Samsung tarafından 6 ay olarak devam eden amazon prime özelliğini bitirmişiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;
Aoc mekanik klavyenin arka kısmı. Şu beyaz yerler oksitlenmeye başlayacağına mı işaret ? Buralara kontak sprey sıksam nasıl olur ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

+Para nerede ?
-Müşteride.
+Araba nerede ?
-Müşteride.

BAŞIMA GELEN DOLANDIRICILIK HİKAYESİ! (2. El Araba Alırken Dikkat Edilmesi...

Bu Video da Sizlere İstanbul'da başıma gelen tüm türkiyenin gündemindeki dolandırıcılık olayından bahsetmek istedim ki herkes bilgilensin diye. Satmak üzere ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Off böyle var ya çok evini arabasını işte parasını pulunu kaybeden belki binlerce dahada uçayım milyona yakın insan vardır. İşin de kötü yanı bu kişiler böyle araştırılınca işte 8 10 tane sabıka kaydı bilmemneden ceza yatmış işte aftan faydalanmış çıkmış olarak yeniden piyasada oluyor. Bunların davaları da yıllarca sürüyor sürüyor sonuç ? sonucunda kazansanız bile paranız zaten gitmiş oluyor e adamın canını da almayacakları için sistem hapse atıyor da işte hapisten bilmemen affı yok sen 5 sene yattın yeter açık cezaevine çık oradan da yok bilmemne oldu saldık seni deyip salıp aynı adamı 3 sene davası sürse bile 5 sene de ceza alsa 2 sene yatıp salıyorlar zaten.

30 gb + sınırsız sosyal medya 315 liraya oldukça cazip. Eğer bölgenizde telekom çekim sorunu yoksa değerlendirmek isteyebilirsiniz.
-Yeni hat alımı, numara taşıma gibi durumlarda kullanılabilir, mevcut faturalı müşterilere vermiyorlar.
-15 lira telsiz kullanım ücreti tüm paketler için geçerli, devlete ödenen vergi.
-Şuan için tüm illerden geçilebilir olarak görünüyor ancak en temiz işlem için bölge müdürlüklerine gitmek mantıklı. Telekom bölge müdürlükleri adresi için web sitesinden kontrol sağlayabilirsiniz.
-Paketlerin linkleri ektedir;
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/asimsiz-prime-guclu-30gb-tarifesi
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/guclu-20gb-tarifesi
https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/guclu-10gb-tarifesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık KAYA (38) @tarikkaya

  Ben montefonedeyim. Çok memnunum. Ama fiyatları döşüyorlar yav. 😀

 • Issız_adam @systemnet

  Bölgemde nasıl çektiğini anlarım

 • Mr.Bell @mr-bell

  EĞER FATURALI TELEKOM KULLANIYORSANIZ VE SÖZLEŞMENİZ BİTTİYSE YADA 1 AYDAN AZ KALDIYSA YANİ SON AY İÇERİSİNDEYSENİZ;
  *
  *
  *
  *
  *

  -X BİR FİRMAYA FATURASIZ OLARAK TAŞIYIP (GENELLİKLE 3 GÜN İÇİNDE TAŞINIR) SONRA BU KAMPANYAYA GERİ BAŞVURABİLİRSİNİZ.
  *
  *
  *
  -X TAŞIDIĞINIZ FİRMA ÇALIŞANLARI SİZE EĞER BİZE TAŞIRSANIZ 3 AY BAŞKA YERE TAŞIYAMAZSINIZ DİYEBİLİR ANCAK BU KOCA BİR YALAN, ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUM YALAN, GEÇMİŞTE BUNUN ÇOK KAVGASINI ETTİM, MEVZUAT SADECE SIFIR VE İLK KEZ AKTİVASYONU YAPILAN SIFIR HATLAR İÇİN AÇILDIĞI FİRMADAN 90 GÜN İÇİNDE TAŞINAMAZ SONRA TAŞINABİLİR DİYOR. PEKİ BU X FİRMANIN BAYİLERİ NEDEN YALAN SÖYLÜYOR, ÇÜNKÜ SİZİN TAŞIMADAN PRİM ALIYORLAR VE SİZ KISA SÜRE KALIRSANIZ BU PRİMİ ALAMADIKLARI İÇİN O SEBEPLE ALENİ OLARAK YALAN SÖYLÜYORLAR BENCE.
  *
  *
  *
  -YALNIZ ŞÖYLE BİR DURUM VAR, TELEKOM BAZI DURUMLARDA SİZ KAMPANYA BAŞLADIĞI DÖNEM GİDİP GERİ GELDİĞİNİZ İÇİN 30-40-50-60-70-80-90 LİRA GİBİ MİKTARINI TAM BİLEMEDİĞİM ÜCRETİ PAKET KAYIT ÜCRETİ ADI ALTINDA ALABİLİYOR. GENEL OLARAK BEN ALINDIĞINA ÇOK ŞAHİT OLMADIM ANCAK MEBLAĞ OLARAK GENELLİKLE KOMİK MİKTARLAR OLDUĞU İÇİN VERİLİYOR.
  *
  *
  *
  *
  -TELEKOMDAN X OPERATÖRE TAŞIRKEN KALAN AYLARA İLİŞKİN TELSİZ KULLANIM ÜCRETİ (TKU) BORCUNUZU SON FATURANIZA YANSITIR. 6 AY İSE 15*6=90 LİRA OLARAK EKLERLER.
  *
  *
  *
  -YAZILAN VERİLER SIFIR AÇILMAMIŞ VE HALİ HAZIRDA SENELERDİR AKTİF KULLANILAN HATLAR İÇİN GEÇERLİDİR, SIFIR HATLARA AİT VERGİLER FATURALI OLARAK TAKSİT TAKSİT ALIDNIĞI İÇİN TAŞIMA DURUMUNDA FARKLILIKLAR GÖSTEREBİLİR.

Bir arkadaşım paylaştı bana, gerçekten çok doğru ve mide bulandırıcı.
O kadar dandik ve kalitesiz ürünler tüketmek zorunda bırakılıyoruz ki aklıma geldikçe nefret ve kin kusuyorum çünkü paramız ile rezil oluyor yetmiyor hasta oluyoruz.
https://x.com/insideeattr/status/1701484067907047734
Mevzu bahis ürün 60 lira vs ediyor bizim para ile 60 liraya TR sınırlarında bu kalitede bir ürün zor.
İyidir diye beğenerek aldığım %100 mevye suları bile konsantre bir şeyler ve bir sürü katkı maddesi ile sofra şekeri içeriyor. Yani kalite namına aslında çok az şey var kötünün iyisi diye mecbur alıyoruz diğer türlü öbür ürünler gerçekten bu aldığım ürünlerden de kötü.
Bizim ülkede bence denetim vs de yok veya yeterli değil çünkü herkes istediği gibi at koşturuyor her ürünü satıyor, birileri zengin olurken biz ne olduğu belli olmayan dandik ürünleri yemek zorunda kalıyoruz.
Fakir olanlara normal marketler ile parası olanlara da organik vs adı altında aslında benzer kalite ürünü satıyorlar zira etrafınıza bakarsanız bence buna dahil işaretler görebilirsiniz.
Meyve olarak vs zaten pazara gelen ürünler kalite olarak 2. veya 3. kalite ürünler yani elekaltı ürünler bence. Çünkü iyi ürünler otellere, restorantlara ve ülke dışına gidiyor, burada yetişen malı adam orada buradan ucuza alıyor ve iyisini alıyor. Biz ise döküntü mal alıyoruz. Kaç seferdir çilek alıyoruz saman gibi çoğu ya gerçekten ne koku var ne lezzet var. Muzlar biraz idare eder ama onunda kaliteli olanına yine ulaşım zor.
Yazık çok yazık. Koyun gibi devam etsin bazıları bence zira bir şey yapacakları yok, bana dokunmayan yılan çok yaşasın diyorlar ama o yılan en çok onlara zarar veriyor. Yıktıkları şeyler ileride kendilerine lazım olunca o zaman meeeeeee diye dolanırlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Awacs7n @pesatalim

  hepsi böyle değil ki, ucuz marketlerde satılan meyve sularında rakam %5 ile %10 arasında. yine daha fazla orana ulaşabiliyorsunuz orası ayrı.

  paketli gıdalar genel olarak çok zararlı hocam. ben 2.5 aydır kola, cips, ciddi şekerli olan meyve suları vs ne varsa tiksindim. yemiyorum, bünye bir süre bu tarz şeylerden uzak kaldıktan sonra pek aramıyor.

  özellikle atıştırmalıklar aşırı fazla şekerli, yiyince çok kötü hissettiriyor artık.

  basıyorlar şekeri katkıyı, meyveli diye yediğimiz şeylerin çoğunda sadece aroma var. size de tavsiye ederim paketli gıdalardan uzak durmayı.

 • Orcun @orcun

  Şu meyve suyu harbi meyve suyu ve sadece 1.5 sterline satılıyor. TL'e çevirince 62 tl yapıyor. İngiltere de yaşamıyoruz ama internette diyor ki 23 yaş üstünde saatlik ücret 10.42 sterlinmiş. Günde aralıksız 8 saat çalışsanız 83.36 sterlin kazanıyorsunuz. Ve bu harbi meyve suyundan 55 litre alınabiliyor 1 günlük çalışma ile. https://www.macrocenter.com.tr/dimes-100-portakal-suyu-1-l-p-7ae812 60 liraya satılıyor yüzde yüz portakal suyu diye ama konsantre portakal suyu var ve de su var. 20 gün çalışsanız günlük asgari ücretten bölünce günlüğünüz 850 lira. Ki çoğu asgari ücretli cumartesi ve pazarda çalışıyor. hadi günlüğü 800 tl diyelim. Bu dimes örnek değil ama hadi örnek olsun. 13.3 litre dimesten alabiliyorsunuz. Bir yanda ingilterede yaşayan birisi yüzde yüz harbi meyve suyundan 1 günlük kazancından 55 litre alıyorken burada sadece 13 litre alabiliyorsunuz. Peki arada ki kayıp olan 42 litre nerede ? harbi meyve suyu nerede ? haaaaaaaaaaaa işte sizin hakkınızı ÇALANLARIN cebinde güzel kardeşlerim benim. Sizlerin ömrü hayatınızda göremeyeceğiniz hayatları bu ÇALANLAR çöp diye harcıyor. 60 milyon liralık arabaları alıyorlar yetmiyor garajlarını diziyorlar. Böyle balya balya uyuşturucuları çekip çekip istedikleri karıyla kızla günlerini gün ediyorlar. Sizin daha ağzınıza yılda belki birkaç kere giren yemekleri gıdaları bunlar aç hayvan gibi yiyorlar. Bunların vermediği kaçırdığı kaçındığı af edilen vergileri sizler ödüyorsunuz. Her çalışanın mecbur zorunda olduğu vergi miktarını siz ödüyorsunuz ve bunların hayatlarını sizler finanse ediyorsunuz. Bir yanda bunlar kumardan alkolden uyuşturucuda cinsel hayatlardan doyum noktalarına ulaşıp ulaşıp duruyorken sizler ise sadece sömürülüyorsunuz.

Sınırsız sosyal medya ve youtube olan paket tku ile 400 lira bence makul eğer bölgenizde çekim sıkıntısı yoksa. Son dönemlerde fiyatlar çok arttı ve kullanımlar genel olarak sosyal medya ve youtube. Şu paketin içinde blutv ve prime video olsa tadından yenmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba;
Bu sene kpss lisans girmek istiyorum. Mühendislik yada düz memurluk için direkt buna girmek yeterliymiş. Önerdiğiniz youtube kanalları ve soru bankaları, denemeler vs var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 25

21 taksit kyk ödemem kalmış. Taksit taksit kredi kartıyla ödüyoruz bakalım.
24 taksit ödemişim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

Turkcell hız testi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap