Turkcell pasajdan araba alabilir miyiz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İtirazı olan yoksa buna geçiyorum.11 dolar ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 18

Kemal Kılıçdaroğlu oylarım arttı diye seviniyor.
Ümit Özdağ ve seçmenine, milliyetçi seçmene, seçimin 2.tura kalmasını sağlayan Sinan Oğan ve ona oy veren seçmene teşekkür etmiyor, edemiyor. Utanmdan çıkıp seviniyor,partinin başındayım diyor, bunlar oturduğu koltuktan kalkmaz diyordu, kendinden biliyor demek ki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mrx @mrx

  Dedemin babasından beri CHPye oy veren bir aileye sahip bir seçmen olarak CHP ve bu zata verdiğim son oy oldu bu bundan sonra koltukla bütünleşsin isterse kim takar...

 • Rasko @rasko

  Bir video seyretmiştim. Kılışdarın kaybettiği her seçimden sonra yaptığı açıklamaları toplamışlardı. Hepsinde aynı şeyi söylüyor "oyumuzu artırdık".

  Ekonomi nanay, millet aç geziyor; sınır güvenliği nanay, ülkene milyonlarca kafa kesici sapık dolmuş; talan ve adam kayırma gırla, her gün ifşalar çıkıyor; hukuk adalet bitmiş; terörün 40 yılda öldürdüğünden fazla insanı 1 dakikalık depremde kaybetmişsin, devlet doğru düzgün yetişememiş vs. vs. vs.

  Sen bu ortamda seçim kazanamıyorsan senin artırdığın oyu seveyim. Çektir git artık, yeter da YETER!

 • Root61 @root61

  Halinden memnun olmayan vatandaş da "tepkisini" sosyal medyadan dile getiriyor. Çünkü çok etkili bir yol. Arkadaşım burada şikayet etme hakkını ne sende ne bende görüyorum. Biz kolaya kaçtıkça çok daha otururlar orada.

 • Erdem Özkır @erdemozkir

  Oyumu CHP'ye verdim. CHP seçmeni değilim . Hiçbir şey seçmeni değilim. Sadece iktidarın temsil erttiği cahillik ve yobazlık ve beceriksizlik bana uymuyor. Bu yüzden tek alternatifim CHP . Ama 14 kez seçim kaybetmiş birine halk güvenmiyor demektir. Artık yenilgiyi kabul edip çekilmesi lazım. Babacan ve davutoğlu ve temel gibi değersiz insanları yanına almaması lazım. Bence Mansur yavaş CHP nin başına geçmeli

Merhaba;
Motor için bir güvenlik önlemi olarak en makul ve mantıklı araç takip sistemi nedir ?
Bir ara buradan birisi sim kart takip çinden getirdiği bir alete sms ile konumu vs artırıyordu ama kim olduğunu anımsayamadım.
Önerilere açığım, hat için aylık 30 lira civarında 1 gb paketli tarifelerden sim kart açıp onu takabileceğim bir alet varsa o da olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Ülke olarak parol,ibucold,theraflu, crebros, beklomil ile ayakta duruyoruz herhalde.
Herkes bitmiş, herkes harap,herkes yıkık ve herkes tükenmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine migros operasyonu yaptık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SON DAKİKA HABERİ: Merkez Bankası'ndan yeni talimat: Kredi kartı nakit...

SON DAKİKA HABERİ: Merkez Bankası bugün tarihli yeni bir talimatı bankalara gönderdi. Bu talimata göre, kredi kartından nakit avans kullanımı ve kredili mevduat hesabı kredilerinde hiçbir...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın zamanda bir sistem geldi, x bankasından y ve z bankalarından olan mevduatları görün, paranızı tek tıkla getirin vs diye. Bana pek mantıklı gelmemişti.
Bir kaç farklı banka ile çalışıyorum zira 2000 li yıllardan beri gelişen süreçleri takip ediyorum.
Birikimler sepet ve hepsi aynı bankada değil, maaş bankası farklı, aktif kredi kartları ve taksitli nakit avans çektiğim banka/bankalar farklı.
Şimdi millet diyor ki maaş yatınca otomatik olarak esnek hesaba keserse ne yapacağız, bankalar günü gelmeden parayı çağırma hakkına sahip o yüzden bir kesim krediyi vs sürekli devlet bankasından alıyor, özellikle ticari işletmeler. Ben öncelik olaral devlet bankası tercih etmediğim için böyle banka sepeti yapıyorum ve bildiğim kadarıyla hacizlik durum olmadığı için parayı erken çağırsa bile maaşa direkt çökemiyor.
Avrupalı şu halimizi görse anlaması için ders vermek gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yttrium @yttrium

  Bende aynısını yapıyorum 3 kredi kartından benzin için başka internet alışverişi için başka kredi için limiti yüksek olanı kullanıyorum bir nevi parayı hep döndürüp son ödeme tarihlerine kadar elimde olabildiğince yüksek miktarda nakit tutmaya çalişiyorum.