Yeni sigara paketlerinin fotosu:
Üzerlerinde sigara nikotin zifir gibi oranları yazmıyor. Sadece bir yüzünde adı yazıyor.
Tek tip simsiyah daha şekil olur sanan şekilcilere ve fotoğraf bir işe yaramaz içme oranında sananlara hitaben çektiğim foto.
İnsanlar her içeni kendi gibi umursamaz sanıyor ama çok defa özellikle kadınlar ve yaşlılardan bu ölü adam resimli olanı / ciğer resimliyi verme yoksa kalsın diyeni duydum.
Mal insanların sigaraya başlama hikayesinde şekil olsun, masaya koyarken ağırlık belli olsun diye aldım içmeye de başladığını duydum.
Artık masaya parlianment mi koymuş ucuz sigara mı belli olması zor. Kısa paçalı köz adamlar seri üzgün. Gerçi onlar adım gibi eminim sigara kutuları vardır ya bmw, zippo logolu ondan alırlar.
En etkili grup çocuklar olacaktır. Küçükken korkutucu gelen bu paketler bilinç altına yerleşir. Burun kıvırmanın amacını anlamıyorum? Bir kişinin başlamamasını sağlasa yine kardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 30

Yeni doğa için çal videosunda bizleri bir sürpriz bekliyor 🙂
Yorumlarda sürprizi bozmayın. Herkes izlerken şaşırsın. Resimdeki rockstarımız kim 🙂
https://youtu.be/4C010aOLw4I

DOĞA İÇİN ÇAL 11 - ÇARŞAMBA'YI SEL ALDI

Bir yıldır üzerinde çalıştığımız Doğa İçin Çal 11 - Çarşambayı Sel Aldı projesi yayında! Youtube sayfamıza "Abone" olmayı unutmayın! ► https://goo.gl/ZCpjmX ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

7-9 bin tl arası render alınacak unity ile oyun yapımında, video editinde kullanılacak f/p laptop tavsiyesi ayabilir miyim? Laptopta ryzen mi intel mi iyi bilemiyorum. Akıllarınızda bu fiyat aralığında black friday de hedeflediğiniz modeller nelerdir? Min özellikler 17 inç, 16 gb ram

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amd ryzen 3000 değerlendirmesinden dolayı plus oldum. Daha geç bekliyordum ama ben youtube da aratırken kerşıma çıktınız. Gökte ararken yerde buldum. Hadi hayırlısı. @hkellecioglu bir sorum olacak banka kartımla havale yöntemiyle işlem olmadı. Kartım netten ödemeye açık. İşleminiz gerçekleşmedi, kart sahibi bu işlemi yapamaz yazıyordu. Bankayı mı aramalıyım? Bir de vimeo uygulamasından seyredebilir miyim? İlla teknoseyir üzerinden mi olmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir halkı aramızdan şanslı kullancılara bedava windows 10 Gaming(Oynuyorum) edition hediye ediyorum. Linkleri vereceğim üşenmezsem. Yapmanız gerekenler bu yazının çıktısını almak. Saat 22:00 sularında yarım ay 🌗 tam olduğu anda incir ağacı dibine 9 kere eşit şekilde katlayıp gömmeniz gerek. Olayın gifini youtube a yükleyip hesabınızı silip bana "işlem tamam" yazarsanız kontrolüm sonucunda çekilişe katılmış olursunuz.(hala yazmadınız ama)
Düzenleme: bazı kendini bilmez fetöcüler inanmayıp sahte yada bu ne ya windows un skin giydirilmişi iftirası atmaktadırlar. Yoğun iikayet altındayız. Lütfen beğeniş yorum yapıp yaplaşıp torku no1 yiyiniz. Destek verenler değerlimsiniz <3
Yeni güncellenmiş 16.54 sürümü verilecektir.
- wannasmile 2.0 kendi geliştirdiğimiz antivürüsümüz vardır. Başka antivirusler yüklenip açıldığında uyumsuzlar sürekli yanlış olarak uyarı veriyorlar. Bankacılık uygulamalarınız siteler de uyarı verecektir ktunnel üzerinden giriniz. Güvenliğiniz için keylog bulunmaktadır. Başkası birşeye basarsa görün diye.
- daha çok satmak için pakete büyük harflerle yerli ve milli 0.3 puntoyla "dermişim" yazılmıştır.
-Steam origin uplay yüklü olarak gelecektir.
-masa üzerine çeşitli hız sıcaklık ibreli modifiyeli gadgetler widgetler eklenmiştir.
- çok istenen bedava vpn uygulamamız vardır.
- çeşitli hata giderilmeleri yapılmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Türk Telekom (TT), diğer operatörlere sunduğu toptan hat kiralama bedelini de yüzde 66 civarında artırdı. TT'nin yeni tarifeleri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından onaylanırsa, diğer operatörler de zam yoluna gidecek.

TurkNet Bireysel İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Durmuş, TT'nin yeni hat kiralama bedellerini eski müşterileri için düşük hızda yüzde 66, yüksek hızda ise yüzde 4.6 artırdığını belirterek, “Üzerine vergileri de koyunca operatörlerin yapacakları zam oranı bu rakamların çok daha üzerinde olacak” dedi. Durmuş, “Alternatif operatörün 16 Mbps hızındaki internet için KDV dahil Türk Telekom'a vereceği para 43 TL civarında. Satarken hiç kâr etmese, başka hiçbir masrafı olmasa bile 58 TL'ye satması gerekiyor. Ancak satış, destek, altyapı masraflarını ve yüzde 25.5 KDV ve Özel İletişim Vergisi'ni koyarsanız vatandaşa satışı 80 TL'yi bulur. Bu da yüzde 86 zam demek” diye konuştu

Türktelekom a molotoflar atılsa yeridir. Bu terbiyesizlik biz battık fiyatlarımız pahalı madem öyle bizden kiralayana da zam yapalım durumlar eşitlensin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gump @runforrest

  Telekom'u çok sağlam hortumladılar ve beklenen son geldi. O hortum er yada geç vatandaşın cebine uzanacaktı. Kısacası bu ülkede hayatımız başkalarının hataları için çalışmakla geçecek gibi gözüküyor.

  • Samed AYDIN @picasso16

   Hayat onlara kolay. Hata mı yaptık açık mı var? Hadi vatandaşa yansıtalım özür yok istifa etmek yok utanmak yok.

  • Gump @runforrest

   @picasso16 Onların suçu yok bence, onlar gitse bir başka silken bulunur. Asıl problem vatandaşta. Şebeke suyuna bir şeyler karıştırıyorlar herhalde. Her şeye eyvallah demenin başka bir açıklaması olamaz. Bu din, siyasi görüş vs.'nin de çok ötesinde. İncelenmesi gereken psikolojik ve biyolojik bir vaka söz konusu bence.

  • Samed AYDIN @picasso16

   @sapineseva doğru diyorsun ülkedeki internet kullanımı nüfusa göre bakılırsa yüzde 63 bunların da sadece sosyal medyadan tarafsız değilde sadece kendi görüşünü yansıtan kanalları sayfaları takip edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar değil. Tv de zaten kendileri çalıp kendileri oynuyor bir iki kanal dışında. Haliyle toz pembe ne verirlerse ona inanacak türdenler. Araştıracakları platform daha da önemlisi istek yok. Sonra gelsin çok şükürler çok iyi olduklar tüm suç dış mihrakların chp ninler 🙂

  • Samed AYDIN @picasso16

   @sapineseva gitme imkanı yoksa çile çekmeye mecburuk 🙁

Türk Telekom aknsiz sınırsız internet paketlerini açıkladı:
4 mbps : 64,90 tl
6 mbps : 74,90 tl
8 mbps : 84,90 tl
16 mbps : 97,90 tl
24 mbps : 124,90 tl
35 mbps : 154,90 tl
50 mbps : 254,90 tl
100 mbps : 341,90 tl
(taahhütsüz fiyatlardır.)

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/lider-kampanya.aspx

Yıl 2020 hala 4mbps veriyorlar utanmadan. O bu değil benim 24 mbit 150gb akn internet 69 tl içinde tv si sinema kanalı dahil. Akn yi aşınca bile 8 mbit sınırsız kullanıyorum zaten. Bunlar 8 mbps yi 85 tl den başlatıyor. Amaç belli yeni sistemle akn yi aratır hale gelmek. Bazıları uçuyordu kalkacak boşuna eski taahhütü uzatmayın, yaşasın yeni dönem. Keşke haksız olsaydım.

Şimdi belli oldu en düşük 59 tl 24 ay taahhütlüden başlayacak müjdesiyle röportajı yapıyorlardı diğer kanallarla. Kimse de hızı sormadı soramadı. 4 mbğs nedir ya 🙂
İşte bu yüzden teknoseyir bu röportaj ayağına yapılan reklam videoları için ayaklarına gitmiyor. Bazılarımız çemkirdi neden gitmedi herkes gitti. İşte bu yüzden bunlara çanak tutmanın anlamı yok. Onların istedikleri soruları sorup cevaplamanın anlamı yok. Kaldı ki @gamsizm de dedi sorsan cevap alamazsın yada yayınlayamazsın. Röportaj budur bunlarla.
#hayattaiyişeylerolmaz

Lider Kampanya > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Türk Telekom, kampanyalarıyla avantajlar dünyasının kapılarını aralıyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Bu Batman tutacağını kaba nasıl yapıştırabilirim? İki farklı kalınından incesine çift taraflk bant yetersiz geldi çıktı. Japon yapıştırıcısı çatladı koptu. Kendi bandı iyiydi yerini değiştirmek için söktüm tekrar yapıştıracak malzeme bulamadım. Kap silikon, yüzük alüminyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Samed AYDIN paylaştı.

🚩🥇
📢 Büyük Gün.. Bugün...! 📢

🇹🇷 İpek Hosting ✅

💥 Artık geleneksel hale gelen bu yıl 6. sini yaptığımız Teknoseyir’e özel İpek Hosting hediyeleri için çekiliş yapılacaktır. Fakat bu sefer hediyelerimiz daha dolu ve farklı 😁

1. Hediye -) 1 Kişiye Teknoseyir Plus (1 Aylık)
2. Hediye -) 1 Kişiye adsoyad.com.tr (1 Yıllık)
3. Hediye -) 1 Kişiye Profesyonel Paket Hosting (1 Yıllık)
4. Hediye -) 25 Kişiye Giriş Seviye Hosting (1 Yıllık)

Çekilişe katılım için bu gönderiyi paylaşmak(Teknoseyir'de) ve katılıyorum şeklinde yorum atmak yeterlidir. 😀

🎁 🎈 🎀 Çekilişten verilecek hediyeler, çekiliş sitesi sıralamasına göre verilecektir. 🎁 🎈 🎀

- Asıl ve yedek olmak üzere 2 farklı listede yapılacaktır.

⏰ Sonuçlar 26.10.2018 Saat: 17.00’da isim etiketlenerek açıklanacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 123