PhoeniXim paylaştı.

#akış #engelsizhayat #EngelsizYaşam
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ben bir engelliyim ve uzun zamandır #ıphone mu #Siri ile kullanıyordum. #pc kısmına gelince birilerinin yardımına her zaman muhtaçtım. Piyasada bir çok #engelliler için pc kontrol cihazları olsa da kullanıp kullanamayacağından emin olamadığım için alamıyordum. Geçenlerde biraz araştırma yaparak #glassouse nin bana göre olacağına karar verip alma girişimlerinde bulundum.Ama Türkiye de bir bayisinin olmadığını öğrendim. Biraz yardımla glassouse u geliştiren kişi Mehmet Türker e ulaştık ve Türkiye ye satışının olmadığını öğrendim (bu durum çok üzücü geldi önce) ama Mehmet Türkerin Türkiyeden kendisine ulaşan engellilere bu ürünü ücretsiz yolladığını öğrendim. 2 Temmuzdan bu yana manyak gibi sabahlara kadar netteyim bir maus tıkının sağlıklı bir insan için belki bir önemi yoktur ama benim için ne anlama geldiğini kelimelerle anlatmam mümkün değil.
2017 yılında bu ürün #TÜBİTAK tarafından reddedilmiş. Yazık oysa bir araba ya da bir uçaktan daha fazla katma değeri var. #Amazon da ürünün satış fiyatı 475 dolar artı kargo ve vergiler cihaz bluetooth ile çalışıyor,bluetooth olan bütün cihazlarla kullanılabiliyor.
https://glassouse.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi box almak isteyen varsa kaçırmasın, çok uygun fiyat. 378.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07K3KC5CP/?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

#Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 22
PhoeniXim paylaştı.

Burada bir #site paylaşılmıştı. Bir lokasyon seçince araç içi kamera ile şehirde gezerken #radyo çalıyordu. Hatırlayan bilen var mıdır acaba? Favorilere ekledim sanıyordum.

Teşekkür ederim @ugurcansayan
https://driveandlisten.herokuapp.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap
PhoeniXim paylaştı.

Şu siteye ctrl+v ile resim yapıştırma getirilmesi çok mu zor yav. Diğer sitelerde mis gibi ekran alıntısı ile seçip kopyalabiliyorum ts için illa kaydetmem lazım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18
PhoeniXim paylaştı.

Kampanya diye paylaşılan bu durum aslında bir dramdır!!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuza lightning to to usb A(standart kalın usb girişi) bulabileceğim bir yer var mı? Bir sürü siteye baktım bulamadım 😀

Bu gidişle lightning to usb c / usb c to otg alıp uç uca takacağım 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/x_SlE9Dgobw

Celal Şengor İngilizce yayın yapıyor 🙂

An Interview with Celal Sengor: The Life and Worldview of a Distinguished...

Prof. Dr. Ali Mehmet Celâl Şengör (born 24 March 1955) is a distinguished Turkish scientist whose main field of expertise is geology, but he also has studies...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

20 gündür kullanılmayan yemeksepeti üyeliklerine firma 50 lirada 40 lira indirim yüklemiş, son kullanma tarihi bu gece 12.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Bir başka restorasyon örneği.. 500 yıllık camiyi getirdikleri hale bak, yazık.

(Kastamonu Nasrullah Camii)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Aliexpress'e vergi geldi geleli alım gücümüz sıfırlandı resmen. 1-2 dolara kaliteli şeyler alabiliyorduk. Şimdi boş poşet alsan 20 lira vergisi tutuyor. 5 farklı satıcıdan 2'şer dolarlık ürün almaya kalksan
5x2= 10 dolar yapması gerekirken şu an 10 dolar + ürün başı da 20 lira vergi kabaca= 170 lira falan yapıyor 70 lira yapması gereken ürün.
1-2 önemli ürün olsa hadi yine alınır ama 20 tane 1 dolarlık ürün almayı planlarsan sistem iyice içinden çıkılamaz oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap