PhoeniXim paylaştı.

Murat gamsızdan bıkan saatin dramı….
#mizah #akış #saat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
PhoeniXim paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
PhoeniXim paylaştı.

Ian McKellen (Gandalf/Magneto) İstanbul Film Festivali’ne onur konuğu olarak geliyormuş. Söyleşi de yapacakmış, 7 Nisan Cuma günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall.
Varsa meraklısı, iyi fırsat 🙂
https://twitter.com/ist_filmfest/status/841554309665959938
#Sinema #Gandalf #xmen

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Şifreye karakter kısıtlaması koyan sitelerden nefret ediyorum. 7 karakter sınırı koymuş mesela kamilkoç websitesine. 7 nedir arkadaş?

1500 haneli olsun demiyorum ama en azından 20-30 olması lazım limit koyacaksan bile.

Edit: En fazla 7-8 karakter yazılabiliyor, en az 7-8 değil ne yazık ki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ülkede herkes birbirini kazıklamaya çalışıyor arkadaş ya. Deli oldum sabahtan beri. Bu powerbank alayım dedim saçma sapan bi ton tiple uğraştım.

İlk olarak İngiltere’deki iletişim firması EE’nın Powerbankını satıyor tüm satıcılar. 2 yıl önce once patlama riskli olduğu için geri çağrıldı bu powerbanklar. Oradaki ürünleri Türkiye pazarına sokmuşlar herkes onları sarıyor.

Asus powerbank yok mu diye sordum 3 4 yere hep saçma sapan şeyler gösterdiler. Sonunda birisi zenpowerdı di mi onunki bi tane var elimde diyip verdi, aldım eve gittim şarja koydum. Powerbankın altındaki yazının rengi değişikti onu farkettim, fişi aramaya başladım eğer sıkıntı olursa firma ürünün arkasında dursun diye. Fişe baktım “kontör satışı %0 kdv” yazıyor. Yarın bugün patlasa götürsem bu fişte kontör yazıyor bunu bizden almadınız zaten satmıyoruz ki diyecek.

Gittim iade etmeye. Uzattım adama ters ters bakıp, hem sahte ürün satıyorsunuz hem de fişi kontör almışım gibi kesmişsiniz dedim. Ne sahtesi dedi, hiçbir yerinde asus yazmıyor kutunun, yazı fontu farklı. Üründe de asus yazmıyor ayrıca fişi de bilerek yanlış kesmişsiniz kontör almışım gibi görünüyor dedim. Fişte illa aldığınız ürün mu yazması lazım dedi, aldığım ürün yazması gerekmiyor olsa bile %0 kdv yazmaması lazım %8 veya %18 KDV olması gerekli dedim. Gardeşim ben sana %8 kdvli fiş de keserim %18 KDV de için rahat olsun dedi.. Alın şunu uğraşırmayın beni bariz sahte ürün satıyorsunuz dedim. İade yok değişim yapabiliriz sadece dedi. Eğer orijinali varsa olur niye olmasın. Sizle uğraşacak değilim paramı iade etmezseniz zabıtayı arayacağım ona anlatırsınız derdinizi dedim kredi kartı ile almışsınız nakit iade edemeyiz işlem iptal ederiz falan dediler iade ettim. Bunu yazarken farkettim kutudan da hiçbir belge çıkmıyor, ürünü ithal eden firma, satan firma, garantisi vs hiçbir şey yoktu.

#akış #Türkiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18