BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir günde 7 bin vaka artışı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

@emre64 Hocam HP Omen 600 mouse hakkında bir bilgin var mıdır nasıldır? 200 TL'ye içindeki sensörle iyi fiyat gibi geldi, Mediamark'ta. Bu mouse'u kullananlar varsa onların yorumlarını da bekliyorum 🙂 #mouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ronnie Kray @ronnie-kray

  Hp mouse uretmeyemi baslamis 😀
  Bence herkes kendi isini yapsin be.

 • KRAK3NN @passenoir

  Bende Mediamarkt'ta indirimde yakalayıp almıştım 170 liraya,yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.Mouse genel olarak güzel tam istediğim boylarda ve altında ağırlıkları mevcut istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.Yani ele oturuşu güzel bana göre.

  Ancak değinmem gereken önemli bir konu var,o da şu bu mouse'un herhangi bir yazılımı yok.Yani solda iki tane makro butonu görüyorsunuz ya,oraya bir tuş ataması falan yapamıyorsunuz.Default olarak tarayıcıda ileri-geri yapmaya yarıyorlar Windows'ta.Renkler RGB değil 8-10 tane belirli renk profili var (kırmızı-sarı-yeşil-mor gibi) onları seçebiliyorsunuz sadece istediğiniz tonda ayarlayamıyorsunuz mesela.Ben onları Windows için ses yükseltme ve kısma tuşları ayarlayacaktım ama meğerse öyle bir imkan yokmuş.

  Ama oyun içinde o tuşları kullanabiliyorsunuz,atamak istediğiniz bir skill falan vs. varsa o tuşları seçtiğinizde görüyor onda sıkıntı yok.

  Yazılımı dert etmem derseniz alın onun dışında gerçekten güzel bir mouse yapmışlar,yazılımı yapmayı unutmuşlar 😀

  • Hardes @hardes

   Teşekkürler,aslında yazılımla pek bir işim yok sadece DPI ayarlansın yeter 🙂 Elim küçük olmasına rağmen tam oturmuştu bi ara mağazada denemiştim. Tekrar uğrayıp karar vereceğim bakalım.

Söylenecek söz yok, insanları sitesinde 1-2 karikatür diye dava edenler zamanında galeri şeklinde başkalarının karikatürlerini paylaşmışlar.
https://twitter.com/pirarobizarro/status/1357038100048920577

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Fiyat hakkındaki yorumlarınız neler?
https://twitter.com/Ejderha/status/1356551438189608961

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acun parayı biraz da bu taraflara gömseydin 🙂 Alelacele iş yapınca böyle oluyor.
https://twitter.com/unsalali/status/1345827514875314177?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Fiyatlar yüksek geldi, 300 Dolar altına gelecek kart hangi model olur sizce?
https://www.technopat.net/2020/11/28/rtx-3060-ti-fiyatlari-perakendecilerde-listelenmeye-basladi/

RTX 3060 Ti Fiyatları Perakendecilerde Listelenmeye Başladı - Technopat

2 Aralık'ta piyasaya çıkacağı doğrulanan kartların fiyatları, en azından şu an için oldukça yüksek görünüyor. NVIDIA'nın çok yakın bir zamanda RTX 3060 Ti
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 Son güncellemeden sonra garip bir durumla karşılaştım. Her açılışta Windows diski tarıyordu 'to skip disk checking, press any Key within 8 seconds' dedikten sonra. Diskte bir sorun var mı diye S.M.A.R.T verilerine hem Magician hem HD Tune programından baktım, kaydettiğim önceki verilerle bir fark yoktu ve sorun görükmüyordu disk sağlığında. Scannow, chkdsk, DISM komutlarıyla da taramalar yaptım ama sorun çıkmadı, bu yüzden kayıt defterinden otomatik disk taramayı kapattım. Fakat Magician uygulamasında resimdeki gibi bir cümle var OverProvisioning kısmında. Bug oldu sanırım anlayamadım gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap