Merhaba;
Eğer pınar mayonez seviyorsanız ve tüketiyorsanız bu son şans, aldınız aldınız yoksa kg fiyatı 100 lira.
Edit: Migros sanal market.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kardeşimin hattı faturasız bimcell. Zaten geçen sene geçerken direkt zam gelmişti zamlı fiyattan geçmişti. Bir kaç gündür zam smsleri atmaya başlamış bimcell ve pek geri adım atacağını sanmam. Hal böyle olunca daha önce @umtk ile mobil tarife avına çıktığımız zaman denk gelen vestelcell fatuıralı paketleri mantıklı buldum.
Ancak bu paketlere geçmenin bir kabızlığı var;
-Her vestel mağazası bu işlemi yapamıyor,
-Kurumsal mağaza olarak diirekt merkeze bağlı 5 mağazaya sordum ama yok yapamıyoruz dediler,
-Online süreç varmış ama hem çok şikayet var hem bimcell de telekom olduğu için bu geçiş faturasızdan faturalı geçişi gibi olacağı için yine vestel mağazası lazım.

Hal böyle kurumsal mağazanın birini sıkıştırdım, dedim siz sürekli sistem yok diyorsunuz ama bunu yapan kimse yok mu ?
Dediler aslında birisi var ama arayıp sormamız lazım. İyi dedim sorun, sonuç olarak yine kurumsal bir mağazayı aradılar, görece uzak. Tamam dediler burası yapıyor.
Ben mağazayı not aldım. Bugün sabahtan aradım sordum, sistem açık mı, taşımayı yapacak personel var mı vs vs.
Gerekli tüm şartlar olgunlaşınca gittik, işlem 30-45 dk arası bir şey sürdü. Sistem bir kere attı personeli. Sonra tekrar giriş yaptı, bir şeyler doldurdu sonra çıktı aldı onları, sonra imzalar, kimlik ve belgeleri telefondan telekoma ait bir app açıp oradan taratıp yükledi karşı tarafa.

Dediğim gibi bimcellden yine telekom altyapısı olduğu için aynı dk geçiş oldu ve eski sim kart direkt kapandı yeni paket ve yeni sim kart aktif oldu direkt.
Eğer telekom çekiyorsa ve fazla para vermeyeyim diyorsanız bence bir değerlendirin.
Paketler için link;
https://teknoseyir.com/durum/1527474

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık @xahve

  bu da zamlanacak ve aynı yere gelecek

 • ad33p @ad33p

  Annem şuan TT Yıldız 10gb paketini kullanıyor 43~₺ civarında. 2 ay sonra yıllık sözleşmesi bitiyor diye aradı Telekom ve 82 ₺'lik paket öneriyor. Ama önerdiği paket 15 gb gibi bir şey. Dedim daha çok internet istemiyorum ki, annem ayda 2-3 gb falan tüketiyor zaten, mevcut paket bile fazla. Bana aynı fiyatta (40 civarı) bir paket önerin. Paketimiz yok diyor, hepsine zam gelecek. Biz sözleşmesi bitecek kullanıcılar mağdur olmasın diye bu paketi öneriyoruz dedi.
  Ben de bakındım Pttcell ve VestelCell'i gözüme kestirdim. Vestel'de 6+6gb paketi ya da PttCell'de Yıldız 8gb mı ne vardı onları beğendim. Ama PTTcell o paketi geçen gün güncelledi ve 80tl oldu, muhtemelen Vestel de güncelleyecek ve o fiyata çıkacak. Yani 2 ay sonra felaket fiyatlarla yüz yüze kalacağız.

  • Mr.Bell @mr-bell

   Evet pttcell ve teknosacell güncelledi, bimcell sms atıyor ay başı güncelleyecek. Eğer son ayın içine girdiğiniz zaman cayma bedeli çıkmıyorsa ki %90 çıkmaz, mağaza bulursanız taşıyınız, 1 yıl kafanız rahat olur bence.

5400 lira gece indirimi var. Ziraat banka yada kredi kartı varsa 500 lira iade var. Sonuç olarak giriş seviyesi bir cihazı güncel kurdan 265 dolar + KDV gibi bir fiyata satın alıyorsunuz. Bence makul.

https://www.vatanbilgisayar.com/honor-magic-book-x15-core-i3-10110u-2-1ghz-4gb-256gb-ssd-15-6-int-spacegrey.html

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/elektronik-ve-telekomunikasyon/vatan-bilgisayarda-500-tl-indirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaz gelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 liraya kek olur mu demeyin 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Mobil operatör kısmına zamlar arka arkaya gelirken benim sözlşemenin bitmesine 1 haftadan az kaldığı için paketi yeniledim.
Turkcell faturalı mevcut müşteriyim, rahat aralıksız 30 ay vardır, normalde her sene taşırdım ama hem çekim kalitesi hem pandemi hem makul paketler olunca aralıksız kaldım.
16 gb 1100 dk 70 lira olarak 12 ay taahhütlü. Bu sefer onlar online teklif çıkardı, bunun aşağısı yoktu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel olmuş.

ERŞAN KUNERİ ELEŞTİRİSİ - ÖYLE DİZİYE BÖYLE YORUM

Cem Yılmaz'ın Netflix dizisi Erşan Kuneri ile ilgili yorumlarımı merak ettiğiniz için çektiğim video yapılacak muhtemel yorumlarla birlikte ektedir. Madem yo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazı marketler çay zamlarını etikete girmiş. Üretim tarihi eski olmasına rağmen sevdiğimiz çaydan fazladan bir kaç paket çay aldık. 500 gram paket 48 lira olmuş.
Son zamsız çaylarımızı almış olduk. Yeni mahsül çaylar artık zamlı olarak alınabilecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ülke olarak ihtiyacımız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap