Gündemdeki yasaklarla ilgili mi acaba ? Böyle direk 'hükümet' olarak mı yazıyormuş çok ilginç.
https://twitter.com/ekinkollama/status/1280412180060483584

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18
 • Mkyb @mkyb

  Muhtemelen birisi özellikle şikayet ettiği içindir. Yoksa YouTube'ta tek tek videolara bakacaklarını sanmıyorum. Birisi Cimer'e bu videoda yasadışı kumar oynamaya teşvik var diye yazıp yollar ve olaylar gelişir. Kaldı ki cidden böyle olduysa yakında savcılıktan ifade vermesi için çağrılır. Bu işin şakası yok 3 yıldan başlıyor.

  • ahmeturan @ahmeturan

   Bence de bu şekilde oldu. Daha önceden takip ettiğim ambulans vakalarına gidiş videosu yayınlayan bir kanal vardı. Birisi cimere şikayet ettiği gibi adama soruşturma açmışlar. Bizim insanımız da bir sıkıntı var. Önüne gelen cimere şikayet yazıyor.

  • Kvothe @amurado

   @ahmeturan Sıkıntı neden şikayet edende? Keşke herkes gördüğü yanlışı sikayet etse.

  • ahmeturan @ahmeturan

   @amurado Gerçi sizde haklısınız. Cezayı veren daha suçlu.

  • goodbyeverybody @goodbyeverybody

   @ahmeturan Hangi yasadan o ambulans şoförüne işlem yaptıklarını çok merak ediyorum. Bu ülkede mahkemeler ve istinaflar, bazı şube ve kurum müdürlerine mevzuat öğretmekten bıktı. Adam ambulansa gopro koymuş yolların halini çekiyor. Ne var bunda? Hastayı çekse tamam suç dersin. 3-4 ay önce de okulun boş olduğu saatte annesiyle fotoğraf çektiren yeni atanmış genç bir arkadaşımızı dengesizin birisi şikayet etmiş. Ben de buna "git memura haksız suç isnadının 1 yıldan başlayan hapis cezası var, mahkemeye ver" dedim. Bir daha suç olmayan bir şeyi hoşuna gitmiyor diye şikayet edemez.

  • ahmeturan @ahmeturan

   @goodbyeverybody Arkadaş eski videolardan dolayı ceza almadı fakat yeni videolar çekmesine izin verilmemiş.

 • Alp @acpcore

  Çok komik, ülke olarak inanılmaz zor zamanlar yaşayacağımızın göstergesi. Defolup gitsek de kabul edecek ülke yok batı toplumunda, hele bu pandemi sonrası.
  Hayır poker reklamı var ise ve buna karşıysan, yıllardır iddaa oynanıyor bu ülkede, hee gün seevis sağlayıcılar tarafından verşlen teşvikle telefona bahis sitelerinden mesajlar geliyor, gg yi sahibindeni geçtim tv de sahte ürünler pazarlanıyor, salatalık gönderiliyor, tüm bunlara eyvallah diyorsun ama herhangi bir oyun için poker vs çip kullanılıyor diye videoyu yasaklıyorsun. Bu bana en çok eroinin üretildiği ve tüketildiği, en çok kadınla ilgili türlü sapıklığın yapıldığı ülkeler olan iran, pakistan vs yi ve yönetim tarzını hatırlatıyor.
  Çağdaş, medeni, laik, demokratik bir ülke olmak için bu videonun yasaklanması mı gerekiyor bilemedim ama yakında bir çoğunuz nefes bile alamadığınızı hissedeceksiniz.

 • ahmet faruk @ahmet-faruk

  İşin garibi videoyu çeken adamın bu gelişmeden haberi yok

#superonline Benim gibi Superonline'ın verdiği HG255S modemin wifi performansından memnun olmayan varsa linkteki gibi access point özelliğine sahip herhangi bir cihazı kurup sorunu çözebilir, modemin wifi'ının komple kapattım. 2 gündür performans stabil,masaüstünden bağlanınca wifi'a bağlanmama şu anlık yok gibi bakalım.Kurulumu TP-Link Tether uygulaması üzerinden yaptım, işimi gördü.

https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa855re-300mbps-2-harici-antenli-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD804834

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Superonline Ben hayatımda bu Superonline'ın kullandığı Huawei HG255S kadar dandik bir modem daha görmedim. Bilgisayar LAN üstünden bağlı , eğer pc açıksa modemin wifi performansı o kadar düşüyor ki aynı odadaki telefondan wifi'a bağlanamıyorum. Ne ayar denediysem olmadı ki zaten internette onlarca şikayet de mevcut. Müşteri hizmetleri ise uzaktan test yapıp sorun yok demekten öteye gitmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji ve Bilim Notları videolarının altında bu tarz o kadar yorum oluyor ki eskiden youtube'da altta yorumlara göz atıp izlerken şimdi genelde podcast olarak dinliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25
 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Calı yayın formatına geçtikten sonra ben de bıraktım.

 • Alim Bozkayalar @sqn

  ben de yılın ortasında koptum, sonra da izlemeyi unuttum açıkçası. hemen hemen format değişikliğine denk gelmiş demek ki. HK'yı severim ama bir bölümde konuşmacıların yüzyüze değil de skype üstünden bağlanması ve aradaki iletişim gecikmesi yorucu hale geldi.

 • Kenan @72pinedoram

  Malesef ben de artık izlemiyorum, kötü olduğundan değil de çok teknik şeyler ilgimi çekmiyor. Önceden yarım saat nasa, bilim falan konuşulurdu ondan sonra ıspanağın faydaları, sağlıkla ilgili bilimsel gelişmeler falan filan, arada goygoy. Uykuya dalmadan önce izlediğim için Hamdi bey ile diğer arkadaşın mikrofonlarında ses yükseklik farkı biraz rahatsız ediyor, sesi kısınca birisi az duyuluyor. Yine de devam etsin tabii ki güzel bir içerik.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Abartı bence o kadar da kötü değil. Can beyle de güzeldi böyle de güzel. Oturma düzeni daha samimi daha yakın bence de ama sonuçta iki insan emek verip değerlendirmeler yapıyorlar böyle yorumlar çok yakışıksız. Hoşunuza gitmiyorsa izlememek en büyük zararı verecektir zaten.

Delta bilgisayardan Qcy T1 Pro kulaklığı alan oldu mu? Orijinal mi gönderiyorlar ?
https://www.hepsiburada.com/qcy-t1-pro-yeni-bluetooth-v5-0-siyah-spor-kulaklik-pm-HB00000JGN09

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık Fiyatı

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yılın "çöp" oyunları 😁
https://youtu.be/nebXzb4OgL4

YILIN EN BERBAT OYUNLARI

Destek için PATRON ol! https://www.patreon.com/konsolussu 2019'un en sevdiğimiz oyunlarını yaptık. Sıra en berbat oyunlarında. Facebook: https://www.facebook...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Player 1 @player-1

  Division 2, Crackdown, far cry new dawn... Bunlar kötü oyun değil, çöp hiç değil. Olsa olsa beklentiyi karşılayamayan oyunlar olur.

 • reducto @protego

  Bunlar oynadıkları oyunlar arasından hoşlarına gitmeyenleri seçip en berbat demişler 🙂 Bunların yorumlamalarına hiç güvenmiyorum. Özellikle Murat Sönmez E3 müydü gamescom muydu bir canlı yayınında yaptıklarından sonra tüm saygımı kaybetti. Ya arkadaş bir oyun videosu giriyor yayında veya bir konuşmacı bir oyunu anlatıyor, eğer indie oyunsa veya bu beğenmiyorsa başlıyor "ıııhhh ıııhhh çöp çöp ıııhhhh ıııhhh geç geç çöp ıııhhh ıııhhh" demeye. Arkadaya bi de çöp görseli mi çıkarıyodu napıyordu bu esnada. Ya belki 50 yaşına gelmiş adamı ıııhhh ııhhh derken hayal edin. Kaç saatlik yayını böyle yaptı. Yazdım niye böyle yaptınız sizin yaşınızdaki birine yakışıyor mu falan diye, genel kitleye hitap etmesi için bu gerekiyor dedi 🙂 Çok yanlış anlamış olayı. Bunun ıııhh ıhhh'larından dolayı fragmanlar da izlenmiyordu konuşmacıların ne dediği de anlaşılmıyordu. Neyse işte o gün takip etmeyi bıraktım çünkü kitle kazanmak ve dikkat çekmek için yapmayacağı şey yok izlenimi verdi. Ben daha nasıl güveneyim söylediklerine? Burada da attığı başlığa bak yani arkadaş sormazlar mı adama "bu yıl kaç oyun oynadın da en berbatları seçebiliyorsun" diye? Adam oynamış hoşuna gitmemiş en berbatları demiş. Bunlara berbat diyebiliyorlarsa berbat oyun görmemişler. Metacritic notu 80 85 olan oyunlara en berbat deme cesareti nereden geliyor anlamıyorum. Bir şeye çöp diyene de çöp sensin diyesim geliyor