iOS tarafında oynayabileceğim güzel bir oyun önerir misiniz arkadaşlar? 3-5 liraya kadar ücretli de olabilir.

#IosOyunTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=NppCaTMc_6Q

Şu videodan duyduğum kadarıyla xbox oyunları pc'de oynanıyormuş. Benim bundan haberim yoktu. Mağara olabilir evet. Kısaca bahseder misiniz arkadaşlar nasıl oluyor, yani konsol oyunu pc'de nasıl oynanır? Bilmeyen vardır belki benim gibi.

YENİ NESİL GELİRKEN ŞU AN KONSOL ALMAK?

Destek için PATRON ol! https://www.patreon.com/konsolussu Bugün konsol alsan hangisini almalısın? Sene sonu ne almalısın? Tartıştık. Facebook: https://www.fa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çizgisiz defter arıyorum arkadaşlar. Çok alternatif var fakat sizlerin zevkine güveniyorum. Ben birkaç tane buldum, sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. İnce olursa bir iki tane alırım. Tek şartım çizgisiz olması. Okulda not tutmak için kullanılacak.

#DefterTavsiye #Kırtasiye #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp’tan fotoğraflar gitmiyor. Sizde durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler 1000-1250 civarı telefon önerileriniz lazım. Ben takibi bırakalı çok oldu. Ne alınabilir bu paraya? 1500 e çok daha iyisi var da diyebilirsiniz.

#TelefonÖneri @umtk @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

iOS 13 ile 3D touch olayını bozmuşlar. Misal ts’de bildirim ekranında sert basınca popup ufak bir sayfa açılır tüm sayfayı görürdüm basılı tuttuğum sürece. Bırakınca eski ekran gelirdi hemen. Şimdi önizleme için dokunun diyor hiçbir şey göstermeden. Dokununca da bambaşka bir sayfa açıp giriyor. Çok kullanırdım bu özelliği. Neden geriye giderler anlamam. Yoksa bir ayarı var mı?

#ios13 #3dTouch

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İos 13 de 3d Touch kalktı mı ? Ayarlarda ismi 3D ve Haptic Touch olmuş Ve bir garip çalışıyor Sanki basıncı algılamıyorda basma süresine göre çalışıyor Fonksiyonları azalmış gibi
#İOS13

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

# İŞE YARAR UYGULAMALAR #

Bu başlık altında herkes telefonunda tabletinde kullandığı, hoşuna giden uygulamaları paylaşsın ki birbirimize faydamız olsun. Ücretli ücretsiz, iOS Android farketmez. Editörlerimizden de katılım bekliyorum. Hadi bakalım.

Açılışı ben yapıyorum.

SoloLearn - Kodlama öğrenme uygulaması - IOS

#BilgiPaylaştıkçaÇoğalır

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bunu Ttnet altyapı arabasından çektim. Güzel görünüyor. Çekerken uyardılar beni bir de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech G930 kulaklık iyi hoş ama oyundaki ses normalde gelen sesten az çıkıyor. Şöyleki youtube'da video izlerken en yüksek seste dinlemeyezken pubg oynarken ses az geliyor. Bunu nasıl artırabilirim?

#LogitechG930

BeğenFavori PaylaşYorum yap