A Plague Tale Requiem yeni videoyla beraber çıkış tarihi açıklandı. Oyun 18 ekimde çıkıyor. Ön sipariş fiyatı 550 tl. İlk efsaneyi hala oynamamışlar içinde ilk oyun şuan steamde 50 tl.

https://store.steampowered.com/app/1182900/A_Plague_Tale_Requiem

A Plague Tale: Requiem - Official Extended Gameplay Trailer

Check out 10 minutes of A Plague Tale: Requiem gameplay in this new extended A Plague Tale: Requiem gameplay trailer.Plague Tale: Requiem releases on October...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#strangebrigade Oynamaya değer eğlenceli bir tps macera oyunu. 1930ların Mısırında mumyalara karşı savaşıyorsunuz. Oyunu yapan firmayla Sniper Elite oyunlarını yapan firma aynı. Oyun grafik olarak Uncharted 3le 4 arası. Hatta 4e daha yakın. Uzak çizimler ve detaylar çok kaliteli. Mekanlar çok detaylı ve atmosfer olarak güzel. Oyunun kendiside çok eğlenceli ve esprili. Düşmanların neresinden vurursanız orasıyla tepki veriyorlar. Vuruş hissi güzel. Derin hikaye beklemeden kafa patlatmalık eğlenceli ve güzel grafikli başarılı bir aksiyon macera oyunu arıyorsanız öneririm. Oyunu birbirinden farklı karakter ve özelliklerle oynayabiliyorsunuz. Türkçe yaması yok maalesef.

Strange Brigade on Steam

Embark on an exotic journey into danger in this rip-roaring 1930s third person adventure for 1-4 players! Encounter pulse-pounding action, treacherous traps and tales of derring-do!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni mousepadlerim geldi. 70x30 olan çok canlı görünüyor. Stok fotoda neyse aynısı. Dandiklerdeki gibi kat kat durma sorunuda yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#DMAX te Usta Şoförler diye yeni bir program başlamış.

Michelle Rodriguez in sunduğu programda sürücüler gündüzle gece yarışında peşlerine düşen araçlardan kaçıp çıkışa ulaşarak para ödülünü kazanmaya çalışıyor.

Uzun aradan sonra izlemeye değer keyifli bir program buldum kendime. İzlerkende keşke yeni NFS de bu tip bir konsept yarış haritası olsa dedim. Eski NFS lerdeki polis kovalamacası benzeri bir yarışma yapmışlar. Gündüz biraz rahatken gece sürücülerin peşine düşen araç sayısı artıp çıkış sayısı azaltılıyor.

Tanıtımı şöyle:
Ünlü oyuncu Michelle Rodriguez, en büyük yarış hayalini gerçekleştirerek 24 seçkin sürücüyü gerçek bir kovalamaca için direksiyon başına geçiriyor. Kaçış ustası şoförler, peşlerindeki araçlardan kurtulup kaçış yolunu bulabilecek mi yoksa bedelini araçları mı ödeyecek?

https://www.dmax.com.tr/usta-soforler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik 🎵🎶

Merve Deniz - Ara Beni Lütfen (Cover)

Ara Beni Lütfen şarkı sözleri:Belki haberin yok, her şeyi duydumBelki yüzün yok, perişan oldunBelki de şarjın bitti, ya da biz bittikAra beni lütfenSesini du...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arçelik servis formunda numaranızı yurtdışındaki firmalarına satmalarını onaylamazsanız servis çağırttırmıyor. Mecbur onayladık. İptali için İYSye baktım daha düşmemiş sisteme.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mediamarktın sitesinde kargo bedava yapmak için bir yöntem varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap