Arkadaşlar iş yerine bu bilgisayarı düşünüyoruz sizce nasıl güvenilir bir yermi burası internette araştırdım genel olarak gayet güzel gibi.
https://www.atombilisim.com.tr/dragos-drx6698-i9-14900kf-64gb-ddr5-ram-2tb-nvme-40-ssd-16gb-rtx4070ti-super-oyuncu-bilgisayari

Dragos DRx6403 i9 14900KF 64GB DDR5 Ram 2TB NVMe 4.0 SSD 8GB RTX4060 Ekran...

Dragos DRx6403 i9 14900KF 64GB DDR5 Ram 2TB NVMe 4.0 SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu Bilgisayarı ürünü en uygun fiyatlarla Atom Bilişim'de! Ürünü incelemek ve satın almak için hemen tıklayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Kız arkadaşınız veya karınız sizi bir erkek ile bu kankim diye tanıştırırsa sıkıntı var demektir. Benden demesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Çevremde çok fazla kalp krizi vakası duymaya başladım daha geçen hafta şirkette 41 yaşında bir arkdaşımız hepimizin gözü önünde vefat etti çok kötü bir deneyimdi gerçekten.
özellikle 40 yaşlarda çok duyuyorum biriyle bu konuyu konuşurken mutlaka bir deneyimi olan çıkıyor. Aşılardan bende şüpelenmeye başladım sizde durumlar nasıl neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında.

Edit: https://www.cdc.gov/vaccines/covid-19/clinical-considerations/myocarditis.html
4 ay önce CDC nin yayınladığı raporda Miyokardit ve Perikardit gibi kalp rahatsızlıklarının aşılarla nedensel bir ilişki olduğu gözlemlenmiş.
Sanırım aşı olan herkez ya ölecek ya kısır kalacak diyenlerle, kanadım neden çıkmadı diye dalga geçenler arasında benim gibi kalmış insanlar okuyabilir. Ha şimdiki aklım olsa aşı olurmuydum emin değilim çevrem çok ağır atlatan ve ölen insanlarda oldu. iki ucu boklu değnek gerçekten.

Clinical Considerations: Myocarditis after COVID-19 Vaccines | CDC

Clinical considerations for myocarditis and pericarditis after receipt of mRNA COVID-19 Vaccines among adolescents and young adults.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 33
 • parka @parka

  Daha önce neden öldüğü bilinmiyor du, çoğu insanın şu an insanlar tetikte. 64 yaşındayım 3 aşı oldum sağlığımın bozuldu dönem bizi eve hapsettikleri dönem sonrasında normal düzeni sağlamak için bayağı uğraştım. Yasak kalktıktan sonra 5000 adım ve üzerini yapmaya dikkat ettim şu an 20 yıldır kronik triod dışında sıkıntım yok .

 • kortex @kortex

  Marketten aldımız yağ kötü, tuz rafine, her şeyin içinde 20 kilo şeker var, kullandığımız unun içinde 100 türlü katkı maddesi var, İstanbulun havası berbat, 15m2 lik odada bütün günümüzü geçiriyoruz, en ufak alacağımız şey için psikolojik harp sonucu satın alma yapıyoruz, aldığımız maaş anında uçuyor. Son yıllarda zaten gittikçe daha berbat bir hal aldı bu durum say say bitmez aşıya sıra gelene kadar çok faktör var. Aşı karşıtı iş yapanlar bilimsel metod kullanmıyor zaten.

 • Erdinç B. @erdincb

  Bırak yaşam standardını korumayı, yaşamayı bile zor başarıyoruz. Aşıların bir etkisi var mı bilmiyorum, ama orta direk artık kırıldı. Gelecek kaygısı, aileye bakma stresi de maalesef biz erkeklerin omuzlarında. Allah rahmet eylesin. Genç yaşta kayıp gerçekten çok üzücü oluyor.

 • evren avid @evrenavid

  geçen sene, migrostan 3 sefer içecek taşıdım...ağır yükle, yokuşlar çıktım...bir hafta sonra kalbim yanmaya başladı, nabızım 120-140 arasında kaldı, uyuyup, uyansam bile 120 ile güne başlıyordum...yanmada sancı gibi ağrıtıyordu...kalp ritim ilacı verdiler...bu seferde 60'ı geçmedi...buda kötüymüş, çünkü eğer hızlı yürürsen, koşarsan, 60'ı geçemiyor ama tak,tak,tak diye vuruyor....hani voltaj artamıyor, amper artıyor

#TeknoSosyal kapanırsa bence youtube kanalına döneriz. Buranın hiçbir artısı kalmaz.
Var mı bir gelişme @leventp enson biri 2 hafta sonra kapanacak diyordu 2 hafta doldu sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kaderimizde TS de ban yemekte varmış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Cumhuriyetimizin 100. yılını ancak böyle kutlayabilirlerdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

an itibariyla dolar:26TL yani 1 tl düşmüş gözüküyor başka yerde normal

https://www.google.com/finance/quote/USD-TRY

USD/TRY Currency Exchange Rate & News - Google Finance

Get the latest United States Dollar to Turkish lira (USD / TRY) real-time quote, historical performance, charts, and other financial information to help you make more informed trading and investment...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

özel sektör zamları belli oldumu ortalama ne kadar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7