Kuşatma yapayım dedim demez olaydım 😀

#MountAndBlade2Bannerlord

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haberler doğruysa karantinaya alınacakların konulduğu yurtlardan birinde kalıyordum.

Hiçbir şeyi doğru yapamadıkları gibi bunu da batırdılar. Biz yurttan ayrıldıktan sonra eşyalarını götürün karantina altına alınacak yurt dediler. Şimdi kalan eşyalara ne olacak o bile belli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam dostlar.

Turkcell için f/p paket önerebilecek var mı?

Şu an hoşgeldin paketlerine bakıyorum.

İyi geceler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiç arada sırada acaba zamanında sevdiğim bir dizinin yeni sezonu çıkmış da unutmuşsunuz gibi bir hisse kapılıyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özellikle yurtdışı bağlantılarında bir yavaşlık var? Sizde de öyle mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Kz zsn pro mu alsam qcy t1 pro mu karar veremedim. 😀 @emre64

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • saquaboi @saquaboi

    Qcy sanırım bluetooth olan kulaklık paranızı ziyan etmeyin kz alın

  • Emre @emre64

    Kablosuz değil mi o ya? 😂 KZ ZSN PRO'yu kablosuz modülüyle de kullanabiliyorsun, kablolu da. Tabi kablosuz modülü ayrı alman gerekir. Ben olsam KZ ZSN PRO alırdım.

  • prometrik @prometrik

    Ses kalitesi önemli ise KZ. Kablosuz olsun dersen redmi airdots oldukça iyi. Ben qcy t1c den geçtim airdots a.

    • Gio @gio

      Ses kalitesini karşılaştırmak için hangi kablolu kulaklığa yakın Airdots?

    • prometrik @prometrik

      @gio Kullanalı uzun zaman oldu karşılaştıracağım kulaklıkları ama fikir vermesi için yazıyorum. Sennheiser mx271 ayarında diyebiliriz. Rock zircon dan bir kaç tık altta ve mi piston 3 youth edition dan 1 tık yukarı diyebilirim. Kablosuz bir kulaklık için iyi bence. Yalnız kulağa iyi oturtmak önemli. Ses kalitesini etkiliyor. Kapalı ortamda kullanırken daha iyi sesi. Dış çevreye çıkınca 1-2 tık daha az geliyor kalite olarak. Bu durumu kulağa tam oturtup yalıtımı arttırmak biraz telafi ediyor. Ama asıl malzemeden kaynaklandığını düşünüyorum. Muhtemelen bass iyi olması için ses odası genişletilmiş ama plastik kasa da inceltilmiş ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu durumun.

    • Gio @gio

      @prometrik Samsung telefonlardan çıkan dandik kablolu kulaklığı kullanıyorum. Öyleyse çok daha iyi bir kalite beklemeliyim, doğru mu?

    • prometrik @prometrik

      @gio Bahsettiğiniz kulaklıkları hiç denemedim. Samsung ile çıkan kulaklıklar artık AKG diye biliyorum ve onların da ses performansı iyi diye biliyorum. Eğer 5 tl ye satılan tarzdakiler gibi ise elbette fark olacaktır. Ama amaç sadece ses kalitesi ise KZ modellerine yönelin derim. Daha önce kullandım ve ses konusunda oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Samsungtan çıkan düz kulaklıktan kulakiçi silikon başlıklı bir kulaklığa geçmek bile fark edecektir.

    • Gio @gio

      @prometrik Kablosuz olması önemli.

    • prometrik @prometrik

      @gio Kablolu kulaklıktan kablosuza geçişte benim de oldukça şüphelerin vardı. İyice araştırmıştım. Aptx kulaklık bile bakmıyordum en az aptxHD olmalı diyordum. Ama qcy t1c yi çok araştırdım. Aklıma yattı ve denemek istedim. Sipariş ettim. Sağolsun pişman etmedi. Hani kabloludan geçişte çekilmez bu dedirtmedi. Biraz Eq ayarı ile gayet güzel kullandım. Çevreme de tavsiye ettim. Müzik dinlemeyi seven birisiyim. Şarkıları bile özel seçerim. HiFi konusuna da girmeyi düşünmedim desem yalan olur. Ama bütçemi aşar çok masraf ettirir diye uzak tuttum kendimi. Sonrasında Redmi airdots araştırdım. O da aklıma yattı. Kutu yapısı falan da sıkmıştı qcy nin. Onu deneyince ilk dinler dinlemez vay oldum. İlk güzel kulaklık dinlediğim zamanı hatırlattı. Hani 5 Tl lik kulaklıktan sennheiser Mx-80 e geçmiştim yıllar önce ve vay dedirtmişti. Sennheiser ın o yüzden bende yeri ayrıdır. Bu işlere onun yüzünden mi desem onun sayesinde mi desem merak saldım 😀 İşte öyle redmi airdots. tam kablosuz kulaklık deneyimlemek istiyorsanız deneyin derim.

Type C dönüştürücü ile eli yüzü düzgün bir kulaklık alsam 100 liranın üzerinde maliyeti oluyor.

Almışken 160 liraya QCY T1 Pro alayım diyorum. Ne diyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap