merhabalar;
Ev için projeksiyon cihazına ihtiyacım var tüm özellikleri olan cihazlar düşük lümenli portable cihazlar aradığımı bulamadım ben bulamadım.
minimum 2-3 HDMI
mümkünse LNB anten girişli.
telefon/bilgisayardan wriless görüntü bağlantılı
Bluetooth ses sistemini bağlayabileceğim.
en az 3000 lümen (gündüz rahat tv izlenebilmeli)
en az 1280x800
max 3.500 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fotoğraf odaklı telefon önerisi verebilir misiniz?
macro da çekebilirse harika olur. bütçe 2500TL bide Samsung 10e nin fotoğraf performansı sizin önerdiğinizden daha iyimi olur ufak bir karşılaştırma işimi çok kolaylaştırır. Teşekkür ediyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine birileri katilleri, hırsızları salma çabasında...
Af nedir ya suçlu suçunu çekmedikten sonra adalet neresinde bunun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

merhabalar; excell deki 5000 civarı Hex kodunu bir resmin üzerine basmak istiyorum nasıl yapabilirim. örnekte mesela griyi basmış bende bu tarz birşey istiyorum.
Photoshopta iki resmi yazıları otomatik getirebiliyorum ama hex codlarını bir şekilde jpg e nasıl dönüştürürüm bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

merhabalar;
güçlü bir bilgisayarımız var ve bu bilgisayara aynı anda 1 kişi uzak masaüstüyle bir kişide normal olarak oturum açabilir mi? aynı anda olması şart mesai saatleri içerisinde kullanacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.misepeti.com/ mi5 telefon için batarya alacağım orjinal olduğunu belirtiyor nekadar sözüne güvenilir?

Mi Sepeti | Xiaomi Cep Telefonları

Xiaomi Mi Sepeti Orjinal Telefon Şarj Aleti Batarya ve Tüm Aksesuar Alışverişini Güvenle Yapılabilir
BeğenFavori PaylaşYorum yap

harika olmuş

Saadet Partisi’nden İstanbul-İzmir otoyol filmi!

Saadet Partisi’nden İstanbul-İzmir otoyol filmi! Gündeme ilişkin yayınladığı videolarla büyük beğeni toplayan Saadet Partisi son olarak İstanbul-İzmir otoyolu için benzer bir video yayınladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

kendime not uzun yola çıkarken tüm paralı geçişleri navigasyonda kapat. benzin parasından sonra en pahalı otoyol ve köprüleri bi yerimize girdi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • Orcun @orcun

  İnsanlar artık plakasını gizliyor, bugün daha yolda gördüm herif son hanesini bantlamıştı, hani insanları mecbur başka yola itiyorlar. İnsaflıca alsınlar az az adam gibi vergiyi herkes verir. Ama abanırsan ne olur ? adamı yasa dışı şeylere itersin. Alkol ve sigarada bunun örneğini hergün görüyoruz öyle değil mi ?
  Bkz kaçak sigaralar, bakınız kaçak alkollerden ölümler vs al gene vergini ama adam gibi normal insanca al, ufak ufak kazan birden '' AAAAAAAAAAAAAA MİLLET SİGARA İÇEYİ AAAAAAAAAAAAA ALKOL TÜKETEYİ AAAAAAAAAAAA ARABA ALAYİİİİ BEN BUNLARA YÜZDE 5000 ZAMMI VERGİYİ KAKTIRAYIM DA DAHA ÇOK KAZANAYIM '' mantığıyla kazanamayıp elinde olanı da kaybedersin. Bak elektriklere şuya buya zam gelecek gene ne olacak ? kaçak kullanım dahada artacak. Doğuda zaten görüyoruz silahla kovalayanlar elektrik idaresini silahlarla basanlar vs. vs. sonuç ne olacak sanıyorlar ?

 • Deniz Etkin @denizetkin

  Benim anlamadığım geçişi 30 tl yap. Nasıl olsa hazineden müteahit parasını vereceksin. En azından tepki almazsın.

 • ilker @gilker

  izmire git gel 500-600TL köprü yol masrafı çok çılgın