Az önce whatsapp’tan gelen bir fotonun üstüne çizgi çekip gönderen kişiyle paylaşacaktım. Sonra vazgeçtim ve düzenlemeyi iptal edip çıkmak istedim. Sonra bana tek cevabı olan iki şıklı bu soruyu sordu😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce bir video gördüm rus konvoyunda bir çok araç vurulmuş. Çekili toplar, bir sürü havan, bir çok kamyon, tank namlusu bile gördüm videoda. Bana çok saçma geldi. Savaşmayı bilen bir ordu işine benzemiyor pek. Hava sahasını temizlemeden bir ordu niye bu kadar personel ve teçhizatını başka topraklara sokar ki? Aklıma yatmadı yani bu durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • alper212 @alper212

  Rusya girmek istese çoktan iş biterdi zaten. Amaç onları teslim etmek. Farkındaysanız saldırı başlamadan 10 gün önce askerleri sınıra dizdi bekledi. Teslim olmuyoruz diyince dün başlattı. Hava sistemini bitirdi Ukrayna'nın hala teslim olmasını bekliyor. En son çare Rusya'nın başkenti alması olucak eğer Zelenski teslim olmazsa. Çünkü savaşarak alıp, kendi hükümetini kurunca çok olay olmayacak yeniden başlamak.

 • liara @liara

  Hava sahasını temizlemek istediğin yerde hava savunma birlikleri varsa? Milyon dolarlık bir uçak mı riske atıcaksın yoksa sürüsüne sahip olduğun oyuncakları mı?

 • Mücahit Köse @mucahitkose

  Ukrayna tarafından bir çok sahte görüntü paylaşıyor hatta direkt kendi bakanlıkları yapıyor bunu Suriye'den paylaşılan TB'2 görüntüleri DCS ve arma 3 gibi oyunlardan görüntüleri bile paylaştılar bakın vuruyoruz diye.

 • musk @musk

  Ukrayna'yı hafife alıp girdiler o çok kayıp yaşadıkları bölgeye. Onlarda beklemiyordu karşı saldırıyı. Ayrıca sokak savaşında Ruslar pek iyi değil. Bundan dolayı Kiev'e çeçenleri transfer ettiler az önce.

Wordle Türkçe 238 5/6

⬛🟨⬛🟨⬛
⬛🟩⬛🟩⬛
⬛⬛🟩⬛⬛
⬛🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Bugünkü oyunda şekil simetrik oluştu😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Öğrenci maske takmıyor, geldiği köyde şuan bir çok kişi covid. Servisindeki öğrencilerden biri covidden dolayı karantinada. Muhtemelen kendisinde de vardır ama belirti yok. Önünde oturup temizliğine maskesine dikkat eden kız çocuğuna sürekli üflüyor kızı korkutuyor rahatsız ediyor. Ne yaparsınız böyle bir durumda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 31
 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  filyasyon ekibine haber verin karantinaya alsınlar.

 • eamedic @eamedic

  Kızın ailesine söyleyin, onlar icabına bakar bence, siz dokunmayın bile, millet evde kendisi tekme tokat döver, aç bırakır siz dokununca aslan kesilir. Siz kızın ailesine söyleyin o da çocuğun ailesine söylesin üfleme fln sakat yerlere çekerler cahiller kendi çocuğunu kendisi dövsün.

  • ozeba @ozeba

   Çocuklar o kadar arsız ki 1.5 ay önce sınıfta bi tanesi maskesini çıkartıp herkesin yüzüne üflüyormuş tenefüslerde, duyduk bir çok kez uyardık. Hızını alamamış derse girince sınıf defterini yazarken gelmiş eşimin suratına da üflemiş. Birkaç gün sonra önce eşim sonra ben covid olduk. Ondan mı geçti bilmiyoruz ama üzücü şeyler ve elimizden bir şey gelmiyor malesef.

  • eamedic @eamedic

   @ozeba bunlar hep arsızdı, sülaleleri arsız, toplumda aramızda dolaşan binlerce antisosyal kişilik bozukluğu vakasından bir tanesi de işte bu, büyüyünce çorbada tuz yok diye karısını dövecek tiplerden bir tanesi daha yetişiyor işte, savaşamazsınız bunlarla, 7 çok geç sloganını duymuşsunuzdur malesef bu mallar mal ailelerinde okula gelene kadar ne kadar mallık var öğreniyor, geçen 2 yaşında çocuk hemşire damar yolu açarken annesine tokat atıyo, dayanamadım kocasının yanında bi bağırdım, dedim sen çocuğuna sahip çıkamıyo musun, hocam napıyım böyle bu diyo bize de tekme atmaya çalışıyodu tuttum bacağından çocuğa da bağırdım sustu, sonra bir daha beni görünce korkudan susuyodu, 2 yaşında bebe ya bu.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Sesli uyarı
  Yazılı uyarı
  Disiplin ve uzaklaştırma.

 • Serkand Demiroglu @srkndmrgl

  Soteye alir,ağzı ile burnunun yerini degistiririm...

Arkadaşlar 2 gün Samsundayım. Ne yenir ne içilir, nereler gezilir tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

Yurtdışından lisans gerektirmeyen el tipi telsiz alsam gümrükte sorun yaşar mıyım acaba? Daha önce böyle bir deneyimi olan var mı?
Grup halinde bisiklete binerken, grup halinde araç sürerken ya da piknikte, doğa yürüyüşünde falan hızlı haberleşmek için faydalı olacağını düşünüyorum.

TRY 350.78 | Uzun menzilli şarj edilebilir iki yönlü telsiz PMR446 lisans ücretsiz Walkie talkie Socotran T80 8CH VOX el feneri pil gizlilik kodları
https://a.aliexpress.com/_uYfvEP

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu salgın ve karantina döneminde hiç bir yere gitmiyoruz. Doğal olarak da canımız ciğerimiz, ömrümüzün birkaç yılını adadığımız, yemeyip içmeyip kendisine feda ettiğimiz , bir şey olmasın diye pamuklara sarıp garaja özenle park ettiğimiz arabalarımız hiç çalışmadan öylece bizi beklemektedir. 2 haftanın sonunda bugün garaja inip arabayı 5 dk civarı çalıştırdım. Sonra garajdan 5 metre ileri sürüp biraz direksiyonu hareket ettirip yerine geri koydum. Bozulmaması için başka yapabileceğim bir şey var mı? Tavsiyelerinize açığım😀 bu arada arabamı yukarıda anlattığım gibi görmemek için 2005 model dizel Clio ile değiştirdim. Dizel araçlar için de tavsiyelerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Antalya'dan Konya'ya hangi yoldan gitmemi tavsiye edersiniz? Navigasyon bu güzergahı öneriyor ama belki başka bir güzergahı önerirsiniz diye soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sayin; Z****** B***** Kayip Esya Bürosu SAMSUNG S8'leri 199 TL'den satisa cikardi, Sizde siparis vermek icin hemen tiklayin; https://ko.tc/Bkayp

B187

Az önce gelen mesaj. Herkese geliyor biliyorum. Benim bahsedeceğim şey bu bilginin ödeme sistemleri tarafından çaldırıldığına eminim artık. Emin olmanın sebebi şöyledir efenim; adım nüfusa yanlış yazılmış. Eksik harf var yani. Yalnız ben günlük hayatta her zaman eksik şekliyle değil tam haliyle kullanıyorum. E-ticaret sitelerindeki üyeliklerimi de hep ismimin doğru haliyle açıyorum. Yalnızca kredi kartı bilgisini girerken kimliğimdeki halini yazarak giriyorum. Gelen mesajda adım kredi kartımda yani kimliğimdeki şekliyle yazılı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13