#Deodorant Axe fiyatları uçunca, blade, xo vs. kesmeyince bunlara kaldık. Soldaki mavi Axe black ve Privacy blacke yakın kokuyor ama birebir aynı değil. Kalıcılık düşük. Sağdaki yeşil olansa maviye yakın ama biraz daha açık tonda hoş bir koku. Çok yoğun kokmuyor ama kalıcılığı iyi. Vücudun açık yerlerinde pek kalmıyor ama koltukaltı gibi yerlerde kalıcılığı fiyatına göre iyi.

Her 2side Hunca fason üretimi. Bazı mağazalarda mavinin Atak üretimi olanıda var. Fiyat 24.50 TL. Yeşili öneririm. Maviyi almaya değmez çünkü kalıcılığı çok zayıf. Şok marketlerde satılıyor. Daha iyisini arayanlarsa Axe blacke yönelebilir. Her türlü her ortamda gideri var ve kalıcılığı çok iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün oyunu kullanmayan yarın dizini dövermiş.

Köprünün üstündesiniz ve biri köprünün ayaklarını keserken diğeri kesilen ayakları onarmaya uğraşıyor. Şimdi köprünün üstünde naz yapma, ben oy kullanmıyorum yhaaa ben farklıyım bro deyip hava atma, küsme, tartışma zamanı değil. Hele şu köprüyü sağ salim bir geç. Uçuruma giden arabada tartışma zamanı değil arabanın uçurumdan düşmesini engelleme zamanıdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün hrt akdeniz kanalında Kara Şimşek başlamış. 10 dakikasına baktım. Şirketten veri çalınmış. Maskeli adam şirketteki açıklardan yararlanıp verilerin olduğu odaya ulaşmaya çalışırken tam tavan arasına ipe tırmanıp girecekken 2 güvenlik adamı yakalayıp müdürün odasına götürdüler. Polis çağıralımmı dediler ama müdür hayır bana bırakın dedi. Güvenlik odadan çıkınca adam maskeyi çıkardı ve müdüre verilerin dışarıdan çalınmasının bu şekilde imkansız olduğunu ve verilerin muhtemelen içeriden sızdırıldığını söyledi. Alanlarında dünyanın en iyisi 4 yazılımcıyı analiz ettiler. 2sinin patronun yakın arkadaşı olduğu ve kesinlikle böyle birşey yapmayacakları söylendi. Kadın o arada arabanın içinde arabanın ekranında atari oyunu oynuyordu. Yaşlı bir yetkili oyunların neden bu kadar beğenildiğini anlamıyorum tarzı cümleler kurdu. Şirketin sahibi benim amacım oyun yapmaktı ama şimdi hissedarlara hesap vermekle uğraşıyorum diye şikayet etti. Sonra kadının biri tenise giden yazılımcının birinin gizlice fotoğraflarını çekti. Adam bu kadına meyve suyu ısmarlayıp tenis bilip bilmediğini sordu ve kadın fotoğraf makinesini gizlerken tenisten anlamadığını söyledi. Adamda yazılımcının yanındaki kadının tenis hocası olduğunu söyleyip ondan öğrenebileceğini söyledi. Yazılımcı arabasına atlayıp giderken kadında onu takip etmeye başladı. Adamda Kara Şimşek e binip bunları takip etti.

Adamlar yıllar önce bir dizi yapmış ve ne kadar farklı ve ilgi çekici yapabiliriz diye kafa yormuşlar. Birde bizim "fakir kız yalı zengini erkeğe yanlışlıkla çarpar ve tüm erkeklerle tüm kızlar birbirlerini birbirleriyle aldatıp birbirlerinin kuyusunu kazıp birbirleriyle gıy gıy müzikle uzun uzun bakışırlar" tarzı çapsız çöplere bakıyorum. Bu ülke insanını yozlaştıran ve para dışında herşey çöptür paranın kölesi olun alt mesajı veren çöp yığınları. Nerde Sır Dosyası nı yapan yapımcılar nerde şimdi gerçek hikayeden uyarlandı palavralı beyin avutan kara delikler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ResidentEvil4Remake Biraz uzun ve yorucu oldu ve 18,50 saatte normal zorlukta bitirdim. Oyun hem bu yılın hemde son dönemin en iyi oyunlarından biri olmuş. Grafik kalitesi, optimizasyon, süre her anlamda dolu dolu bir oyun.

Ashley ile oynanan şovalyelerin olduğu bölüm, alien benzeri yaratığın olduğu bölüm ve kendini yenileyen yaratıkların olduğu 3 bölüm bayağı gersede geri kalan bölümlerde Leon ile farklı mekan ve farklı düşmanlarla maceradan maceraya koşuyoruz. Orijinal oyunu yıllar önce oynadığımda sürekli heves etmeme rağmen en baştaki köylülerin üstümüze kaya gönderdiği yerde bıkıp bırakıyordum. O yüzden oyunda tam olarak ne oluyor, kim kimdir bilmiyordum. Benim için bir remakeden çok yeni bir oyun olmuş oldu. Oyunu bayağı beğendim ve içerik doluluğu bayağı doyurucuydu. Her bölümde mekan, düşman çeşitliliği vs. değişiyor. İçerik anlamında bayağı yaratıcı bir oyun. Ama yorucu bir oyun. Yılda 1 defa falan oynanır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  Capcom ve RE Engine ile gerek yeniden hayat verdikleri eski yapımlar, gerekse de seriyi devam ettiren yeni yapımları cidden gözümüzün nuru, baştacımız haldeler. birçoklarımızın yaşadığı GTA 5, The Witcher 3 ve Red Dead Redemption 2 sonrası senaryo bazlı hemen hiçbir oyunu beğenememe ve oynarken sıkılma mevzusu sayelerinde hiç yaşanmıyor ve ekran başına mıhlayan bir deneyim sunuyorlar.

 • Ahmet Tokyüz @atokyuz

  Playstation 2'de geceleri terleyerek bitirmiştik, tekrar oynama şevki uyandırdınız, bakalım.

Windows 10da şöyle birşey gördüm. Eskiden olsa pc uyku modundayken elektriği kesseniz sonraki açılışta windows normal açılıyordu. Son 2-3 seferdir pc uyku modundayken prizden kapatıp sonra kapalı bilgisayarı açınca uykudan uyanıyor ve kaldığım yerden herşey aynı şekilde devam ediyorum.

Yani eskiden uyku moduna alınca verileri rame atardı ve elektrik bağlantısı kesilince doğal olarak ram sıfırlandığı için windows sıfırdan açılırdı. Artık ram yerine diske kaydediyor sanırım ve elektrik bağlantısını kesip sonra pcyi açınca normal başlangıç yerine uykudan uyanıp kaldığı yerden devam ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Androidde rootsuz mac adresi değiştirmenin yöntemi varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda kendisi veya yakın çevresinde gıdı ameliyatı, gıdı aldırma gibi bir operasyon yaptıran varmı? Marmara bölgesi içinde özellikle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öyle yada böyle seçim 2. tura kaldıysa artık o bu şu kafa yormadan tüm enerjiyi 2. turu kesin kazanmak stratejisine harcamak lazım. Şimdi üzülme zamanı değil 14 gün sonraki seçimi kazanmak için neler yapılabilire kafa yorulmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Herkes 2. tur için Sinan Oğan a bel bağlıyor. Ama o oyların zaten büyük çoğunluğunun akp ve chpye oy vermeye sıcak bakmayanların oyları olduğu unutuluyor. Sinan Oğan ın şu partiye destek veriyorum demesi oyların hepsi kesin oraya geçer demek değil. Partiler Sinan Oğan yerine karşı partiden nasıl ciddi oranda oy koparır ve kararsızları ikna eder buna kafa yormalı.

2. turda katılımın daha düşük olmasını bekliyorum. Özellikle otobüsle diğer şehirlere gidenlerde azalma olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bence boşuna heves etmeyin ama 2. tur'a katılım daha düşük olacak, KK gene kazanamayacak malum kişi elindeki var olan güç ile ufacık bir destekle kazanacak. Bu arada 15 günde emeklililere ekstra zam mı verir ? elektrikte indirim mi yapar ? işte ötv oranını mı düşürür ? böyle ufak trick birşey yetiyor zaten. 15 gün sonrasına hazırlanın işte. Artık ülkeden gitmenin yolunu mu ararsınız ? zaten gidecektiniz işte bir umut diye mi beklediniz vs. hepsi sizin menfaatinize bundan sonra toplummuş milletmiş şu bu bunları önemsememeyi düşünmemeyi sadece kendi çıkarınızı düşünmeyi öğrendiniz demektir. 🙂

 • logi-mogi @logi-mogi

  10 milyon secmen oy vermemis. Insanlari oy vermeye ikna etmek gerek.

 • Babazula @babazula

  Aynen öyle. Muhalefet şimdi Oğan'ı yanına çekmeye çalışacak ama asıl yanına çekmesi gerekenin Oğan değil Oğan'a oy verenler olduğunu analiz edecek kapasitesi yok. O kapasitesi olsaydı oyları toplam %1 eden eski akplilere 36 mv verip meclise sokmazdı zaten.