BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji ve Bilim Notları videolarının altında bu tarz o kadar yorum oluyor ki eskiden youtube'da altta yorumlara göz atıp izlerken şimdi genelde podcast olarak dinliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29
 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Calı yayın formatına geçtikten sonra ben de bıraktım.

 • Alim Bozkayalar @sqn

  ben de yılın ortasında koptum, sonra da izlemeyi unuttum açıkçası. hemen hemen format değişikliğine denk gelmiş demek ki. HK'yı severim ama bir bölümde konuşmacıların yüzyüze değil de skype üstünden bağlanması ve aradaki iletişim gecikmesi yorucu hale geldi.

 • Kenan @72pinedoram

  Malesef ben de artık izlemiyorum, kötü olduğundan değil de çok teknik şeyler ilgimi çekmiyor. Önceden yarım saat nasa, bilim falan konuşulurdu ondan sonra ıspanağın faydaları, sağlıkla ilgili bilimsel gelişmeler falan filan, arada goygoy. Uykuya dalmadan önce izlediğim için Hamdi bey ile diğer arkadaşın mikrofonlarında ses yükseklik farkı biraz rahatsız ediyor, sesi kısınca birisi az duyuluyor. Yine de devam etsin tabii ki güzel bir içerik.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Abartı bence o kadar da kötü değil. Can beyle de güzeldi böyle de güzel. Oturma düzeni daha samimi daha yakın bence de ama sonuçta iki insan emek verip değerlendirmeler yapıyorlar böyle yorumlar çok yakışıksız. Hoşunuza gitmiyorsa izlememek en büyük zararı verecektir zaten.

Delta bilgisayardan Qcy T1 Pro kulaklığı alan oldu mu? Orijinal mi gönderiyorlar ?
https://www.hepsiburada.com/qcy-t1-pro-yeni-bluetooth-v5-0-siyah-spor-kulaklik-pm-HB00000JGN09

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık Fiyatı

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 Siyah Spor Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yılın "çöp" oyunları 😁
https://youtu.be/nebXzb4OgL4

YILIN EN BERBAT OYUNLARI

Destek için PATRON ol! https://www.patreon.com/konsolussu 2019'un en sevdiğimiz oyunlarını yaptık. Sıra en berbat oyunlarında. Facebook: https://www.facebook...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Player 1 @player-1

  Division 2, Crackdown, far cry new dawn... Bunlar kötü oyun değil, çöp hiç değil. Olsa olsa beklentiyi karşılayamayan oyunlar olur.

 • reducto @reducto

  Bunlar oynadıkları oyunlar arasından hoşlarına gitmeyenleri seçip en berbat demişler 🙂 Bunların yorumlamalarına hiç güvenmiyorum. Özellikle Murat Sönmez E3 müydü gamescom muydu bir canlı yayınında yaptıklarından sonra tüm saygımı kaybetti. Ya arkadaş bir oyun videosu giriyor yayında veya bir konuşmacı bir oyunu anlatıyor, eğer indie oyunsa veya bu beğenmiyorsa başlıyor "ıııhhh ıııhhh çöp çöp ıııhhhh ıııhhh geç geç çöp ıııhhh ıııhhh" demeye. Arkadaya bi de çöp görseli mi çıkarıyodu napıyordu bu esnada. Ya belki 50 yaşına gelmiş adamı ıııhhh ııhhh derken hayal edin. Kaç saatlik yayını böyle yaptı. Yazdım niye böyle yaptınız sizin yaşınızdaki birine yakışıyor mu falan diye, genel kitleye hitap etmesi için bu gerekiyor dedi 🙂 Çok yanlış anlamış olayı. Bunun ıııhh ıhhh'larından dolayı fragmanlar da izlenmiyordu konuşmacıların ne dediği de anlaşılmıyordu. Neyse işte o gün takip etmeyi bıraktım çünkü kitle kazanmak ve dikkat çekmek için yapmayacağı şey yok izlenimi verdi. Ben daha nasıl güveneyim söylediklerine? Burada da attığı başlığa bak yani arkadaş sormazlar mı adama "bu yıl kaç oyun oynadın da en berbatları seçebiliyorsun" diye? Adam oynamış hoşuna gitmemiş en berbatları demiş. Bunlara berbat diyebiliyorlarsa berbat oyun görmemişler. Metacritic notu 80 85 olan oyunlara en berbat deme cesareti nereden geliyor anlamıyorum. Bir şeye çöp diyene de çöp sensin diyesim geliyor

#instagramdolandırıcıları Annem instagramdan bir elbise sipariş etmiş kapıda ödemeli. Kargocu bulamamış(!) tabii ki evde, şimdi de ürünü yollayan diyor ki alınmayan ürünler için yok şu kadar yok bu kadar katı ücreti kadar ödenmesi için dava açılır,IP nizi falan biliyoruz diye güya tehdit etmeye çalışmışlar. Kaç kere diyorum güvenilir olmayan yerlerden almayın bari önce bana gösterin. Kim bilir kaç kişiyi böyle tehdit ederek ürünü iade etmemelerini sağlıyolar. Fatura falan kestikleri de yok zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Zendagi Migzara @nginx

  Hava gaz onlar sor bakalım vergi ödüyor mu instagramdan ürün sattığı için.

 • Orcun @orcun

  Kansızlık meslek olmuş. Bu internetin ben tc kimlik numarası ile ön kamera açılıp doğrulama yapılıp kullandırılması taraftarıyım. Ne yapıyorsa yapsın ama ehliyet gibi denetleme mekanizması gelmesi gerekiyor. + koca devlet uğraşamıyor mu ? bu instagramda adam satış yapıp vergi kaçıyor resmen denetle arkadaş ? koca devletsin ya internet musluğunun başındasın ne olacak yani ? elin amerikalısı nsa diyor bilmemne şeyleri var apple'I google'ı amazon'u evine konulan her aleti herifler izliyorlar, sende izle ? bu böyle kansızları analarından emdiği sütü burunlarından getir çok mu zor ? Burada 10 tane örnek sayarım koca devletin aklına gelmiyor mu ? adam dolandırıyor mu yakala tak elektronik kelepçeyi adama de ki şu park'ı bahçeyi sil süpür. Çevre binaların pisliklerini topla çöpe at. Böyle adamı atıyorum 5 bin lira dolandırmışsa 5 bin liralık çalıştır ? o parayı da dolandırılan kişiye iade et o kansızı da haybeye çalıştır ? hatta o kelepçede elektroşoklu olsun mis, uzaktan böyle yatıyor mu işte kaytarıyor mu titret kendine gelsin. Bak mis gibi örnek, daha bunlar gibi niceleri var.

  • Lehimli At @at

   Kitabı var bunun, adı 1984. Bu gibi araçlar totaliter faşist hükümetlerin eline geçerse(ki geçer) insanlık diye bir şey kalmaz sadece ve sadece köleler olur

  • Orcun @orcun

   @at Ben zaten özgürlüğün olduğuna da inanmıyorum. Hani basit bir örnek paran yok ama özgürsün ne yapabilirsin ki ? paraya muhtaç olduktan sonra da özgür hiçbir zaman olamazsın. Onun için de malesef bu sistemden kendini komple soyutlaman gerekiyor. Komün yaşam vs. gibi şeyler mesela olabilir. Ama işte sıkıntı da şu parasız veya para olmadan gene dönmeyecek. Diyelim dişin kırıldı vs. yada çok çürüdü ne yapacaksın ki ? veya başka bir sıkıntı vs. hani bu devirde illa ki birşeyin kölesi olarak dünyaya gelip o şekilde yaşıyorsun. Sana verilmiş kurallar görevler var yapman gereken vs. okuyup meslek sahibi olup çalışıp evlenip sisteme yeni köleler yetiştiriyorsun. Ha birileri kapitalist düzen diyor doğru bu düzende de zenginler çok çok daha zengin oluyor.

  • suicide @suicide

   @orcun Yok artik daha memeler 😂🤣

  • Orcun @orcun

   @suicide Bizde ortam böyle, yaşayamayan ölsün. 😀

 • fikri @fikri

  Farklı hesaplarla sipariş ver. İnternetten ticaret müdürlüklerinin adresleri var. Onları ver.
  İlla biri canını okur.

#TeknoYardım Normalde 5-7 saat ekran süresi aldığım Mi 6, son bir haftadır 3-4 saati zor buluyor. Gözümle hızlı şekilde bittiğini farkediyorum kullanırken. 1 haftada ne olmuş olabilir? Kullanımımda bir değişiklik yok, acaba soğuk havadan mı diyorum ama emin olamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakalım kaça inecek 🤔
Güncelleme: 3999 olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aidattır o 😀 500 liraya Kadıköy'de ev sanmıyorum olsun.

https://twitter.com/iPhonedoTR/status/1158191586716479488?s=09

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 49