https://twitter.com/jagarikin/status/1413091404079714306

buradaki göz ilizyonunun sebebi tam olarak nedir? Küplerin kenarlarının yanıp sönme frekansından dolayı mı bize böyle hareket ediyormuşlar gibi görünüyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Botlara yada Bot karakterli Anadolu Çakallarına karşı şöyle bir yöntem düşündüm,
aşağıdaki listeden istediğiniz oyunun adını bu mesaja yorum olarak yazan ilk kullanıcının profiline girip daha önceki bir tarihte yazdığı alakasız bir mesajına cevap olarak kodu yazacağım. Böylece uyarı sadece ona gittiği için o alabilecek.

Bakalım bu yöntem işe yarayacak mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

FJ2S-FC2M-KMWK-S453-VYE(botlara karşı önlem son karakter W)

son aktivasyon günü yarınmış, kullanan yazabilirse diğerleri boşuna denemek zorunda kalmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnşaat teknolojisinde devrim!!! Artık doğum anında eşinizi hastaneye götürmeden, kendi evinizde huzurla bebeğinizi kucağınıza alabileceksiniz! 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Küba'da bir puro almak isterseniz, fiyatının hiç de ucuz olmadığını göreceksiniz. Bunun sebebi maliyet filan değil, katma değeri en yüksek ürünlerini, yerel pazar fiyatı ile yabancılara satmak istememelerindendir. Küba halkı çok çok ucuz fiyatlara puro alabilirler ancak bu alışveriş turistler için yada ihraç edilen ürünlerde böyle değildir ki bence çok da doğrudur.

Gelelim Türkiye'ye, katma değer sağlayan teknolojik bir ürün üretimimiz yok. O sebeple tarım/hayvancılık, tekstil, yarı mamul gibi üretimler ana ihraç kalemleri ise, bunlar arasında Küba'nın purosu gibi sıyrılıp öne çıkabilecek yegane ürün Fındık. Dünya fındık üretiminin çok çok büyük bir payı bizdeyken, nasıl oluyor da fındık fiyatını biz belirleyemiyoruz aklım almıyor. Yap kilosunu 100 dolar, sanki o kalite ve o miktarda üreten başka ülke var mı? Mecbur senden alacaklar yine. Yerel pazar ve ihraç fiyatlarını da ayrı ayrı belirle tüm ülke kazansın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Baseus şarj çözümlerinde kalan son halkalar da elime ulaştı. 1m ve 2m uzunluğunda type c to apple lightning kablolar ile 65W çakmak şarj cihazı bugün geldi. 65W gücü sadece type c çıkış üzerinden vermekte. Her iki port da kullanılırsa USB A 18W + USB C 45W şeklinde 63W olarak çıkış verebiliyor. Ayrıca şarj cihazı içerisinden 100W destekli 1m type c to type c kablo da çıkıyor. Gerek kabloların gerekse de şarj cihazının kalitesi alışıldık Baseus kalitesinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir’in Safari’deki logosunun Amazon’un ikonu olarak değiştiğini farkettim. Açıp kapadım ama değişmedi. Bu birtek bende mi böyle yoksa genel bir sorun mu?🤔

Edit: Chrome App’de denedim onda bir sıkıntı yok. Tekrar Safariye döndüm, düzelmiş. Enteresan. Neyse sorun düzeldi, tekrar teşekkürler herkese.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Kapanma öncesi #AppleStore dan kurtardıklarım 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap