Arkadaşlar koltukta yırtık oluşmuş. Araba 5000 kmde daha 🥲 Kasko'da mini onarıma girer mi? Düzgün tamir edilme şansı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 26

Shell şunu sürdürmenin manası ne? 500 LT yakıt alacağım 500 puanla 5 TL yakıt kazanacağım 😀
9500 TL'de 5 TL yani. 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Alpi Atansay @alpi350

  Saçma bir sistemleri var. Babam 2 senedir kullanıyor fakat daha 1 kez bile yararlanamadı bir şeyden. Yıl bitimine doğru tam bir şeyler birikiyor hop yeni yılla sıfırlanıyor.

 • Gump @runforrest

  Ing 12 ay boyunca aylık 500 lira PO yakıt sözü verirsen direkt 500 lira yatırıyor kredi kartına. Yapamazsan da aylık 40 küsür lira kesiyor her ay için anladığım kadarıyla, herhangi bir faiz yok sanırım yapamadığın senaryoda. Ben geçen katıldım direkt yatırdı +500 kredi kartına.
  https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/kampanyalar/kk-petrol-ofisi

 • Agab @agab

  Bende 1122 puan birikmiş. Ama muhtemelen 2-3 sene önce daha fazla veriyormuş. Sadece motorsiklete benzin alarak bu kadar puan birikmiş olması imkansız. Hakeza son 1-2 yıldır da aktif kullanmıyorum motoru çok.

 • Rasko @rasko

  Ben bunun Bulgaristan versiyonundan bayağı yararlandım. Burada sürekli kampanya oluyor, "pazar günü al, 4 katı puan verelim", "bir kahve bir su al, bir depo yakıt kadar puan verelim", "1 hafta içinde 40 litre yakıt al 400 puan verelim" vs vs. 1 senede 150 euro civarı fazla para biriktirdim 😀
  Ama pandemi döneminde küstüm Shell'de. Gece saat 9 dan sonra pompacıları kaldırdılar, önce kasaya ödeyip, sonra kendin dolduruyorsun. LPG tamamen kapalı hiç alamıyorsun, dükkana giremiyorsun(ödeme camdan yapılıyor), tuvalete gidemiyorsun vs vs.
  Hadi pandemi bahanesiyle yaptınız diyelim, pandemi bitti hala aynı şeye devam ediyorlar, fırsatçılığa çevirdiler.
  Ben de Lukoil'e geçtim, onların kampanyaları da güzel burada.

Zaman ayarlı devre tamamlayıcı diye bir şey var mı arkadaşlar? Bir laptop'un zamanlı açılmasını istiyorum, aklımdaki alet güç tuşunu kısa devre edip bırakacak. Böyle bir şey var mı?
Laptopta zamanı gelince açılma ya da güç gelince açılma gibi seçenekler yok.

Güç tuşuna iki tel bağlayıp kısa devre ettirip bıraktırmak istiyorum zamanlı olarak. Laptop eski olduğu için açıp işlem yapabilirim sıkıntı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

sponsorblock'da kim işaretledi la bunu yarısı gitmiş 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi Stick'te Apple TV kullanıyorum. 5.0 sürümüne güncelledim artık satın alma veya kiralama yapamıyorum, satın alma tuşu yerine İzleme Seçenekleri tuşu koymuşlar ona basınca da iphone, ipad veya başka bir Apple tv cihazından satın alabilirsin gibi bir yazı çıkıyor.
Sürümü 4.1.2'ye düşürdüm şimdi satın alma yapabiliyorum ama nereye kadar güncellemeyeceğiz böyle bir saçmalığı neden yaptı Apple bilmem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Play'de kredi ekleme gibi bir seçenek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar amfiye bağlamalık iki telden oluşan hoparlörlere ne deniyordu? İnternetten bakıp alacağım okul için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

superonline gelmiş. Vodafone limitsiz redli bitince düşünürüz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung galeride doğru düzgün kalem seçeneği yok mu yahu? Böyle palyaço gibi mi yazmak zorundayız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap