Aşağıda mod desteği var yazıyor ama nasıl çalışıyor acaba, her modu destekliyor mu merak ettim. Ayrıca bu oyun 12-13 gb değil miydi 😀 #gamepass

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeter be Chrome ya her güncelleme de bir şeyleri düzeltmek zorunda kalıyorum. Şimdi de gizli sekmede kendi temasını kullanmak yerine Windows'un rengini kullanıyor. Bunun bir ayarı falan var mı Windows'taki ayar haricinde, çünkü normal pencerelerin mavi kalmasını istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hazır game pass varken şu EA'de ne oyunlar varmış bakayım dedim. Daha önce oynamadığım Battlefield Bad Company 2'yi indirdim denemek adına. Neden bu kadar sevilmiş zamanında merak ettim. Aynı yıl çıkmış Black Ops çok net daha iyi oyun bana göre. Grafik ve oynanış olarak bariz daha iyi. BF'yi bugün oynamaya çalıştığımda türlü türlü hatalar ve crashlerle karşılaştım. COD bugün halen sıkıntısız şekilde oynanabiliyor. İki oyunun da multiplayer tarafını deneyimlemedim bu arada, belki o yüzden sevilmiştir BF.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyun oynayan arkadaşlara bir soru sormak isterim. Oyunlarda sağda solda bulduğunuz notları, ses kayıtlarını vb. şeyleri okumayı/dinlemeyi seviyor musunuz? Ben oyunun temposunu düşürdüklerini düşünüyorum, genelde de okumuyorum. Bazen de bunun sonucunda oyunun finalinde "ne oldu şimdi ya?" diyerek kalıyorum ve araştırınca "aaağbi hikayeyi tam olarak anlayabilmen için bütün notları, ıvır zıvırı okuman lazımdı" gibi bir şeyle karşılaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Bu aralar Epic Games'in bedava verdiği oyunlara bakıyordum ve "Stories Untold" isimli oyunu keşfettim. Oyunun retro atmosferi beni direkt içine çekti. Oyunu ilk açtığımda biraz afalladım. Daha önce hiç bu tarz bir oyun oynamamıştım. Text-based adventure deniliyor sanırım buna. Go to kitchen, look around falan yazarak oynanıyormuş meğer. Oyun elinden çok tutmuyor oyuncunun, ama esc menüsünde sık kullanılan komutları yazmışlar. Neyse ki adapte olmam çok sürmedi. Zaten ilerledikçe oyunun sadece bu mekanikten ibaret olmadığını gördüm. Farklı şeyler de oluyor ileriki bölümlerde. Bitirmesi çok uzun sürmüyor, 3-4 saat bir oynanış süresi var. Oynayacak bir şeyler arıyorsanız bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Logitech G103 klavyem bozuldu, aynısından alacaktım ama satılmıyor sanırım artık. Muadil bir klavye arıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden silme tuşunu üç noktanın içine gizlersin ki? Başka bi seçenek yok zaten. Eskiden direkt çöp kutusu işareti vardı orada. Fazladan bir tık gerektiriyor artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yuh! Telefon 1400 liraydı zaten. #KVK

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

İnternetim bu aralar sıkıntılı, kopmalar yaşıyorum. Online sınavlara falan girdiğim için sıkıntı olmasın diye wifi adaptörüyle telefonun internetini paylaştırmayı düşündüm, ethernet koptuğu zaman wifi kullansın istiyordum ancak o iş öyle olmuyormuş. Bunun bir ayarı falan var mı acaba, çünkü internet koptuğunda ethernet kablosunu sökmeden wifidaki interneti asla kullanmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap