https://www.youtube.com/watch?v=mV-qGna_4Eo
Kafamın içine bu badem satıcısı Hindu abiyi koyuyorum, 2 dklığına da olsa ülke gündeminden koparıyor 😁

Kacha Badam | কাঁচা বাদাম - The Kiffness x Bhuban Badyakar (Drum & Bass REMIX)

I’m very proud of this drum & bass remix with Bhuban Badyakar, a peanut seller in West Bengal, India. I’d really love to see someone who’s such a talented mu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle girişimci insanların hayranıyız, keşke itliğe, puştluğa ayırdıkları zamanı daha faydalı şeyler için kullansalar, belki yanlışlıkla da olsa birine faydaları dokunurdu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Öylesine dolanırken buna denk geldim, tamam serbest piyasa ekonomisi anladık eyvallah da, bu nedir arkadaş bu kadar da serbest olmamalı bence, bir denetim mekanizması olmalı bu işin.
Bu tür manzaraları görünce şu sözler geliyor aklıma, "kara kışta buz satarsın, tatlıcıda tuz satarsın, eğer becerikli pez**nksen keloğlanı kız satarsın." İnsanımızın ticaret anlayışını iyi özetliyor bu cümle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Geçenlerde COD Black Ops Cold War'da Türkiye'ye de yer verileceğine dair haberler verilmişti, olay trailerı inceleyince daha da netleşti.
Türkiye, oyuna 21 Mayıs 1989'da olan bir olayla dahil oluyor. Bir Rus pilot Yüzbaşı olan Alexander M. Zuyev o zamanın efsane savaş uçağı olan bir Mig-29'u kaçırmış ve Trabzon Hava Limanı'na indirmişti. Sabahın erken saatlerinde hiç kimsenin olmadığı Trabzon Havalimanı'nda uçağını park pozisyonuna almış ve yaralı bir şekilde taksiye binerek hastaneye gitmişti. Tabi bu durum Sovyetler birliğiyle aramızda epey bir diplomatik krize sebep olmuştu. Olayın detayları zaten bir aksiyon filmine nal toplatır cinsten, oyun içinde uygun bir malzeme bence. Bakalım nasıl bir yorum katacaklar olaya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Kapitalizm nedir diye sorsalar herkes az çok bir fikir beyan eder, bana da sorarsalar bu fotoğrafı gösteririm, benim akşama kadar kir, toz, ter, pislik içinde topladığım ürünümü elin İtalyanı alıp katma değer koyup göklere çıkarıyor. 1 kavanoz Nutella'da fındık oranı %14, fiyatı 25 tl, benim fındığımın kilosu 14-15 lerden alınıyor ve elde edilen ürünün kazancının büyük kısmı yurtdışına gidiyor, bunu yerli yapabilecek onlarca firmamız varken adamlar gelip tesisleriyle çöküyor emeğimize.
Bunu kızdığım için söylemiyorum işini iyi yapıp Ferrero'ya rakip olamayan bir girişim olamamasına kızıyorum, o yüzden Nutella'ya devam, damarlar tıkanana kadar yiyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 38

HBO Max Platformunda 3 Eylülde yeni bir dizi başlıyormuş Raised By Wolves adında, Travis Fimmel paylaşınca fark ettim, baya sağlam bir yapıma benziyor, yönetmeni Ridley Scott olunca kötü birşey çıkmaz diye umuyorum.
Konusu gizemli bir gezegende insan çocuklarını yetiştirmekle görevli iki android üzerine odaklanıyormuş. Büyüyen insan kolonisi dini farklılıklarla parçalanma tehdidi yaşarken, androidler insanların inançlarını kontrol etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu öğreniyorlar.
Havada mis gibi Blade Runner ve Alien kokusu var, epeydir sağlam bir bilim-kurgu yoktu piyasada, şimdiden merakla bekliyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM

Raised by Wolves | Official Trailer | HBO Max

Mother was programmed to protect everyone after Earth had been destroyed. When the big bad wolf shows up, she is the one we must trust. Subscribe: http://bit...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim sivri zekalı esnafın EA logosundan Ekrem Ayakkabı markasını yaptığını gören Araplar durur mu, öyle ayakabıya böyle çorap lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Grand Theft Auto Felluce, Irak'taki çakma Gta cdleri, aralarında tanıdık yüzlerde varmış, cdleri basan elemanın karizmatik erkek vizyonu bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2016 yılında çekilen Justice League filmini hatırlarsınız, yönetmenliğini Zack Snyder yapıyordu, ama Snyder ailevi sorunları nedeniyle projeden ayrılmış film yarıda kalmıştı, sonraki yönetmen Joss Whedon filmin birçok kısmını tekrar çekmek istedi ve ortaya tuhaf çeneli bir Superman çıkmıştı.
Şimdi bu filmi "Justice League Snyder Cut " adında 2021 de HBO Max platformunda gösterime sokacaklar tekrardan,
Biraz gereksiz gibi bir hareket olmuş ama Snyder hayranları da yok değil, bunu isteyen epey büyük bir kitle var gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

2011 Senesinde libidosu yüksek bir arkadaş tarafından yazılmış Serious Sam 3 BFE oyun incelemesinden bir parça. Tahminleri alalım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap