Arkadaşlar, şu alttaki uyarı önemli bir şey mi? Dün garip bir sorun yaşadım, ramleri test edeyim dedim. GTA 5 oynuyordum, arkada video falan oynuyordu, birden oyun takılmaya başladı. Neyse kapattım oyunu, bir müddet sonra video durdu internet kesilmiş gibi ve pc tepki vermemeye başladı. Restart attım düzeldi ama yarım saat sonra sorun tekrarladı. SSD ve HDD'yi de kontrol ettim HDTune ile hata göstermedi. Yalnız soğutucumun bir ayağı tam oturmuyor o yüzden 90 dereceleri görüyor yük altında, onunla bir bağlantısı var mıdır? Ram'in bir tanesini yeni aldım aynı marka model, 2-3 aydır sorunsuz kullanıyordum onu da ekleyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefondan anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi lütfen? Elimde bir tane LG G2 var, annem kullanırken birden kapanmış telefon ve açılmamış. Güç tuşuna basılı tutunca 1 saniye falan LG logosu görünüp gidiyor, güç+ses kısma yapınca biraz daha uzun kalıyor yine açılmıyor. Hard reset ekranına girebildim ancak devam ettiğimde logo görünüp kapanıyor yine. Bütün tuşlara aynı anda basınca da korece bir menü geldi. Yeni telefon bakmaya başlayalım mı yoksa oluru var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Merhabalar, bana bir masaüstü mikrofon lazım. Discord'da kullanmalık, 2-3 karış mesafeden rahat ses alabilecek, 100 liraya kadar bir şey önerebilirseniz sevinirim. Şöyle bir bakınca Trust'ın modelleri gözüme çarptı, iş görür mü acaba? Gxt212 modelini 80 liraya görmüştüm, fiyatı uçmuş şimdi. Tekrar inerse alınır mı, kullanan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Game Pass'ten indirdiğim oyunlarda fareyi en alta çektiğimde görev çubuğu çıkıyor. Başka bir oyunda gamepadi çıkararak çözmüştüm ama bu sefer olmuyor. Bunun bir ayarı falan var mı, bulamadım ben?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Huawei P10 Lite cihazımda son birkaç haftadır Wi-Fi açıkken şarj çok hızlı düşmeye başladı. Mobil veri kullanırken böyle bir sorun yok. Resimde ortada yavaş azalan yerde mobil veri açık, sonrasında Wi-Fi' e geçince birden çakılmaya başlıyor. En son çare telefonu sıfırlayacağım ama uğraşmak istemiyorum, bunun bir çözümü var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Instagram'da denk geldim, elemanlar TS'nin videosundan kesip koymuşlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Discord'da sistem sesinin karşı tarafa gitmesi sorununu nasıl çözebilirim? Skype'ta böyle bir problem olmuyor. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox 360 kablolu kolu aldım pc için, denetim masasındaki test yerinde analogları oynatıp bırakınca merkeze dönmüyor, Metro 2033'de test ettim bi sıkıntı yok gibi normal mi bu?

Edit: Little Nightmares, GTA 5, ETS2'de test ettim az önce bir problem oluşturmuyo ancak GTA ve ETS' de deadzone ayarlarını sıfıra çekince kendi kendine hareket etmeye başlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap