Arkadaşlar Dell Türkiye'den yarın düzenlenecek olan Multiplayer Chapter VII: eSpor ve Oyun Festivali'ne 2 adet biletim var, ben Trabzon'da ikamet ediyorum katılma şansım yok, ilgilenen ya da etkinliğin yapılacağı yere yakın olan varsa ilk isteyen 2 kişiye bilet kodlarını göndereceğim. Şimdiden iyi eğlenceler.
https://www.biletino.com/event/eventdetail/6480

Biletino

Biletino yeni nesil dijital etkinlik rezervasyon platformudur. Tamamen dijital ve kısmen mobildir. Herkesin kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firewatch oyununu Steam üzerinden satın alıpta Türkçe oynayamayan ve benim gibi kütüphanesinde birgün Türkçe yama çıkar umuduyla bekleten arkadaşlar vardır mutlaka, daha önce bir yama yapılmıştı bilirsiniz Technoaz adlı bir ekip tarafından, ama bu yama Steam sürümünde çalışmıyordu, daha çok korsancılar içindi.
İnternet alemini biraz kurcalayınca başka bir çalışmaya denk geldim, transifex.com adlı bir sitede oyunun %100 Türkçe'ye çevirildiğini gördüm, kimler yapmış etmiş detaylı bir bilgiye ulaşamadım, yamayı kurup denedim ve gayet başarılı buldum, denemek isteyen arkadaşlar olursa linkten ulaşabilir.
https://www.transifex.com/firewatch/firewatch-localization/

The Firewatch Community Localization translation project on Transifex

Translate Firewatch Community Localization into your own language.
BeğenFavori PaylaşYorum yap