Beyler 3000 TL civarı dizüstü bilgisayar lazım ufaklığa. Oyun ve okul amaçlı, uygun bir şey.

Son kez paylaşayım da tavsiyesi olan varsa alacaklar artık.

#dizüstütavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Madem maskesiz marketlere alınmaması gibi bir durum olacaktı bunu niye baştan söylemiyorsunuz. Yani dün akşamdan sonra mı kurtaracak maske bizi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi kartı asgari ödemeleri düşmedi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu ne oluyor beyler? Radyoda fm ekranında Mode tuşuna basarak geldim buna. Geçen sormuştum. Araçta telefona bağlanıyor konuşuluyor ama müzik dinlenmiyor diye. Onunla ilgili olabilir mi?
Biri de ilk fotoğraftakini söylemiş yok demiş ama olması gerek diye biliyorum. Telefondan Bluetooth ile konuşturan telefondan müzik de dinletir. Daha kolay.

Ford Focus C max 2006

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#EvdeKal ve #scratch ile #kodlama yı öğren hemde sadece 25 tl her tür soruda #yardım al bu yıldız savaşı #oyunu nun daha iyisini sen yap
https://scratch.mit.edu/projects/324647326/
#indirim kuponunuz
https://www.udemy.com/course/scratch-ile-kodlama/?couponCode=SCRATCHLEKODLAMA25TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu aracın tepesindeki şey sabit bir hızla dönüyor. Ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Afedersiniz kıçı kırık bir telefonla yine kıçı kırık bir hatla aldığım hıza bakın. Ben ofiste 80 lira para ödüyorum, fiber modem ve bir zımbırtı daha var ama şu hızın beşte birini anca veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • CMLDS @cmlds29

  hocam 23ms ping iyimiş... Biz o pingi ADSL'de alamıyorduk.

 • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

  Keşke 100 lirayı bu operatörlere versek de pc'de de bu hızları görebilsek.

 • Makineci @makineci

  25mbit aldığını ifade etmiş arkadaşımız.

 • lterlemez @lterlemez

  Çeşitli nedenler sayabilirim; mobil en kalitelisinden oyun da olsa video da olsa daha az meşgul eder, yapısı gereği. İşletim sistemi internet bağımlı değildir, kullanıcısının veri yükü de fazla değildir. Sabit olanlar (dizüstüler de dahil) sistem, oyunlar, kullanıcının yarattığı/tükettiği veriler vb. çok daha farklı. Bunun dışında, hizmet hattının ortakları da farklı; mobilde hizmet kaç tane kurum/kuruluş var, kara hattında kaç tane var; mobil hattaki veri hizmeti nasıl, kara hattındaki hizmeti nasıl? Sadece ama sadece bankaların kara hattını bırakıp, bütün işlerini mobil hatta yönlendirseler, resimde verdiğiniz hızı yarısından daha azı ile, oradaki gecikmenin (ping) en az 20 katı ile iletişim sağlarsınız.

  • KendiniGerçekleştirenKehanet @kgk

   Peki bu starlink idi sanırım, elon musk'ın uydu projesi, onun hakkında ne düşünüyorsun? Sence , atıyorum, tesla cell gibi bir operatör kuracaklar ve bütün internet, konuşma ağı bunun üzerinden mi olacak küresel olarak? Olsa çok iyi olmaz mı? Sanırım ülkeler buna izin vermez.

  • lterlemez @lterlemez

   @kgk; Olur tabi ki de Vadofone gibi yasal olarak piyasa girmeliler. Ama yine de pek izin verileceğini zan etmiyorum, çünkü kara hattına sahip olan bir çok kullanıcı fiyatını makul bulursa, kara hattına sahip olanlar hapı yutar. Bir kez denendi ülkemizde de ama tutmadı, tabi o zamanlar pahalı geldi ve sistem göreceli yavaş işliyordu; istek normal hattan gönderiliyor, cevap uydudan geliyordu.