God of War Ragnarök olmamış bence yarım bırakacağım sanırım. Başlarken zorda bile bitirim dediğim oyun artık kolayda bile sıkmaya başladı çünkü oyunda denge yok kahır oyununa dönmüş. Level tasarımı çok kötü eski oyundaki run'lar yok yada ben daha görmedim. Normal zorlukta oynuyom sanki en zorda gibi bossa vuruyon etki etmiyor boss bi vuruyor tek atıyor yada canın çoğu gidiyor. Çoğu zaman kalkan tuşa bassam da açılmıyor kolda sorun yok oyunda var agresif bi oyuncu bu oyunda 1-2 tane kol götürür. Denge olmayınca fightlar hiç keyif vermiyor hikayede ilerlemeyip bitireyim diyor insan. FOV ayarı yok oyun normalden çok yakın. Oyuna başlamadan öncede God of War 2018'i tekrar bitirmiştim böyle saçma sorunlar yaşamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • rawintosh @rawintosh

  Oyunun zor olduğunu kabul ediyorum ama onun dışında bence her haliyle god of war 2018'in üstünde bir oyun. Oynanış olsun, diyaloglar olsun. Karekterlerin derinlikleri çok iyi yansıtılmış, karekterlerin gelişimleri finale doğru iyice arşa çıkıyor. Çok düşünülmüş ufak detaylarla dolu. Boss dövüşleri beklendiği kadar epik olmasada sinematikler ve ara sahneler çok epik olmuş. Bu gibi oyunlar 5-10 yılda bir çıkıyor.

 • Joe @joe

  Oyun hala zor geliyorsa ayarlarda mini boss can barı var onu aç. Bir bossu veya minik bosumsu yaratiklari yari can yaptiysan öldükten sonra bile bossun canı yaridan başlıyor.

 • fatih özcan @distance

  level scaling olması kötü olmuş fakat önceki oyun da böyleydi. ben de aynı şekilde zorlandım oynarken, kolaya alıp bitirdim bu oyunu artık uğraşmak ödüllendirici gelmiyordu. hele combatta minik slow motionlara göre tepki vermeyi beynimin refleks hareketlerine ikna edemedim, yani düşman saldırınca ben refleks gösterip tuşa basıyorum ama slow motion ile beklemek gerektiği için tam doğru zamanı yakalamak adına boşa gidiyor.

  ragnarok'un ilk yarısı pek iç açıcı değil, biraz sürünmece oluyor. haritalar sandık açma üzerinde kurulu ve sürekl bir bulmaca var ki çözmek vakit harcattırıyor sadece, pek akılca değil. yan görev olmaması da ayrıca inanılmaz saçma olmuş, freya'nın kase kırmasıyla "ay iyi geldi" demesi için görev yapıyoruz.

  fakat karakterler çok iyi. sonlara doğru güzel şeyler ve yerler var. sıktıysa da devam etmeni öneririm

 • bozcan @bozcan

  Ben sadece senaryoyu beğenmedim. Geri kalan herşey 10 numara.

AMD RX 6650 XT on a 20 Year Old 850MHz Pentium 3

Let's take the trend of "new GPU old CPU" a little further than usual by going beyond when PCIe was invented.Demo starts at 15:36.Sorry for the CRT flicker. ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  6650XT şugar dedisi ile zaman geçiriyor.

 • Orcun @orcun

  Bana biraz fake gibi geldi. Çünkü zamanında denedik benzer mevzuyu gt 630 için mesela çeviriciyle kart çalışmadı. Çünkü araştır et yap vs meğersem pci slotundan çok düşük bir voltaj geliyormuş kartı da bu besleyemedi haliyle çevirici çöp oldu. Şimdi bunda okey arkadaş 12v kanalından kartı besliyor da o kart pcie slotundan 75 watt'a kadar çekiyor zaten gerisi de yetmediğini pcie kablosundan 12v kanalından alıyor. E şimdi arkadaş sen birkaç watt olan slotu çevirdin de nasıl görüntü aldın ? https://tr.aliexpress.com/item/1005002007550241.html kullandığı çevirici de bu görünüyor. Alığ denemek isteyen merak eden varsa denesin ama bana pek mantıklı gelmedi özellikle denediğimizi için diyorum.

#Disney+ uygulaması , #Vestel #Linux işletim sistemini desteklememektedir. Bu sebeple uygulama Vestel Linux işletim sistemli Televizyonlarda mevcut değildir.Disney+ tarafından destek verildiği takdirde uygulama Vestel Linux işletim sistemli Televizyon menülerine eş zamanlı olarak eklenecektir. Ancak Disney+ ekibinden bu yönde olumlu sinyaller almıyoruz. Bu yüzden beklenti yaratmak istemeyiz. İsterseniz Disney + müşteri hizmetlerine talebinizi iletebilirsiniz, ne kadar çok talep gelirse Disney’in bu süreci hızlandıracağına inanıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amd 7600x 8.687,03 TL
Amd 7700x 10.858,79 TL
Amd 7900x 15.202,30 TL

ilk fiyatları

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#TeknoYardım https://www.akakce.com/studyo-kulakligi/en-ucuz-samson-sr850-studyo-referans-kulakligi-fiyati,890498242.html bunun gibi kumaş padli büyük stüdyo kulaklığı önerebilecek varmı 600 ohm'a kadar ses kartı destekliyor amacım müzik dinlemek bütçe 1000-1500 tl

Samson SR850 Stüdyo Referans Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve...

En ucuz Samson SR850 Stüdyo Referans Kulaklığı fiyatları için 4 taksit ve indirimleri kaçırma! Samson SR850 Stüdyo Referans Kulaklığı özelliklerini incele, 1.150,00 TL'den başlayan fırsatları yakala!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Sound Blaster Z ses kartı aldım mikrofon açıkken uğultu geliyor sürekli farklı mikrofonlarda denedim aynı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk Ay Bizden Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk...

Türk Telekom, kampanyalarıyla avantajlar dünyasının kapılarını aralıyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap