Okulun Wi-Fi’sinden Netflix’e girilmediğini acıyla öğrenmiş bulunuyorum.

Nasıl yapıyorlar bunu? Bunu aşmanın yolu var mı? Uygulamaya girmiyor Wi-Fi ile. Browser üzerinden denemedim, belki öyle olur.

#wifi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Merak eden arkadaşlar vardı.

Etiketinde yıkanmaz yazan süet montu yıkadım. Ben biraz takıntılıyım, yıkamadan giyemem hiçbir ürünü.

https://teknoseyir.com/durum/1472013

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

Dışı süet, içi kürklü bir mont aldım. Yıkanmaz işareti var etiketinde fakat ben yıkamadan giyemem.

Bunu zarar vermeden nasıl yıkarım? 30 derecede, en düşük devirde mi yıkamalıyım ? Deterjan olarak renkliler için olan sıvı deterjan var elimde.

Soru biraz garip ama bilenler vardır muhakkak.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Yıllardır kullandığım fakir marka şu ürün son kullanımda bile canavar gibi olmasına rağmen bugün denediğimde çalışmadı.

Şöyle bir ayrıntı var, elektrikten anlayan arkadaşlar bilir belki.

Makinenin kafasını çıkarınca motora bağlı olan o küçük pin dönüyor. Ama kafasını takınca bıçakları hareket ettirmiyor.

Yanlış kullanım mı oldu bilmiyorum fakat son kullanımda makineyi prize takılı olarak uzun süre kullandım. Daha önce şarj eder öyle kullanırdım. Pili bittiği için kablo ile kullandım ve ertesi gün sonuç bu oldu.

Ayrıca kafayı çıkarınca makine çalışırken dönen o küçük pine parmağımı dokundurunca duruyor. Yani bana sanki gücü azalmış gibi geldi. Sanki daha güçlü olsa bıçakları da döndürebilir gibi. Ben anlamıyorum. Bilen var mı?

Bu arada harika makinedir. Yıllardır kullanırım. Bıçakları çok iyi keser.

#TeknoSoru #FakirMultiCare

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler hattımda sınırsız YouTube diye bir paket var.

Ben şimdi bu paketi alsam ve telefondan internet paylaşıp tabletten veya bilgisayardan YouTube izlesem yine bu sınırsız paketten yer değil mi? Yoksa interneti paylaşınca normal kotadan mı düşer?

#TeknoSoru

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Şu oto yıkamacıların kullandığı, tekerlerin yan yüzeylerini parlattıkları ürünlerden hangisini önerirsiniz? Var mı kullanan?

Fiyatlar çok değişken.

#otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Şundan sonra hangi aşamalar var. Bina içine bağlantı yapacaklar sanırım. Süreç nasıl işliyor. Ne zaman abone olabiliriz?

#Altyapı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya arkadaş sigara kullanmadığımı söyledim, herif üç saat karşımda art arda sigara içti. Genzim yanıyor. Dörtlü gruptuk. Ben bir daha o arkadaş varken gitmem. Söyledim yaktın genzimi, bu ne kadar sigaradır diye. Ben çok içiyorum diyor. Yalnız içersin artık kardeşim.

Siz olsanız ne yaparsınız? Diğer ikisinde sorun yok da üçlü gruba dahil oldu herif.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13
 • Mustafa Selim Unan @msunann

  Sigara kullanırım ama masadaki çoğunluk içmiyorsa rahatsız olur musun, gelen duman rahatsız ediyor mu diye sorarım çok geliyorsa da çıkarım dışarda içerim. Karşındakinin saygısızlığı çünkü içmeyene eziyet o duman

 • BEN EKONOMİSTİM @johan28

  Ben ilişiğimi keserdim çünkü ben aynı ortamda bulunamıyorum ilacımı bırakırsam belki ölürüm bile. İçinde o kadar çok malzeme var ki doktorlar kaç test yaptı net olarak hangi madde olduğunu belirtemediler. Bildiğiniz tütün ürünleri dumanı gibi bir tabir var alerjik olarak yazıyor bende.
  Ben bunu belirttiğimde 40 yıllık içici adamlar içmiyorken bazı hıyarlar var daha yeni yeni içiyor bir triplerle ben yakarım moduna giriyor. Ben de bir daha çevreme yaklaştırmıyorum 99% de o kişi bulunduğum ortamdan dışlanıyor bir nevi. Nargile vs. hiçbirine gelemem ben, her dumanda olmuyor ama bir başladığı zaman önlemesi de çok zor sürekli ilaç kullanmanın yanında epinefrinle mi gezelim bir de. Bu sebeple hangi dumanmış diye bakmam bile direkt kaçarım ortamdan

  • CinSimit @cinsimit

   Sizin pek seçim şansınız yokmuş 🙁 Bir kız tanımıştım, uzaktan görseniz film yıldızı manken dersiniz ama ağzı korkunç kokuyordu, yanında durmak zordu. Kolay değildi ama bir süre dayanmıştım... Atatürk günde 3 paket sigara içermiş diyorlar, eğer o zamanda yaşayıp tanıma şansım olsaydı, sizin gibi tıbbi bir durumum olmadığı için dumandan ne kadar rahatsız olsam da katlanırdım herhalde.

  • BEN EKONOMİSTİM @johan28

   @cinsimit ben de elimde epiyle Atamın yanında gezerdim herhalde 😀

 • ozeba @ozeba

  Rahatsız olur musunuz diye sormayacak kadar düşüncesiz kişilerle pek arkadaş olmuyorum. Sadece sigara değil her zaman gerekli "düşünen" insanlarla arkadaş olmak. Sigara içen arkadaşlar da durumun farkın olduklarından genelde rüzgaraltı tarafta otururlar diğerlerini rahatsız etmezler.

Beyler arkadaş ikinci el iPhone 7 alıp şu yüksek amperli bataryadan takmayı düşünüyor. Bunlar riskli midir? Patlaması çatlaması konusunda bilgisi olan var mı? @orcun iyi bilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap