Herkes reklam engellemeye çalışır ben sistemimde reklam görmeye çalışıyorum. MiRoom custom rom kurdum cihazıma reklamlar kendinden engelli, hosts dosyasını temizledim bi kaç kere yeniden başlattım yine reklam göremiyorum. Bazı ufak yazılımlar var kullandığım gelirlerinden çalmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

MIUI 9 kullanıyorum, tam ekran kullandığım zaman ana ekranda yukarı kaydırma hareketiyle Google Search açılıyor olur olmaz karşıma çıkıyordu. MIUI 10'da ayarı varmış kapatmak için ama 9'da bulamadım. Aynı sorunu yaşayan varsa şu uygulamayla kapattım. Uygulamayı açınca tek ayar var zaten onu kapatınca düzeliyor.
https://drive.google.com/file/d/1ozVCZAG6rOKbjPdaiiqE-gms_3weEzcv/edit
https://android-fix.com/tips-and-tricks/101-how-to-disable-the-swipe-up-google-search-gesture-on-miui.html

How to disable the swipe up Google Search gesture on MIUI 10?

Many Xiaomi smartphone users complain about an issue which occurs particularly if their devices are under apparently stable MIUI 10 version. Exactly, when swiping up Google Assistant or built-in...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

5 TL steam cüzdan kodu
I4K8B-NLM35-6TBTX
Serial:A003911F2A7A96D97EA88D43322BA9CA1F07E1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arama motorunda + işareti ne işe yarıyor 5. sınıf dersinde var. Baktım + işareti koyunca o kelimeyi arama sonucunda mutlaka istiyorum demekmiş. Ancak bunun kullanıldığı durumu ve kullanılmadığı durumu karşılaştıracak bir arama sonucu örneği uyduramıyorum. Aramaya + koysam da aynı sonuçlar çıkıyor koymasam da. Bana bir arama örneği verir misiniz + işaretinin önemini gösteren?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Ekranı çatlak bir gm5 plus var, kararan kısım olmadığına göre iç ekranda sorun yoktur diyebilir miyiz? Buna hangi parçayı alıp değiştirmemiz lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dolandırıcılara bak 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayır, teşekkürler diyorum yine karşıma çıkıyor, güncelleye basana kadar karşıma çıkmaya devam ediyor. Yeni sürümü de hatalı uygulamanın o yüzden güncellemiyorum.
Uygulamaların bu şekilde taciz etmeleri hiç hoş değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap