2 TB harddisk için hangi marka modeli önerirsiniz?

#SabitDisk #HDD

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Eskişehirli arkadaşlar.

Hava çok güzel. Piknik için nereye gidebilirim burada. Araba var. Yeşillik, orman, akarsu vs olsun istiyorsun. Şelale de olur. Regülatör diye bir yer varmış. Oradan başka bir yer yok mudur gidebileceğimiz?

#KonuDışı #Eskişehir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskişehir’de olan var mı?

Anadolufest valilik tarafından iptal edilmiş.

Daha doğrusu 10 mayısla 25 Mayıs arasındaki açık alanda festival çadır kurma vs gibi tüm etkinlikleri yasaklamışlar. Direkt nokta atışı olmuş anadolufest için. 12-15 arası çünkü.

Mahkemeye vermişler ama bakalım ne olacak. Anadolufest açıklama yaptı, festival gerçekleşecek, festival alanı kamusal alan değil özel mülk diye ama bilmiyoruz. Ben kombine bilet almıştım 450 liraya.

@KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün A101’de bir olay yaşadım.

Söylemesi ayıp karpuz aldım. Epey de paraymış. Kilosu 15 lira. 100 lira civarına geldi bir meyve. Yazıklar olsun. Bu kısım ayrı.

Neyse efenim karpuzu kasiyerin verdiği poşete yavaşça koydum, poşeti elime aldım. Poşetin altı yırtılıp karpuz yere düştü. Bütünlüğünü bozmadan birkaç yerden çatladı. Dağıldı ama epey. Suyu falan da aktı.

Kasiyere bunu iptal edin dedim. Karpuzu kasadan geçtiğini ve parasını alacağını söyledi. Ben de “iyi ama sizin verdiğiniz poşet sattığınız ürünü taşımadı ve karpuz yere düştü” dedim.
İptal edemeyiz dedi. Ben ısrar edince müdürle konuşursunuz dedi. Sanki çekinecek bi durum varmış gibi. Tamam dedim çağırın gelsin. 😃

Neyse adam geldi, hiç uzatmadan iptal etti. Ben de yeni karpuz aldım. Üç tane de poşet satın aldım.

Siz ne düşünüyorsunuz? Poşetin yırtılması benim suçum değil sonuçta. Yavaşça da koydum. Daha ne yapabilirim.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 29

Beyler yatırım için hangi arabayı önerirsiniz?

Bütçe duruma göre en az 250.000 en fazla 550.000 lira.

Garajda duracak. En fazla hangi araba üstüne koyar zaman içinde?

Fiat egea kolay satılır dedim ama siz ne diyorsunuz ?

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

En iyi LPG hangi petrol firmasında arkadaşlar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Aylar önce Türk Telekomdan, Türknet’e geçtik. Ama Türk Telekom aboneliği iptal edilmemiş ve aylarca 310 lira fatura gelmiş. Aradım Müşter hizmetlerini. Diyorlar ki iptal işlemini Türknet yaptırmalıydı. Bizim günahımız ne şimdi her ay 310 310 fatura ödüyoruz almadığımız hizmet için.

@Turknet @Turktelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yüz bin lirayı %19 faize mi koymak mantıklı, döviz mi almak mantıklı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Beyler. Üniversiteden bir arkadaş 1000 liraya haftada 3 saat sketch up dersi alıyormuş. Ben dedim hemen iptal et ben sana 500 liraya veririm aynı dersi. Yaptığım projeleri gösterdim hayran kaldı. Hem daha iyi öğrenirsin. Hem daha uzun ders veririm öğrenmeden bırakmam vs dedim. Çünkü hocası mesela 1 saati geçince diğer hafta ders yapmıyormuş onun yerine sayıp.

Neyse iyi mi yaptım kötü mü sizce? Haftada üç kere ders vercem ve aylık 500 lira. Yani 1000 liraya o veriyorsa ben 500 e yaparım diye atladım 😃 ama şunu da dedim. Arkadaşını getir. Ama onlara 500 deme. Onlara 1000 lira yaparız dedim.

#konudışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap