az önce ne gökgürledi yahu ev titredi resmen üsküdar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@yufus engelleyeceksen durum yazma buraya, kanuna uymayan herkes uyarılır. her uyarılan kendini yaksa memlekette adam kalmaz. 1 sene önceki haberi yazıp duyar kasmaya çalışma. tek vicdanı olan sen değilsin. bu arada engelleyeceksen benim yorumumu da sil. bari kaliteli provakasyon yapın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#GününEskiFilmi Bugün izlerim yarın izlerim derken, dün izledim. Müthiş yahu diyecek bişey yok.

https://www.imdb.com/title/tt7286456/?ref_=nv_sr_srsg_0

Joker (2019) - IMDb

Joker: Directed by Todd Phillips. With Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy. In Gotham City, mentally troubled comedian Arthur Fleck is disregarded and mistreated by society....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

hayırdır ne oldu da doları bu kadar aşağı çektiler yine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

#gününfilmi Güzel film konu belki farklı veya detaylı işlenebilirmiş. Neden izledim bu filmi demezsiniz, güzel vakit geçirtir.

https://www.imdb.com/title/tt6654210/

Infinite (2021) - IMDb

Infinite: Directed by Antoine Fuqua. With Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Dylan O'Brien. A man discovers that his hallucinations are actually visions from past lives.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

adamlar kaç kere dediler öncelik youtube diye, neden bu kadar takıldınız ki. İstemiyorlar buranın yükünü kapatamıyorlar da. Kim kalmış kim gitmiş umurlarında da değil ki. Kendi adıma bu sosyalde vakit geçirmesem gündem hariç hiç bi videoyu izlemiyorum artık. Sonra vay battık vay bitiyor muyuz, yok bu seneyi çıkarta bilecek miyiz vs. Takılmayın bu kadar. ha yapılan iş haksız. ellerinde istatistik vardır yaş ortalaması hakkın ayrıca üye olmadan diğer üyelerin paylaşımları görün müyor, 10 yaşında ki çocuk üye olarak da o sırada orcunun paylaşımını görecek hey yavrum hey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ali Pektaş @alipektas

    Aynı fikirdeyim. Hesap falan da silmem, neden sileyim ki keyfime bakmak varken burası devam ettiği müddetçe. Kapatırlarsa da diğer yazdığım sitelere girdiğim süre artar en fazla. Gönderilerim silinmiş, yorumlar silinmiş umurumda değil bir müddettir. Destek de olmuyorum, videoları da ilgim olanlar dışında izlemiyorum. Ha köstek de olmuyorum, olmam da. Hatır matır olayı falan değil işi çocukça bi kavgaya döndürmemek adına sadece. 2 tane TS bardağım var, dahasına gerek yok. Bundan sonra modaya uygun bardak alacağım. Yeter hep aynı seriden olmaz. 🙂

  • xpow3r @xpow3r

    onun için sosyale gerek yok ki (öyle tahmin ediyorum)

  • Coppermine @coppermine

    @cinsimit o konudan siteye çok gelen çaylak var. Ara ara bakaya kalan tombişler topluluğuna dönüyor tüm akış 😂

39900$ 400mil menzil vay arkadaş ya

https://www.youtube.com/watch?v=NLpSYPYJxko

Chevy Silverado EV is a 400-mile range EV for work and fun | CES 2022

Chevrolet has unveiled the EV version of their popular Silverado pickup truck. The Silverado EV will launch in 2023 with two models, a work truck intended fo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son Dakika Motorine bir zam daha geliyor Pompaya yarın gece yansıyacak - Son...

Son Dakika Sektör kaynaklarından elde edilen bilgiye göre gelen zamla birlikte motorinin litre fiyatı 14 TL’ye yükselecek.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

@flashock son elektrik zamlarında sonra nasıl maliyetler oluştu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap