Arkadaşlar sahibinden'e ilan koymuştum bugün. Muhtemelen dolandırıcı Biraz önce incirlikte pilot olduğunu söyleyen biri ürünü almak istediğini söyledi. İngiltere'ye gönder filan dedi olmaz dedim İzmir'de arkadaşım var ona kargola dedi. Peki dedim şimdi benden IBAN bilgisi bekliyor. IBAN göndersem bir sıkıntı olur mu? Böbrek.avi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Arkadaşlar notebook tamirinde kullanmak için tornavida seti bakıyorum. Uçları fazla ve sağlam olan kullandığınız ve memnun kaldığınız bir ürün varsa önerirseniz. not: @orcun hocam eski gönderilerde bir ürün vardı ama link ölmüş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG donen ekranlı telefonun unboxing videosu çıkmış. Telefonun hangi derdimizi çözeceğini karar veremedim.
Tony Stark'ın elindeki telefon gibi biraz daha küçük olsa daha şekil olurdu #LGWing
İnceleme videosu
https://youtu.be/x4eHK6KWobA

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın arkadaşlar elimde 250 gb samsung 860 ssd var.Bildiğiniz gibi 2.5 inç formunda olsa bile ekte görebileceği üzere kart daha küçük bu karta uygun 2.5 inçten daha küçük kutu var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Far Cry 3 bedava
oyunu almak için linkteki sayfayı mobil tarayıcı üzerinden açmak gerekiyor. Diğer türlü uplay yönlendiriyor key girmenizi istiyor.

https://store.ubi.com/cn/game?pid=56c4947a88a7e300458b45de&dwvar_56c4947a88a7e300458b45de_Platform=pcdl&edition=%E6%A0%87%E5%87%86%E7%89%88&source=detail

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün bahsettiğim ürünü aldım. Kafamdaki soru etkili olup olmadığını nasıl anlayacağım ?
https://teknoseyir.com/durum/1303914

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
  • Jpage @jpage

    Alternatifleri neden pahalı acaba? Sağlık söz konusu olunca bence en azından bilindik firmaların ürünlerini almakta fayda olabilir.

  • qubit @qubit

    İyi bir "yayınımız" olaydı videolarını bekleyin derdim ama şimdilik yapabileceğiniz HOCL ile dezenfeksiyondan anlayan bir uzmanı bulmaya çalışmak :/

  • Eminentia @eminentia

    2 adet petri kabı ve yeteri kadar agar çözeltisi satın alın. İki elinizi birden bulabildiğiniz her yere sürün, kirletin(iki elinizi de aynı yerlere temas ettirin). Bu yerler halı, duvar, toprak, tuvalet vs gibi yerler olabilir. Sonra agar çözeltisini döktüğünüz petri kaplarına ellerinizi sürtün. Daha sonra petri kabından birinin üzerine bu dezenfektan olduğu vaat edilen sıvıdan püskürtün diğerine ise herhangi bir işlem uygulamayın. Her iki petri kabının kapağını kapatıp birkaç gün bekleyin. Eğer ki bu sıvı işe yarıyor ise sıvının sıkıldığı petri kabında bir değişiklik olmaz iken diğer kapta bakteri kolonileri gözlenebilir boyutta olmalıdır. İşe yaramıyorsa her iki kapta da aşağı yukarı aynı miktarda bakteri ve mantar kolonileri gözlenir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 24

Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Videodaki şarkıyı bilen var mı? Mor ve ötesi konseriymiş ama şarkıyı bulamadım
https://streamable.com/uwrqhc

muzık

Watch "muzık" on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap