Giriş orta seviye arası 4k video editi after effect premier photoshop kullanırken rahatsız etmeyecek laptop öneriniz nedir arkadaşlar? Ekranı kafaya takmayın ona duruma göre karar vereceğiz şimdilik donanım önemli

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WhatsApp plus ve türevlerinden kullandığınız önerdiğiniz var mı? Yowhatsapp mı ? Gbwhatsapp mı ? Düz plus mı? Plus son zamanlar da yeterli güncelleme yapmayıp giriş yaptırmıyor tarihten dolayı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superbox kullanıp harici anten takan var mı? Özellikle çatıya kadar uzun dış anten takmak istiyorum . Olmadı superboxu panoya koyup çatıya monte edip eve cat 6 kablo çekeceğim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nefrit @nefrit

  iyi çekmeyen yerde anten taktık, anteni binanın dışına verdik. ancak yinede öyle ağım şahım bir gelişme olmadı örneğin 2 diş çekiyorsa 3 diş çekmeye başladı ama internet yine aşırı şekilde yavaştı. sahiden baz istasyonuna uzaklığı çok önemli bir rol oynuyor. Yinede çatıya monte edip eve cat5 çekme fikri güzel belki faydası olur.

 • Dejavu @dejavu

  Senelerce SOL Super box kullandım. Bendeki modelde GSM için anten yoktu ama modemin arkasında anten girişleri vardı, onlar da dahili Wifi içindi. Kişisel tecrübem telefonun çekmediği yerde veya yeterli bant genişliği sunmayan bir baz istasyonunun olduğu yerde ne yazık ki istediğiniz anteni takın bir işe yaramıyor.

  Bu çözüm çok daha iyi -> "Olmadı superboxu panoya koyup çatıya monte edip eve cat 6 kablo çekeceğim" Yeter ki kablo kaliteli CAT5E/6 olsun ve 80-100 mt'yi geçmesin.

 • Samed AYDIN @picasso16

  Öyle hocam amcamlardayım burada port yok böyle şeylerle uğraşıyorum cat 6 ile alt kata vereceğimiz

Üzüldüm demek az kalır. O son bir sonraki videoda görüşürüz lafında ağladım. Asosyal hayatı sadece burası olan birisi değilim ama her sevdiğim şeyi kaybediyorum. Hobilerimi kaybettim. Techno fi vardı kapandı. Ben sevdiğim şeyleri tanışacağım eşime göstermeyi iple çekerken, aramız bozuk olsa da yeni yeni teknoseyir dinlemeye başlayan kardeşimle acaba eski günlerdeki gibi o yatağında laptopuyla uğraşırken ben pc den teknoseyir açarım birlikte dinleriz hayali kurarken bitti. Özellikle hgd lp nin ilk star wars çıkışı gülmekten yanıldığım kısımları kardeşim odadayken denk getirirdim ki birlikte ortak paydamız olsun isterdim.

Özür dilerim üşengeç biriyim sosyale en az umut kadar içerik desteği yapabilirdim. Robot süpürgemi yorumlardım techno fi deki gibi kulaklık ses ekipmanlarımı yorumlayabilirdim deneyimlerimi aktarabilirdim hep üşendim ve kaldı. Neolindtr mi ne vardı o kardeşimiz komik kısımları montajlar sağda solda paylaşırdı. Ya ne güzel insan gelirdi belki buraya ama banladılar. Özhakiki neolind diye açtı vs.

Umutu başta sevmemiştim yanlış anlamayın sevdiğiniz birini başkasıyla görürsünüz ve yakıştıramazsınız ya çok iyi olsa en azından birşey diyemezsiniz aynı öyle olmuştu. Sonradan sevmiştik o kardeşimizi. Nice sevdiklerimiz emektarlar buradan ayrıldı. Bir kız gelmişti fotoğraf kısmına incelemelere çok sevinmiştim kanal büyüdüğü için. @nuraydoğan mış. Hatta bi ara gündemden kesitler atılması onların da baya izlenmesi takipçi getirmişti ve genel izlemi sayısını arttırmıştı ona bile çok sevinmiştim. Bu kanalla ilgili pozitif olan herşeye çok mutlu olurdum.

Ekonomiye girmeyeceğim en iyi anakartı incelesek kim alacak? En ucuzunda anlatacak birşey yok hobilere ve bu tarz meraklısına özel konulare çok kan kaybettirdi. Artık umudum kalmadı ne bu ülkeye ne geleceğime savrulup gidiyorken bu kapanış suratıma tokat gibi çarptı. Herşey kötü olsa da benim konfor alanımdı dertlerden kaçış noktalarımdandı. Geekyapar vb. yerler de öyleydi dağıldı. Can sungurun da şu sözüne çok hak veririm: biz burayı süper kahraman konuşmak film sanat oyun konuşmak dünyadan kaçmak için kurmuştuk. Şimdi ben bile ekonomi konuşur oldum alakam olmamalı ama her hafta zam konuşuyoruz. 1000 küsür liralık oyunu nasıl alın diyeyim? Sinemaya giden kalmamış bilet olmuş kaç lira neyi tavsiye edeyim?

Denildiği gibi artık bazı kategorilerde üst seviye ürünler gelmiyor. Olanlar küçülüyor adileşiyor. Üç sene önce m beden
Uspa dan aldığım gömleği bu sene L almak istedim.İş adamı mavisi tonu gömleği tanımını yaptığım gömleğin benzer tonlarına da baktım %100 pamuklusunu bu sene hiçbir sitede bulamadım. Uygun markalar zaten %100 pamuksa açık renk tişörtü içini gösteriyor o kadar ince. Neye elini atsan %50 sentetik %100 polyester. Farklı hedef kitleye dönüştük git gide kalitemiz düşüyor. Müziğimizde, yediğimizde, sosyalliğimizde, giydiğimizde aldığımız nefeste nefeste.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Disney plus grubumuza gelmek isteyen var mı? 1 yıllık 120 tl tek sefer veriyoruz yıl boyu devam. Son bir kişilik yer kaldı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

@gamsizm instaya düşmüşsün. Sanırım bizden biri 🙂
https://www.instagram.com/p/Co0EU7ZrTPy/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir sorum olacak. Samsung s22 ultra alanlar yada s21 ultra alanlar ne zaman aldılar ve zaman içinde fiyatı ne kadar değişti? Hatta takip eden varsa şu zamanda şu kadar indi dolar da inmişti gibi bilgisi olanlar var mı. S23 ultra ilk çıktığında almak mantıksız mı olur? Yanında saat kulaklık vs de veriliyor ilk çıkışta. Bekleyip alsam kar mı ederim ne kadar beklerim? S serisi piyasasını takip eden var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Orcun @orcun

  Benim arkadaş geçen sene mayıs gibi yanılmıyorsam s22 ultrayı 20 bin liraya aldı. Hatta linki ben atmıştım, ama 256 gb sürüm 128 değil. Zaten artmıyor diye 128 yetmez telefon video ve foto makinesi hesabı 256 almıştı. Şuan cihazın sıfırı 33 34 falan olmuş aşırı bir para. Açıkçası ben şahsen bu kadar parayı vermem. + 2 sene daha ana sürümleri alacak üstüne 2 sene de yamaları alır ve destek biter. Aşırı önemli değil ama 2 sene sonra çıkan galaxy M35 de benim cihazdan daha yeni android daha çok özellikli android sürümü olacak bu canımı sıkardı. İlk çıkışta zamlı kaymak kitleyi almak için kaymaklı dubleli fiyatlı oluyor zamlı ama türkiye şartlarını düşünürsen o telefonun fiyatı düşse bile watch veya kulaklığı da vermeyeceğini hesap edersin gene zararlı çıkabilirsin. Ha ama şu da var S23 ultra'ı gittin aldın güzel dedin ki 1 sene sonra ya sıktı bu ya bir s24 ultra mı alayım dediğinde bittin. Satacan da onu üstüne bir telefon parası daha ekleyecen anca alırsın.

 • Serdar ALTUN @serdars

  Her ne kadar 0 fiyatı artsa da ikinci elde düşük kalıyor fiyatlar. Eğer zaman içerisinde değer kaybetmesin diye düşünüyorsanız apple ürünleri harici alınmaz.

 • sawgent @sawgent

  Güçlü bir Android telefona ihtiyacın varsa ön siparişle bile alırsın. Niye mantıksız olsun. Yazdığın gibi hediye avantajları oluyor ön siparişlerin çoğu zaman.

  Hediyesi önemli değil beklemeye zamanım var diyorsan birkaç ay beklersen fiyat bir miktar düşebilir. Piyasada olumsuz bir durum olmazsa tabi.

  Ben tüccar misali her sene alıp satarım diyorsan Android'e hiç bulaşma.

  • Samed AYDIN @picasso16

   Yok hocam sıkıntısı çıkmazsa kullanırım ölene kadar. İlk çıktığında htc u11 aldım iphone 7 ilk çıktığı ana geliyor. 5 senedir kullandım. Hiç de ah güncel değil 3 - 4 kamerası yok diye üzülmedim. Hız olarak da üzmedi. Yine aynı amaçla alırım da inşallah kronik sorun çıkmaz sattıracak 🙂

  • Samed AYDIN @picasso16

   Teşekkür ederim. Ben asıl dolar cinsindeni merak ediyorum. Dolar hep arttığı için mi samsung s22 diğer kazandı. Yoksa hala eskisi gibi mi iphone al altın gibi satarsın android alırsan altı ay sonra almak mı.? Kredi çekip dolar yapıp kenara atıp bekleyip alsam

Tam da aha ofise geçtiler sohbetler karşılıklı olacak. Bu sayede daha canlı ve dolu olacağını düşünüyordum. Üzerine katıl yaparak da destek olacaktım. Şimdi sosyal kapanacaksa prime ' ı da çekerim. Ha bir kişi kaybetmekle ölmezler elbet ama böyle böyle kemik kitle erir izleyenleri arttıramazlarsa kim niye katılsın? Aşk zamanla azalıyor her ilişkide her işte olduğu gibi. Burayı çok severdim evet çok kalabalık değildik ama avantajları çoktu en çok girdiğim yerdi kendi kafama göre bildiğim insanların paylaşımlarını görmek yardımlaşmak. Burada o kadar insan oldu birbirine ts plus hediye eden. Niye ettiler niye destek olundu?Dır dır etmek,söylenmek çözümü düşünmeden engellemek aşırı naz lisede ergen kızlarda var bi de ts'de. İnsan bunun bile hatrına devam ettirirdi. Belki kapanmayacak ama battı dedikodusu bile batırır derdi LP. Kim takar burada paylaşılan karikatürü de siyasi gönderiyi. Kaç tıklama var da göze batsın? Donanımhaberde ekşide heryerde kat kat fazla siyaset var. . Heryerde var siyaset. Sosyal kısım burası illa teknoloji konuşalacak değil ya. Sosyal ortamdı burası maketini paylaşan var derdini paylaşan, başka yerde göremeyeceğim kendi başına geleni de haber paylaşan da komik video paylaşan da. #hayattaiyişeylerolmaz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Cyber Man @cyber-man

  İlerde TS tamamen bir muhabbet kanalı olacak korkarım ki. Teknoloji kanalı da değil ha inceleme falan yok sadece muhabbet kanalı. Çünkü para geliyor oradan. Neredeyse sıfır iş yükü sadece 1-2 canlı yayın.

 • Orcun @orcun

  TS tamamen memur adam kafasıyla gidiyor. En başından beri böyleydi bu, aman akıyor işte çok akmasın stabil az az aksın yeter diye dönüyor. Hayır yani sohbet muhabbet nereye kadar ? kaç ay geçti yıl geçti kitle arttı mı ? 350 bin takipçi var 700 bin veya 1 milyon mu oldu ? hayır. Gene olduğu yerde sayıyor. Sadece şu oldu gelirler artmış olabilir ama krizdeyiz gelir isterse 3 misli artsın paranın değeri mi var ? geçen gün bimde baktım 100 yaprak defter 50 liraydı ya, birtane su alacaksın 500 ml 3 4 5 liralara gidiyor. Sulu süt olmuş 15 lira, en adi iş görecek peynirler 100 liradan başlıyor. Kiralara yapılan astronomik zamlar ohoooooooooooooooo nereye dönecek mümkün mü ?

