BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 21

Arkadaşlar #Netflixte arkadaşla beraber kullanıyoruz. Bu ay ultrahd pakete geçtim 2 kişi daha dahil olacakti. Şunu farkettim. Mail ve parola ile hesabın mail adresi değiştirilebiliyor. Herhangi bir onay maili gitmiyor. Bunun bir çözümü var mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar daha öncede bahsetmiştim. Linkteki ürünü epacket ile sipariş etmiştim. Paket geri dönmüş. Satıcıya mesaj attım. Ürünün bizim posta servisinde olduğunu söylüyor. PTT aradım sadece paketin çindeki girişi var onun haricinde bir hareket yok. Paket bizim gümrüğe takıldıysa nasıl bilgi alabilirim.
https://tr.aliexpress.com/item/Orijinal-Yeni-DJI-K-v-lc-m-K-v-lc-m-Drone-I-in-Ta-nabilir/32842258113.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
M U H A M M E D paylaştı.

Arkadaşlar bilenler biliyor, normalde benim ek işim diyebileceğim #tamirtadilat işleri yapıyorum. Genelde elektronik, cep telefonu, bilgisayar ve parçaları vs. bunu tabi normalde internette pek duyurmuyordum. Arada işte TS'den falan ulaşan arkadaşlar sağolsunlar yolluyor tamir edip geri yolluyordum.

İhtiyacı olan varsa işte atıyorum '' abi telefonumun ekranı kırıldı ne yapıcaz ? '' yapılır, yeni ekran alırız, ufak bir işçilik ücreti alırım takarız. Veya notebook'um menteşesi yada kasası kırıldı, işte klavyesi pert, veya ekranı kırık falan bunları yapıyorum. Hani aklınıza gelebilecek çoğu sıkıntının tamirini yapabiliyorum.

Dediğim gibi ek işim çünkü geçmişte teknik servislerde çalıştım. Ama malum düzenli para lazım olduğundan ve başka mesleklere yöneldim. Bu işte aslında hobi şeklinde başladı ama devam ediyorum. Para kazanmak ilk amacım değil ama tabi ek gelir olsun diye yapıyorum. Ama ola ki maddi durumu yoktur, veya işte yetemiyordur sıkıntı değil gene elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bana nasıl ulaşacaksınız ? genelde mail ve telegram kullanıyorum.

Mail : orcun89@outlook.com
Telegram : @orcun89

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 34

İhtiyacı olan kaçırmasın. Samsung 860 EVO 250GB 222,49 TL #DHÖlücüleri #ssd #sıcakfırsatlar
https://forum.donanimhaber.com/tekrar-samsung-860-evo-250gb-indirim-ile-fiyat-222-49-tl--137043788

TEKRAR SAMSUNG 860 EVO 250GB İNDİRİM İLE FİYAT: 222,49 TL » Sayfa 1 - 1

Bu satıcı fiyatı düşürmüş 249,90 TL %11 indirim ile 222,49 TL Aldım. Satıcıya sorudum.Samsung türkiye garantili olduğunu söyledi. İndirim Kodu :sevgil
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özel tasarım 1984. Normal baskıyı okuyordum. Beklediğimden daha kaliteli çıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Sinemada gösterimdeki filme guncelleme gelmiş. İzleyenlere geçmiş olsun. #Börü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20