#akış

How to Fix the 502 Bad Gateway Error in WordPress

Want to fix the 502 bad gateway error in WordPress? Follow this step by step guide with screenshots to fix a 502 bad gateway error on your website easily.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır kitap alışverişi yapmıyordum. Bir Tayyarecinin Anıları kitabını bir dönem arayıp, bulamamıştım. Muhabbet yayınında bahsi geçince piyasada bolca bulunduğunu farkettim. Diğeri de Mevlüt Erdinç otobiyografisi. Yeterince dinledim, okudum ama kitaplığımda bulunsun istedim.
Bu arada BKM Kitap bir tık uygun gibi, göz atabilirsiniz. #KitapÖnerisi #KitapTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay beee... Çocukluğum Sobee ve İstanbul Kıyamet Vakti ile geçti. Mevlüt Dinç ismini bir yerlerde duyduğumda acayip heyecanlanıyordum. Hala da öyle. Değeri bilinmeyen, çok sonradan anlaşılacak insanlardan birisi. Pek çok imkanı terk edip ülkesine dönmüş ama Türk Telekom bir şekilde firmayı da oyunları da harcamayı başarmış. Oyunlarla ilgili herkesin dinlemesini tavsiye ederim. Umarım yeni projelerle karşımıza çıkar. Ne olursa olsun desteklerim. #MevlütDinç #Sobee

Türkiye'nin İlk Oyun Yazılımcısı - Mevlüt Dinç (Yazılımcı Sohbetleri)

Türkiye’nin ilk oyun yazılımcısı Mevlüt Dinç ile Yazılımcı Sohbetleri devam ediyor! Türkiye’nin ilk oyun yazılımcılarından Oyunun Abisi sevgili Mevlüt Abi il...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen gün güncel Windows 10 sürümünde oyun performansıyla alakalı bir sorum olmuştu. Güncelledim, şuan sistem Windows 10 21H1 ve Radeon Software 20.11.2 ile stabil bir şekilde çalışıyor gibi görünüyor. Sorun yaşayan varsa bu ikiliyi tavsiye ederim. Ek olarak global grafik ayarlarını da ekledim. CPU: Ryzen 5 3600, GPU: Sapphire RX 5600XT #Windows10 #AMD

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Temaslıların karantina süresi tekrar 14 güne yükselmiş. Kardeşim pozitif çıktı ama hiç temas etmedik. Odasından çıkmıyor. Bu durumda ilerleyen zamanlarda test yaptırıp, karantina süresini geriye çekmek mümkün mü? Negatif çıkması halinde HES durumunda bir değişiklik oluyor mu?

Tam aşı olduk diye sevinirken iki gün sonra böyle birşey başımıza geldi. Sağlık Bakanlığı'ndan gelen SMS'de 10 gün diyor ama HES uygulamasında 14 gün görünüyor bu arada 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yalnız sitede etkileşim o kadar düştü ki. Ya millet hakikaten kullanmayı bıraktı, ya da çok fazla kişi engelledi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16
 • Alim Bozkayalar @sqn

  edilen muhabbetin sonu ister istemez siyasete çıkıyor, ne konuşsak pahalılığa, oradan siyasete bağlanacak. bu yüzden insanlar yazarken tedirgin, tedirginlik de muhabbeti baltalıyor.

 • reducto @protego

  5K gönderi ve 29K yorumla ben üzerime düşeni yapmışım sıra sizde 😁

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Burası ve YouTube kanalı ilgi çekici değil. Yeni üye kazanmak için en ufak bir şey yapılmıyor. Yapılan her şey var olanlara yönelik. Videolardan anlayabilirsin, "biz diyoruz" tarzı cümleler kuruyorlar ama yeni üye nereden bilecek sizi? Her video, daha önce ulaşılmayan kişilere ulaşma imkanı ama sanki TS'de bir videoyu izlemek için sanki diğer tüm videoları da izlemek gerekiyor gibi hissettiriyorlar. Sohbet videoları hadi neyse de incelemeler ilk defa izleyenler için daha uygun hale getirilmeli.

  Eski üyeler de ya sıkılıyor ya da pahalılıktan uzaklaşıyor. Kanalın dışarıdan bakınca görünümü de aynı olunca eskiden üye olup ne yapıyorlar diye gelenler varsa bile aynı bunlar deyip gidiyor. Yenilik lazım özetle. 🙂

 • catpower @catpower

  bu sitede kalıplaşmış insanlar var geçen aşı konusunda fikrim söylemiştim bir arkadaş üyelik tarihinden tutunda fikrime kadar demediği kalmadı kendi fikrinin doğru başkasının fikrinin hep yanlış olduğunu her lafı siyasete çekenler var yorumlardan anlaşılıyor. Kim niye bu sitede dursun ki bir süre sonra sıkar.

  Baktım yazdıkalrına her lafı siyaset her şeyde kendi haklı baktı kendisi gibi düşnmüyor trol demiş engellemiş siz olsanız böyle tip insanların arasında durur musunuz ?

Windows 10 21H1 sürümünde genel veya oyun performansını etkileyecek herhangi bir problem var mı? Windows 10 2004 sürümünü kullanıyorum hala. Fakat SMB gibi bazı özelliklerde sorun yaşıyorum. Güncellesem mi güncellemesem mi bilemedim. #TeknoYardım #Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Önceki Samba iletisi n'oldu, hallettin mi?

  Şu yorumu yazmıştım, gönderemedim.

  "Telefonda samba sürücüsü var mı ki? Android olduğunu farz ediyorum. Linux distrolarda samba sürücüsünü kurmadan ve konfigürasyonu yapmadan windows ile linux pc arasında dosya transferi yapamazsın.

  Samba dışında SSH üzerinden dosya paylaşmayı da deneyebilirsin."

  • Hamdi @hamdi

   Kusura bakma, silmiş bulundum. Onun sebebinin Win10 2004 olduğunu öğrendim. Zaten buna güncelleyene kadar sorun da yaşamıyordum. Bu arada Android cihazlarda dosya yöneticisi üzerinden herhangi bir sürücü vs. kurmadan LAN üzerinden SMB1/2 protokolünü kullanarak basit bir şekilde dosya aktarımı yapabiliyorsun. Diğer Windows makinem günceldi. Onda sorunsuz kullanabiliyorum 😀

 • Hamdi @hamdi

  Güncelledim. Zaten 2004 ve 20H1'den geçecekler için ufak bir güncellemeymiş. Pek değişen bir şey olmadı. SMB hala çalışmıyor 😂

Vatan haini kimdir, kimlere vatan haini denir? Cevap ektedir. Hala parkta, sokakta yerlere çekirdek çitleyen, çöplerini bırakıp giden insanlar görüyorum. Sayıları da oldukça fazla. Çok canım sıkılıyor bu duruma. Keşke yasal bir yaptırımı olsa. Her yere bunun için kamera koysalar ona bile razıyım artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Musilaj nedir, neden olusur bilmeyen icin ozet geciyorum. Bunu fotograftakileri tum ulke olarak yapinca oluyor.

  Burada dusunuyorum en yakin cop konteyneri nerede var diye de. Millete laf atacam (hatta agir kufur edecem) ama belediye de bir miktar isleri kolaylastirabilir.

  • Hamdi @hamdi

   Bu arada sokaklarda da yeterli sayıda konteynır ve çöp kutusu yok benim yaşadığım bölgede. Yani sokakta yere çöp atanlara da kızıyorum ama ufak bir miktar hak verebiliyorum. Ben çoğu zaman cebimde çöple eve geliyorum. Bilmiyorum belediyeye mi yüklenmeli bu sorumluluk ama birşeyler yapılması şart. Çok rahatsız oluyorum. Eğitim sıkıntısı daha buralardan belli oluyor.

 • arandur @arandur

  Şu çöpleri bırakanların ağzını burnunu kırmak serbest olsun, bize de hafta sonu stres atma etkinliği olur 😀

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Hadi çekirdek organik bir şey bir süre sonra çözünüyor vs. Yahu ben kamp yaptığım yerde bebeğinin kirli bezini bırakan gördüm. Çöp de öyle çok uzakta değil. Giderken atacak yani. Unutmuş gibi de değildi bırakmış diğer çöplerle birlikte.

  Çare ABD deki gibi direkt ceza olmalı. Polis gördüğü anda kesecek cezayı.