Bu salaklık ne zaman son bulacak? Elin gavuru dedikleri adamlar denizde ticaret gemilerini durduruyor, bunların tek derdi kola kahve.

https://x.com/haskologlu/status/1728906359910051877?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çekirdek'e ben de kayıt oldum, arka planda da şöyle bir şey duruyordu 😀

https://www.reddit.com/r/TeknoCiger/

İster anonim gel, ister TS nick flair ile gel 😀

Gamsız biliyordu böyle bir şey açıldığını.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

12 Öfkeli Adam filminin daha da geçmişte çekilen bir benzer filmi vardı sanki, dünden beri düşünüyorum ama aklıma gelmiyor, ağır film guruları hatırlar mı bu filmi? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Düşük bütçeli Falcon 9 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım yeni bir yatırım yapacaklar, Isparta'da fabrika falan diyorlardı, herkesin kaçtığı, planlanan yatırımların tek tek iptal edildiği bir dönemde iyi bir haber.

https://x.com/etkilihaber/status/1723970386239668504?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Uydu yayını rüzgar yüzünden sürekli kesiliyor, annem için televizyonu ayarlamaktan yoruldum, televizyon kanallarını izlemek için, arada dizi film izlemek için üzmeyecek bir tv stick öneriniz var mı? Çok büyük özellikleri olmasına gerek yok 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizans ve Osmanlı birleşse ne olur dedik, arkadaşla bu şekilde daldık oyuna. Müttefik olduk dünya ticaretine yön veriyoruz, kız alıp veriyoruz, dini İslam olan ülkelerin çoğu, benimle dosluk kurduğu için ona düşman, dini Hristiyanlık olan ülkelerin çoğu da ben Osmanlı ile iyi geçindiğim için bana düşman 😀 Helenotürkizm gibi bir şey oldu.

Oyun Knights of Honor 2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Ön siparişe açılır açılmaz satın aldığım, betasını oynadığım, hikayesi açıldığında büyük bir hevesle girdiğim MW3'ü dün gece iade ettim, Modern Warfare seven biriyseniz hiç satın almayın derim, açın hikayesini bir yerlerden izleyin, çünkü bu oyun çok büyük baskılar ve saçmalıklarla bir stüdyoya ittirilerek yapılmış bir oyun. İçinizdeki MW sevgisi ölsün istemiyorsanız hiç bulaşmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6