Bizim sivri zekalı esnafın EA logosundan Ekrem Ayakkabı markasını yaptığını gören Araplar durur mu, öyle ayakabıya böyle çorap lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Grand Theft Auto Felluce, Irak'taki çakma Gta cdleri, aralarında tanıdık yüzlerde varmış, cdleri basan elemanın karizmatik erkek vizyonu bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2016 yılında çekilen Justice League filmini hatırlarsınız, yönetmenliğini Zack Snyder yapıyordu, ama Snyder ailevi sorunları nedeniyle projeden ayrılmış film yarıda kalmıştı, sonraki yönetmen Joss Whedon filmin birçok kısmını tekrar çekmek istedi ve ortaya tuhaf çeneli bir Superman çıkmıştı.
Şimdi bu filmi "Justice League Snyder Cut " adında 2021 de HBO Max platformunda gösterime sokacaklar tekrardan,
Biraz gereksiz gibi bir hareket olmuş ama Snyder hayranları da yok değil, bunu isteyen epey büyük bir kitle var gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

2011 Senesinde libidosu yüksek bir arkadaş tarafından yazılmış Serious Sam 3 BFE oyun incelemesinden bir parça. Tahminleri alalım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ubisoft elinde Prince of Persia diye bir oyun olduğunu hatırlamış yıllar sonra.
#oyungundemi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Game Pressure haberine göre, CD Projekt Red'in CEO'su Adam Kiciñski yeni bir Witcher oyunun yapılabileceğini açıkca belirtmiş, Geralt'ın hikayesinin bittiği düşünüldüğünde, yapılması olası yeni Witcher oyunun anakarakteri Ciri olabilirmiş ve Witcher 3'ün öncesini anlatan bir oyun olması bekleniyormuş. Ama yakın bir gelecekte çıkacak gibi görünmüyor 2022-23'ü bulabilirmiş.

https://www.gamepressure.com/newsroom/the-witcher-4-will-be-a-prequel-starring-ciri/z71a50

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geralt of Rivia - Disney Pixar Style
Disney yapsa böyle bir film izlenir mi dersiniz. Ben resimlere biraz bakınca kulağımda Volkan Konak şarkıları çınlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

https://store.steampowered.com/app/1151640
PS fanatiklerinin Horizon Zero Dawn'ın PC'ye geleceğini duyunca konsollarını falan kırıp ortalığı dağıttıkları videolar dönüyor, harbiden bu kadar olaya değecek bir oyun mu, oynamadığım için merak ediyorum.

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition on Steam

Experience Aloy’s legendary quest to unravel the mysteries of a future Earth ruled by Machines. Cast out from birth, the young hunter must fight to stop a threat to all mankind. Use devastating...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Osmanlı padişahlarının torunları niye böyle bir değişik oluyor hep, bir açıklaması olmalı bunun, neyse 2A sınıfından Orhan Osmanoğlu'nun Korona adlı şiirini dinliyoruz, buyur Orhancım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20