Word'de bu kısımdan belgenin dilini seçebiliyorduk nereye kayboldu bu? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aralar futbol damarım kabardı, Fifa da hep aynı oyun gibi olunca Pes'in eski günlerini yad edeyim dedim Pes 2010'u indirdim, üstüne bir de extreme patch'ini attım çiçek gibi oldu oyun 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ETS'de bir harita paketinin dosyasını "bir şekilde" edinip mod klasörüne atarsanız harita mod olarak çalışıyor 😀 Yalnız haritanın diğer haritaya bağlantı yollarında eksiklik oldu Iberia için denediğimde ama onun dışında bir sıkıntısı yok gibi. #eurotrucksimulator2

EDIT: Bir süre oynayınca -sanırım şehirleri keşfettikçe falan- profili yüklerken "mod dlc'ye ihtiyaç duyuyor" diye uyarı veriyor, başka temiz bir profille girince tekrar oynanabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat güzel ama oyun hakkında pek bi fikrim yok... Bayağıdır da bu fiyattaymış da bir noktada muhakkak yükselir gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yüzüklerin Efendisi serisinin extended olmayan Türkçe dublajlı halini Netflix dışında nereden bulabiliriz? Bilenler site kurallarını çiğnemeden bir çıtlatabilir mi? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yapay zeka ile üretmeye çalıştığım birkaç duvar kağıdı örneği. Oyun karakterlerinde biraz sapıtıyor gibi ama Tony Soprano'yu fena çıkarmadı bir tanesi hariç. Çok daha iyi çalıştığı örnekler gördüm internette ama benim isteklerime tam yanıt veremedi 😀 Böyle spesifik isimler vererek değil de tarif ederek bir şeyler çizdirince daha iyi sonuç veriyor sanırım. Programın ismi Midjourney bu arada, Discord üzerinden çalışıyor, para vermeden sınırlı sayıda üretebiliyorsunuz, en düşük abonelik 10 dolar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süre evvel n11 üzerinden bir ürün almıştım, daha sonra arızalı diyerek iadeye vermiştim kabul edilmemişti. Daha sonra n11 ile görüşmüştüm, onlar da mağazayla görüşüp bana tekrar iade talebi açmamı söylemişlerdi, ürün servise gönderilip duruma göre iade olacaktı. Servisten ürünün sorunsuz olduğuna dair rapor çıktı ve ürün bana geri kargolandı. Bunların üstünden 1 ay falan geçti n11'den iade kabul edildi diye mesaj geldi, para da hesabıma gelmiş aynı zamanda. E şimdi ürün bende, para bende ne olacak bu durum 😀 Hukuken ben bu parayı vermek durumunda mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Steam kütüphanemin derinliklerinde gezerken Hacknet diye bir oyun buldum, bayağı sardı. Hackerlık işlerine merakı olanlara tavsiye ederim, Türkçesi de var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LP'nin bir zamanlar bahsettiği hasta ismi olayını çözmüşler Keçiören'de bir devlet hastanesinde. Artık sadece ad-soyadın ilk iki harfi görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20