Dolar 6.31.

Üç gün öncesine göre 1 lira indi. Üretim mi yaptık? Hayır. Çıkarken battık diye sevinenler vardı. Nasıl çıkarken batmadıysak inerken de üretim vs yaptığımız için inmedi. Adam bir tweet atıyor 50 kuruş artıyor. Çıkarken herkes paylaşıyordu. Ben de inerken paylaşmak istedim. Ha 6.38 çok yüksek. Bunun da farkındayım. Umarım daha da düşecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15
 • Ali @norego

  Yarın büyük gün. Ciddi düşüş’de ciddi yükseliş’de olabilir. Trump’ın rahibi Çarşamba günü saat 18:00’e kadar salmazsanız yaptırım uygulayacağız tehtidi fos mu çıkacak yoksa yine bir çılgınlık yapacak mı sarı oğlan göreceğiz. Fos çıkarsa kur rahatlar, bir manyaklık yaparsa malumunuz…

 • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

  Soluklanması lazım illa ki, nereye kadar çıkacak ki hiç durmadan? Elbette arada düşecek, ama bir haftaya kalmaz tekrar çıkacaktır çünkü, dediğiniz gibi, üretim falan artmadı, hiçbir şey düzelmiş değil. İnsanlar yoruldu sadece, herkes işin bokunun çıkarıldığını fark etti, işyerleri alım satım yapamaz oldu kurun oynaklığından, bıktı millet; o yüzden sakinledi şimdilik. Yükselişte elbette siyasi sebepler var, yok diyen gözünü kapatıyordur, ama yükselişin gerçek anlamda düşüşe geçememesi, ancak böyle birkaç gün mola vermesi ve en önemlisi de delinin tekinin bir tweetiyle 50 kuruş fırlayabiliyor olması hem ekonomi politikamızla hem de genel olarak siyasilerin yarattığı güvensizlikle ilgili. Bu ikisi çözülmeden böyle devam eder, gelecek hafta 8 TL’den nasıl 7.65’e indirğini konuşuyor oluruz biz de.

 • lion @lion

  Yatın kalkın BAĞIMSIZ Merkez Bankasına dua edin. Birileri aklının ermediği konularda çenesini kapayıp MB’nin işini yapmasına izin verirse, bağımsız bir şekilde aksiyon almasının önüne geçmezse durum bir şekilde idare edilir. Üretim mi yaptık diye sormuşsun ben de tersten sorayım dün Türkiye üzerine oyun oynayan Trump bugün oyun oynamaktan vazgeçmiş mi oluyor dolar düşünce? Böyle saçmalıklara inanmayı bırakın. İktisat bir bilimdir zırva muhabbetlerle açıklanamaz.
  https://www.bloomberght.com/haberler/haber/2147785-merkez-bankasi-nin-adimlari-olumlu-onlemler-surebilir

 • protego @protego

  ” Çıkarken battık diye sevinenler vardı” ???

Dolar 6,53 e düşmüş. Umarım aynı hızla inmeye devam eder.
6,45. Devam devam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Iphone 7 Plus verip Note 8 alamaz mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20
 • Orcun @orcun

  Bana kalırsa note 9’a odaklanmaya çalışın. Elinizde ki cihaz altın gibi değeri pek düşmüyor, bekleyin note 9 yaygınlaşsın fiyatları inmeye başlasın bakarsınız 7 plus + çok az daha nakit vererek note 9 alırsınız. Niye diyorum ? note 8 de pil sıkıntı bunu kullanan adamı da diyor, e şimdi android tarafında apple gibi pil yönetimin yok. Bir bakmışsın cebindeyken şarjı bitmiş vay işte birşey olmuştur, daha geçen gün başıma geldi. Google’ın kendi markettinden oyun indirdim açtım oynadım sıktı silmedim ama duruyordu. Ya o güncellenmiş ya bir bakıyorum öğlen vakti şarjım yüzde 10 olmuş haberim yok öğleden sonra farkettim her ekran kilidi açışımda tam sayfa reklam geliyor ekrana, kafayı yiyeceğim ya ne sebep oluyor ne oldu virüs mü yedik vs. vs. vs. ara tara bu bu annesini sevdiğimin oyunu güncellenmiş o arada da marketten silinmiş zaten meğer gizli ad sokmuş araya bak bak annesinin elini öptüklerimine bak yani bir antivirüs buldum taradım ettim buldum uygulamayı kaldırınca düzeldi. Ki cihaz xz1 yani ağustos android güvenlik yamasını almış bir cihaz. android 5’de kalmış en son yamasını 2 sene önce almış cihazda değil. Böyle şeyler oluyor yani o yüzden pil olayı şu bu iphone gibi seni tatmin etmeyebiliyor. Ki bende 6s’de var oradan biliyorum.

 • Emre @emre64

  Note’u normal bir telefon gibi kullanacaksan öyle bir hata yapma 🙂

 • Jubei @jubei

  Samsung Galaxy Note 8 kullanıcısı olarak söylüyorum, yapmayın pişman olursunuz, pilden çok çekersiniz.

Abim bundan alacak. Size soruyor iyi telefon mu diye? Alsın mı? 🙂

https://www.hepsiburada.com/huawei-p20-lite-64-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000BAFY9

Huawei P20 Lite 64 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı

Huawei P20 Lite 64 GB (Huawei Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Dolar neden yükselir?

Doların yükselmesinin nedeni nedir? Dolar ve Euro neden artıp azalır? Türk lirasının değeri neden düşer ve artar? faizler neden yükselir? Bu videomda ülkemiz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Agah @agah

  videoda anlatılan yanlış değil ama eksik. dolar sadece arz talep dengesinden ötürü değer kazanmaz. mesela ülkemizde eminim kimse zambiya kvaçası talep etmiyordur ama onun da değeri paramıza göre artıyor. yani kimse dolar istemese herkes ellerindeki doları bozdursa, yine de dolar 0 lira veya 1 lira olmaz çünkü tl’nin değeri diye bir şey var. arz-talepten kaynaklı değer değişikliği sınırlıdır, asıl olay para biriminin değeridir. yani türk parası hızla değer kaybederken, millet istediği kadar dolar satsın, dolar talep etmesin bunun etkisi sınırlı olacaktır.

Türkiye’de habercilik bitmiş.

Anadolu ajansı YKS tercihleri başladı diye haber yapmış. Hürriyet, trt haber vs, kendi internet sitelerine kopyalayarak koymuş. İşin komik tarafı tercihler henüz başlamadı. Aday işlem merkezinde dolaşıyorum dakikalardır. Tercihlerden herhangi bir haber yok henüz.
Teşekkürler Türk gazetecileri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Note 5 satıyor abim. Fiyatı ne olsun? Yaklaşık 1 yıl garantisi var. Cihaz temiz kullanıldı. Rengi parlament mavisi. Sizce ederi nedir?

#note5 #ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YKS tercihleri ne zaman başlıyor? 07.08.2018 yazıyor, yani bugün ama belirli bir saat var mı bilmek istiyorum.

#yks2018

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2013 model hyundai accent blue aldı babam. Araç dizel. Sahibi olan ya da bilgisi olan var mı araç hakkında. Bu akşam elime geçecek. Artıları eksileri nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23