Özet: #ikinciel am3/am3+ anakart bakıyorum 🙂

Arızalı EVGA GTX 950 ekran kartımı burada paylaşmıştım.
https://teknoseyir.com/durum/988560

Kartı EVGA'ya gönderdim geri 1050 gönderdiklerini söylemişlerdi ama 1050 Ti çıktı 🙂 @jubei hocam teşekkür ederim tekrar bu konuda akıl verdiğin için, gerçekten EVGA başkaymış 👍🏿

Ama hevesimiz kursağımızda kaldı, kart yeğenimindi onun da bilgisayarı ekran kartıyla beraber bozulmuştu aslında ite kaka çalışıyordu fişe takınca direk açılma windowsu kapatınca gücü kesmeme gibi saçmalamaları vardı, şimdi hiç görüntü vermiyor komple gitmiş anakart sanırım. Yine AM3/AM3+ anakart bakacağız bu bozulan ikinci anakart oldu. Ekran kartını ben kendi sistemimde denedim ve sıkıntısız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 33

bu neymiş yahu?
https://youtu.be/5KqKIr5Wl_o

Monster Hunter: World x The Witcher 3: Wild Hunt - Available Now | PS4

https://www.playstation.com/en-us/games/monster-hunter-world-ps4/ An otherworldly threat arrives in #MHWorld... and we need a different type of hunter: The W...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar EVGA değişim ürünü gönderdi Almanya'dan, 24 Ocak'tan beri bir ilerleme yok. Normal mi bu?

https://www.dhl.de/de/privatkunden/pakete-empfangen/verfolgen.html?piececode=CY747276740DE

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

Arkadaşlar videoda gördüğünüz telefon kendi kendine kapanıyor şarja takınca şarj almıyor bi gidip bi geliyor şanslıysak açılıyordu. Sorun bataryadadır dedim değiştirmeyi düşündüm ama şimdi şunu fark ettim, ekranın ortasına bastırınca şarj almaya başlıyor, o şekilde bastırırken becerebilirsem açma tuşuna basınca da açılıyor. Sizce sorun nedir? Bastırdığım yerde batarya pin bağlantısı var galiba.
Seslerden anlaşılsın diye PC ye bağladım, bastırmayınca ses yok yani algılama yok, bastırınca aygıt bağlandı sesi geliyor ve şarj oluyor, elimi çekince aygıt bağlantısı kesildi sesi geliyor.
https://youtu.be/SC4t0oCb0io

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

00.00'da internetim bitiyor, stok yapalım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Bulut Seyyahı @bulutseyyahi

    Üst çubukta internet hızını hangi app ile görüyorsunuz? Ne zamandır bu tarzda bir uygulama arıyorum ancak doğru dürüst bir şeyler bulamadım. Tavsiye edeceğiniz programlar var mı? Bir de gizlilik olarak ne derece güvenilir? Biliyorum, internete bağlanan her uygulamanın tehlikesi var ancak yine de son kullanıcı olarak kendimizi her anlamda görünür yapmayalım.

  • Bulut Seyyahı @bulutseyyahi

    Cevaplar için teşekkür ederim. Ucuz bir android cihaz kullanıyorum öyle değeri olmasa bile cihazı sık kullanıyorum on zamanlarda. İki uygulamayı da yükleyip denedim ancak şöyle bir sorun ile karşılaştım. Programların birbirinden farklı sonuçlar gösteriyor. Mesela bir sonucu internet speed meter, network speed programına göre fazla gösterirken, bir diğer sonuçta network speed programı internet speed metere göre fazla gösteriyor. Ciddi bir durum değil ancak sanırım bir yerde bir sorun var anlamadım.

aklınız yok diyip engellemek de neyin nesi, ben de bu vatandaşı şikayet ediyorum, bana hakaret etmiş, nasılsa görmeyecek diye sallamış, gereğini yapınız
@hkellecioglu @gamsizm
https://teknoseyir.com/durum/1015557#comment-3692119

Bu normal mi ? @gamsizm @hkellecioglu #İntel #Amd Fanboy, israil firması,...

Bu normal mi ? @gamsizm @hkellecioglu #İntel #Amd Fanboy, israil firması, hoşgeldiniz :) Amd bununmuş...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

youtube uygulama içinde video indirme kısmı var basınca youtube premium üyeliğini dene diyor denedikten sonra da ayda $12 alacak. ama vpn ile girince hiç uyarı vermeden indiriyor.
italya'ya bedava da bize mi paralı bu özellik?

BeğenFavori PaylaşYorum yap