bu ülkede üretilen (hangi markanın olursa olsun) araç yerlidir, işçimize ekmek kapısı olmuştur. Üretilen modeller belirlenir ötv alınmaz hem insanlar yeni modellere teşvik edilir, trafikteki eski araç sayısı azalmış olur ve firmalara yatırım teşviki olur ithal edilen araçlara daya vergiyi gitsin ondan sonra. Her seçim zamanı yerli oto,uçak,tank vs. baydı artık. Yerli araba diyorsun ne pil, elektrik motoru, invertör, nede içten yanmalı motor ar-gesi var. Bunlarda da dışa bağımlılık olacaksa ilk yazdığım gibi işini iyi yapan firmalar teşvik ver Çin gibi ülkemizde mühendis çalışmak koşulu ile burada üretsinler araçlarını.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne ilginç işler ne ilgiç kanallar var yahu 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=X6Dtojkq-og

OG 1990 FIRE RED V FULL RESTORATION!! (TRASH TO TREASURE)

I DID NOT PLAN TO RELEASE THIS ON THIS CHANNEL BUT I HOPE YOU STILL CAN ENJOY! SUMMER IS OURS!!! Thanks for Watching, I hope you enjoyed this video! Like & C...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ersin Akmanı takip eden var mı bilmiyorum ama dün (benim seyrettiğim zaman) ağzından bişey kaçırdı ve tamamlamak zorunda kaldı. Lg nin G6da sd835 kullanmamasının nedeni, lg nin anakart problemleri yüzünden ve düzeltememesinden ötürü qualcomm işlemci vermemiş. #ibretlik #lg #QualcommSnapdragon835

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ahmed @ahmed

  Adamlar işlemciyi mundar etmek istememişler haklı olarak 😀

 • mkyb @mkyb

  Peki nereden biliyor bunu? LG kendisine cihaz bile yollamıyor sürekli kendileri hakkında kötü yorumda bulunduğu için. Hatta bir ara kendiside diyordu LG mahkemeye vermek istemiş marka değerimize zarar veriyor diye.

 • Efe @efe

  Önceden takip ediyordum. Sonra prodüksiyon kalitesini düşürdü. Eskisi gibi özenmiyor diye bıraktım. LG ile zaten mahkeme meseleleri vardı. Bi ara bahsetmişti.

  LG servis konusunda insanları mağdur etti. Şimdi diğer ürünlerini alırken bile insanın aklında acaba kalıyor. Ben telefon olarak zaten ios platformundayım. Ama tv alırken bile acaba sorun çıktığında garantinin arkasında durmaz diye tercih etmedim.

Bugün İstanbul’da güzel sıcak vardı bunu kabul edelim. Arabanın camından içeri sanki çöl sıcağı vuruyordu. @hsa Hep senin suçun 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@rho Öncelikle benim yorumuma şaçma diyorsan bunun nedenini belirteceksin, sonra yorum silmeyeceksin ki adam akıllı bi tartışa olsun. Yoksa benim yorumlarımı silip boş yapmayacaksın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bende fikir beyan edeyim. Yüz tanıma hiç bi telefonda kullanışlı bi olay değil, apple yeni bi tasarım oluşturamıyor belli tıkandılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap