1000 TL’den kalan 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

HitBTC’de şu kutucuğa ne yazdıysam kod yanlış veya süresi geçmiş diyor. Google auth’daki kodu yazmayacak mıyız buraya ne yazacağız anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sistemimin kalbi 970’i sattım. İşlemcimin 3770K olmasına, 16 GB ramin olmasına ihtiyacım yok. Bu parçaları da satıp daha düşüklerine geçeceğim. Bana fiyat önerir misiniz?

i7 3770K, Corsair Vengeance Pro 2×8 2400MHz CL10 DDR3 RAM, Noctua NH-D14 soğutucu. Benim aklımda 500~600 arası işlemci 400~500 arası RAM ve 200~250 arası soğutucu var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

BTC’ye çeviremediğim $2.30 değerinde LTC ve $2.32 değerinde BCC var. Kaldılar içerde ne yapılır ki bunlarla?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AC Origins’in PC optimizasyonu nasıl? PS4’de mi oynanmalı PC’de mi? PC’de 970 var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

buradaki tek seferde ifadesinden ne anlıyorsunuz?
“hepsiburada.com’dan tek seferde yapılacak 500 TL -- 999 TL arasında yapılacak peşin ve taksitli alışverişler”

ürün tek başına mı 500 TL üzerinde olmalı yoksa toplam 500 TL üzerinde mi olmalı? tek seferde çekiliyor para sonuçta

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

paribu’da BTC 62000₺ yani $16000 civarında binance’da $13500 civarında niye böyle bu iş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • Cem KOÇ @cemkoc

  Borsadaki fiyatları kullanıcılar belirler. Borsa değil.

  • Ali Mali @mali5481

   0.0005 BTC iki taraftan da gönderme ama aradaki fark $3000, bi şekilde binance’dan almayı becersen direk paribuya atsan kar oluyor çok saçma geldi bana, bunu engelleyen bir sistem var mı?

  • makesome @makesome

   @mali5481 evet bir akıllı bizler değiliz. Hesabı çok yapıldı. Hem yabancı sitelerden alırken banka dolara çevirirken kesiyo hemde site komisyon kesiyo. Üstüne de kur binmiş oluyo, aldığın bitcoinden zarar bile ediyorsun. Bırak bitcoin fee si ödemeyi alacağın bitcoini bile daha az sayıda alıyosun.

   Her borsa birbirinden bağımsız gözükmekte fakat arbitrajcılar her borsada para ve coin bulundurup aradaki bitcoin gönderme bekleme olayını bypass ederek bir yandan alırken diğer yandan satarak kazanmaya çalışıyorlar.

   Yerli borsalarla ilgili ise söyleyeceklerim şu,
   bunlar bence kendi yazdıkları bir bot kullanıyorlar, yabancı borsalara göre kendi likiditeleri ile al sat yaparak kendi borsasını hep kendileri kazanacakları şekilde tutuyorlar. Ani bir düşüşte sitelerin pert olmasının sebebi bence budur. Erişim kısıtlanarak kendileri erkenden işlemi yapıyorlar… mantıken günde milyon lira kazanan sitelerden bahsediyoruz. Bu sitelere erişim kaybının olması çok saçma, parayı basıp istedikleri bantgenişliğini alabilirler. Ki almamalarının bir sebebi olmalı.

   Belki çok komplo teorisi gibi kurguluyorum ama şu bir gerçek, kasa her zaman kazanır.

 • arsenik @sha-2

  Paradan para kazanmak böyle bir şey oluyor. 😛

 • ilker @gilker

  Biz buna arbitraj diyoruz. 100 yıldır yapılan yöntem tüm dövizler için geçerli.

Sıfır ses için 4.4 Ghz işlemciyi 2 Ghz’ye çekip tüm fanları durdurdum, HDD’yi söktüm, ekran kartını söktüm. Bi PSU fanı kaldı, onu durdursam sorun yaşar mıyım, 650W PSU hiç güç çekmiyor neredeyse ekran kartı yok işlemci yarı gücünde çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
 • Harun. @ht

  Meraktan soruyorum, bilgisayarına niye böyle bir işkence yapıyorsun sessizlik istiyorsan mini pc alabilirsin

 • Ali Mali @mali5481

  Tamam arkadaşlar zaten birşey de duyulmuyor şu anda istediğim oldu gibi.

 • M U H A M M E D @muhammed

  Kasadan rahatsız edici ses geliyordu. HDD söktüm bayağı ses azaldı. Power supply fanını kasa fanı ile değiştirdim onuda anakarta bağlayıp hızını düşürdüm. Oyunda bile sıfıra yakın ses

 • eamedic @eamedic

  Ses konusunda takılabiliyor insan bazen. Hele makale fln uğraşıyorsan ya da sunum fln hazırlıyorsan o ses beyninde büyüyor da büyüyor. Eski bilgisayarımda çıldırıyordum 😊anlıyorum sizi. Masaüstünde sessizlik için cooler master silencio 650 kasa almıştım toplarken, içinde ses süngerleri var. Ekran kartı zaten 60 dereceden önce devreye girmiyor. Cpu fanı da 55 dereceye %50 ayarladım sesi çıkmıyor hiç (cm t4). Kasa fanları kasadan ayarlanıyo yazın oyun oynarken açıyorum normalde neredeyse dönmüyor. Hdd bağlantı noktalarında kauçuk tamponlar mevcut zaten film ya da oyun oynamıyorsam ssd çalışıyor. Psu fanı da şansıma sessiz. Şimdi cidden kulağımı kasaya yapıştırmadan çalıştığını anlamıyorsun.