#instagramdolandırıcıları Annem instagramdan bir elbise sipariş etmiş kapıda ödemeli. Kargocu bulamamış(!) tabii ki evde, şimdi de ürünü yollayan diyor ki alınmayan ürünler için yok şu kadar yok bu kadar katı ücreti kadar ödenmesi için dava açılır,IP nizi falan biliyoruz diye güya tehdit etmeye çalışmışlar. Kaç kere diyorum güvenilir olmayan yerlerden almayın bari önce bana gösterin. Kim bilir kaç kişiyi böyle tehdit ederek ürünü iade etmemelerini sağlıyolar. Fatura falan kestikleri de yok zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Zendagi Migzara @nginx

  Hava gaz onlar sor bakalım vergi ödüyor mu instagramdan ürün sattığı için.

 • Orcun @orcun

  Kansızlık meslek olmuş. Bu internetin ben tc kimlik numarası ile ön kamera açılıp doğrulama yapılıp kullandırılması taraftarıyım. Ne yapıyorsa yapsın ama ehliyet gibi denetleme mekanizması gelmesi gerekiyor. + koca devlet uğraşamıyor mu ? bu instagramda adam satış yapıp vergi kaçıyor resmen denetle arkadaş ? koca devletsin ya internet musluğunun başındasın ne olacak yani ? elin amerikalısı nsa diyor bilmemne şeyleri var apple'I google'ı amazon'u evine konulan her aleti herifler izliyorlar, sende izle ? bu böyle kansızları analarından emdiği sütü burunlarından getir çok mu zor ? Burada 10 tane örnek sayarım koca devletin aklına gelmiyor mu ? adam dolandırıyor mu yakala tak elektronik kelepçeyi adama de ki şu park'ı bahçeyi sil süpür. Çevre binaların pisliklerini topla çöpe at. Böyle adamı atıyorum 5 bin lira dolandırmışsa 5 bin liralık çalıştır ? o parayı da dolandırılan kişiye iade et o kansızı da haybeye çalıştır ? hatta o kelepçede elektroşoklu olsun mis, uzaktan böyle yatıyor mu işte kaytarıyor mu titret kendine gelsin. Bak mis gibi örnek, daha bunlar gibi niceleri var.

  • Lehimli At @at

   Kitabı var bunun, adı 1984. Bu gibi araçlar totaliter faşist hükümetlerin eline geçerse(ki geçer) insanlık diye bir şey kalmaz sadece ve sadece köleler olur

  • Orcun @orcun

   @at Ben zaten özgürlüğün olduğuna da inanmıyorum. Hani basit bir örnek paran yok ama özgürsün ne yapabilirsin ki ? paraya muhtaç olduktan sonra da özgür hiçbir zaman olamazsın. Onun için de malesef bu sistemden kendini komple soyutlaman gerekiyor. Komün yaşam vs. gibi şeyler mesela olabilir. Ama işte sıkıntı da şu parasız veya para olmadan gene dönmeyecek. Diyelim dişin kırıldı vs. yada çok çürüdü ne yapacaksın ki ? veya başka bir sıkıntı vs. hani bu devirde illa ki birşeyin kölesi olarak dünyaya gelip o şekilde yaşıyorsun. Sana verilmiş kurallar görevler var yapman gereken vs. okuyup meslek sahibi olup çalışıp evlenip sisteme yeni köleler yetiştiriyorsun. Ha birileri kapitalist düzen diyor doğru bu düzende de zenginler çok çok daha zengin oluyor.

  • suicide @suicide

   @orcun Yok artik daha memeler 😂🤣

  • Orcun @orcun

   @suicide Bizde ortam böyle, yaşayamayan ölsün. 😀

 • fikri @fikri

  Farklı hesaplarla sipariş ver. İnternetten ticaret müdürlüklerinin adresleri var. Onları ver.
  İlla biri canını okur.

#TeknoYardım Normalde 5-7 saat ekran süresi aldığım Mi 6, son bir haftadır 3-4 saati zor buluyor. Gözümle hızlı şekilde bittiğini farkediyorum kullanırken. 1 haftada ne olmuş olabilir? Kullanımımda bir değişiklik yok, acaba soğuk havadan mı diyorum ama emin olamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakalım kaça inecek 🤔
Güncelleme: 3999 olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aidattır o 😀 500 liraya Kadıköy'de ev sanmıyorum olsun.

https://twitter.com/iPhonedoTR/status/1158191586716479488?s=09

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 50

Microsoft artık Huawei'ye Windows lisansı vermiyor

Microsoft, ABD'nin Huawei ile ilgili uyguladığı yasağa desteğini genişletti. Şirket bundan böyle Huawei ürünlerinde kullanılmak üzere şirkete Windows lisansı vermeyecek.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mesut Çevik'e helal olsun gündemin nabzını iyi tutuyor.
https://www.youtube.com/watch?v=m4-lBkfjYnU

Cep telefonlarında ÖTV Zammı | Konuk: Vergi uzmanı Dr. Ozan Bingöl

Canlı yayında çok özel bir konuğu ağırlıyor, vergi konusunda farkındalık yaratan çalışmaları ile yakından takip ettiğimiz Vergi Uzmanı Dr. Ozan Bingöl ile so...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#TeknoYardım Elimde iki adet modem var. Ana modemi sadece kablolu olarak masaüstüne bağlayıp kullanmak,diğer modemi de wifi için router olarak kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eveet o gün geldi çattı, 1 senelik plus aboneliğim bugün bitiyor. Yeniletme konusunda çok kararsızım; bir yandan Teknoseyir'e hala destek olmak istiyorum diğer yandan bursumdan 150 liralık(1 senelik üyelik) bir harcamayı da kolaylıkla yapabilirim diyemiyorum. Ne yapayım bana akıl verin 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

The Broken Galaxy Folds: Explained!

PSA: Several Galaxy Folds have already broken. Here's what's happening. Dieter's article: https://twitter.com/backlon/status/1118573836226658304 Mark Gurman:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Samsung bitmiş. Bundan sonra Samsung mu, tövbe. Zaten Note 7 de patlıyordu.

  Şaka bir yana. İkisinin üzerindeki koruyucuyu sökmelerinden kaynaklandığı ilk paylaştıkları andan itibaren biliniyordu. Diğer ikisinde ise ekranın üzerindeki kabarıklıklar ve ezikler dikkat çekiyor. İçerdeki mekanizmanın "patlaması" yada dışarıdan bir darbe ile olması ihtimaller dahilinde. Hor kullanmaktan olabilir mi diye aklıma gelmiyor değil o lekeleri gördükten sonra.

#TeknoYardım Nvidia Denetim Masası'nda 3D ayarları gözükmüyor, neden olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap