Geliyor gelmekte olan 22 Aralık...
https://www.youtube.com/watch?v=WSZ94riVHsY

THE MATRIX 4: RESURRECTIONS Teaser Trailer (2021)

Watch the official teaser trailers for The Matrix 4: Resurrections! In theaters December 22, 2021.The fourth installment in The Matrix franchise. Plot unknow...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eline götüne sağlık tüm bilgilerimiz adres telefon bilgilerimiz tcmide muhtemelen saçıldı. Emeği geçenlerin aq.

https://www.sozcu.com.tr/2021/teknoloji/mng-kargoya-siber-saldiri-alici-bilgileri-ele-gecirildi-6616557/

MNG Kargo’ya siber saldırı: Alıcı bilgileri ele geçirildi

MNG Kargo’ya siber saldırı: Alıcı bilgileri ele geçirildi - MNG Kargo, kurumsal müşterilerine ait şifrelerin ele geçirilmesiyle bazı kargo alıcılarının ad, soyad, adres ve telefon...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

sağ üstteki otoseyir tabı artık kalkmalı bence, en son 2 yıl önce içerik üretilmiş.
@gamsizm @hkellecioglu @can

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

arkadaşlar pc yi düzgün kapattım ertesi gün açılmıyordu, kabloları söktüm taktım açılmadı sadece bazen nadir olarak güç tuşuna basınca power fanı dönecek gibi yapıyor ama dönmüyordu. anakartta ışıkları falan yanıyor ama herhangi bir fan dönmüyordu. güç fişini söktüm değiştirdim bekledim falan durum değişmedi ertesi gün sonra pc ye hiç dokunan olmadığı halde baktım kendiliğinden açılmış. bi anlam veremedim şimdi kapatmaya korkuyorum. sizce sorun ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

2 tane büyük redbull ve ufak bir latte içtim döğru düzgün birşey yemedim yaklaşık 800km yol yaptım şuan başım dönüyor midem bulanıyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Arkadaşlar günaydın logitech mause yada klavye mouse set alacağım, alabileceğim en ucuz ve unifying alıcı olan set hangisi bilginiz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 39
 • Joe @joe

  Mesut Çevik kadar iş bilmeden yorum yapan video çeken başka biri yoktur heralde. Vasıfsızın teki. Sektörde eskilerden olmanın kaymağını yiyor sadece. Daha sistem toplamayı bilmiyor adam. İki defa rezil etti kendini canlı yayında sistem toplarken.Çok konuşup boş konuşanlardan

 • Hasan Yılmaz @coolnquiet

  Bence boş bir tartışma olmuş. Nas ile taşınabilir diskin arası bu ürünler. Ben bir veriyi bir yerden bir yere taşımakta kullanırım, bir başkası ağa bağlar nas gibi kullanır.
  Ancak bu olay WD için ağır rezalet bence. Yıllarca WD kullanan biri olarak sıfır aldığım WD Blue disk bozuk gelip, değişimden gelen disk de bozuk çıktığından beridir Seagate'e yönelmiştim. Haricide de WD, Sata-USB dönüşümü yapmadan doğrudan USB ürettiği için tercih etmiyordum. Bununla güvenim daha çok sarsılacak.
  Bir de ben internete bağlanan veya bilgisayarımla aynı koşullarda sürekli çalışan bir depolamayı yedek olarak kullanmam. Bence yedek alınan depolama belirli periyotlarla sisteme bağlanıp yedek alınmalı, yedekleme sonrası da yedek depolama fiziksel ve elektriksel olarak ana sistemden ayrılmalı ve mümkünse farklı ortamda (hatta varsa farklı evde) tutulmalı. Nas gibi sisteme sürekli bağlı cihazlarda gelen bir virüs hem ana bilgisayar hem de bağlı olduğu nas'daki verileri imha edebilir. Ya da ikisi de aynı elektrik kaynağıyla sürekli çalışıyorsa yüksek voltaj gibi bir durumda iki sistem de kızartma olabilir.

  • CanSimit @cansimit

   Tartışma boş çünkü bir tarafta MÇ var, onun dediğinin yanlış olduğuna boş senet imzalarım ben 😀 Yedek konusunda ise şu var, 'yedek' diyoruz ama herkesin kafasında buna denk gelen başka kavram var. Mesela yazı yazıyorken TXT dosyasının yedeğini aynı klasöre kopya olarak alırım, o da bir yedektir. Ne amaçla alındığı ve ne beklendiği önemli orada.

Merhabalar;
Eşim geçen hafta biontech oldu biraz kalp tarafında biraz ağrısı oldu (aşı ile ilgili olmayabilir) , çevremde ter ve ateş yapan 1-2 gün yataktan çıkamayan 40-45 yaşlarında 3 kişi oldu, bende önemli bir yan etki olmadı, sanki kolumu bir yere vurmuşum gibi bir his var. Sizde durumlar nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23
 • Orhan @soulmy

  Pazar akşamı oldum. İlk gün kol ağrısı vardı. 2. ve 3. gün hafif baş ağrısı vardı. Şu an bir sıkıntım yok.

 • freshmind @freshmind

  Aşı olmayı ilk günden beri savunanlardandım ama "böyle ağır bir aşıyı da daha önce olmamıştım" demek durumundayım... Ateş mi çıkmadı, göğüs ağrım mı olmadı, kalpte batma mı olmadı, dizlerimde ve ayaklarımda tuhaf bir his mi olmadı, terleme mi olmadı. Koldaki taşlaşma ve ağrı farz zaten. Bir ara dedim aha gidiyoruz. Halbuki hanım turp gibi. Onda sadece kol ağrısı oldu.

  3. günden sonra bir şeyim kalmadı. Yani 1 gece önce ölüyordum, 1 gece sonra taş gibiydim. Hiç bir şey anlamadım bu süreçten.

  Şimdi gelde 2. dozu vur 😀 Birde 2. dozda yan etkiler daha ağır seyrediyor deniyor.

 • POfficer @felixfelicis

  Ben dahil çevremde 4x 50+ 6x 25+ yaşlarında kişilere şahit oldum Biontech aşısını olduklarında. Herkeste ortak ve tek yan etki klasik kol ağrısıydı.

 • Gump @runforrest

  Ben ilk gece biraz kol sertliği hissettim, üzerine yatmadığım sürece problem olmuyordu ve ertesi gün geçti. Ek olarak ilk gece ter bastı biraz, ateş diyemeyeceğim o kadar rahatsız etmedi. Halsizlik vs. yok hiç olmadı, ek olarak aynı gün öncesinde Kızılay a kan verdim, ateşin sebebi o da olabilir belki bilemiyorum.

Merhaba arrkadaşlar klima harici vantilatör gibi soğutma önerisi olan var mı ?

edit: Bunu aldım isteyen olursa kullanınca yorum yaparım.
https://www.hepsiburada.com/altus-al-16-a-zaman-ayarli-ayakli-vantilator-p-HBV000007PSPK?magaza=e-koz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23