Todd ne şişmiş ya, hiç zayıflatmaya çalışmamışlar mı acaba kötü olmuş böyle sezon finalinde incecik delikanlıydı şimdi orta yaşlarında göbekli amca olmuş. İnandırıcılığı da kalmıyor. #ElCamino

https://twitter.com/PootisSully/status/1182604861688426496?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

iphone 7'ye ios 13 güncellemesi yaparsam 12.4'e dönüş yapılabiliyor mu? imza mevzusu falan varmış, ios 12.4 imzası kapanmış diyorlar. nedir bu durumlar aydınlatabilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Case 4U Xiaomi Redmi Note 5 Pro Kılıf Korumalı Arka Kapak Fiyatı

Case 4U Xiaomi Redmi Note 5 Pro Kılıf Korumalı Arka Kapak en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu sayfada beyaz topun rengini değiştirmem lazım, etkileşimli tahtada grinin içinde beyaz belli olmuyor, bulamadım renk bilgisinin nerede tutulduğunu, yapabilecek olan var mı?
http://compute-it.toxicode.fr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni iPhone 7 aldım, ios 11 ile geldi. 12'ye güncellemek için son gün bugün yarın 13 dağıtılacakmış.
iPhone 7 için IOS 12'de bir yavaşlama oluyor mu? 11'de kalmalı mıyım performans kaybetmemek için. 13'ü sonra düşüneceğim şu an 12'ye geçip geçmemeyi düşünüyorum.

******************
Arkadaşlar kusura bakmayın yanlış anlamışım telefon şu an 12.1.4'müş, ben güncelleme kısmında 12 görünce heralde telefon 11 ile geldi diye düşündüm girip de bakmak aklıma gelmedi.

Şimdi de şundan işkillendim, bu telefon sıfır halde nasıl 12 sürümüyle gelebiliyor? Üretim zamanıyla mı alakalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Troy e-store hakkında bilgi sahibi olan var mı? Güvenli midir hiç duymadım daha önce.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Digital Ocean'da kredim yok, hesaba bağlı kredi kartı artık kullanımda değil. Bir droplet oluşturayım bakayım izin vermez dedim ama oluşturdum bir kaç gün de kullandım 1.43 dolar kullanım yapmışım, gelecek ay kartından çekilecek diyor. Parayı çekemeyince ne yapacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap