Microsoft Bethesdayı almış. Şöyle bi The Evil Within 3 haberi patlatsalar harika olur.🥳🥳🥳

Bu arada Multiplayer kanalı eleman arıyormuş.

MICROSOFT BETHESDA'yı 7,5 MİLYAR DOLARA SATIN ALDI! / CYBERPUNK 2077'Yİ...

Gündemimizdeki haberlerin dakikaları: 00:00 - Multiplayer iş ilanı! 00:43 - Microsoft Bethesda'yı 7,5 Milyar Dolar karşılığında satın aldı! 04:30 - Sony'de P...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler yeni aldığım harddiskte uefi ve kurtarma bölümü vardı onları diskpartla sildim ama disk yöneticisinde bu 2 bölüm birleşmiyor. Bir bölümü yeni birim yapıp genişlet diyorum ama disk veya diskler üzerinde bu işlemi tamamlamaya yetecek boş alan yok diye hata veriyor. Sanırım 3. parti programlarla veya linux live cd ile halledilebiliyormuş ama windowsta komutla vs. bu bölümleri birleştirme yöntemi varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kartuş temizleme spreylerinde ne var bilen varmı? Sprey şişesini kullanmak için solüsyonu başka bir yere boşaltıcam. Sprey şişesinede kolonya koyucam. Şişeyi yine yıkarım ama şişede kalan eser miktarda solüsyon kolonyayı sıkarken cilde zarar verirmi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu getirde getirme ücreti yaz boyu 6ya kadar bedava değilmiydi? Para istiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Re 8 yeni video.

Resident Evil Village - 2nd Trailer

Fear surrounds you in Resident Evil Village, unleashing a new chapter of survival horror on PlayStation 5, Xbox Series X, and PC in 2021! 'Like' on Facebook ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gerçektende otogar harika olmuş. Pazartesi sabahı gittim. Üst taraf kaymak gibi olmuş. Alt taraftaki çalışmalar devam ediyordu. Otogarı şimdiye kadar 100 defadan fazla kullanmışımdır. İlk defa böyle güzel görüyorum. Lamı cimi yok. Çok güzel olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

18 eylülde bime geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap