macOS kullananlara bir sorum var. Giriş ekranında ekran klavyesini nasıl açabilirim? Sebep: oğlan rastgele tuşlara basarken Bluetooth klavyeyle eşleşmeyi sonlandırmış. Elimde hazırda bir USB klavye olmadığı için giriş ekranını geçemiyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa böyle bir dolandırıcılığa denk geldim. Derste olduğum için ilgilenemedim linki vs kontrol etmedim. az kalsın düşüyordum oltaya😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne lan, dünün aynısı✋

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

https://www.tp-link.com/tr/home-networking/smart-bulb/tapo-l920-5/

Merhaba ahali. Linkteki ürünü kitaplık raflarıma uygulamak istiyorum. Her bir raf için uygun yerlerden kesip arasına kablo lehimleyerek kullanabilir miyim acaba?
Derdim her rafın altında görünmeyecek şekilde ışık yansın ama raflar arasında kat geçerken led/ışık görünmesin. Sadece rafın altında yansın. Böyle bir şey mümkün mü?

Smart Wi-Fi Light Strip, Multicolor

Tapo Smart Wi-Fi Light Strip L920-5
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım apartmana fiber çekiliyor😀
Dışarıdan turuncu bir kablo çektiler önceki gün. Bugün de gelip bu kutuyu takmışlar. Daireye abonelik almak için ne kadar daha beklemem gerekir sizce tahmin?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eve internet bağlatacağım güncel hangi iss önerirsiniz. Ayrıca davet kodunuz varsa kullanabilirim size fayda sağlayacaksa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Saat 22 den önce sağlıklı bür tahmin yapmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. O yüzden kim ne açıklamış hiç ilgilenmiyorum. Ama neden insanların aa %60 açıklayınca üzüldüğünü anlayamıyorum. %80 açıklasa ne olacak ki? Sandığı mı terk edeceksin? Neyse kaybettik diyip gidip yatacak mısın? Bi haber değeri kadar mı gelecek hayallerin? Her iki taraf için de söylüyorum. Kk %80 yazdı diyelim. Ne değişir hayatında. Daha yeni yenş geliyor sonuçlar kim bilir neler değişir. Mesela rizenin bir köyünde tr deki ilk sandık sonuçları ysk sistemine girildi ve rte %90 yazdı. Bitti mi senin için. Çok anlam veremiyorum bu kadar sağlıksız olduğu belli olan bu veriler için yorum yapmaya. Belki ben yanlış düşünüyorumdur. Sandığınıza sahip çıkın. İlçe seçim kuruluna teslim ettikten sonra arkanıza yaslanın ve dinlenin sadece. Görevinizi yapmış olmanın rahatlığını yaşayın. Gerisi demokrasi. Yapacak bir şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa böyle rahat seçim geçiriyorum. Sandık başkanıyım. Bulunduğum köyde 119 seçmen var. Yaklaşık 20 tanesi yurtdışı hastalık vs sebepleriyle köyde değil. Geri kalan seçmenin tamamı sabah köy işlerini yapabilmek için erkenden geldi. Son 3-4 saattir sandık başında sinek avlıyoruz😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • AB9 @sqn

    aman sıkıntı çıkmasın. 1 kişi gelir ortalığı karıştırır. biraz önce oy kullanmak için 30 kişilik sıraya girdim, sağımda boş sandık var, kurulla "maşallah ne kadar rahatsınız" diye goygoy yaparken iki tane zirzop genç geldi, biri oy kullanmaya gitti, muhtemelen mv için kullandı, cb için kullanırken leke gördü, buruşturup kurulun önüne atıp yeni pusulayı çekip aldı. yarım saat kavgası bitmedi, okulun bütün avukatları yığıldı. tek bir kişi her şeyi mahvetmeye yeter.

Space tuşunun sol ucunda boya attı. Garantisi var ama uğraşmak istemiyoruz. Burası nasıl bir boyayla boyanabilir. Kullandıkça büyüme olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16