum. Yeni ürün alanlara bir yıl ücretsiz verilmeleri yayılmak için doğru bir hamle.

#Apple #AppleEtkinliği #iphone11 #AppleEvent #AppleArcade

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 17

Farklı bir alarm uygulaması lazım arkadaşlar. Şöyle ki, evdeyken ben onu zaman tabanlı kurayım klasik alarmlar gibi, ama unutup evden çıkarsam wi-fi kopunca veya konum olarak evden uzaklaşınca uyarması lazım. Bunu nerede kullanacağım? Ocağa yemek koyarsam, buzluğa içecek atarsam, çamaşır makinesi çalışıyorsa vs. durumlar için.

Arama yapınca 'alarm on place' gibi farklı uygulamalar geliyor. Bunlarda önceden belirttiğin yere gelince alarm çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap