京都橘高校吹奏楽部 大手筋商店街パレード Kyoto Tachibana SHS Band

京都橘高校吹奏楽部 Kyoto Tachibana SHS Band 平成29年11月23日 伏見大手筋商店街にてローズパレード出場国内記念パレードの模様です。 ※ブレが特に酷い箇所は編集でカットしています。 #京都橘 #マーチング #Tachibana
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Salda' gölüne millet bahçesi yapılacak.
Kelebekler vadisi'nin sit alanı statüsü düşürüldü.
Kaz dağları malum.

Ülkede nerede bir turistik güzellik varsa, içine etmeye yemin etmişler sanki.

Kaz dağlarına hayatımda 2 kez gittim, benim bulunduğum yerden çok uzak ama Salda olsun Kelebekler vadisi olsun yılda nerden baksan 10-15 kez gittiğim yerler. Bakalım 2-3 yıla kalacaklar mı? Ortada bir uzungöl gerçeği varken hala aynı şeyleri yapmaya devam ediyorlar.

Salda şu anda Ülke'nin en turistik yerlerinden birisi olmasına rağmen İçerideki belediye işletmesi sayesinde aşırı ucuz bir yer. 3-5 tlye karışık tost, 10 tlye bira, 1 liraya ekmek, 1 tlye ayran alabileceğiniz kaç tane yer var? gerçekten üzücü.

https://www.youtube.com/watch?v=NDWx7tiI6gY

Salda Gölü'nde Neler Oluyor?

Salda Gölü'nde neler oluyor? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Burdur’da yapılacak Salda Gölü Millet Bahçesi’nin ihales...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Malezya'da ve Türkiye'de Note 10 fiyatları.

Note 10 256 gb 4.8 bin lira. (Bizde 9.9 bin)
Note 10 + 256 gb 5.4 bin lira. (Bizde 11.4 bin)
Note 10 + 512 gb 6.2 bin lira. (Bu model bize gelmiyor.)
Samsung'un ana sitesi bi de burası.
https://www.samsung.com/my/smartphones/galaxy-note/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben yandım siz yanmayın.
Format öncesi ''Notepad ++ '' İsimli proğramda 50 tane dosyam vardı. Save session ile kayıt ettim, 100 kblik bomboş bi dosya kayıt etmiş, geri döndüremiyorum şimdi bir sürü şey silindi. Yapacağınız işi..

#Notepad++

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
PhoeniXim paylaştı.

#Netflix 'in kurucusu Hastings'in 16 ay önce 'İnternet yayıncılığına müdahale gelirse ne yapacaksınız?' sorusuna verdiği yanıt:
- Biz Suudi Arabistan’da, Pakistan’da varız. Yani oralarda sorun çıkmayacak da Türkiye’de mi çıkacak? Böyle bir şey düşünemiyorum.

Burası Türkiye; her an, her şeye sansür/vergi/yasak gelebilir.

https://sptnkne.ws/8Rjs

Netflix'in kurucusu 16 ay önce 'Pakistan'da da varız, oralarda sorun...

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Netflix'in kurucusu Reed Hastings'in 16 ay önce "Türkiye ve başka bazı ülkelerde internet üzerinden yapılan yayıncılığa müdahale sinyalleri geliyor....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Türkiye diyorlar iyi hoşta bu ülkede Paypal yok yahu Paypal rezilliğe bakın, vikipedi kapalı yahu ? ne için ? burası Türkiye Hastings abicim benim öğretirler sana paşa paşa oturursun. Öyle bir ülke ki alkolde mesela 1 liralık birayı hesaba katalım 15 lira oluyor ne için ? rakı ya bu toprakların geleneği almanyadaki helga lıkır lıkır keyfince içiyor ucuz çünkü e bu ülkenin vatandaşı niye içemiyor öyle ? bunları çok düşünürsen bizim gibi balatayı yakıyorsun. O yüzden ben kafaya koydum köpek gibi de çalışıyorum az biraz para yapayım kenarı koyuyorum hemen de dövize çevirip vs. ilk işim para biraz olsun o arada dil işini de halledeyim saniyesinde tüymek, varsın başka ülkede 5 sene 10 sene yaşayayım burada acı dolu geçireceğim 40 seneden sonsuz kat daha iyi yaşar ölür giderim.

  • ggzmkst1 @ggzmkst1

    pakistan'da arabistan'da sorun çıkmıyor da burada mı sorun çıkacak lafının altındaki anlam: biz her yere göre bir şekilde kılıfına uydururuz, uyarız o yüzden sorun çıkmaz. olabilir mi?

Kız arkadaşımın evini baştan sona mükemmel bi şekilde temizlettirdik, Ev aşırı temiz olunca bu sefer de hamam böcekleri bastı -.-''

Günde 2, bazen 4 hamam böceği öldürüyorlarmış. Bir tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 27
PhoeniXim paylaştı.

Sade ve günlük bir anlatım dili...
https://www.youtube.com/watch?v=bf84cZmxt3s

NEFESİNİ TUT - ABD’DEN 4 ÖDÜL ALAN TÜRK KISA FİLM (IMDB ÖDÜLLÜ)

En çok ödülü ABD’den alan ABD eleştirisi kara komedi. Sade bir hayatı olan Güray’ın çok ilginç bir yeteneği ortaya çıkar. Hem ödül, hem lanet olabilen bu yet...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
PhoeniXim paylaştı.

Haftalık Gündem değerledirmelerine konu sürelerini yazacak kişiye Sponsor olmayı düşünüyorum. Her ay TS+ alıcam. Yapacak biri varsa yoruma yazsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap