6 Ay bedava prime halen devam ediyor dün aldım
1 - Samsung Members yüklü değilse marketten indirin. (Çoğu Samsung telefonda markette hata verirken, telefonda zaten kurulmuş olabiliyor o yüzden uygulama listenizi tekrar kontrol edin.)
2 - Samsung Members uygulamasını açın, Samsung hesabınızda oturum açın. (Üyeliğiniz yoksa kayıt oluşturun, denendi oluyor)
3 - Avantajlar'a tıklayın.
4 - Sağ üstte Kuponlarım'a tıklayın. (Kuponlarım yoksa Prime Kampanyası banner oluyor, ona tıklayıp deneyin.)
5 - Bomboş sayfa çıkabilir, hata verebilir, Kupon oluşturulamadı. Tekrar Deneyin (4427) diyebilir, çok bozuntuya vermeyin. Bir kaç kere girip çıkın. Olmadı uygulamayı kapatıp açın.
6 - Sonra bir bakacaksınız ki KUPONU AL butonu çıkacak!!1 Sakin olun. Ona tıklayın.
7 - Çıkan kupon kodunun ne olur ne olmaz ekran görüntüsünü alın ve "Kodu kopyala" ile kopyalayıp, geri gidip HEDİYENİ KULLAN butonu ile Amazon hesabınızda oturum açarak, işi bitirin.

Kodu elde ettiğiniz halde Amazon'da nereye yazacağınızı bulamadıysanız; aşağıdaki adresi kopyalayıp tarayıcınızda açın:

https://www.amazon.com.tr/subscriptions/external/token?claimCode=
#prime #amazon
Kaynak : https://forum.donanimhaber.com/son-bir-sans-samsung-members-uygulamasi-ile-amazon-prime-kuponu--157407010

Amazon'a Hoş Geldiniz!

Amazon’un faydalarından yararlanmak için bu linke tıklayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#playstation plus aralık çöpleri

LEGO 2K Drive (PS5, PS4)
PowerWash Simulator (PS5, PS4)
Sable (PS5)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi | 2. Sezon | 7 Aralık'ta Sadece BluTV'de

“Bu psikoloji olayı abi, bence tıbbın en büyük palavrası.”Çekiç ve Gül: Bir #BehzatÇ. Hikayesi, 2. sezonuyla 7 Aralık’ta sadece BluTV’de.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Cinle Evli Deli İmam @babazula

    Karakterleri niye eğip büküyorlar anlamıyorum. Akbaba cinayet dışında pek konuşmayan ketum bir adamdı. Böyle bir karakter değildi. Behzat ekipten biri hata yaptığında tekme tokat giren sözünü esirgemeyen bir adamdı, bu sezon kendi başına takılan biri olmuş. Senaristlerin açıp 78.bölümü tekrar izlemeleri lazım

Her şeyi inatla bilerek neden kötü yapıyor insanlar siyasetten en basit oyunlarda bile bu böyle .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Kötülükten besleniyoruz. Acı ama gerçek çünkü elimizde başka hiçbirşey yok. Sosyalleşmemizden tutta yaşamamıza kadar herşeyimiz kısıtlatılmış durumda. Kısıtlatılmış diyorum çünkü kısıtlanmak ayrı birşey. Atıyorum savaş vardır sokağa çıkamazsın bu kısıtlanmaktır. Ama kısıtlanmış demek o imkan var ancak maddi olarak o imkana erişebilen sayısı milyonda bir olduğu için kısıtlatılmışız. O yüzden de malesef olaylara artık iyi güzel açısından bakmayı bıraktık kötü açıdan bakıp öyle beslenmeye bakıyoruz.

  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

    Kendi devamlılığını sağlamak için, aslında büyük kısmında da kötü yapmıyor, eksik yapıyor. Çünkü tam yapar ise devamlılığını sağlayacak bir yenilik kalmıyor.

bekir paylaştı.

@baygece https://www.youtube.com/@Yatan_Adam https://www.instagram.com/baygece/ Bayadır TS dahil heryerden Ali kardeşimizi takip ediyordum. Çok severdim arada soruyordum nasılsın iyi misin diye veya soru soyuyordu yardım ediyorduk. Sağolsun @bilendenaldestek gibi birçok kişi yardım etmiştir. Çok üzüldüm bu haberi duyunca, Allah rahmet eylesin. Kalanlara sabır diliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 33

#FC24 'den sonra #Fifa23 'e gireyim dedim gerçekten oyunun içine etmişler 3080 ile droplar takılmalar oluyor top hedeflediğim yere gitmiyor rahat oynatmıyor momentum kanser edecek seviyede fırlamış FC24'de Fifa23 ise akıyor momentum dengeyi sağlayacak kadar var. FC24 bence hiç olmamış ultimate için almayı düşünen hiç almasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşk acısını unutmak için hiç bir şey yapma. Bırak acısın ruhun. Çünkü aşk imkansızlıklarıyla var olur, acısıyla. Aşkın acısını unutursan o biter. Bırak acısın ruhun ve öğretsin sana kendinin derinliğini. Kavuşmak yoksa aşk vardır ve bir ömür boyu hatırlarsın. Ama bilmediğin şey, aşka hazır olduğunda ona bir kişi bulduğundur. Aşkın sahibi senin ruhundur. Bu yüzden kavuşunca aşk biter. Bırak acısın ruhun, aşk acısı bir gün azalır ve söner ama seni adam eden izi kalır. Çünkü aşk senin ruhunla imtihanındır. Ama sen onu hep, kendi ellerinle gövdene kazıdığın vefasız veya çaresiz bir isimle hatırlarsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

https://www.twitch.tv/videos/637388605

#twitch 3 sene önce AV1 2k120 yayını test etmesine ve mükemmel sonuç almasına rağmen getirmemiş test yapan twitch mühendislerinden biri şuan tiktokta çalışıyor

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.technopat.net/sosyal/konu/fifa-23-momentum-cesitleri.2397237/
Online ve Adaletli bir oyun yok sanırım. #oyun #ea #yavşaklık

Rehber: FIFA 23 momentum çeşitleri

Oyun MOMENTUM oyunu başka bir şey değil. Oyundaki tüm momentum çeşitlerini aşağıya bırakıyorum: Oyun içerisinde Momentum 1. Maç başlar başlamaz ilk 15 dakika içerisinde art arda 2-3...
BeğenFavori PaylaşYorum yap