The Last Of Us Part 2 oyunu hesap olarak satın almıştım bitirdim şimdi satıyorum.
Fiyat 150 TL ben de 180'e almıştım. Primary hesaptır, PSN gizli sorusu, mail şifresi vesaire istediğiniz gibi değiştirirsiniz sonra.
Pri'dir Sec'tir işleyişi bilen arkadaşlara yönelik ilandır.
--SATILDI--

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13
BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Last Of Us Part 2 ben de kardeşlikten 180 liraya aldım Pri hakkı fiyat iyi geldi herkes 200 TL ye satıyordu. 3 günde iner artık.
Alırım bi HO 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • MesutCan Göney @mstcn2457

  Biz arkadaşla 300 e düştüğünde kutulu alacağız, kişi başı 150 ye gelmiş olacak. Bitirip 200 e satarız, 50 liraya gelir. 😀
  Hesap alma işini sevmediğimden böyle planladım

 • Orcun @orcun

  Du bakalım benim de çevreden biri almayı düşünüyor ondan otlanırım. 😀 Hani çok para isterse de maaşta bir 100 lira ateşleriz ne yapalım. 😀

 • Recai @recai

  kardeslik olayi nedir?
  birden cok hesapta oynamaya mi izin veriyor?

  • Orcun @orcun

   Örnek vereyim. Diyelim birtane oyun, bu oyunu 2 kişi oynamasına tek hesaptan sony izin veriyor karışmıyor. Aynı anda online da oynayabilirler bu arada farketmiyor. Diyelim last of us çıktı 2 kişi dedi ki kanka alalım beraber oynayalım oyun 500 tl 250 sen 250 ben vs. vs. İsterlerse 1 kişi üstünden alıp varolan hesaptan yani arkadaşla oynar gene de genelde insanlar satacağı için farklı bir psn hesabı alıyor. İşte lastofuspart2@gmail.com mailine birtane oyun için psn hesabı alıyorlar. Bu psn hesabıyla girip oyunu satın alıyorlar. Ondan sonra 1 kişi primary hak oluyor öbürü secondary, primary olan bu hesabı cihaza eklediğinde artık ana makinesi kendi konsolu olduğu için bu 2. hesaptan oyunu indirdikten sonra çıkış yapıp kendi asıl hesabına giriş yapabiliyor. Böylece kazandığı kupalar başarımlar işte ps plus'I varsa asıl kendi hesabından oyunu oynayabiliyorken secondary kişi de oynayamıyor sadece bu psn hesabına girmek zorunda, girip o şekilde 1. kişi de aynı anda oynarken oynayabilir. Ha ama bu pratikte böyle teoride aslında 10 kişide oynayabilir ? psn id şifreyi paylaş arkadaş grubunda program yapın mesela 10 kişi 1 kişi asıl hesap olsun 2. olanlarda 9 kişi olsun bu 9 kişi aralarında işte ben şu günler şu saatte girerim bu hesaba oynarım şu kadar saat derken öbürleriyle anlaşıp aslında 9 kişi de böyle oynayabilir. Ona da sony karışmıyor. İlk gow çıktığında bizim işyerinde 4 kişi böyle takılıyordu. Kaç paraydı oyun 299 mu öyle bir para birisi 100 verdi ana hak ondaydı diğerleri az az verdi ama sonuçta hepsi oynayabildi. 😀

  • Ali Mali @mali5481

   bir hesapta iki kişi oynayabiliyor

  • Ali Mali @mali5481

   @orcun öyle olunca birinin kaldığı yerden diğerinin devam etmesi durumu olmuyor mu?

  • Orcun @orcun

   @mali5481 Ben öyle çoklu hiç takılmadım ama cloud save olayı psn pluslara veriliyordu. Yani şimdi bunlarda 2. secondary olduğunda psn plus almıyorlardı. E böyle olunca her makinede farklı save kayıtlı duruyor. Hani biri 10. bölümde öbürü de aynı hesaba girdi 10. bölümden devam ediyor olayı yok diye biliyorum.

  • Recai @recai

   @orcun guzel anlattin eyvallah.
   pahali oyunlar icin mantikli. farkli bir hesap ile acinca sonradan satabilmekte iyimis.

  • Orcun @orcun

   @recai Aynen 2. farklı sadece bir oyun için aldığın hesabı satabiliyorsun. DH'de konusu var oradan 2 dk da ilanı verirsin talep var sonuçta ya hemen satılıyor. Hele böyle last of us gibi popüler bir yapım mesela 10 lira ucuza ilan ver hemen satarsın. Ben hep işte ps4 varken öyle oyun alıp satıyordum. Bitti oyun e hesap yada hakkın bende durmasına gerek yok ki ? hemen satıyordum. Ondan gelecek parayla da yeni oyun alıyordum yada yeni hesap vs. öyle bakılınca aslında al sat işine girersen ben konsolda bedava oyun oynadım. Sadece cihaza para verdim o kadar. Hep çünkü kutulusu hesap işi vs döndü durdu kar bile ettim. Oyuna mesela zam geliyordu falan hoop sende zam yapıyordun. 😀

  • Ali Mali @mali5481

   @orcun ben şimdi 180 e aldım 2 haftada bitirsem yine aynı fiyata gider. ama düşürmek lazım elden ele geçtikte herkes indirim yapsın ki herkes daha ucuza oynasın.

  • Orcun @orcun

   @mali5481 Tabi öyle ama alacağın oyunda zamlanıyor ? e birde popüler bir oyun. Mesela 6 ay sonra 1 sene sonra da aynı popülaritede de olmuyor. Hani öyle bende 4 tane hesap elde kaldı satılmıyor. Çünkü okey psn kazık hala 150 180 200 lere satıyor ama ben koysam 50 lira bile etmiyor. E çünkü oyun popüler değildi e birde talep yok. Mesela eski fifalarda böyle pek bek satıldığını da görmedim. Anca işte aynı yıl içinde çok geç kalmadan satarsan satılıyor.

  • Ali Mali @mali5481

   @orcun zaman geçtikte piyasası düşüyor tabi elden ele dolaştığı için herkes bi 10 lira indirse. güzel olan da bu değil mi zaten kardeşliğin amacı bu. elde hesap kaldıysa zamanında satmadın demek ki hocam en kötü 30 TL zararla satılır al oyna sat yapınca aslında.

  • Orcun @orcun

   @mali5481 Mesela control var, daha hala duruyor. DH'de kardeşlikten satmaya uğraştım yok. Verdim 2. elde ilan vs gene yok. E talep pek yok oyuna pek öyle sevilmedi zaten.

  • Ali Mali @mali5481

   @orcun kaça almıştın? hediye ediyorum yaz o konuda, şanın yürüsün 😀

  • Recai @recai

   @orcun guzel tezgah ama 10 lira icin bile bu zahmete katlanacak konsol oyuncusu varsa tebrik etmek lazim

Turkcell mobil veri üzerinden turkcell.com.tr girdiğinizde IP'den sizi tanıyor ve direk hesabınıza giriş yapmış oluyorsunuz. Bipte de aynı sistem var.

Bugün bu sistemde karışıklık oldu sanırım çünkü turkcell sitesine girdiğimde başkasının hesabı çıktı karşıma, uçak moduna girdim çıktım sonra daha başka birinin hesabı çıktı.

Bu problemi kendilerine bildiriyorum Twitter üzerinden, bipten bize ulaşın kısmından yaz diyor, yahu zaten anlatmışım olayı niye bir daha yazdırıyorsun hemen bildir işte teknik ekibine. Neyse yazayım dedim bip uygulaması talebi göndermek istediğim zaman internet bağlantısı bulunamadı diyor, twitterdan böyle hata verdi diyorum internetiniz aktif mi diye soruyor 😀

Millet birbirinin bipine girip istediği yeri arayabiliyor bu hata yüzünden, üzerine düşeceklerine bürokrasiyle uğraştırıyorlar, sanki benim firmamın hatası ben uğraşıyorum bunlara anlatmak için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LP'nin bahsettiği The King of Kong iTunes veya Google Filmler'de yok. Kiralama seçeneği olan başka bir yer var mı bildiğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android'de Zoom görüşmelerinin kaydını almak için VoIP Recorder kullanabilirsiniz. Root ve Magisk modülü gerektirir.

Diğer ekran kaydedici programlar sistem sesini kaydetse bile telefon görüşmeleri seslerini kaydetmiyor, Zoom'da da böyle oluyor. Bu kayıt işini yapabilen sadece VoIP Recorder oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul Fatih'te bildiğiniz, işçiliği iyi olan telefon teknik servis var mı acaba?

HTC One M8 telefonun üst ahize/hoparlörün temas sorunu var bastırınca iyi çalışıyor ama bırakınca az ses geliyor anlayan birinin müdahalesi gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu YouTube++ uygulamasını yüklemenin en kolay yolu nedir garip garip siteler çıkıyor sürekli sonu .vip ile biten sideload şeklinde yükleyebiliyorlar sanırım ama bunun için bazı uygulamaları indirip 30 saniye kullanmanı bekliyor (reklam yani) ama bu istediği uygulamayı indiremiyorum ki sürümüm yetmiyor.

Cydia Impactor ile ipa yükleyeyim PC ile diyorum, Cydia impactor görmüyor cihazı. iTunes de yükledim ama görmedi.

ipad 2 ios 9.3.5

BeğenFavori PaylaşYorum yap