  O yüzden işte - ve +'a girilmiyor ki risk alamıyorlar. Adam önünü göremiyor. Şuan akmasa da damlasın ama sabit gelir olsun modunda ilerliyor. Gittiği yere kadar gitsin sonrası allah kerim. Bu bakış açısıyla zaten TS ayakta durmaya çabalıyor direniyor ama nereye kadar ? senin benim verdiğimiz 20 lirayla 50 lirayla dönmez. Öyle anahtarlıkla bardakla çanakla çömlekle de dönmez. Elindeki core kitleyle yani gittiği yere kadar gitsin modunda olur o kadar. Levent abi kendisi diyordu istesem TS hitini 5 katına çıkartırım diye o da biliyor neyin nasıl yapıldığını ama girmek istemiyor. En basiti youtube'dan soru cevap yapsa paralar ne biçim akacak sırf Levent abiye soru sormak için millet nasıl yarışacak kim bilir. E ama o da biliyor ki arada birisi laf edecek siniri bozulacak vs. 🙂

  Biz yıllardır diyoruz diyoruz sonuç değişmedi. Olan işte sana bana 3 5 kişiye oluyor ciddiye almamayı öğreniyorsunuz. Ben açıkçası TS'i youtube'dan bile takip etmiyorum artık. Hem maddi sebeplerden hem de bu tutumdan dolayı göz göre göre eriyor çünkü. Ya burası kardeşim 300 spartalı gibi mekan ya, filmde bile 300 tane adam neler yaptı gördünüz. Öyle adamlarız biz ama yok işte olamıyor. O yüzden kapanırsa da kapansın daha iyi olur, en azından deriz ki tamam ya buraya kadarmış bitti. Öbür türlü bağış yap işte plus abonelik al şunu yap bunu yap vs sonuç ? sonucu hüsran bitiyordu.

 • Kesb-i @kesb-i

  Ben primeımı bikaç defa verdim. Anahtar filan da almıştım. Son primelarımı da Umut'un çabasına verdim. Teknoseyir şuan sadece geyikseyir oldu. O yüzden artık ben de desteğimi çektim. Ya kapansın ya da düzgün iş yapılsın. Böyle sallantıda isteksiz nereye kadar dayanacağız (onlar değil biz) bilmiyorum.

Bilgisayarı güç tuşuna basarak açtığımda kendini asus logosu gelmeden bir tur rest atıyor. Sonra açılıyor. Yani başlatma tuşundan 5 saniye sonra bunu yapıyor. Yeniden başlat diyerek başlatırken tek seferde açılıyor. Ben asus ai suite'i düzeltmeye çalışıyorken bozdum. Bu program tüm fanları hız ayarına yarıyor. Sil kur başka versiyon dene recuvayla kökten sil derken artık yüklediğimde asus ai suite'in logosu boş geliyor. Basınca da açılmıyor dosya yolu bulunamadı göz at'a bas hatası çıkıyor. Kaldırırken de install shield hatası altında ikernel.exe bulunamadı diyor. Google da xp zamanından kalma çözümler var. Kaldırıyor ama bu hata da çıkıyor. Tekrar yükleyince de açılmadığını söylemiştim.

Şöyle bir ayrıntı var ilk açarken bilgisayarı sıvı soğutma diğer fanlar full devirde zirve yapıp inerdi. Şimdi o zirveyi yapamadan kapanıyor tekrar açılıyor. Acaba biostan mı fan ayarı sıkıntıları var asus ai suite yüzünden? İkinci aklımdaki sebep güç tuşundan mı kaynaklı? Güç tuşu fiziksel olarak kırıldığından reset tuşuna güç tuşunu bağlamıştık. Haftalardır sorun yoktu ama bu son 3 gündür bu saçmalık başımızda.

Format atarak temiz kurulumla ai suite düzelir. Uzun iş. Güç tuşunu tamir ettirip tekrar yerlerine taktırmam da uzun iş . Bios ayarları resetlesem olabilir ama bozmak istemiyorum ayarlarımı. Ne yapmalıyım sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap