Iphone’dan windows’a fotoğraf atarken 50-100 arası seçerek atmalısınız. Yoksa takılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu harita uygulamalarının tüm verisi toplam kaç gb olur ki? İndirsek telefona da her girdiğimizde anında açılsa nereye bakmak istiyorsak. İnternet yavaş şu an. Yandex üzerinden bir uydu görüntüsüne bakacağım. İllet ettirdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enes baturun rezilliğini görün.

Video uçurulmuş.

Özet:

Amcasına;
“sen adam olsan karın güzel olur, 200 kilo olmaz”
“adana’da benden önce götü boklu murat diyorlardı, benle iki üç fotoğraf çekilince adam oldun”
“sen onursuzsun, karaktersizsin”
“karın bile şişmanladı, kaç kiloydu buraya geldiğinde kaç kilo oldu, evinize et girdi benim sayemde”
“ben olmasam sen duş bile alamazsın”
diyor.

http://sendvid.com/lhqyk8em

enes batur'un tepki çeken videosunun tamamı "amcama psikolojik kışkırtma"

enes batur bu videoda amcasına hakaretten daha öte, "çocuklarını sayemde doyurdun", "siktir git", "aç karnını doyurdum" gibi cümleler kurdu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

İkinci üniversitemi okuyorum. Aralarında 4 yıl var. İlkinden 2014 yılında mezun oldum. Buna 2018 yılında girdim. Kredi/Burs için başvuru yaparken bu çıktı karşıma. Zamanında kredi almıştım. Ben tekrar alınabiliyor diye biliyordum. Var mı bilgisi olan?

#KYK

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • spektral @spektral

  dünkü gönderi neden silindi onu anlamadım. geçenlerde biri hakaretvari cevap yazmıştı bildirmeme rağmen tık yok ama böyle önemli bir konu silinmiş. amacına ulaşıldığı düşünüldü galiba.

 • Tarık Başoğlu @trbasoglu1996

  Paylaşıp haberdar ettiğin için biz teşekkür ederiz.

 • alipektas @alipektas

  Şimdi bu içeri giren keko başlayacak: Yok işte Türkiye’de adalet yok, özgürlük yok, ön yargı var, homo fobi var, haksız yere içerideyim, devlet bize zulmediyi falan diye. Asıl bu kriterlerden mağdur edilen o kadar şerefli insanın da imajını, güvenilirliğini zedeleyecek. Bu kekoyu tanımayanlar da sırf muhalefet olsun diye balıklama atlayıp ölümüne savunacaklar falan…At izi, it izi, çakal izi, eşek izi hep karman çorman.

 • kaamos @kaamos

  Atatürk heykelini karşısına alıp küfürler eden arkadaşı polisler fena benzetmiş. Dünyanın en özgür ülkesinde bile karışamayacağın değerler vardır. Yurtdışına seyahatlar eden birisi olarak söylüyorum ki Norveç’in bile milli değerlerine sataşırsanız şiddete maruz kalırsınız.

  • protego @protego

   Öyle bir video mu vardı hiç görmedim ben, link var mı?

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   Hayir kalmazsin. Suc islersen duzgunce tutuklarlar. Mahkemeye cikar yargilanirsin. Kimse seni dovmez, hatta tehdit olusturmadigin surece siddet uygulamazlar. Hele de Norvec’te.

  • kaamos @kaamos

   @burak25 Oslo’ya yolunuz düşerse FRP’nin olay çıkardığı günlerde ortadoğulu görüntünüz varsa mümkünse 15 metre uzaktan yürüyün. Durduk yere fiziki şiddete uğrama olasılığınız %30, tacize uğrama olasılığınız %69. Olaysız yürüme olasılığınız %1. Ha size yolda sizi birileri taciz etse Türkiye gibi polis izlemez. Polisin. ise size en ufak zarar vermesi binlerce kron para tazminat ve polisin meslekten atılmasıyla sonuçlanır.

   Şiddeti savunmuyorum, hatta polisin yaptığını tasvip etmemekle birlikte ben olsaydım sadece yasaların dediğini yapardım. Ancak dünyada sandığınız gibi bir dreamworld ülkesi yok. Hemen hemen her ülkede toplumun milli değerlerini aşağılarsanız şiddete maruz kalabilirsiniz. Bir realiteden bahsediyorum.

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   @kaamos Bir grup capulcunun kirk yilda bir topluluk olduklarinda yaptiklari ile genelleme yapmanin alakasi ne? Her ulkede irkci fasitler var. Kimse de bunlarin siddet gosterisine tolerans gostermiyor. Yolum FrP ‘nin mitingine dusmedi ama cok sefer Soldier of Odin mensuplarinin karsisina ciktim. Hatta bazilarinin yuzlerine bile gulup dalga gectim. Hala da hayattayim.

  • kaamos @kaamos

   @burak25 Tüm Norveçliler demedim ki? Bu bir gerçeklik. Her ülkenin üç beş çakalı var. Yoksa İskandinav halkı tabii ki de tartışılmaz. Demek istediğim sonucunu bildiğin bir eyleme kalkışıyorsun ve şiddete maruz kalıyorsun. Atatürk’ün hatırasına saygıszlık eden elemanın yaptığı bundan ibaret. Ben yine de size ırkçılara bulaşmamanızı tavsiye ederim 🙂 Ben sarışın olduğumdan yırtıyorum. Ama yanımdaki Arap arkadaşı taciz ettiler. Şimdi o sataşan adamların korktuğu bir Norveç hukuku ve polisi var. Ama hiçbir şeyden korkmayacak kadar kafası kırık olan insanlara da denk gelebilirsiniz..

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   @kaamos Ben Finlandiya’da yasiyorum. Burada siddet oranlari cok daha yuksek. Gene de en ufak korkacak durumum yok cunku arkamda DEVLET’in oldugunu biliyorum (Bahceli degil, hakiki devlet). En ufak olayda olaya karisanlarin basina gelecekleri herkes biliyor. (Bir tane neo-nazi genctigimiz yillarda protesto sirasinda birini itip, bak hakikaten itiyor sadece vurma degil, yere dusurup, kaza ile olume sebep oldugundan hapise atildi. Icerde cezasini cekiyor. Organizasyonu da mahkemeler yasakladi.)
   Devlet seni korudugunda, onlar senden korksun noktasina geliyorsun.

   Not: Elbette aklini kullanacaksin. Issiz bir yerde, 10 tane motorcu varken, Kahrolsun Sarisinlar, hepinizin islerini calip, kadinlarinizi alacaz diye bagirmanin mantigi yok.

#WhatsApp

Ben genelde Pc’den gireceğim zaman whatsapp web kullanırdım tarayıcı üzerinden. Bugün fark ettim ki Windows için uygulaması varmış. Whatsapp web arayüzünden indirebiliyorsunuz programı. Böyle çok daha iyi olmuş. Bilmeyen arkadaşlar varsa haberleri olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15