Teknoseyire katıl yapacağım da plus yada maksimum olursam hakikaten ekstra video var mı yada fazladan canlı yayın?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

--Satıldı--

WRAITH PRISM sıfır satılıktır. 3700x ile geldi kutudan çıkmadı bile. Wraith prism rgbli olan en üst stock soğutucudur, sıfırının satışı yoktur.n11 de sıfır ibaresiyle satılan da benim ki gibi işlemci yanından alınıp satılıyor. Arkadaşım aldığında 3800 kutusuyla geldi. Teknobiyotik sıfır olarak sattı dürüst olarak kutusuz başlığıyla 450 tl olarak. Wraith max sıfırı satılıyor rgb olmayan bi alt model. (Bazı zekiler vardı onlar bilmiyor olabilir sıfırının satışı yoktur arkadaşlar sıfırını alan bana ekran görüntüsünü atsın benimkini de yanında hediye ederim özrümü dilerim.) (bu garip iddialı sözüm ürünü satana kadar geçerlidir, ben sattıktan bir ay sonra amd ayrı olarak satmaya başlar nerede hediyem demeyelim zaman sınırı olsun ) Sattığım model WRAİTH PRİSM dir başka model şu kadar bu kadar demeyin çünkü onları satmıyorum elimde onlar değil WRAİTH PRİSM çünkü 🙂 sahibinden fiyatlerında kullanılmışı 280 den benim gibi kullanılmamışı 425'e kadar gidiyor. Fiyat olarak kararsız kaldığımdan orta yolda anlaşıp teknoseyir den birine gitsin isterim.
https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/amd-wraith-prism-rgb-ryzen-am4-islemci-sogutucu-kutusuz.html

@anil_ arkadaş da benimki gibi satan inventusun fiyatını bulmuş
https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10958

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 40

PS5 tasarımı sizce nasıl? Oylamaya katılır mısınız?
https://strawpoll.com/ya7w8axe
Xbox için:
https://strawpoll.com/5kr9k2e5

Kolunu beğendim ama kolun devamı güzel konsol gelemedi. Umarım ısınıp toz tutmaz. Beyaz kasası sararmaz. Futuristik tasarımı seven ben bile beğenmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

İthal ürünlere ek vergi:
Aralarında altın ve kıymetli eşyalardan mücevherat, derin dondurucular, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, split klimalar, ocak ve yemek pişirme cihazları, su filtreleri, turbo kompresörler, motor parçaları, golf arabası, mensucat açma sarma makineleri, çeşitli el ve ziraat aletler, metalden eşyalar, alçıdan inşaat malzemeleri, ahşap kapı ve pencereler, prefabrik yapılar, demir-çelikten teller, halatlar, kablolar, zincirler, bakırdan teller, kablolar ve halatlar, yer kaplama ve döşemeleri, yapışkan bantlar, kauçuk levhalar, zaman kontrol cihazları, müzik aletleri, oyun aletleri, kayaklar ve spor malzemeleri, kilitler, menteşeler, makaslar, fırçalar, fermuarlar, çakmaklar, hijyenik ürünler, tripodlar gibi ürünlerin yer aldığı mallara uygulanan gümrük vergisi Eylül ayı sonuna kadar %30 kadar yükseltilecek ve 30 Eylül sonrasında ise vergi oranı %25’e kadar düşürülebilecek.

https://tr.investing.com/news/economy/bircok-ithal-urune-gecici-sureli-ek-vergi-uygulanacak-1961827

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Yeni maske sipariş verme sitesi :
https://t.co/7C9FQAfsJX
Aile bireyi kadar ekle tuşuna da basınız. Har hafta kişi başına 5 er adet olmak üzere verilebilecekmiş.
Bana link böyle geldi. Girdim siteyi doğruladım resmi güvenilir. Güvenmeyen basmasın bi akıllı o zaten işim gücüm yok toplasan 10-15 kişinin basacağı şeye reklam koyacağım, virüs yükleyeceğim. İyilik olsun görmemiş olan da girsin istedim paylaştım. Kabahat ettim. Özellikle kısaltmadım. Aklınıza başka seçenek gelmedi mi niye kısa olduğu hakkında suçmuş gibi yüklenmişsiniz hemen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

Yeni sigara paketlerinin fotosu:
Üzerlerinde sigara nikotin zifir gibi oranları yazmıyor. Sadece bir yüzünde adı yazıyor.
Tek tip simsiyah daha şekil olur sanan şekilcilere ve fotoğraf bir işe yaramaz içme oranında sananlara hitaben çektiğim foto.
İnsanlar her içeni kendi gibi umursamaz sanıyor ama çok defa özellikle kadınlar ve yaşlılardan bu ölü adam resimli olanı / ciğer resimliyi verme yoksa kalsın diyeni duydum.
Mal insanların sigaraya başlama hikayesinde şekil olsun, masaya koyarken ağırlık belli olsun diye aldım içmeye de başladığını duydum.
Artık masaya parlianment mi koymuş ucuz sigara mı belli olması zor. Kısa paçalı köz adamlar seri üzgün. Gerçi onlar adım gibi eminim sigara kutuları vardır ya bmw, zippo logolu ondan alırlar.
En etkili grup çocuklar olacaktır. Küçükken korkutucu gelen bu paketler bilinç altına yerleşir. Burun kıvırmanın amacını anlamıyorum? Bir kişinin başlamamasını sağlasa yine kardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28

Yeni doğa için çal videosunda bizleri bir sürpriz bekliyor 🙂
Yorumlarda sürprizi bozmayın. Herkes izlerken şaşırsın. Resimdeki rockstarımız kim 🙂
https://youtu.be/4C010aOLw4I

DOĞA İÇİN ÇAL 11 - ÇARŞAMBA'YI SEL ALDI

Bir yıldır üzerinde çalıştığımız Doğa İçin Çal 11 - Çarşambayı Sel Aldı projesi yayında! Youtube sayfamıza "Abone" olmayı unutmayın! ► https://goo.gl/ZCpjmX ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

7-9 bin tl arası render alınacak unity ile oyun yapımında, video editinde kullanılacak f/p laptop tavsiyesi ayabilir miyim? Laptopta ryzen mi intel mi iyi bilemiyorum. Akıllarınızda bu fiyat aralığında black friday de hedeflediğiniz modeller nelerdir? Min özellikler 17 inç, 16 gb ram

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amd ryzen 3000 değerlendirmesinden dolayı plus oldum. Daha geç bekliyordum ama ben youtube da aratırken kerşıma çıktınız. Gökte ararken yerde buldum. Hadi hayırlısı. @hkellecioglu bir sorum olacak banka kartımla havale yöntemiyle işlem olmadı. Kartım netten ödemeye açık. İşleminiz gerçekleşmedi, kart sahibi bu işlemi yapamaz yazıyordu. Bankayı mı aramalıyım? Bir de vimeo uygulamasından seyredebilir miyim? İlla teknoseyir üzerinden mi olmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap