Kuzen soruyor, nasıl kulaklık, eder mi parasını ?

CORSAIR HS35 Stereo Kablolu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

CORSAIR HS35 Stereo Kablolu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! CORSAIR HS35 Stereo Kablolu Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah fiyatı ve özelliklerini incelemek...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu şartlar altında bu fiyatlara bence gayet alınabilir model olmuş.
Özellikle otomatik vites aramayanlar için cazip bence,

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 26 / 30
 • suicide @suicide

  benzinli, manuel ve 230k lira hmmm. %50 fazlasina dizel otomatik guncel oyuncaklarla dolu suv ler varken bana fazla geldi 😃

  • Mr.Bell @mr-bell

   Kim var mesela ?
   Bunun büyüğü ateca var karoq var onlarında çoğunun liste fiyatı bunlardan yüksek. Kamiq ucuz ama onun segmenti düşük kalıyor.
   Nissan vs hep eski kasa kaldı bence.
   Psa grup zaten iyice yüksek,

  • suicide @suicide

   @mr-bell 2020 5-10k km de c5 AC var mesela Citroen tarafinda. ha derseniz ki ama ikinci el, e bu da sifir ama at arabasi gibi 😀

  • Mr.Bell @mr-bell

   @suicide Donanımları vs benzerdir, bahsi geçen arabanın linki varsa bakıp bir şeyler söyleyebilirim,

  • megadeth @megadeth

   @mr-bell C5 Aircross'un en düşük donanımı bile VW arabalarının dolu paketleri kadar donanım sunuyor neredeyse.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @megadeth O değişken bir konu, detaylı bakmak lazım,

  • megadeth @megadeth

   @mr-bell bence de, donanımları vs benzerdir demeden önce bakmak lazım 🙂 Geri görüş kamerası, anahtarsız giriş çıkış, şerit takip asistanı, tabela okuma sistemi, otomatik katlanır aynalar, tamamen digital göstergeler gibi donanımları VW grubunda bulmak zor.

  • megadeth @megadeth

   Bu donanımlar C5 Aircross'un Türkiye'de resmi olarak satılan en düşük paketi olan Feel paketinde var.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @suicide Araba 2019 model ve 20 bin km de ama, leon şubat itibariyle vs 2021 model olarak yerini alır.
   2 yaş var yani az buz değil bence,

  • suicide @suicide

   @megadeth bir süredir radarimda ama canli gormek nasip olmadi henuz. crv den sonra nasil gelir acaba, siz denediniz mi?

  • megadeth @megadeth

   @suicide ben hem Feel hem de Shine aldım sıfır olarak. Şu an halen daha Shine kullanıyorum. Feel sonrası 1 ay kadar Passat kullandım ve Passat olduğunun altını çizerek söylüyorum, o da Business paketti ve onu da sıfır almıştım. Passat Business, Feel'in yerini bile dolduramadı ve satıp Shine aldım.

   Fiyat tabii ki şimdiye göre daha düşüktü ama halen daha bence fiyat/performans olarak rakibi yok.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @megadeth Bunları vw grubunda bulmak zor demek, söylem olarak marka nefretinden öteye gitmez bence zira bu donanımlar vag grubunda mevcut ama kaç paraya mevcut yada hangi donanım seviyesinde gelir orası çok değişken. Eğer giriş seviyesinde bu donanımları vermiyor vs derseniz anlarım, sonradan c5 de giriş seviyesinde var diyerek ona benzer bir şeyler söylemişsiniz sayıyorum o sebeple.
   Citreon bunları koymasa zaten bu seviye bir satış seviyesine ulaşamazdı çünkü senelerce insanları bezdirdiler bence elektronik vs gibi bir çok sorunla, ekonomik arabaların malzeme kalitesi ve işçilik hataları ile bir çok yazı okudum ve bazılarını bizzat gözlemledim,uzun süre motor geliştirmekten öteye gidemediler. Sonra birisi çıkıp markayı ayağa kaldırdı,

  • megadeth @megadeth

   @mr-bell nefret mi 🙂 Dostum şahsen satın aldığım arabaların çoğu VW grubunda ve tam aksi çok severim VW grubun araçlarını ancak en basit şeyin bile opsiyonel olması artık değiştirmesi gereken bir şey.

   Citroen koyarsa satar koymazsa satmaz bu başka bir konu, ben sizin şu dediğinize cevap olarak yazdım ve yanlış bilgi olduğunu söylüyorum, "donanımları vs benzerdir", ama değil ve @suicide arkadaşımızın örnek verdiği Shine paketindeki bazı donanımları para ile zor alırsınız Seat Leon'da.

   Manuel ve Seat bir araca şu parayı vermektense, SUV da istemiyorsam 300 altına hibrit, otomatik Octavia alırım sıfır olarak.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @suicide 2020 model ancak sanmıyorum bu arabaların kaldığını,zaten yüksek sayılı gelmemiştir ve gelenler satılmıştır bence. Mevcut gelecek 2021 modeller bu fiyata benzer gelmezse zaten cazibesi kalmıyor.
   C5 kötü araba demiyorum ancak yine bahsi geçtiği gibi %50 fiyat farkı var, bu meblağlar az değil.
   Ek özellikleri var diyeceksiniz o fiyat farkına, doğru var ama kime hangisi lazım onu bilemem o yüzden ona göre karar vermek lazım.
   Mesela siz mevcut suv kullancısı olduğunuz için size kesinlikle ters bir model olarak kalıyor leon zira crv nin arkası devasa, yakınen deneyimleme şansım olduğu için söyleyebiliyorum.

   Leon konusuna gelecek olursak, bu fiyat ile kendi segmentinde olan arabaların önüne geçebilir, otomatik vites gelene kadar büyük ve kalabalık şehirlerde satılması pek olası olmaz,

  • Mr.Bell @mr-bell

   @megadeth Siz nefret ediyorsunuz demiyorum ancak yazdıklarınız neticesinde söylediklerinizden bu anlam çok kolay çıkıyor.
   Vag grup bir çok şeyi opsiyon koyuyor bu kötü tamam ancak sizin saydığınız bir çok şeyi arabayı aldıktan sonra dışarıda yaptıran insanlar mevcut.
   Şerit takip olsun,sürüş modları olsun, ses sistemi olsun, levha tanıma olsun, adaptif hız sabitleyici olsun, kör nokta, çapraz görüş vs gibi şeyler sonradan bile takılabiliyor ancak kaç kişi düzgün takabilir yada kaç paraya takabilir orasını bilemem.
   Opsiyon olması ise bence tamamen alman kafası, bu donanımları almayan insanlar hala azınlıkta değil demek ki bu sebeple böyle bir yol izliyor olabilirler, detayını daha fazla yorumlayamıyorum.
   Donanımları vs benzerdir dedim zira birisi 231 bin lira liste fiyatı diğeri 400 bin lira liste fiyatı.
   Boyut ve motor,şanzıman olarak bakınca uçuk kaçık bir fark olacağını varsaymadım, farklar yok mu var ama dediğim gibi bence uçuk kaçık farklar değil ve bazılarını insanlar ya istemiyor yada olmasına rağmen kullanmıyor,

  • megadeth @megadeth

   @mr-bell 🙂 dostum nefret anlamı çıkardığın şeyler VW'in satış stratejisi, hiç öyle bir anlam çıkmıyor. Adamlar boş veriyorlar arabaları, en dolu paketlerinde bile pek çok opsiyon var. Fiyat olarak da rakiplerinden daha pahalılar.

   Yıllarca ön tarafa park sensörü koymadılar, 2 dolarlık şey 🙂 onu bile opsiyonel verdiler.

   Ayrıca saydığınız donanımların hiç bir tanesi sanayide taktırılmayacak şeyler. En basitinden şerit takip ve uyarı sistemini dışardan taktırınca orijinali gibi asla olmaz olamaz. Benim aracımın ön göstergelerinde arabayı ve şeridi dijital olarak gösteriyor. Bunu dışarda yaptırsan sadece cık cık ötebilir o ekrana yansıtamazlar. Levha tanıma, otomatik çarpışma algılayıcı ve önleyicisi mesela, bunları sonradan taktıramazsınız.

   Ayrıca tabii ki C5 Aircross ile Seat Leon arasında fiyat farkı olarak, farklı segment araçları, inanılmaz farklı donanım sunuyorlar, kaldı ki sizin paylaştığınız 2020 model LEON, 2020 model, otomatik, Comfortline Golf'ten bile pahalı 🙂 Çok da fırsat aracı gibi durmuyor.

   Bu donanımlara ihtiyaç olur mu konusuna gelince, hayatı kolaylaştıran her şeye çok hızlıca alışıyor insan oğlu, şu donanım çok da önemli değil dediğiniz şeyi arıyor oluyorsunuz. Otomatik açılan ve kapanan bagaj kapağının en kadar işe yaradığını, ya da kör nokta sistemi, koltuk ısıtma, geri görüş kamerası, adaptif hız sabitleme (öndeki aracın hızına göre aracınız otomatik olarak yavaşlayıp hızlanıyor) yine otomatik far asistanı (yol karanlık ve boşsa uzunları açıyor, herhangi bir araç algıladığı anda kapatıyor, sağ sol farın ışık şiddetini otomatik ayarlıyor vs.) gibi oyuncakları kullanınca, olmadığı araçları sürerken eksikliğini hissediyorsunuz. Ama kimisi çok kimisi az. Mesela kapkaranlık şehirlerarası yollarda uzun farın otomatik çalışması müthiş rahatlık sağlıyor. Şehir içinde bir esprisi yok.

   Bu saydıklarım lüks değil, özellikle güvenlik açısından ve tabii ki konfor için çok önemli. Bence bir çoğunun standart olması gerekiyor hatta. Örnek vereyim, çarpışma önleyici bir anda önüme atlayan araca çarpmaktan kurtardı beni.

  • suicide @suicide

   @mr-bell %50 fiyat farki olduğunu belirttim zaten. para yoksa yapacak bir sey yok. benim en bast demek istedigim bu araca bu para cok, hani derler ya biraz daha verip şunu al diye, tam olarak o durum 😀

  • Mr.Bell @mr-bell

   @megadeth Dışarıda yapılabilen şeyler ancak doğru ustaları bulmak lazım, sonuçta kullanılan ürünler vw logolu ürünler, nasıl tedarik ediyorlardır bilemiyorum.
   Biraz araştırırsanız sadece bu kişinin değil diğer kullanıcılarında taktırdğıno görebilirsiniz.
   Apple car play vs zaten sonradan açılabilir bir şey onu söylemeye gerek yok.
   Necati kaygusuz diye birisi olması lazım, Instagram hesabına girerseniz dediğim şeyleri görebilirsiniz.

   https://youtu.be/wz2gxnBw_EA
   https://youtu.be/yUoRwO5zZs8
   https://youtu.be/Fd44Tw5MTEc
   Ek olarak saydıklarınız bana kalırsa da lüks değil ve olmalı ama işte gerçekler yada toplum beklentileri farklı olabiliyor.
   Lüksün tanımı bence daha farklı yani,
   https://www.instagram.com/p/CBq2Uk7ntVO/?igshid=16f8c3mhm5cfv

  • Mr.Bell @mr-bell

   @suicide Belirtmedin demedim zaten 😛
   Öyle vere vere en son ferrari bakıyoruz muhabbetine dönmesin 🙂

 • Mr.Bell @mr-bell

  Tek paket ve opsiyon yok.
  Vergi matrahı sebebiyle,

 • qubit @qubit

  Camlar manuel olmasın 🙂

 • arandur @arandur

  %50 ÖTV'ye sığdırmışlar. Yani anlamı, sana bana kalmaz bu araba, birileri toplar.

Komşumuz için iphone se alacağız. İnternet sipariş ama mağaza teslim, aciliyeti olduğu için biraz 50 lira çok sorun olmaz dedi.
Teslim alıp açtıktan sonra nelere dikkat etmek lazım ? Sonra uğraşmayalım, orada sıcağa sıcağına halledelim,

BeğenFavori PaylaşYorum yap

64 gb SE 4600 liradan daha ucuza var mı şuan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün gelmiş, redmi note 5.
Bataryayı öttürür diye tedirgin olmadan geçemiyor insan,

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ara ara oyun oynadığımız topluluktan bir ikinci el ilanı.
Düşünen olursa sarı siteden iletişime geçebilir.
Zaten yüzyüze satış önceliği varmış kendisinin,
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-macbookpro-16-inc-2019-9-nesil-i7-2.6ghz-16gb-ram-512gb-ssd-896132010/detay/

MacBookPro(16 inç, 2019) 9. Nesil i7 2.6GHz, 16GB RAM, 512GB SSD - İlan ve...

Intel Core i7 (9.Nesil) işlemci, 16 GB RAM, kapasiteli Apple MacBook dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herhangi bir operatörün baz istasyonun olmadığı yani telefonunu çekmediği bir lokasyonda, telefon ile 112 yi aradığımız zaman bağlanıyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

3000 liraya 128 gb model olarak poco x3 nfc den daha iyi bir model yada alternatif var mı ?
Poco x3 haricinde 4000 liraya kadar alınabilir en cazip cihaz sizce nedir ?
Realme 7 pro çoğu yerde stokta kalmamış ve olan yerlerde 4000 lira üzerinde bir fiyatı var.

M51 şuan liste dışı ancak duruma göre girebilir.
10 günlük bir süreç zarfında alınması planlanıyor, acil bir durum ve ihtiyaç oluşmuş,

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Signal çökmüş,

BeğenFavori PaylaşYorum yap