vps serverda ne yapılabilir.
site çalıştırmak
vpn server kurmak
owncloud veya benzeri bulut depolama kurmak
uzak masaüstü olarak kullanmak
başka aklınıza gelen bişey varmı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ücretsiz hosting control panel leri arasında favoriniz varmı işletim sistemi centos 7
centos web paneli kullanıyorum ama fazlasıyla ilkel geliyor. biraz daha kullanıcı dostu olan önerebileceğiniz panel var mı?
webmin düşünüyorum...
Webmin - Ajenti - ISPConfig - ZPanel - vesta

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Google da cihazlarım arasında benim olmayan bir cihaz var. T-mobile US gözüküyor ama kaldıramadım böyle bir durumla karşılaşan biri var mı? şuan offline zaten

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5d mark3 sensörü temizleme için hayyamda bir yere götürdük daha beter oldu. Bu işi hakkıyla nasıl biz yapabiliriz? hava kompresörümüz var gücü ayarlanabiliyor.

Yada hiç bulaşma şuraya götür diyebileceğiniz yer var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şirket için Windows10 u nereden alabiliriz? Microsoft'un sitesinde çok pahalı.
bu konuda tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

geçenlerde paylaşılmıştı hangi tavuk markası diye KFC miş umarım iyi bir ceza alır kapanırlar.

Kfc Tavuk Dünya Markası Rezalet Açıklamayı Okuyun

Kahraman Yusuf Ercan Kfc De Tavuk Dünya Markası İş Yerinde Çalışıyordu İş Yeri Pislikleri Görünce Şikayet Etmek İstedi Sonra Müdür Personeler Görünce Yusuf E...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

10 Years Challenge mevzusu var bir dönemdir. Bunun yüz tanıma algoritmaları geliştirmek için çıkarılan bir proje olduğu söyleniyor. ne kadar kötü tartışılır ama bilmekte fayda var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Asın bayrakları, Turkiyede super charger ağına dahilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

merhabalar görseldeki kuşların cinsiyeti nedir sizce

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

işi bilen birinin inşaat hakkındaki yorumları bilmeyen biri malzemeden kaçmamışlar helal olsun nekadar demir der

PASLI DEMİRİN ADERANSI YÜKSEK OLUR!

Bu şantiyede çekim yapmak istediğim çok ilginç sahneler meydana gelmişti. kısmet bu güne oldu. cap lock iskele yi de burada görmüş oldum. PASLI DEMİR KÖTÜ Dİ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Paslı deimirin aderansı yüksek olu video başlığını ve sizin "İşi bilen" yorumunuzu görünce önce bir şok oldum. 17 yıılık inşaat mühendisiyim, ilk defa böyle bir şey duydum. Meğer adam videosuna clickbait başlık atmış. Ayrıca ben olsam o demiri teslim almam, neredeyse bütün etriyeler 135 derece yerinde 90 derece gönye ile bitirilmiş. Bu çok tehlikelidir. Paslı demirleri, yine gönye ile bitirilmeyen kiriş üst demirlerini de görmezden geliyorum. Kolon-kiriş birleşimlerinde ve rezervasyonların etrafında olması gereken ilave demirleri de göremedim. Yap-satçılar ve ustalar en çok bunlardan çalmaya yeltenir. Belki de başka bir şekilde çözmüştür statiker. Günahlarını almayayım şimdi. Asıl facia ise elektrik tesisat borulaması... Sanki özellikle tüm borular moment maksimum noktasından geçirilmiş. Neredeyse kasıt arayacağım.

  • ilker @gilker

   aynen adamda elektrik tesisatından çok bahsetti beton koyacak yer yok ve en önemli kriş

  • civilization @civilization

   Etriye koyduklarına dua etmek lazım 🙂 adamın başka bir videosu var orda etriyedeki kıvrımı anlatıyor. Taşeron kurtarmıyor diye yapmıyor iş veren de bana masraf çıkartma diyor gibisinden bişey demişti. Başka bir videosunda işverenin kirişin yerini nasıl değiştirttiğini vs anlatıyor. Bütün inşaat sektörü müteahhitlerin para hırsından çok kalitesiz işlerle dolu. Sıvayı çekip boyayınca da kapanıyor kimse de görmeyince iyi iş çıktı diye övünülüyor.

 • filarmonik @filarmonik

  Yine bir deprem olur, binler ölür, hesap sorulmaz ya da sorulur gibi yapılır. Bu hikaye de böyle devam edip gider. Kız olursa kader, erkek olursa da yazgı koyarlar adını.