Amd ryzen 3000 değerlendirmesinden dolayı plus oldum. Daha geç bekliyordum ama ben youtube da aratırken kerşıma çıktınız. Gökte ararken yerde buldum. Hadi hayırlısı. @hkellecioglu bir sorum olacak banka kartımla havale yöntemiyle işlem olmadı. Kartım netten ödemeye açık. İşleminiz gerçekleşmedi, kart sahibi bu işlemi yapamaz yazıyordu. Bankayı mı aramalıyım? Bir de vimeo uygulamasından seyredebilir miyim? İlla teknoseyir üzerinden mi olmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir halkı aramızdan şanslı kullancılara bedava windows 10 Gaming(Oynuyorum) edition hediye ediyorum. Linkleri vereceğim üşenmezsem. Yapmanız gerekenler bu yazının çıktısını almak. Saat 22:00 sularında yarım ay 🌗 tam olduğu anda incir ağacı dibine 9 kere eşit şekilde katlayıp gömmeniz gerek. Olayın gifini youtube a yükleyip hesabınızı silip bana "işlem tamam" yazarsanız kontrolüm sonucunda çekilişe katılmış olursunuz.(hala yazmadınız ama)
Düzenleme: bazı kendini bilmez fetöcüler inanmayıp sahte yada bu ne ya windows un skin giydirilmişi iftirası atmaktadırlar. Yoğun iikayet altındayız. Lütfen beğeniş yorum yapıp yaplaşıp torku no1 yiyiniz. Destek verenler değerlimsiniz <3
Yeni güncellenmiş 16.54 sürümü verilecektir.
- wannasmile 2.0 kendi geliştirdiğimiz antivürüsümüz vardır. Başka antivirusler yüklenip açıldığında uyumsuzlar sürekli yanlış olarak uyarı veriyorlar. Bankacılık uygulamalarınız siteler de uyarı verecektir ktunnel üzerinden giriniz. Güvenliğiniz için keylog bulunmaktadır. Başkası birşeye basarsa görün diye.
- daha çok satmak için pakete büyük harflerle yerli ve milli 0.3 puntoyla "dermişim" yazılmıştır.
-Steam origin uplay yüklü olarak gelecektir.
-masa üzerine çeşitli hız sıcaklık ibreli modifiyeli gadgetler widgetler eklenmiştir.
- çok istenen bedava vpn uygulamamız vardır.
- çeşitli hata giderilmeleri yapılmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Türk Telekom (TT), diğer operatörlere sunduğu toptan hat kiralama bedelini de yüzde 66 civarında artırdı. TT'nin yeni tarifeleri Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından onaylanırsa, diğer operatörler de zam yoluna gidecek.

TurkNet Bireysel İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Durmuş, TT'nin yeni hat kiralama bedellerini eski müşterileri için düşük hızda yüzde 66, yüksek hızda ise yüzde 4.6 artırdığını belirterek, “Üzerine vergileri de koyunca operatörlerin yapacakları zam oranı bu rakamların çok daha üzerinde olacak” dedi. Durmuş, “Alternatif operatörün 16 Mbps hızındaki internet için KDV dahil Türk Telekom'a vereceği para 43 TL civarında. Satarken hiç kâr etmese, başka hiçbir masrafı olmasa bile 58 TL'ye satması gerekiyor. Ancak satış, destek, altyapı masraflarını ve yüzde 25.5 KDV ve Özel İletişim Vergisi'ni koyarsanız vatandaşa satışı 80 TL'yi bulur. Bu da yüzde 86 zam demek” diye konuştu

Türktelekom a molotoflar atılsa yeridir. Bu terbiyesizlik biz battık fiyatlarımız pahalı madem öyle bizden kiralayana da zam yapalım durumlar eşitlensin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gump @runforrest

  Telekom'u çok sağlam hortumladılar ve beklenen son geldi. O hortum er yada geç vatandaşın cebine uzanacaktı. Kısacası bu ülkede hayatımız başkalarının hataları için çalışmakla geçecek gibi gözüküyor.

  • Samed AYDIN @picasso16

   Hayat onlara kolay. Hata mı yaptık açık mı var? Hadi vatandaşa yansıtalım özür yok istifa etmek yok utanmak yok.

  • Gump @runforrest

   @picasso16 Onların suçu yok bence, onlar gitse bir başka silken bulunur. Asıl problem vatandaşta. Şebeke suyuna bir şeyler karıştırıyorlar herhalde. Her şeye eyvallah demenin başka bir açıklaması olamaz. Bu din, siyasi görüş vs.'nin de çok ötesinde. İncelenmesi gereken psikolojik ve biyolojik bir vaka söz konusu bence.

  • Samed AYDIN @picasso16

   @sapineseva doğru diyorsun ülkedeki internet kullanımı nüfusa göre bakılırsa yüzde 63 bunların da sadece sosyal medyadan tarafsız değilde sadece kendi görüşünü yansıtan kanalları sayfaları takip edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar değil. Tv de zaten kendileri çalıp kendileri oynuyor bir iki kanal dışında. Haliyle toz pembe ne verirlerse ona inanacak türdenler. Araştıracakları platform daha da önemlisi istek yok. Sonra gelsin çok şükürler çok iyi olduklar tüm suç dış mihrakların chp ninler 🙂

  • Samed AYDIN @picasso16

   @sapineseva gitme imkanı yoksa çile çekmeye mecburuk 🙁

Türk Telekom aknsiz sınırsız internet paketlerini açıkladı:
4 mbps : 64,90 tl
6 mbps : 74,90 tl
8 mbps : 84,90 tl
16 mbps : 97,90 tl
24 mbps : 124,90 tl
35 mbps : 154,90 tl
50 mbps : 254,90 tl
100 mbps : 341,90 tl
(taahhütsüz fiyatlardır.)

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/lider-kampanya.aspx

Yıl 2020 hala 4mbps veriyorlar utanmadan. O bu değil benim 24 mbit 150gb akn internet 69 tl içinde tv si sinema kanalı dahil. Akn yi aşınca bile 8 mbit sınırsız kullanıyorum zaten. Bunlar 8 mbps yi 85 tl den başlatıyor. Amaç belli yeni sistemle akn yi aratır hale gelmek. Bazıları uçuyordu kalkacak boşuna eski taahhütü uzatmayın, yaşasın yeni dönem. Keşke haksız olsaydım.

Şimdi belli oldu en düşük 59 tl 24 ay taahhütlüden başlayacak müjdesiyle röportajı yapıyorlardı diğer kanallarla. Kimse de hızı sormadı soramadı. 4 mbğs nedir ya 🙂
İşte bu yüzden teknoseyir bu röportaj ayağına yapılan reklam videoları için ayaklarına gitmiyor. Bazılarımız çemkirdi neden gitmedi herkes gitti. İşte bu yüzden bunlara çanak tutmanın anlamı yok. Onların istedikleri soruları sorup cevaplamanın anlamı yok. Kaldı ki @gamsizm de dedi sorsan cevap alamazsın yada yayınlayamazsın. Röportaj budur bunlarla.
#hayattaiyişeylerolmaz

Lider Kampanya > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Türk Telekom, kampanyalarıyla avantajlar dünyasının kapılarını aralıyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Bu Batman tutacağını kaba nasıl yapıştırabilirim? İki farklı kalınından incesine çift taraflk bant yetersiz geldi çıktı. Japon yapıştırıcısı çatladı koptu. Kendi bandı iyiydi yerini değiştirmek için söktüm tekrar yapıştıracak malzeme bulamadım. Kap silikon, yüzük alüminyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Samed AYDIN paylaştı.

🚩🥇
📢 Büyük Gün.. Bugün...! 📢

🇹🇷 İpek Hosting ✅

💥 Artık geleneksel hale gelen bu yıl 6. sini yaptığımız Teknoseyir’e özel İpek Hosting hediyeleri için çekiliş yapılacaktır. Fakat bu sefer hediyelerimiz daha dolu ve farklı 😁

1. Hediye -) 1 Kişiye Teknoseyir Plus (1 Aylık)
2. Hediye -) 1 Kişiye adsoyad.com.tr (1 Yıllık)
3. Hediye -) 1 Kişiye Profesyonel Paket Hosting (1 Yıllık)
4. Hediye -) 25 Kişiye Giriş Seviye Hosting (1 Yıllık)

Çekilişe katılım için bu gönderiyi paylaşmak(Teknoseyir'de) ve katılıyorum şeklinde yorum atmak yeterlidir. 😀

🎁 🎈 🎀 Çekilişten verilecek hediyeler, çekiliş sitesi sıralamasına göre verilecektir. 🎁 🎈 🎀

- Asıl ve yedek olmak üzere 2 farklı listede yapılacaktır.

⏰ Sonuçlar 26.10.2018 Saat: 17.00’da isim etiketlenerek açıklanacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 126

Aras kargoda yaşanan 11.500 tl lik kargoyu çaldıran bir kardeşin mağduriyetini buraya taşımak istedim. Kargo şirketiyle pahalı ürün gönderirken bir kez daha düşünmeli. Hızlıresim gözükmüyor sözlük üzerinden okuyunuz.

https://eksisozluk.com/entry/81859420

03.09.2018 günü http://www.sahibinden.com adlı siteye msı gt62vr 7re (dominator pro) 284tr marka modelli bilgisayarımı satmak için 11.500 tl'ye koydum. 04.09.2018 günü ismini volkan demir adıyla tanıtan şahıs (gerçek ismi bu mu bilmiyorum) 05551768549 numaralı hattan beni arayarak bu ürünü satın almak istediğini ürünü istanbul da kendisine gösterebilecek bir yakınım olup olmadığını sordu,

bende kendisine eğer ciddi alıcıysanız ürünü kuzenime(bayan) gönderirim sizi arar kuzenimim işyerine geçersiniz ürünü beğenirseniz parayı havale edersiniz daha sonra parayı ben hesabımdan gördüğüm takdirde kuzenim ürünü size teslim eder alışveriş bu şekilde tamamlanır dedim

, kendisi de bana tamam öyle yapalım ancak ürünü bugün aras kargo günaydın uygulamasıyla gönderebilir misiniz?

hem vakit kaybetmemiş oluruz 1 günde kargo gelir kuzeninize dedi, bende kendisine tamam dedim ve ürünümü 04.09.2018 tarihinde adana yamaçlı aras kargo şubesine teslim ettim.

teslim ederken orjinal kutusunda ve gönderirken de ürünün önemli bir bilgisayar olduğunu değerinin 15.000-20.000 tl olduğunu ürünün alıcının adresinden ve kendisinden başka kimseye verilmemesi gerektiğini söyledim. kargo görevlisi de bana gülümseyerek alıcının kendisinden ve adresinden başka hiçbir kimseye verilmez zaten beyefendi merak etmeyin diyerek cevapladı.

ben bu şahsa ne gönderi takip numaramı, kuzenimin adresini nede adını ve soy adını vermedim. ertesi gün bana kargomun kuzenime teslim edildiğine dair cep telefonuma mesaj geldi. kuzenimi aradığımda sabırsızlıkla bekliyorum kuzen dedi ve orada başladı olaylar.

kuzenim şubeyi aramış sabah birisi geldi şubeden teslim aldı demişler, kuzenimde nasıl teslim edersiniz alıcı benim dediğinde valla hanımefendi kargonun üzerinde samet doğan'a da teslim edilebilir diye kurşun kalemle bir not düşmüşler bizde teslim ettik, demişler ve teslim etmişler.

biz karakola gidiyoruz sizde karakola gidin bir hata yaptık haklısınız ama karakola gidiyoruz şeklinde kuzenime söylemişler, kuzenim bana söyleyince ben bu şahsı aradım, kardeş dedim bilgisayarı samet doğan diye birisi almış ne iştir bu dedim allah allaah dedi abi ben şimdi eminönündeyim bana hangi şubeye verildiğini söyler misin bende o şubeye geçeyim öyle birşey olamaz sen bana takip numarası ve kuzeninin adını soy adınıda bi ver dedi, bende kendisine sen bi bekle olduğun yerde dedim kuzenimi aradım, kuzenimde bana nurol bu kargoyu samet doğan adı altında şu tckn lu şu telefon numaralı volkan demir almış dedi, tamam kapat dedim. volkan demir'i tekrar aradım telefonlarıma çıkmadı.

kargoyu aradım muhatap bulamadım, kargo görevlileri bilemeyiz beyefendi belkide siz bu ürünün bilgilerini paylaştınız birileriyle dediler, adana aras kargo genel müdürlüğe tazmin talep dilekçesinde bulundum 27.09.2018 tarihinde mazhar beyle görüştüm ürün bedelinizi araştırdım 10.700 tl 2. el bedeli tarafınıza cumaya kadar ödenecektir dedi, ancak bugün 01.10.2018 günü saat 11.00 'da adana bölge müdürlüğünde bizzat yanına gittim ve bana istanbul genel müdürlük ret verdi dedi nedenini sorduğumda bu kargo çalınmış dava sonucunu bekliyoruz ona göre karar verilecektir dedi, geçen hafta öyle söylemiyordunuz dedim valla böyle dedi pişkin pişkin, peki dedim tazmin talebimin ret olarak yazılı bir şekilde verebilir misiniz dedim, yok sözlü veriyorum dedi ret para yok dedi. her neyse yaklaşık 1 aydır bu kargo firmasının hatasının hayatıma olumsuz etkileriyle uğraşıyorum, muhatap bulamıyorum, inanın kimse ilgilenmiyor zaten dava açarlar 7-8 ay sürer o zamana kadar da kim öle kim kala diye düşünüyorlar biliyorum.

aslında benim merak ettiğim bazı sorular var!!!

1- benim kargomun o şubeye gideceğini nereden öğrendi ?
2- kargo görevlileri kargonun üzerine kurşun kalemle samet doğan'a da verilebilir diye not düşülmüş diyorlar, fakat adana yamaçlı şubesi çalışanları biz kesinlikle öyle bir not yazmadık tophane şubesi yalan söylüyor diyorlar ayrıca bu samet doğan kim?
3- madem samet doğan'a da verilebilir yazıyor neden volkan demir'e kargoyu teslim ettiler?
4- aras kargo içerisinde köstebek olabilir mi ? benim kargo bilgilerimi nereden biliyor?
5- aras kargo neden sorumluluğu üstlenmiyor da oyalama taktikleriyle beni geçiştiriyorlar?

ayrıca benimle aynı gün samsundan bir arkadaşı aramış bu şahıs ve o arkadaşı da benim gibi düşürmüş. kargo görevlilerine de alıcının eşiyim demiş. kargo görevlileri de teslim etmişler. o arkadaşın zararı da 28.000 tl'dir.

aşağıdaki fotoğraf kuzenimin aras kargo çalışanlarından ısrarla talep ettiği video görüntülerinden alınmış bir fotoğraftır. videoyu paylaşmadılar!!!bilgisayarımı alan şahıs budur.

https://i.hizliresim.com/nd7qjl.jpg

aras kargoya teslim ederken ki fotoğrafım.

https://i.hizliresim.com/pnlqvn.jpg

kargom teslim alındı mesajı geldikten sonra kargo ekranını sorguladığımda aşağıdaki teslim edilmiştir bilgisini gördüm, ancak kuzenime teslim edilmedi. hatta bu bilgi 25 gündür her gün değiştirilerek teslim edilmedi bilgisi görünmektedir.

https://i.hizliresim.com/k6lpr9.jpg

ilanımın linki :https://www.sahibinden.com/…anavari-601890297/detay

tarafımca linkedin üzerinden evrim aras'a da konuyu ilettim ancak henüz cevap almış değilim.

bu işin peşini bırakmayacağım, sizden de ricam lütfen yakın çevrenizle ve çeşitli sosyal medya kanallarıyla benim bu mağduriyetimi paylaşırsanız çok memnun olurum. aynı zamanda böyle bir mağduriyetin başka arkadaşlarımızın başına da gelmesini önlemiş oluruz. sahibinden'e de böyle bir dolandırıcı çetesinin olduğu ve siteleri üzerinden insanları dolandırdıkları şikayetini yaptım. bu mağduriyetimin çözülmesi için twitter'dan da çeşitli tt çalışmaları yapacağım. aras kargo mağduriyetimi giderene kadar bu işin peşini bırakmayacağım. bu olayda tamamen sorumlu araskargo'dur, gönderimi benimle ve alıcıyla alakası olmayan 3. bir kişiye teslim etmiştir.
Öncesinde yaşanan 'aras kargo'da yaşadığım 8000 tl değerindeki hırsızlık https://forum.donanimhaber.com/aras-kargo-da-yasadigim-8000-tl-degerindeki-hirsizlik-video-ve-eksi-linki-eklendi--129911329
unutmamak gerekir.

ARAS KARGO'DA YAŞADIĞIM 8000 TL DEĞERİNDEKİ HIRSIZLIK (VIDEO VE EKŞİ...

*İlk sayfa sürekli güncelleniyor. Güncelleme! 20/11/2017 14:45 Biraz önce Ankara bölgeden Aysun Hanım aradı. Genel müdürlük şöyle bir karar almış! Kim
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

Resmi gazetede Türkiye tarafından ABD'ye ek vergi uyguladığımız yazıyor. Ek vergi gelen kalemler:

Makyaj malzemeleri, binek otomobil,pirinç, sert kabuklu meyveleri, alkollü içkiler, tütün ürünleri, taş kömürü, ek vergi uygulanan ürünler arasında yer alıyor.

Fırsattan istifade tütün üretimi yapsak. Tarıma geri dönüp yerli tohum yasağımızı kaldırsak çok iyi olurdu. İsrail domatesi ekmekten toprağımız yerli mahsül kabul etmrz oldu. Umarım tarım alanında üretim yaparak ambargodan daha iyi darbe vururuz ithalatı düşürerek. Öte yandan şeker fabrikalarımızı sattık. Bilemiyorum. Apple vb. elektronik ürünlerine ek vergi gelecek mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aranızda eski bilgisayarından kalma, satmayı düşündüğünüz 8 gb ddr3 ram bellek varsa iletişime geçebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ormanlar İçindekilerle Birlikte Satılıyor.
"Yeni düzenleme ile ormanlar 5 yıl boyunca kullanılması için şirketlere satılacak. Böylece devlet ormanları holding ormanları haline dönüşecek.

Ormanı ihaleyle alan şirketler, önceden işaretlenmiş canlı ağaçları diledikleri zaman kesip diledikleri gibi işleyecek ya da satacaklar.

Değerlendirme yapan bir orman kooperatifi yöneticisi, “Ülkenin bütün ormanlarının holdingler tarafından paylaşılmasının önü açıldı. Ormanı alan holdingler artık kendi bölgelerine bırakın vatandaşı isterlerse ayıyı bile sokmazlar” dedi. "

Hadi özelleştirmeyle fabrikalar şirketler daha iyi hizmet verilir daha hijyenik daha işlevsel oldu bahanesiyle savunulurdu. Ormanı satmanın ne bahanesi var? Nişasta bazlı şekerin ithalatında vergi kalkması şeker fabrikalarının satılıp emperyalistlerin tekel fabrikalarına yaptığı gibi hiç etmesiyle artık kendi istedikleri sağlıksız obezite eden şekerleri onlardan alacağız. Havası kirli, çevre kirli, ses kirli, ekonomi kirli, eğitim kirli, hukuk kirli. Düşman savaşaçıp asker kaybetmektense, malum partiyi başa koyup yapmak istediklerini aynen yaptırıyorlar. Survivor başlıklarında tartışın, sahte haberlerini dinleyin aman ha uyanırız maazallah.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7