3 tane pist denedim, hem de sonuna kadar zorlayarak denedim ve bir kez bile spin atmadım. Oyunu acayip kolaylaştırmışlar.

Edit: Vietnam acayip zevkli bir pist olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son 1 aydır her yerden para geliyor, önce eski sağlık sigortam "sizden fazla para almışız" diye iade yaptı, daha sonra 1 yıl önce ayrıldığım şirket havale gönderdi, bugün ise SGK posta yollamış, "2016 yılında biz sana bir rapordan dolayı eksik para yatırmışız, onu sana geri ödeyeceğiz" diyor 😀 Şaka değil, devlet 4 yıl önce yaşanan bir olayı hatırlayıp para yollamış 😀

İşten çıkalı 1 yıl oldu, eski iş yerim 330

İşten çıkalı 1 yıl oldu, eski iş yerim 330 lira havale yapmış hesabıma :D Arayıp sorsan bir dert, parayı çekip harcasan başka bir dert :D
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

A H*ber izlemeyin, izlettirmeyin. Bu kaçıncı artık ya! İnsan utanır da çeker kanalın fişini, dalga geçer gibi yayın yapıyorlar 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Sabahtan beri elektrikler yok, ne bir açıklama ne de mesajla bilgilendirilme yapıldı. Adamlara soruyorum "neden böyle" diye. "pandemi dolayısıyla vs vs biraz anlayış gösterin lütfen" diye cevap geliyor. Ulan sen her ay 150 lirayı soktun bana, hiç anlayış gösterdin mi? Parasını fazlasıyla verdiğin bir hizmette, karşı taraf sorunlara böyle yaklaşınca deli oluyorum ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tek Whatsapp hesabını aynı anda iki farklı telefonda kullanmak mümkün mü? Biri sim kart takılı diğeri tablet niyetine kullanılan sim kartsız bir telefon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Arkadaş bilgisayarda harici diskten film açtığı zaman ekranın üstünde böyle yırtılmalar oluyor, tarayıcıdan açtığı videolar ve oyunlarda böyle bir sorun yok, harici diski laptop a bağladığı zaman da böyle bir sorun oluşmuyor. Gom player ve km player ile ayrı denedik sonuç yine aynı. Sebebi hakkında bir fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

Bu LGBT'nin nasıl bir lobisi var hala çözemedim. Şu lobi Ermeniler de olsa Ankaya'ya kadar almışlardı herhalde. Yanlış anlaşılmasın, bu duruma karşı falan değilim ama siyahi ırkçılığına bile karşıt bir söylemde bulunsan dünya bu derece bir olamaz. Bu konuda sesini çıkardığın anda kafana vuruyorlar. Tamam genelde eziliyorlar ama sağlam lobileri var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
 • Slim Shady @slim-shady

  Özgürlükçü olduğunu iddia edip,nazi kadar faşistler en az.

 • mrx @mrx

  @cestlavie Kimse kimsenin gözüne bir şey sokmuyor buna da gerek yok zaten, heteroseksueller için üreme organı şeklinde logo konulmadığı gibi eşcinseller için de böyle bir uygulama olmamalı. Bu şekilde logo vs. ile toplumda o insanların daha da ötekileştirilip ayrıştırıldığının farkında olmadan iyi bir şeymiş gibi bu saçma sapan işlerin yapılması aptalca. Sen farklısın sen özelsin demek yerine normal ve toplumun bir parçası olan bir bireysin denilmeli insanlara. Bunun yolu da bu şekilde ötekileştirmek ve farklı sembollerle toplumdan insanları ayrıştırmak değil.

  • cestlavie @cestlavie

   @mrx yazmak üzereydim ben de. x86'ın dediği gibi anlamamakta diretmişim. hakaret yerine açıklayabilirdin yanlış anladığımı. cinsiyetçilikle suçladığım için kusura bakma, biraz daha dikkatli okuyacağım bundan sonra ts'de okuduklarımı.

  • cestlavie @cestlavie

   @cestlavie açıkçası, tam olarak aynı düşünmüyorum senle. üreme organı logosu da göremedim fotoğraflarda uzun süre aradım, inan. bence bu basitçe insanları etkinliğe davet eden bir reklam kampanyası. altında ben başka birşey göremiyorum.

  • cestlavie @cestlavie

   @cestlavie son olarak farkında mısınız bilmiyorum fakat o logodaki renkleri biraz daha dikkatli inceleyin lütfen. kampayanın açıklamasında lgbt'nin adı bile geçmiyor. güncel sorunların ifade edildiği bir logo gibi geldi bana.

   "With some incredible opportunities available, fans of F1 can join us in raising money for the #WeRaceAsOne campaign which recognises the two major issues dominating society at this time - COVID-19, and racism and inequality.

   Launched ahead of the 2020 season, F1 are using the initiative to thank people around the world for the incredible strength they have shown against the global pandemic, as well as to show that the sporting community stand united against racism."

   iyi günler dilerim.

 • Hado @hado

  LGBT için bir şey yaptıkları da yok, Bir hafta logoyu değiş, iki tweet at bitti gitti.

 • burner @burner

  Şahsen ben bunlardan iğreniyorum.

İşten çıkalı 1 yıl oldu, eski iş yerim 330 lira havale yapmış hesabıma 😀 Arayıp sorsan bir dert, parayı çekip harcasan başka bir dert 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

6 yıl geçmiş 😀

Erdoğan'ın 'Twitter, mwitter' açıklaması - BBC TÜRKÇE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Bursa mitinginde ''Twitter, mwitter hepsinin kökünü kazıyacağız'' demesinin ardından Türkiye'de Twitter'a erişim engelle...
BeğenFavori PaylaşYorum yap