Bugün file marketten bu maskeyi aldım. Kullanan varmı? Meltblown filtreli diye yazıyor. Fda onaylıymış. Üts kayıtlı diyor. Barkodu: 8682750278018 Tekli paket fiyatı 70 kuruş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siyasi parti üyeliğinizi kontrol edin. Babama 2010/1 kayıtlı saadet partisi üyeliği çıktı. Bilgim yok diyor. İptal ettik. Edevlette sorgulamayla iptal var:

Siyasi Parti Üyeliği Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak herhangi bir siyasi partiye üyeliğinizin olup olmadığı bilgisini görüntüleyebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Signal beyazlatıcı sistem 1+1 diş fırçası 9.90 TL. Normalde marketlerde 30-45 TL arası fiyat isteniyor. Prime abonelerine veya ilk siparişe kargo bedava. Renkler karışık geliyormuş. Bahtınıza ne çıkarsa. Uğraşamam diyenler içinde aynı diş fırçası şuan indirimle Çağrı markette 18 TL. Teklisi 10 TL.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07KTHH8WX

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen yılın en başarılı oyunlarından A Plague Tale Innocence steam sonbahar indirimlerinde 39 tlye düşmüş.

Bu oyunu oynamadan ölmeyin.

Save 70% on A Plague Tale: Innocence on Steam

Follow the grim tale of young Amicia and her little brother Hugo, in a heartrending journey through the darkest hours of history.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chpliler sayı açıkladıkça bakanın açıkladığı sayılar artıyor. Chp iyi yerden yakaladı. Halkın kandırılmasının önüne geçmek için hergün durmadan sayıları açıklamalı.

https://teknoseyir.com/durum/1346117

Koronavirüsle ilgili şöyle bir veri

Koronavirüsle ilgili şöyle bir veri paylaşılmış: CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, dün itibariyle İstanbul, İzmir ve Ankara'da bulaşıcı hastalık nedeniyle vefat edenlerin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • YasinC @yasinc

    Bu konuda bizim devletimiz bana göre sınıfta kaldı. Ekonomiye balta vurulmasın diye yarım yamalak yaptırımlar ile uzun vadede daha fazla zarar verildi hem ekonomik olarak hem insanların sağlığına.

    Eylül ayında en azından turist sezonu bittikten sonra 15-20 gün belki 1 ay sokağa çıkma yasağı uygulansaydı bu kadar zarar görmeyecektik.

  • TongYabguHan @tongyabguhan34

    Tabipler birliğine laf eden eski yavru muhalefet şimdinin küçük hükümet ortağı ne diyor bu duruma acaba? 😊

Koronavirüsle ilgili şöyle bir veri paylaşılmış:

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, dün itibariyle İstanbul, İzmir ve Ankara'da bulaşıcı hastalık nedeniyle vefat edenlerin sayısının 315 olduğunu öne sürdü. Aynı zamanda tıp doktoru olan Adıgüzel, pandemi boyunca ise bu üç ilde toplamda ölüm sayısının ise 16 bin 610 kişiye ulaştığını ifade etti.

Sağlık Bakanlığı’nın yalan söylemeye devam ettiğini belirten Adıgüzel, dün itibariyle , İstanbul’da 211, İzmir’de 73, Ankara’da 31 kişinin toplamda ise 315 kişinin bulaşıcı hastalıktan (corona virüsünden) hayatını kaybettiğini açıkladı. Pandemi boyunca 3 ildeki ölüm sayılarını da açıklayan Adıgüzel, İstanbul’da 11 bin 600, İzmir’de 2 bin 087, Ankara’da 2 bin 923 toplamda ise 16 bin 610 kişinin coronadan öldüğünü belirtti.

Adıgüzel, belediyelere intikal eden bulaşıcı hastalıktan ölümlerin tümünün Covid-19 kaynaklı olduğunu belirterek “Tüm pandemide belediyelere intikal eden bütün bulaşıcı hastalık ölümleri Covid-19. Çünkü ölüm bildirimi yapılırken testi pozitif değilse “bulaşıcı hastalık” seçeneği işaretlenemiyor. Bu yüzden Sağlık Bakanlığı yalan söylüyor. Sadece 24 Kasım’da üç ilde resmi defin sayısı 315″ ifadelerini kullandı.

https://eksisozluk.com/chpnin-covid-19-verilerini-aciklamasi--6744490

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/chpli-vekil-dun-uc-buyuk-sehirde-315-kisi-coronadan-vefat-etti-6140713

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolara nooldu? 2 dakikada coştu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolar yavaş yavaş artmaya devam ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saçma bir Türk dizisi daha. Gerçi saçma olmayanıda yokta neyse.

ALEV ALEV Dizi İncelemesi - Tüm Saçmalıklar (ve Övgü)

World of Tanks’i indirmek için link; https://tanks.ly/2UoghBt Davet Kodu: TANKMANIA Yukarıdaki kodu kullandığınızda eğer yeni bir oyuncuysanız, premium tank ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbulda durumlar vahim. Bakanlığın gerçek sayıları her türlü gizleme çabaları yetersiz kalıyor. Birgün belediye açıklıyor diğer gün doktorlar öbür gün uzmanlar başka gün milletvekilleri vs.

Sadece İstanbulda açıklanan rakamlar bakanlığın tüm ülke için açıkladığı rakamlardan fazla. Acaba geri kalan 80 ilde durumlar nasıl?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Dün akşam, bulaşıcı hastalıktan İstanbul’daki vefat sayısı, 186. Ben şimdi ne yapayım yani; susayım mı, yutkunayım mı? Ben, uyuyamadım ki gece” dedi.

Ekrem İmamoğlu: İstanbul'daki günlük bulaşıcı hastalık vefat sayısı...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Dün akşam, bulaşıcı hastalıktan İstanbul’daki vefat sayısı, 186. Ben şimdi ne yapayım yani; susayım mı, yutkunayım mı? Ben, uyuy...
BeğenFavori PaylaşYorum yap