Kablosuz kulaklıkların mikrofonunu bilgisayarda kullanamıyor muyuz? Özellikle kulak üstü kulaklıkları merak ediyorum. Bende QCY T1 Pro var mesela, o kullanılmıyor nedense.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox One S gamepadi sonunda alacağım sanırım. 500 liraya kadar yükseldi. Almasam ilerde yine pişman olacağım gibi. Tek tük yerde 400 liraya satılıyor. Biri Amazon.com.tr, diğeri de GG'de Mediamarkt satıcısı. Hangisinden almak mantıklı olur?

Bu arada bu One S gamepadler ile alakalı kronik problemler olduğu söyleniyor. Analog tuşunun basılı kalması, tetik tuşlarının vs. düzgün çalışmamasından bahsediliyor. Amazon yorumlarındada mevcut. Var mı böyle bir durum?

Amazon: https://www.amazon.com.tr/Microsoft-Xbox-Wireless-Kumandas-Beyaz/dp/B077YLDC5N/

GG: https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/microsoft-xbox-one-kablosuz-oyun-kolu-beyaz_pdp_543498690

Microsoft Xbox One Wireless Oyun Kumandası C, Beyaz: Amazon.com.tr

Microsoft Xbox One Wireless Oyun Kumandası C, Beyaz: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

Şu sistem bin lira eder mi? Bir yakınım almayı düşünüyorda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Hadi geçmiş olsun. Site kapanmış, e-Devlet üzerinden devam edilecekmiş. #ePttAVM #ÜcretsizMaske

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 30

Hala oynamamış olan varsa alıp oynasın derim. 8 lira, fiyatı baya iyi. Sistem gereksinimi de düşük. Akşamları kulaklığınızı takıp, rahatlamak için bile oynayabilirsiniz 🙂

Save 75% on Ori and the Blind Forest: Definitive Edition on Steam

“Ori and the Blind Forest” tells the tale of a young orphan destined for heroics, through a visually stunning Action-Platformer crafted by Moon Studios.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Maske dağıtımıyla alakalı hiçbir kanalda resmi bir açıklama göremedim ben. Acaba geliştirme aşamasında mı yakaladık nedir? Resmi açıklama görebilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Uzun süredir bir siyah ekran problemi yaşıyorum. AMD sürücüsünden kaynaklı olduğunu düşünüyordum ki büyük oranda onunla alakalı gibi. Fakat hiçbir sürücüde yüzde yüz sorunsuz bir deneyim yaşayamadım. Biraz araştırdım da problemin RAM'ler için kullandığım D.O.C.P profilinden kaynaklı olabileceğine denk geldim.

D.O.C.P kapatıyım diye düşündüm ama bu seferde bellekler 3000MHz'den 2133MHz'ye düşüyor. O da pek işime gelmiyor açıkcası. Bu hazır profilden kaynaklı bir problem olabilir mi?

Anakart: Asus TUF B450 Pro Gaming
RAM: Corsair Vengeance 2x8GB
CPU: Ryzen 5 2600
GPU: Sapphire RX590 Nitro+

Bu arada AMD 19.20 sürücünde çok nadir yaşıyorum bu problemi. Adrenalin 2020 sürümlerinde daha çok sıkıntı oluyor. Şuan 19.12.1 yükledim, yükler yüklemez sorun oldu yine. Hiçbiri kusursuz değil ama kesinlikle sürücüden sürücüye farkediyor.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aralar sık sık internetim gitmeye başladı. İnternet ve DSL ışıkları yanıyor ama bağlantı kopuyor bir şekilde. LP'nin son gündemde bahsettiği muhabbet. ISP Turknet, yer Ankara. Var mı benzer bir problem yaşayan? Bir hafta öncesine kadar pek olmuyordu ama birkaç gündür günde iki üç kez denk geliyor saatten bağımsız olarak. #Turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Yayının şu kısmında İtalya ile alakalı konu beni çok etkiledi 🙁 Umarım durumumuz iyiye gider.

KIZILAY BAŞKANI CANLI YAYINDA ELEŞTİRİLERİ YANITLADI

Destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek — Gazeteci Cüneyt Özdemir'in Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a Soruları: 1. Kızılay salgına yönelik neler y...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maske takma zorunluluğu tam olarak nerelerde geçerli? Resmi açıklamayı yollayabilecek var mı? Örneğin marketlerde vs böyle bir zorunluluk var mı? Takmak birşey değilde maskeyi nerden bulacağız, o sıkıntı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap