Merhabalar, Logitech G103 klavyem bozuldu, aynısından alacaktım ama satılmıyor sanırım artık. Muadil bir klavye arıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden silme tuşunu üç noktanın içine gizlersin ki? Başka bi seçenek yok zaten. Eskiden direkt çöp kutusu işareti vardı orada. Fazladan bir tık gerektiriyor artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yuh! Telefon 1400 liraydı zaten. #KVK

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

İnternetim bu aralar sıkıntılı, kopmalar yaşıyorum. Online sınavlara falan girdiğim için sıkıntı olmasın diye wifi adaptörüyle telefonun internetini paylaştırmayı düşündüm, ethernet koptuğu zaman wifi kullansın istiyordum ancak o iş öyle olmuyormuş. Bunun bir ayarı falan var mı acaba, çünkü internet koptuğunda ethernet kablosunu sökmeden wifidaki interneti asla kullanmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Iberia harita DLC'si 48 liradan çıktı. #ETS2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu sağdaki arkadaş oksijen falan mı veriyor bize 😀 , amacı nedir? #F1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Sistemimde soğutma konusunda sıkıntı çekiyorum, 200-250 lira bandında soğutucu arıyorum, I7 4770k model işlemcim var. Beklentim, stok fandan bir iki tık iyi olması. Dark Freezer x120 modeli dikkatimi çekti, Snowman T6 önerenler de var, bunlar nasıldır? Bir de anakartım micro-atx formunda; ekran kartına, belleklere temas etme gibi bir sorun olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, şu alttaki uyarı önemli bir şey mi? Dün garip bir sorun yaşadım, ramleri test edeyim dedim. GTA 5 oynuyordum, arkada video falan oynuyordu, birden oyun takılmaya başladı. Neyse kapattım oyunu, bir müddet sonra video durdu internet kesilmiş gibi ve pc tepki vermemeye başladı. Restart attım düzeldi ama yarım saat sonra sorun tekrarladı. SSD ve HDD'yi de kontrol ettim HDTune ile hata göstermedi. Yalnız soğutucumun bir ayağı tam oturmuyor o yüzden 90 dereceleri görüyor yük altında, onunla bir bağlantısı var mıdır? Ram'in bir tanesini yeni aldım aynı marka model, 2-3 aydır sorunsuz kullanıyordum onu da ekleyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap