Geralt of Rivia - Disney Pixar Style
Disney yapsa böyle bir film izlenir mi dersiniz. Ben resimlere biraz bakınca kulağımda Volkan Konak şarkıları çınlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

https://store.steampowered.com/app/1151640
PS fanatiklerinin Horizon Zero Dawn'ın PC'ye geleceğini duyunca konsollarını falan kırıp ortalığı dağıttıkları videolar dönüyor, harbiden bu kadar olaya değecek bir oyun mu, oynamadığım için merak ediyorum.

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition on Steam

Experience Aloy’s legendary quest to unravel the mysteries of a future Earth ruled by Machines. Cast out from birth, the young hunter must fight to stop a threat to all mankind. Use devastating...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Osmanlı padişahlarının torunları niye böyle bir değişik oluyor hep, bir açıklaması olmalı bunun, neyse 2A sınıfından Orhan Osmanoğlu'nun Korona adlı şiirini dinliyoruz, buyur Orhancım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22

Firmalar harıl harıl GeForce Now'dan kaçarken bizim Oyun Gündemi ekibinin çok sevdiği Epic Games'in CEO'su Tim Sweneey yine aykırılığını yapmış.

"Epic, Fortnite ve katılmayı seçen Epic Games Store oyunlarıyla (Epic Games 'e özel oyunlar dahil) Nvidia'nın GeForce NOW hizmetini yürekten destekliyoruz ve zaman içinde entegrasyonu geliştireceğiz." #GeForceNow #OyunGündemi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir türlü çekilemeyen Uncharted filmiyle ilgili artık daha somut haberler gelmeye başladı, yönetmen koltuğunda Zombieland ve Venom filmlerinin yönetmeni Ruben Fleischer olacak, en güzel tarafıysa oyuncu kadrosunda Antonio Banderas'ın da olacak olması, Tom Holland'ı biliyorduk zaten, ek olarak Mark Wahlberg' de kadroya dahil olmuş. Vizyona 5 Mart 2021'de gireceği söyleniyor. Herşey tamam gibi geriye bi filmi çekmek kalmış, bekliyoruz merakla.
#HaftalıkOyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Vesemir'imiz Kim Bodnia hayırlı olsun, Mark Hamill olmasını çok isterdim ama bu dayıyı da çevirirler Vesemir'e ona şüphe yok. Kendisi Danimarkalı aktör, yazar ve yönetmen olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

30 Ağustos'ta yazdığım bir yazı vardı, bazı arkadaşların zoruna gitmiş, yazımın altına yorum bırakarak beni engellemiş cevap yazmamı istememişti 🙂 O arkadaşlara selam olsun, bu memleketin nasıl kurulduğunu ve nasıl kurtulduğunu bilmeden yaşadığınız için size acıyorum ve üzülüyorum.
Bu memleketi inandığınız tarikatlar veya şeyhler kurtarmadı, elinde silahıyla, yüreğinde gerçek imanıyla savaşan dedem, dedelerimiz kazandı, Son zamanların modası olan bu savaşa liderlik eden Mustafa Kemal Atatürk'ü görmezden gelenlerin dedesi kurtarmadı bu memleketi.

Büyükbabam anlatırdı babasından dinlediklerini, savaş döneminde o kargaşa hengamede herkes cephede savaşırken araya asker diye kaynayan vatan hainleri olurdu. bir tane karşı tarafa kurşun sıkarken, 2 tanede yanındaki silah arkadaşı dediği askerlere sıkardı, tabi bunun farkedilmesiyle alnının çatısına kurşunu yemesi bir olmuş. Bu zihniyetteki insanlar hala mevcut,
kurşun sıkmasalar da, bunu dilleriyle ve etrafa saçtıkları nifak tohumlarıyla yapıyorlar aynı eylemi.

Belki cumhuriyetimizin kurulmasında bir katkımız olmadı ama, kurulmasında katkısı olan birilerinin torunu olmaktan gurur ve şeref duyuyorum, ispatı da ektedir, Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.
#MustafaKemalATATÜRK #29EkimCumhuriyetBayramı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EA'den ince mesajlar var, iş ciddiye biniyor anlaşılan, yakın zamanda resmi bir duyuru gelir gibi.

https://twitter.com/EA/status/1187828019106238464

#OyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

https://twitter.com/RobotBrush/status/1186528263985946624

Böyle bir haber dolanıyor ortalarda, gerçekliği nedir bilmiyorum ama, olursa şahane olur 🙂 @ugury abi elf gözlerin bişeyler görüyor mu doğru mudur bunlar. ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=hdDKVVEIUbM

Sosyal medyada dolanan o meşur fotoğrafın hikayesi ve hala aklım almıyor o zamanlardan bu günlere kadar oluşan yozlaşmayı, Allah rızası için biri zaman makinesi falan yapsın o günleri gidip görelim, ortamın her detayı mükemmel ayrıntılarla dolu.

Fotoğrafın hikayesi: Bill Ray'in 1969 yılında Kapadokya'da çektiği Postacı

Video röportaj: Efe Öç Grafikler: Mesut Ersöz Türkiye'de geniş kitleler, 50 yıl önce çekilen bu fotoğraftan sosyal medya aracılığı ile haberdar oldu. 1970 yı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap