Leica iyice ele ayağa düştü. Xiaomi redmi modellere kadar leica koyar
https://twitter.com/Xiaomi/status/1528556525387763715

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Twitter'da böyle durumları görüyorum sürekli hakaret veya ters düşme sonrası özel mesajlar ifşa ediliyor. Seyra özel mesajları ifşa etmesi haklıyken haksız duruma düşürüp Sinan'ın eline koz vermiş olur mu? #Beyinfırtınası
https://twitter.com/seymirel/status/1528017580199448578

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Piranha 7828 Bluetooth Hoparlör Siyah

Piranha 7828 Bluetooth Hoparlör Siyah en uygun fiyat seçeneği, ₺150 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ve daha birçok Bluetooth Hoparlör ürünü A101'de!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Benim RTX 3060 hayal oldu. 150 euro aştığı için gümrükten çekmek için gümrük müşaviri tutmam gerekiyormuş. Amazon karışmıyor. Ups noterden vekalet verin hallederiz diyor. Noter ücreti ve sonraki ücretler bana gireceği için iade edin dedim.
Not: MH 150 euro üzeri için çalışıyoruz dediler
https://teknoseyir.com/durum/1536835

Amazon Germany kartı göndermeyi unuttu galiba

Amazon Germany kartı göndermeyi unuttu galiba normalde aynı gün kargoya veriyorlardı #RTX3060 #Amazon
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • iboocum @iboocum

  ben de sırt çantası aldım 138 euro'ya. Müşteri hizmetlerine bağladım 10-11 haziranda gönderilecek dedi. satıcı başkası ama gönderen amazon lojistik. 28 haziranda teslim edileceğini bilerek aldım ama kargolar neden bu kadar geç veriliyor diye sorduğumda satıcıdan kaynaklı dediler.

 • Batuhan @achfighter

  Hayda. Yurt dışından ucuz ekran kartı almak da hayal oldu. İlla yerli esnafa kazıklanacağız. Sanki Türkiye'de üretiliyor.

 • deathline @deathline

  Satıcı amazon ve kargolamayı yapan Amazon gümrük depozitosuda ödenmiş gözüküyor, henüz mevzuat değişikliğine adapte olamadılar herhalde ,yakın zamanda gümrük depozitolarında artış olacaktır malum üründen kaynaklı bir sıkıntı yok ise gümrükte temel felsefe parayı veren düdüğü çalardır, yoksa amazonu artık kimse kullanmaz.

 • Daviance @daviance

  Çözüm amazonun itoplu ithal ederek buradaki deposunda uygun satması ama kime söylüyoruz !!

Fiyat iyi duruyor.
Lenovo G32QC-10 31.5" 1MS QHD FreeSync Curved Gaming Monitör 66A2GACBTK
31.5 inç QHD monitör 1500R kavis
NearEdgeless 2560 x 1440 ekra
AMD FreeSync Premium 144 Hz
3.699 TL
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B088GF8ZPC

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • KRAK3NN @passenoir

  @orcun sever 😀 Alana şimdiden Ghosting hayırlı olsun

 • Hamdi @hamdi

  Ya bu curved VA monitörler neden bu kadar uygun? Alternatifi IPS monitörler iki katı fiyatına satılıyor nerdeyse. 27" QHD IPS monitörü indirimli haliyle 4600 e aldım geçen hafta. Ama tertemiz piksel hatası yok, öyle glow olayı falan da yok hissedilir. Baya memnunum şuan için.

  • KRAK3NN @passenoir

   Eski/ucuz/dandik paneller ondan,göze batacak problemleri çok.Siyah piksel geçişleri VA panellerde büyük problem.Eski bir ortalama IPS panel bile yeni nesil VA panellerden daha iyi sonuç veriyor totale bakınca.

   Ha böyle söyleyince sanki diğer panellerin sorunu yokmuş gibi görünebilir,ama her panelin kendine göre problemleri/dezavantajı var tabi.Alacak kişinin de teknik olarak neyi kazanıp neyi feragat edeceğini seçtiği zaman da doğruya yakın bir sonuca ulaşmış olur kendisi

  • Hamdi @hamdi

   @passenoir ben monitör konusunu IPS ile kapattım ya. Düşünmeye gerek duymuyorum. İlerde OLED falan ucuzlarsa onu bir düşünürüz. Onun haricinde 3-5 fazla verip IPS alıyorum, aldırıyorum mümkün olduğunca 🙂

 • cgdincer @cgdincer

  Kaç kere söylendi, va ve curve panellerden uzak durun. Bu paneller yeterince iyi olmadığı için bu işlerden anlamayan gaming tayfaya kakalayarak eritme çabasındalar. Nasıl geçen seneye kadar ellerinde kalan tn panelleri bu şekilde piyasada dolaştırdılarsa bu paneller için de aynısı geçerli.

Luna coin ve UST stabil coin olayını anlamak isteyenlere
zamanlı https://youtu.be/_Fpd4jOZ_mQ?t=135

PİYASALAR YANGIN YERİ! LUNA ÇÖKÜŞÜ!

DOLARDA KRİTİK ALAN GEÇİLDİ. BU GEÇİŞ İLE GRAM ALTIN İÇİN DE YENİ BİR TETİK ALANI OLUŞTU. KRİPTODA LUNA ÇÖKÜŞÜ NEDİR? NEDEN OLDU?MEVCUT ÜRÜNLERDE,DOLAR ALTIN...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Amazon Germany kartı göndermeyi unuttu galiba normalde aynı gün kargoya veriyorlardı #RTX3060 #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Luna dipten alan 6x yaptı. Bende ufak miktar 2.17 ve 1.04'den almıştım. Midesi kaldırmayan kriptoya bulaşmaması lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap