Temmuz ayı ekran kartı satışı 10 milyonun altında kalmış. Fiyatların ilk indirim zamanındaki haftada 5 milyonu bulmuştu ki o tarihte fiyatlar biraz daha uygundu . 3060 5500 liraya bulunabiliyordu şimdi 7000 lira civarında anca bulunabiliyor. Stoklar var alıcı yok çünkü bu fiyata sıradan bir oyuncu ekran kartı almaz. Şuan sıkışmış bir durumda bu sıkışmanın peşine indirim mutlaka gelecektir.

https://www.reddit.com/r/realAMD/comments/oqpdy8/week_30_mindfactoryde_total_gaming_gpu_sales_1810/?%24deep_link=true&correlation_id=323201d9-61b2-4c00-bc22-9ca18e8730a7&post_fullname=t3_oqpdy8&post_index=1&ref=email_digest&ref_campaign=email_digest&ref_source=email&utm_content=post_title&%243p=e_as&_branch_match_id=946086376872882643

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BF1 ve #BF5 rip artık oynanmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknobiyotik İade veya Servise ürün gönderiminde kargoyu kendimizin karşılayacağını söylüyor. Bu normalde yasal olan bir durumdu yani yasaya göre iade veya servise ürün gönderimlerinden kargoyu firmalar karşılıyordu yasa mı değişti. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.hepsiburada.com/nwin-home-anadolu-6-cekmeceli-sifonyer-banyo-dolabi-havlu-dolabi-p-HBV00001C44QR?magaza=NWİN%20HOME

Ivır zıvırları koymak için böyle bir çekmeceli 1 metre boyalarında dolap arıyorum. Ucuza plastik çekmeceli olanlar var onlarıda üstü açık toz olur . Başka daha ucuz alternatif gören bilen duyan varmı @yasin 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PUSOKEI 8MB 32Bit PCI Graphics Card Deskstop Computer VGA PCI plug-In...

Free delivery and returns on eligible orders. Buy PUSOKEI 8MB 32Bit PCI Graphics Card Deskstop Computer VGA PCI plug-In Motherboards Graphics card compatible with 64 Bit PCI-X Slot at Amazon UK.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Schneider LS1000-RS 1000 VA Voltaj Regülatörü Fiyatları, Özellikleri ve...

Schneider LS1000-RS 1000 VA Voltaj Regülatörü arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Yok dostum. Bunun amacı ya da bu tür cihazların amacı şu; Evinde mesela şebeke elektriğinde devamlı voltaj düşüyordur iniyor çıkıyor vs. vs. ama 150 volt ile 240 arası iner çıkar çok oynarsa haliyle cihazlar işte mesela buzdolabı çamaşır makinesi klima tv feci etkileniyor ve bozar. Bu durumda voltaj regülatöru gelen voltajı dengeler sabit akımı verir anlık gerilim düşse bile içindeki aküden vs. destekler. Voltaj anlık yükselir onu da dengeler. Akım koruma prizlerin hiçbirisi bunu yapmaz mesela. O prizler voltaj dalgalanmasını değil ola ki şimşek çaktı birşey oldu anlık 10 bin volt geldi vs durumunda içindeki dandik 50 kuruşluk parçayı yakar o kadar. O arada cihazın patlamaz çatlamaz yani başka hiçbir işe yaramazlar. Ama bu aletler öyle değildir.

  • MH. @mhcycle

    200 e 50 tl indirim ile 460 a geldi hb de bakalım.regülatörü ben kombi için aldım sadece

  • Gamepad @gamepad

    2002 yılında ilk klimamızı aldığımızda o dönem oturduğumuz evdeki elektrik klimayı çalıştırmaya yetmiyordu birde regulatör diye çirkin metal bir kutu koydular şantellerin önüne. Eve gelen voltajı yükseltiyormuş.

#netspeed 'e geçmeyi düşünüyorum arkadaşlık davetiyesi felan oluyormu bunda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Batman Arkham Asylum eski bir oyun olmasına rağmen grafikleri zamanın ötesinde yapılmış bence bu zamanda bile gayet iyi görsel sunuyor. Gideri var oynanır günde 45 dakika oynuyorum eskisi kadar saatlerce oyun oynamak sarmıyor beni 3-4 günde 3 saat oynadığımı sayarsak oyunun henüz %13'ü bitmiş hikayede baya uzun sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10