bi koenigsegg gördüm sanki 😀 İstanbul’da var olduğunu bilmiyordum. #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TozluRaflar laptop işlemcisi eski bi ibm thinkpada ait

BeğenFavori PaylaşYorum yap

aliexpressden ürün aldım fakat hatalı parça geldi. dispute açtım doğal olarak. satıcı whatsappdan ürünleri geri gönder paranı göndereyim diyor ve disputeyi kapa diyor. ne yapayım dispute üzerinden itirazıma devam mı edeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Artık şu uber-taksi ve çiftlik bank haberlerinden gına geldi yeter yahu yeter. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 16
 • arsenik @sha-2

  Telefon haberleri kadar sıkıcı değil.

 • Cem KOÇ @cemkoc

  Çiftlikbank için insanlar çare arıyor sonuçta. Eleştirsek de güvendikleri için insanlar paralarını kaybetiler.
  Ama Uber için konuşulsun. Daha da konuşulsun. İnsanlardan ses çıktığı belli olsun. Uber desteklediğimden değil, sadece Türkiye’deki özel ulaşım sektörünün berbat olduğunu düşündüğümden. Taksi kullanmam ama bir yerde ucu minibüslere ve şehirlere arası otobüslere dokunuyor bu rahatsızlık dile getirildikçe.
  Eski çağda kaldı hepsi.

  • xpow3r @xpow3r

   iyi diyorsunda yatırımı batan bir çok insan var, çiftlik banka yatırım yapanların sesini bu kadar çok duymak zorunda değiliz ki. Uber de bıktırdı artık ben bu siteye gündemden uzak kalmak için giriyorum burada bile bi sürü haber benim açımdan artık burada fazla olmaya başladı.

  • Cem KOÇ @cemkoc

   @xpow3r Zorunda değiliz ama bişey de demem. Ayrıca nerede o kadar konuşuluyor? Face vs ise zaten girmiyorum ben.
   Uber de bıktırdıysa siz bilirsiniz. Dİrene direne kazanılır bu tarz şeyler. Ben de dert görmek isteimyorum ama sokağa çıktığımda internette görmek istemediğim sorunlar yeterince rahatsız ediyor. Ses çıkmazsa o sokak da değişmez. İyice görmek istemeyeceğiz.
   Aynısını eskiden siyaset için düşündüm ve aktif iken apolitik oldum. Meydan birilerine kaldı.

  • xpow3r @xpow3r

   @cemkoc internetin herbir yerinde alakalı alakasız her sitede mutlaka bi haber var. Direne direne bu memlekette bişey kazanılmaz bunu çözemediniz mi halen.

  • Cem KOÇ @cemkoc

   @xpow3r Siz çözdüğünüzü düşünüyorsanuz vazgeçmişsiniz demektir. Ben gidip de “Bla blaya karşı omuz omuza” diye bağıranlardan bahsetmiyorum. Bir konuda şikayetçiyseniz önce dile getirirsiniz. Sizle aynı fikirde olanlarla fikir alışverişinde bulunursunuz. İşinizi yaparak yukarı çıkarsınız ve fikriniz artık kapitalist sistemde daha “değerli” olur. Fikri yayma imkanınız artar ki zaten mantıklı ise ve bilgi çağında iseniz tutulur da. Ve değiştirirsiniz. Benim direne direne kazanma görüşüm bu. Ha oturduğumuz yerden çalışıp insanların akıllanmasını bekleyelim demek de bir çözüm olabilir. Ama hayattan öğrendiğim şudur ki insan yönetilmek ister. Güvendiği baştaki kişiler ne derse o mantıklı gelir. O yüzden sesimiz çıksın. Taksiciler minibüsçüler duymasa da olur. Bizim kafadaki büyükler (sadece politik değil) duysun yeter.

  • xpow3r @xpow3r

   @cemkoc işte ben çözülmediğini düşünüyorum ve bıraktım. Kendi işime gücüme bakıyorum. Aynı fikirde olan insanlar birbirleriyle sadece konuşuyorlar o sorun hakkındaki görüşler karşı tarafa bi şekilde gitmiyor veya karşı taraf zaten kafada yaftaladığı için dinlemiyor seni he he deyip geçiyor sense sadece enerjini harcıyorsun. uber konusunda taksici ile ne kadar konuşursan konuş adam anlamayacak seni, sorunu çözmesi gereken kişilerde bu işten pay kaptıkları için onlarında işine gelmeyecek bu sorun. Sende kendi yırtınmanla kalacaksın. O yüzden gerek yok.

  • Cem KOÇ @cemkoc

   @xpow3r Ama efendim okuyunuz lütfen yazdığımı. Taksici anlamaz diyorsunuz ama az önce şunu dedim “Taksiciler minibüsçüler duymasa da olur”
   Neyse işe dönelim zira uzuyor konuşma. İyi çalışmalar.

  • xpow3r @xpow3r

   @cemkoc okudum merak etmeyin benim dediğim sadece taksiciler üzerinden örnekleme. sorunu veya çözümleri karşı taraf duymayacak veya anlamayacaksa çaba sarf etmenin bi anlamı yok bende bunu söylüyorum. İyi çalışmalar

  • Cem KOÇ @cemkoc

   @xpow3r Ben de onu söyledim. Teşekkürler.

 • WhiteBeards @whitebeards

  Çİftlik bank gibi oluşumlar dolandırma hırsızlık ve para kazanma hırsı olanları bir araya getiriyor. Üzülmüyor ve sevinmiyorum ama durum bu. Para hırsı insanı her yola sokar

 • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

  Ben de son zamanlarda coşan “burada bunu paylaşmayın, şunu paylaşın” diye insanlara nerede ne konuşacaklarını dikte eden paylaşımlardan bıktım, yıldım. Biri şaka yapmayın der, biri gündemden bahsetmeyin der… Babanızın sitesi mi, hayırdır? 😀 Olmaması gereken paylaşımları sitenin sahipleri kendi gelip siliyor zaten.

2.3.18 sipariş tarihi ( çin )
6.3.18 kargoya verildi.
10.3.18 Türkiye’ ye giriş adam 8 günde gönderdi yurda teee Çin’ den artık hakkımızda hayırlısı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çaresizliğin fotoğrafı budur.
https://www.instagram.com/p/Bf8wHBHnENV/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

#dizi #akış altered carbon dizisindeki dünyada en etkileyici şey kuzgun oteldeki yapay zeka, bi anda fiziksel yapıya sahip olabiliyor ve gerçek objelerle temasta bulunuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kendin yap teknoseyir anahtarlık v.2 😀 tam kullanılan fontu bilsem #akış #benimanahtarlığım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

kahveci @at buda sana gelsin https://www.youtube.com/watch?v=Sr2QeKeSsk8

DIY Vacuum Coffee Maker out of Light Bulbs

DIY Vacuum Coffee Maker out of Light Bulbs Be careful while working with glass! You can easily cut yourself! In this video I show you how to make amazing cof...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

How to Build Coca Cola Spy Gun

How to Build Coca Cola Spy Gun In today's video I show you how to build unusual device - coca cola spy gun! It works on hydraulic and scissor technologies! A...
BeğenFavori PaylaşYorum yap