Ben ne zaman oyun alsam ya indirim oluyor, ya Humble ücretsiz veriyor. Şans işte 🙂 Fazladan Guacamelee! Super Turbo Championship Edition kodu isteyen varsa buyursun.

Steam Key: 554IR-20N6N-I6G6H

#HumbleBundle #Guacamelee

Get Guacamelee! Super Turbo Championship Edition for free

For a limited time, get Guacamelee! Super Turbo Championship Edition for free and keep it forever, courtesy of Humble Bundle! While supplies last.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok iyi olmuş hakikaten 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Paheli @paheli

  Böyle gerçek anlamda interaktif çalışmalar bilgilerin kalıcı olmasını sağlıyor cidden, güzel olmuş.

  • Hamdi @hamdi

   Aynen 🙂 Bizde mesela bakanlar kurulunu vs canlandırmıştık. Başbakan olmuştum ben. Hiç unutmam. Yine bakıyorum da şimdiki çocuklara göre şanslıymışız. Normal bir okuldu bizimkide.

  • Paheli @paheli

   @hamdi vay mükemmelmiş, kim bilir ne kadar eğlenceli olmuştur. Şimdi üniversite öğrencilerinin çoğu (varsa yanındaki politize arkadaşına uyup politikaya ucundan bakan ama özünde merakı olmayan tipler de dahil) yönetim sisteminin ana hatlarından bihaberdir. Gerçekten şanslıymışsınız.

  • Hamdi @hamdi

   @paheli bu zamana kadar o kadar değişti ki artık bende bihaberim bazı konulardan. 😀

   Ortaokul dönemindeki sosyal bilgiler öğretmenimiz çok iyiydi. Sürekli araştırma yapıp, sunum yapardık. O dönem döküman hazırlama, sunum hazırlama gibi konularda baya geliştirmişim kendimi. Faydasını çok görüyorum. Üniversitede bile çoğu kişi tez yazarken iki kelimeyi yan yana getiremiyor.

  • Paheli @paheli

   @hamdi 😀 o kısım tam curcuna zaten, işin aslı ben de bıraktım takip etmeyi kafam eski sürücü ile devam ediyor 🙂 ya o yaşlarda alışmak çok iyi. Angarya ya da yük gibi geliyor ama hakikaten üniversitede ekmeğini yiyor insan. Tez aşamasındaysa yine iyi, geçen sene buradaki bir bilişim etkinliğinde bilgisayar bölümünün doçenti yapay zeka hakkında sunum yaptı, o kadar konuşamıyor ki beynim yoruldu. Hafiften bir lansmanda sunum yapacakmış edasıyla sahnenin ortalarına kendini attı ama bir cümleyi daha bitiremeden habire koşup bilgisayarından "ne anlatıyordum ben yaa" diyerek kopya çekti ve klasik olarak "robotlar bizi ele geçirücük haha" esprisiyle azap gibi sunumsu şeyi bitirdi 😀 bütün etkinlikten soğumuştum ya. Akıl alır gibi değil anlatma yeteneği olmayan belki kendi alanındaki bir konuya hakim olamayan insanlar nerelerde. Nereden nereye geldim ben de açtırma kutuyu söyletme kötüyü demişler o hesap oldu:)

 • Hüseyin H. @hsynn

  Bu sene moda bu sanırım. Dün aynısı bizim okulda sergi olarak vardı. 20 küsür tablonun yanı sıra canlı tablo olarak Frida Kahlo, Van Gogh ve İnci Küpeli Kız vardı.

 • Joe @joe

  3. Kişi ve Salvador Dali birebir aynı 😁

Bol bol TS'den ve kitlesinden bahsetmiş. Seversiniz sevmezsiniz ama bence adam gayet haklı. Eğer TS kendi kemik kitlesine sıkışıp kalırsa ne olacağı ortada. Bence artık kendilerine aşıp, farklı kitlelere de ulaşmaya çalışmaları lazım. Kişisel olarak benimde hoşuma gidiyor bu durum aslında ama eğer TS bu işten para kazanmak ve işinin sürdürülebilir olmasını istiyorsa bu tarz değişimler, yenilikler şart.

Yeni vergiler, Pasaport kaydı konusu ve Teknoseyir Canlı Yayınları

Yurt dışından yapılan alışverişler için vergi muafiyeti kaldırıldı Pasaporta IMEI kayderttirme süresi 2 yıldan 3 yıla çıkarıldı Teknoseyir canlı yayınlara ba...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19
 • suicide @suicide

  Bu da ts uzerinden ekmek yeme derdinde, birak arkadas sana ne...

 • Paheli @paheli

  TS konusundaki yorumları çok doğru. Ancak özellikle vergi muafiyeti hakkındaki yorumlarının altına imzamı atarım. Çığırtkanlık, çığırtkanlık artı sahtekârlık yüzünden bugün bu hâldeyiz. Çenemizi ve irademizi tutmayı beceremiyoruz milletçe. Güzel olmuş.

  • Hamdi @hamdi

   Amazon konusunda DH de konuşulanları okurken ağzım açık kalıyordu. İşin çakallığında çok kişi vardı. Gerçi ben onlarla alakalı olduğunu düşünmüyorum bu vergi konusunun ama cidden çok adilik yaptılar.

  • Paheli @paheli

   @hamdi Bakmayın, devletin her yerde kulağı var. Hele hele bir mevzu ekşi sözlük gündemine girdiyse vay o meselenin hâline, devlet 10 gün içinde el atıyor bazen. Bir kaç kez buna şahit oldum. Ha tabi gündeme düşmeden temeli hazırlanıyordur o ayrı, bir şeyin nasıl lânse edildiği ne sohbetlerle ön plana çıktığı çok önemli zira yetkililer de buna göre harekete geçiyorlar. Hadi forum ortamının etkisi dediğiniz gibi azdır, cidden bedaya mikrofon aldım, şöyle yaptım böyle yaptım gibi videoları izlemiştim bende. Birisi Amazon'dan o zamanki parayla 600 TL'lik mikrofonu bedavaya getirmiş. Hâlbuki Ali'den iade aldıktan sonra ürün gelirse satıcıya mesaj atıp durumu bildirip, aynı değerde başka ürün satın alıp kargolamasını istemeyecek dürüst müşteriler de çok Türkiye'de ama bunlar pek duyulmuyor:/ Hep kötü reklam olduk üzücü.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Deneyimli bir AliExpress alıcısı (300+ sipariş) olarak söylemeliyim ki, AliExpress konusunda verdiği önerilerin ve görüşlerin bir kısmı hem hatalı hem de imkansız.
  Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş.

Microsoft sal artık şu Windows 10 güncellemesini de bizde rahat edelim 😀 Geçen aydan beri temiz kurulum yapacam diye bekliyorum, gelmedi gitti. Bu arada bugün Insider'a Windows 10 1903 18362.113 yeni yapı numarasıyla yayınlanmış. Yakındır bu sefer 😀 #Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

VLC oynatıcısının fazla bilinmeyen veya göz ardı edilen, kullanılmayan bazı özelliklerinden bahsettim. Youtube video oynatma, video indirme, ağınıza Stream yayını yapma, masaüstü video kaydı gibi güzel özellikleri bulunuyor. #blog #vlc #youtube #stream

VLC Oynatıcısının Bilinmeyen Özellikleri

VLC, bir çoğumuzun bilgisayarında varsayılan olarak bulunan, açamadığı dosya formatına genelde rastlamadığımız bir medya oynatıcısıdır. Ücretsiz, açık kaynak ve reklamsız olması nedeniyle tüm platf…
BeğenFavori PaylaşYorum yap