Merhaba. Büyük bir hata yaptım, eksi fotoğraf arşivlerimi düzenlerken hepsini tek disktte topladım, harici diske format atayım derken tüm arşivin olduğu dosyaya biçimlendir dedim, hemen fark ettim iptale bastım fakat diske ulaşamıyorum. Dosyaların silinmediğini düşünüyorum, recovery programları dışında bir yol var mıdır acaba? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 24

Arkadaşlar selam, az önce Greenland diye bir film izledim sıkılan vs varsa aramızda baksın epey güzel, beğendim. :d

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Capernaum (2018) 9/10

Çok harika bir film hatta filmden öte bir şey sizi içine alıyor. Zaten aldığı ödüller vs. ile çok yorum yapmama gerek yok ama herkesin izlemesini tavsiye ederim. Zain de çok iyi oynamış ve haklı demek geliyor ama zain oynamamış yaşamış belki de bundan bu kadar güzel aktarılmış.
#FilmTavsiyesi

Capernaum (2018) - IMDb

Directed by Nadine Labaki. With Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw, Boluwatife Treasure Bankole, Kawsar Al Haddad. While serving a five-year sentence for a violent crime, a 12-year-old boy sues his...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar monitördeki ışık sızması ve ölü piksel gibi sorunları tespit edebileceğim önerebileceğiniz bir yazılım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Dostlar merhaba 🙋‍♂️geçtiğimiz günlerde yeni aldığım "Samsung C27HG70 27" monitörüm için (ULTIMATE MS-001 model) monitör masa desteği vesa kolunu n11 üzerinden 149 tl'ye satın aldım ve bu gece montajını milim milim hizalayarak yaptım ve kabloları da önden gözükmeyecek şekilde kolun arkasına cırt cırtlı bantlarla hizalayıp sakladım, boyum 1.85 ve monitörün şu anki yükseklik ve sağa-sola, öne-arkaya dönüş açıları harika oldu, en önemlisi masamda daha geniş kullanım alanım kaldı, ürünü tavsiye ediyorum, gayet sağlam ve kullanışlı bir materyalden üretilmiş.
https://urun.n11.com/aski-aparati/ultimate-ms-001-masa-ustu-monitor-standi-monitor-aski-aparati-P282576555

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 32

[USDTRY GUNLUK TEKNIK ANALİZ] Türkiye Cumhuriyeti -5% fakirleştik. Devletin yani milletin kasasında 160 milyar lira buharlaştı... Piyasa (Borsa İstanbul vb.) 200 baz puanlık faiz artışını fiyatlamıştı. Merkez Bankası, 200 baz puan faiz artırımına gitseydi USDTRY 7.60-7.54 lira olacaktı. Gelelim M.B faiz değişikliğine gitmediği gün Borsa İstanbul EKSİ-3.80-4.20% arasında satış yedi. Ve dolar günü 7.95 ile kapanış yaptı (22EKİM). Borsa İstanbul ise 22 Ekim- 26 Ekim arasında toplam -7.6% satış yedi (düşüş yaşadı). Merkez Bankası Ocak 2021 Vadeli Neler oldu? 27.Ekim'de Maliyeti 8.39'dan 5928 kontrat short pozisyon açtı. 01.10 - 27.10 tarihleri arasında toplam 29000 üzeri pozisyon açmış, ve maliyeti 8.29 detaylar ektedir. Aralık Vadeli ayına 27.10 tarihinde 68.000 kontrat shortlamış (burada dolara müdahele de bulunmuş)... 01.10-27.10 tarihleri arasında ise toplam 78000 8.31 maliyetten dolar shortlamış. Müdahele etmesi bir işe yaramıyor... Şamar oğlanına döndük resmen bi o vuruyor bi bu, tek tekte vurmuyorlar. 8.40'dan sonrasına ayrı bi analiz yapmak lazım. USD yukarı yönlü trendi devam ediyor. #HaftalıkBorsaDeğerlendirmesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • CanSimit @cansimit

    Biraz abartı olmuş, ben de kahinlik yapayım (nasılsa parayla değil) eğer 200 300 puana kadar artışa gidilseydi, dolar bir süre 5.85 civarına sabitlenirdi, 7.54 öyle kolay değil(di). Zaten o artış fiyatlanmış ve dolar 7.92 yerine 7.80'lere kadar düşmüştü. Alt seviyeden artışa dolar hafif yükselecekti...

    Ek: Gizli artış yapıldı ama bağımsızlık iyice gittiği için, binde 1 bile artış yapılamadığı için, etkisi açıktan yapılmasına göre çok az oldu.

Basit kartvizit tasarımı için bilgisayardan ücretsiz kullanılabilecek hangi programlar var?
Kartvizit olur,el broşürü gibi olur,o tarz şeylere basit tasarımlar yapmak için,

BeğenFavori PaylaşYorum yap

E ticaret işlerine yeni girmiş ortamı test eden araştıran biri olarak bendeki oluşan hissiyat şu yönde. Nereden bakarsam bakayım yurtdışı pazaryerleriyle ilgilenmek yerlilere göre çok daha mantıklı geliyor. Başta dolar kazanıyorsun. + Hepsi burada N11 gibi yerli pazaryerlerine göre daha adil komisyon oranları var. Yerli pazaryerlerinde %30 a varan komisyonlar görülüyor. Bu resmen hırsızlık, ama öyle.. Yurtdışı pazaryerlerinde %5 -15 arası gördüğüm genel oranlar.
Bu ülkede herşey kötü tasarlanmak zorunda mı? 🙁

Sanırım bir de mikro ihracata girdiği için kdv de mi ödemiyoruz @hamitozlu öyle birşeyler var sanırım. Ben şimdi genç girişimci old. için 75k ya kadar gelir vergisi ödemiyorum zaten 3 yıl boyunca. Bir de yurtdışına yaptığım satışlarda kdv de ödemezsem hiç vergisiz kazancım olacak dersek bu doğru olur mu? Belli bir yere kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple iPhone 12 sökme videosu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9