Son yılların en güzel skeci. Bir yol hikayesi filmi kalitesinde.

Şaka - 318.Bölüm (Güldür Güldür Show)

Güldür Güldür Show'un 318. bölümünü izlemek için 👉 https://youtu.be/DNe_YxYM1Sg7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği Güldür ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keenetic modemde SNR margin değerini oto ve varsayılan (0) olarak değiştirince gelebilecek hız bu kadar artıyor. Normalde otodayken 65lere ve 0 olarak ayarlayınca 83lere çıkıyordu. Son 1 aydır falan altyapıyı güçlendirdiler sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Marmarayda İstanbul kart veya kredi kartıyla basım geçiyormu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#ekrankartı Rx 580 8gb veya Rx 590 8gb mining vs. yapılmamış sorunsuz ekran kartı satan varmı❓

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aldığım kolajen takviyesinin şişesinden bu çıktı. Acaba çöpe atayımmı yoksa tüm haplar bitene kadar şişede durmasımı gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keşke şu işte yeteneğim olsa.

Dublaj Eğitimi - Federal Film Akademi

M.E.B Sertifikalı Diksiyon & Dublaj ve Seslendirme EğitimiÖn Kayıt ve Bilgi İçin : 0212 211 69 70 - 0532 485 78 45www.federalfilmakademi.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda bende saç ektirdim. Reklam ve yönlendirme olmasın diye adres vermeden kısa özetini yazıyorum:

- Sabah 7:30da yüz üstü yattım ve donör bölgeye yapılan yaklaşık 50 iğne girişiyle başladı işlem. Bazıları iğne abartıldığı kadar acıtmıyor demiş. Tam tersi diş çekiminde yapılan iğnenin acısına eşit hatta daha fazla acı hissediyorsunuz. Yani lokal anestezi işlemi bayağı acılı ama iğne deriden çıkınca acı bitiyor ve sıvıyla beraber o bölge tamamen hissizleşiyor. 50 iğne girişinin 10-15inde büyük acı hissettim. Diğer girişleri hissetmedim bile.
- Lokal anestezi sonrası ense ve yanlardan alımlar başladı ve saat 12:00 gibi kıl kökü alma işlemi bitti. Öğle yemeği, beşeri ihtiyaçlar vs. yarım saat sürdü ve sırt üstü yatışa geçtim.

- Doktor hangi şekli istediğimi sordu ve saç ekim için özel yapılmış kalemle ekilecek bölgeleri işaretledi. Yaklaşık 10 defa lokal anestezi için ön bölgeye iğne yapıldı sonra saç köklerinin delikleri açıldı ve hemen ardından ön, tepe ve şakak bölgelerine yaklaşık 5000 saç kökü ekimi yapıldı. Ekim işlemi sırasında rahatlamam için serum takıldı. Ekim yaklaşık 4:50 saat sürdü. Sonrasında donör bölgeye gazlı bez yapıştırıldı ve saç ekim işlemi tamamlandı. Tüm işlemler yaklaşık 9 saat sürmüş oldu.

İğne olayı cidden acı verici. Ekim öncesi vurulan iğneler gözümden yaş getirtti. Akan kanınızın kokusu ara ara rahatsız edebiliyor. Eve geldiğimde hafif üşümüştüm ve sabaha kadar normalden fazla üşüdüm ama sabah uyanınca sıkıntı yoktu. Kalpte anormal bir tepki hiç oluşmadı. Alkol ve sigara kullanmamak hem işlem sırasında hemde saçın beslenme döneminde önemli. Herkesin vücudunda benzer performans vermeyeceği unutulmamalı. Saç ekimi sonrası eve dönerken tişört giymek sıkıntı o yüzden kafayla temas etmemesi için gömlek vs. götürülmeli. Saçı onlar kesiyor ve hastane önlüğü veriyorlar. 5000 kök ekim için araya tanıdık sokarak 12 bine anlaştık. Normalde 14 bin isteniyordu. Merdiven altı olmadığı sürece bu seviye saçı 15 binden aşağı eken yer bulmak mucize zaten. Fiyata şampuan, sprey, prp dahil ve normalde ne veriliyorsa 2 katı verilecek bana.

Günde en az 2 lt su içmeniz, az tuzlu yemeniz gerekiyor ve kafeinli, asitli içecekler bir süre yasak. Çay serbest. Spor, ağır kaldırmak yasak. 1 yıl boyunca saçlarınız makinesiz sadece makasla kesilmeli. Uyurken köklerin delikleri daha kapanmadığı için boyun altına koyduğunuz kıvrılmış havluyla sağa sola dönmeden uyuyorsunuz ve bu çok yorucu bir şey. Ben yatakta dönebilirim diye çekyatta yattım. Gece yardım amaçlı 1 kişiyle aynı odada yatmanız iyi olur Katı yemek yerken kulaklarınızın arkasındaki sinirler aşırı tepki verebiliyor. Köklerin alındığı donör bölgede sızlamalar 1-2 gün sürüyor ama ekim yapılan kısımlarda acı sıfır. Kafanın üstü şiştiği için alnınızda ciddi deri gerilmesi oluyor. Tuvalet ve yeme içme dışında ayakta durmak, gezmek, dik oturmak 3-4 gün kafadaki sıvının yüze inip şişirmemesi için yasak. 3 gün sonra ekim merkezinde ilk yıkama vs. gerçekleşecek. Buna kadar ekilen bölgenin hiçbir şeyle zerre temas etmemesi çok çok çok önemli. Kafanızdaki uyuşukluk yüzünden araca binerken çok dikkat etmeniz ve ön koltuğa oturmanız öneriliyor. Sabah kalktığımda önlerde hafiften kabuklanma başlamıştı ve yavaş yavaş ortaya doğru yayılma eğiliminde.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Oluşan farklılıkları ileride ara ara yazarım.

#saçekimi Marmara bölgesinde saç ekimi için

#saçekimi Marmara bölgesinde saç ekimi için önerdiğiniz bir yer varmı? En geç ekim ayında bu işi halletmek istiyorum. Yakın zamanda ekim yaptırıp önerisi olan varmı? Fiyat, genel...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 28

Eskiden samankafa tv çekerdi böyle dizileri. Artık kanal 7 bile girmiyor bu konulara. 3*5 bölüm sonra aileler barışıp düğünle final yapar bunlarda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap