BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.misepeti.com/ mi5 telefon için batarya alacağım orjinal olduğunu belirtiyor nekadar sözüne güvenilir?

Mi Sepeti | Xiaomi Cep Telefonları

Xiaomi Mi Sepeti Orjinal Telefon Şarj Aleti Batarya ve Tüm Aksesuar Alışverişini Güvenle Yapılabilir
BeğenFavori PaylaşYorum yap

harika olmuş

Saadet Partisi’nden İstanbul-İzmir otoyol filmi!

Saadet Partisi’nden İstanbul-İzmir otoyol filmi! Gündeme ilişkin yayınladığı videolarla büyük beğeni toplayan Saadet Partisi son olarak İstanbul-İzmir otoyolu için benzer bir video yayınladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

kendime not uzun yola çıkarken tüm paralı geçişleri navigasyonda kapat. benzin parasından sonra en pahalı otoyol ve köprüleri bi yerimize girdi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • Orcun @orcun

  İnsanlar artık plakasını gizliyor, bugün daha yolda gördüm herif son hanesini bantlamıştı, hani insanları mecbur başka yola itiyorlar. İnsaflıca alsınlar az az adam gibi vergiyi herkes verir. Ama abanırsan ne olur ? adamı yasa dışı şeylere itersin. Alkol ve sigarada bunun örneğini hergün görüyoruz öyle değil mi ?
  Bkz kaçak sigaralar, bakınız kaçak alkollerden ölümler vs al gene vergini ama adam gibi normal insanca al, ufak ufak kazan birden '' AAAAAAAAAAAAAA MİLLET SİGARA İÇEYİ AAAAAAAAAAAAA ALKOL TÜKETEYİ AAAAAAAAAAAA ARABA ALAYİİİİ BEN BUNLARA YÜZDE 5000 ZAMMI VERGİYİ KAKTIRAYIM DA DAHA ÇOK KAZANAYIM '' mantığıyla kazanamayıp elinde olanı da kaybedersin. Bak elektriklere şuya buya zam gelecek gene ne olacak ? kaçak kullanım dahada artacak. Doğuda zaten görüyoruz silahla kovalayanlar elektrik idaresini silahlarla basanlar vs. vs. sonuç ne olacak sanıyorlar ?

 • Deniz Etkin @denizetkin

  Benim anlamadığım geçişi 30 tl yap. Nasıl olsa hazineden müteahit parasını vereceksin. En azından tepki almazsın.

 • ilker @gilker

  izmire git gel 500-600TL köprü yol masrafı çok çılgın

e ticarette ne satsak önerisi olan var mı?
yurt içi dropship te olur yani bizim yerimize ürünü kargolayacak vs...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10
 • YCK @yck

  ben de bi şeyler satacam gibi

 • alper212 @alper212

  Trendyol, n11 ve hepsiburada'da mağazası olan birisi olarak kar marjları çok düşük kalıyor. (Takı/Aksesuar için konuşuyorum) Ancak bu platformlardan satış yaptığınız kişileri ikinci sefer kendi sitenize yönlendirebilirseniz para kazanabiliyorsunuz. Ya da reklam yatırımı yaparak kendi sitenize çekmeye çalışacaksınız.

  Gerçi geçen ay Trendyol'dan uyarı aldık kutunun üzerinde "www" tarzında site yönlendirmesi olmayacak şeklinde.

  + Kampanya dönemlerinde sizden ekstra indirim isterler. Katılmıyorum derseniz butiğiniz kampanya boyunca kapalı kalır. Satış yapamazsınız.

  Bunların dışında kargo da çalınan kolye mi dersin. İade ettiğini ürünü imitasyonu ile değiştirip göndereni mi dersin. Boş kutu iade edeni mi dersin. Hepsiyle tek tek ilgilenmen gerekiyor. Trendyol fotoğraf istiyor falan derken dolar kuru zıplarsa zaten zarardasın.

  • aniceman @aniceman

   @alper212 hazır bu platformlarda satıcı olan birini görmüşken sorayım. bu firmaların kendi sitenizdeki ürün fiyatlarınızı kendilerinden düşük tutmanıza engel bir kuralı oluyor mu? Bir çok kez satıcının kendi sitesinden alayım diye arastırıyorum bakıyorum ki fiyatlar ya aynı ya da daha yukarda oluyor. Haliyle çek/kupon da olduğu için bu platformlardan alıyorum...

  • alper212 @alper212

   @aniceman Trendyol dediğiniz koşulu zorunlu tutuyor. Yoksa butiğinizi kapatırız diye cevap geldi. N11 ve hepsiburada karışmıyor.

 • Pix50Adam @zero2900

  Gıda derim ama tabii gurme ürünler. Abartı fiyatlar olmadığı zaman daimi müşteriniz burada hazır. 😀

 • Alper @dragon06

  Özellikle kadınlara yönelik herşey...

  • Pix50Adam @zero2900

   Kadınlar e-ticarete muhafazakar yaklaşıyor. alışveriş onlar için içinde gezmesiyle oturmasıyla yanına arkadaşı alıp hava atmasıyla bir ritüel. O sebeple kadınlara yönelik e-ticaretlerin sağlam sermaye desteği yoksa uzun soluklu olabileceğine inanmıyorum.

  • Alper @dragon06

   @zero2900 e-ticarete ürün bazlı bakacak olursak ucu bucağı yok diyebiliriz, her kişiye, zevke, yaşam tarzına hitap edebilmek çok zor. En azından bir yerden başlanmalı ve bu daha çok spesifik ürünler olmalı, erkek yada kadın için. Yine de erkeklere göre bayanlara, ucuz, şık, ürünlerle hitap etmek daha kolay. ( Kozmetik ya da textil olmak zorunda değil ) Erkekler genelde çok daha seçici ve sağlamcı hareket ediyor diye düşünüyorum. Şimdi aklıma değişik bir fikirde geldi, pet işi!. Köpek ve kedi mamaları, aksesuarları, vitaminleri vs. baya satış yapar diyebilirim, düşünülebilir.

  • Pix50Adam @zero2900

   @dragon06 Valla bu konuların büyük marka diyebileceğimiz hali hazırda alternatifleri var. ama gerçekten niş ve farklı ürünler sunabilen gurme siteler çok yok. Gerçi şu alım gücü ve döviz seviyelerinde sürekli değişen gümrük durumunda zaten ne kadar çeşitlilik olur oda ayrı. Başarılı bir işin sağlam bir fizibilitesi oluyor. Teslimat şartları bile çok etkiliyor. Örneğin 2 farklı siteden alışveriş yapacaksam ve birinde kurye servisi varsa kesinlikle kuryeyi tercih ediyorum. Bunun gibi pek çok detay var. Zaten sıyrılabilmek için müşteri memnuniyetine özen gösterilmesi gerek. Diğer kısımları büyük firmalar kapmış durumda. Yarışamadıkları konu memnuniyet.

youtube aile üyeliği için 26TL miş 5 kullanıcı davet edebiliyormuşuz yanlış anlamadıysam 6 kişi kişi başı 4.5TL/ay bence verilir. 3-4 ay sonra burada görürüz aile üyeliğine elaman arıyoruz vs diye 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

kulak üstü kulaklığım sol taraftan kafa kısmına denk gelecek yeden kırıldı ses te herhangi bir sıkıntı yok ama dengesi mengesi gitti bir şekilde sağlamlaştırmam lazım ne yapabilirim.
kırılan yerin üstü yapay deri gibi birşey yani içten görülmeyen bir yer yapıştırıcıyla yapamam alüminyum bir parçayı bantla sabitlemeyi düşünüyorum var mı daha yaratıcı fikirleriniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

araç içi ızgaraya takmak için (sıcaklarda telefon sapıtıyor. telefon tutucu önerebilir misiniz? bütçe max 60TL.
En guıcık olduğum telefonu alınca ızgaradan çıkması böyle problem yaşamak istemiyorum.
bu nasıldır sizce?
https://www.hepsiburada.com/baseus-360-arac-iphone-samsung-manyetik-telefon-tutucu-cin51sy-p-TELARACTECH9050

Baseus 360 ,Araç iPhone Samsung Manyetik Telefon Tutucu Fiyatı

Baseus 360 ,Araç iPhone Samsung Manyetik Telefon Tutucu en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

merhabalar;
kumandanın içine pil aktı metal bağlantı yayları oksitlendi nesıl temizleye bilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap