Beyler YouTube’a yükleyeceğimiz 30 saniyelik videolar para kazandırır mı? Dünya çapında bir iş olacak ama süre otuz saniyeyi geçmeyecek.

Hani bir ara on dakika muhabbeti vardı ya ondan soruyorum.

#Youtube

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Çalışan herkes izinli sayılsın. Çalıştığını gösterir belge yeterli olsun. Ne uğraştılar bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu kısmı özelleştiremiyor muyuz? Favorileri eklemek istiyorum. Eskiden vardı ne güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aylardır spor yapmama rağmen 130 kiloya kadar inmiş ve 130 kilonun altına inemiyordum. Bugün 126 kiloyu gördüm sonunda. Bir ara kilo muhabbetlerimiz vardı.

Şu dedikleri gerçekmiş. Vücut kilo verirken bir noktadan sonra direnç gösteriyor ve kendini kapatıyor. Kilo verme duruyor. Daha sonra tekrar devam ediyor. Bu süre benim için üç ay oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bankalar bütün çalışanların maaşlarının kat kat fazlasını sadece eft ücretlerinden çıkarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar telefon çalınca ekran isim kayıyor ya hani, işte falanca kişi arıyor diye. O yazının kaymasını engelleyebilir miyiz. Sabit dursun. Çünkü telefon cepten çıkana kadar ikinci veya üçüncü kelime görünüyor ekranda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş iki gündür her yer yabancı plaka araçla doldu.

Bu kadar ironik bir durum yok.

Virüsü kontrol altına almak için kapanma ilan ediyorsun ama tüm ülke başka yerlere göç edip virüs taşıyor, ülke homojenize oluyor.

Bu milleti tanımadan yönetmeye kalkıyorlar hala.

Bizim millet ister okumuş olsun, ister okumamış, geneli cahildir. Bunu önce kabul etsin herkes.

Bu milleti tanıyacaksın.

Diyeceksin ki yarın tam kapanma ilan edilmiştir, kimsenin kaçmasına izin vermeyeceksin. Şehirlerarası seyahat izni belli durumlar dışında yoktur. Marketler belli saatlerde yine açık olacaktır, kimse paniğe kapılmasın. Hepsi bu.

Sen 3 gün önceden 20 günlük bir kapanma ilan edersen herkes tatil planları kurmaya başlar. Kimsenin umrunda değil çünkü.

#Gündem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Muslu @muslu

  12 Nisan gecesi yaşanmasaydı bir ihtimal derdim ama bu saatten sonra imkansız.

 • Orcun @orcun

  Birde nasıl kapanma ben anlamıyorum. Gene çalışan adam çalışacak ki ? gene marketi fabrikası orası burası açık duracak ki ? kapanma demek ne demek ? adamı eve kapatmak demek ya ? bütün gıda yardımı para yardımını devlet olarak senin yapman demek ? e nasıl iş ? ha birde turiste serbest tatil yapana serbest bu nasıl kapanma yahu ? mağdem öyle kapanmayı açıkladığın tarihte hiçbir şekilde şehirlere başka şehirden seyahat ettirmeyeceksin. Adamın ikameti istanbul herif çıkıyor muğlaya bilmemnereye gidiyor. 😀

 • johan @johan28

  Haydi saldım açık alanda maskeler fora dese daha az yayılırdı. Şimdi insanlar birbirinin evinde buluşuyor ve maskeyi çıkarıyorlar kimse yok diye 🙂

 • S e n t i o E r g o S u m @gugukkusu

  Osmanlı ne zaman saray hayatına geçti"Topkapı sarayı saray değil kışladir aslında " Çırağan ve diğerleri halktan koptu ve battı
  Şimdide aynısı yeni çakma Neo osmanlici tayfa bu yolda
  Aynı senoryadan başka tarih çıkmaz son belli