Motorine yarın yine zam geliyor:

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefona VoLTE ikonu geldi. Hat Turkcell. Eskiden bazen aramalarda hd yazdığı oluyordu. Acaba wifi açık diyemi çıktı? İlk defa görüyorum önceden yoktu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  VoLTE GSM şebekesindeki çevrimiçi ağı, VoWiFi sabit WiFi ağlarındaki çevrimiçi ağı kullanır.

  şebeke operatörünüz (şu durumda Turkcell) cihazınıza doğrudan destek vermeye başlamış, ya da sim kartınızı destekleyen bir cihaza takıp bir şekilde ilgili servisleri aktive ettikten sonra cihazınıza geri takarak dolaylı destek edinmişsiniz.

  operatörlerimizin 2022'ye az kala hala bu özellikleri haiz tüm cihazlara doğrudan destek sunmayışı ayrı bir rezalet tabi.

 • BraVe @brave

  4G üzerinden ses aktarma gelmiş.

Bu kolonyadan kullanan varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Marketten alacağınızı bu haftasonu kaçırmayın. Pazartesi motorine tekrar zam gelecek. Gecede geldi. Pazartesi markette herşeye zam gelir. Zama bile zam gelir. Bazı benzincilerin pompaların beyninde çift rakam ayarlaması yaptığı söyleniyor. Kasımda benzinle motorin 10 tlyi geçecek gibi.

DOLAR ŞU AN 2.72 KRİZ RESMEN GELDİ | DonanımHaber Forum

http://touch.tr.investing.com/ DURum inanılmaz vahim Krizin durumu hakkında fikir sahibi olabileceğiniz,herkesin izlemesi gereken bir videoy
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Motorine pazartesi 23 kuruşluk bir zam daha geliyormuş:

https://eksisozluk.com/18-ekim-2021-yeni-dizel-yakit-zammi--7058524

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benzinle motorine zam geliyor.

Bu gece yarısından itibaren benzine 40 kuruş, motorine ise 41 kuruş zam geliyor. Benzine gelen 40 kuruşluk zammın bir kısmı ÖTV'den karşılanacağı için zammın, pompaya 17 kuruş olarak yansıması bekleniyor.

Benzine ve motorine zam

AYRINTILAR halktv.com.tr'DE
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acaba bende turşu kursam kanal 7 benide akşam haberlerine çıkarır mı? Varmı burda beni turşu kurdu diye kanal 7 akşam haberlerine çıkarabilecek babayiğit?

Yani bu ülkede turşu kurmaktan daha önemli ne haber olabilir dimi ama. Madem turşu kurunca kanal 7 akşam haberlerine çıkılabiliyor bende çıkmak istiyorum. Yarın benide turşu kurdu alt band yazısıyla haberlerde izleyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erhan M. @erhanm

  Deneriz, güzel olursa haberlere çıkarmak kolay. Sen kur, haber verirsin bana. 🤣

  • gokhans @gokhans

   Ama acil çıkmam lazım. Bu halkın akşam haberlerinde birinin turşu kurması gibi önemli bir haberden mahrum kalmaması lazım. Gerekirse fotoğrafımın yanına turşu kavanozu konup alt banda turşu kurdu yazılarak haberleştirilebilir. Hatta şarkı bile yazdım. Turşusuz her gece, o soğuk sarayda... la la la..

Akaryakıtta ötv indirimi bitmesiyle %50 zam gelebilirmiş. Pazartesi zammı yapıştırırlarsa şaşırmam. Koşun doldurun depoları.

koşun lan herkes koşsun

Sakar şakir filminden
BeğenFavori PaylaşYorum yap