Ücretsiz logo tasarlayabileceğim bir site var mı? Üzerinde benim oynama yapmama gerek yok. İsmi yazayım logoyu hazırlasın site. Bir sürü site var aslında ama logoyu hazır ediyorum sonra diyor x ücretle indir.
Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar arkadaşlar. Okulun telefonu çalıyor ve doğal olarak müdürü yani beni telefona istiyorlar. Her defasında memurun odasına git gel epey sıkıcı oluyor. Bu yüzden bir telsiz telefon alayım diyorum odama.
Tavsiye edebileceğiniz bir model var mı? Çekim gücü iyi olması lazım ve çok pahalı olmasın sonuçta kendi cebimden almayacağım. Tam bir f/p ürün lazım bana :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 29

Arabama bi teyp almayı düşünüyorum. Alırken nelere dikkat etmem gerektiği konusunda pek bir bilgim yok. Şöyle orta halli bir şey ne alabilirim. Ekranlı, double vs olmasın. Pioneer, Kenwood, Alpina, Sony vs baktım da anca baktım. Fiyatlar bomba. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

Literatür taraması yapabileceğimiz siteler. En çok kullandıklarımı yazıyorum. İyi bir içeriğe sahip olduğunu düşündüğünüz siteleri yazarsanız onları da ekleyebiliriz.

1-Google Scholar https://scholar.google.com.tr/
2-Yök Ulusal Tez Merkezi https://tez.yok.gov.tr/UlusalTezMerkezi/
3-Türkiye Belge Sağlama Sistemi(TÜBES) http://www.tubess.gov.tr/
4-Ulusal Toplu Katalog(TO-KAT) http://www.toplukatalog.gov.tr/
5-Scopus https://www.scopus.com/freelookup/form/author.uri
6-Proquest https://www.proquest.com/
7-Web of Science/Knowledge https://www.webofknowledge.com/ Bağlantı için üniversite ağı gerekli.
8-Milli Kütüphane https://www.mkutup.gov.tr/tr/Sayfalar/default.aspx
Milli kütüphaneden eserleri belirli bir ücret karşılığında taranmış halini email olarak alabilirsiniz. Hiç denemedim ama böyle bir hizmeti var.
9-Libgen: Rus kökenli bir site ve piyasada yer alan bir çok bilimsel kitabın pdf versiyonunu barındırıyor. Örnek olarak. E-kitap hali bile 500 TL'nin üzerinde olan The Oxford Handbook of Economic Geography kitabını bu siteden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ne kadar etik orası size kalmış. Bazen mecbur kalıyoruz. Birde bu sitenin uzantısı ara ara değişiyor.
https://libgen.is/ güncel hali bu.
10- Sci-hub: https://sci-hub.tw/ Bazen Türkiye'den hiçbir şekilde ulaşamadığınız, online halini indiremediğiniz bir kitap, makale vb. yayın varsa linkini kopyalayıp bu siteye yapıştırın o size indirilebilir versiyonunu hazırlasın. :))

Sizden gelenler kısmı :))
11-EBSCO https://www.ebsco.com/
12-Springer https://www.springer.com/gp
13-Elsevier https://www.ijsr.net
14-Pubmed https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/
15-ClinicalKey https://www.clinicalkey.com/#!/
16-Dergipark https://dergipark.org.tr/tr/
17-Taylor&Francis Online https://www.tandfonline.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

İyi akşamlar arkadaşlar.
2005 model focus aracım var. Geçen baktım baltalar bitmiş. Sanayide kale marka balata taktırdım. 300 km anca olmuştur taktıralı. Bugün arkadaşla halı saha maçına giderken ana yoldan sola sapmak istedim yokuştu frene sonuna kadar basmama rağmen frenler birkaç metre tutma adına hiçbir emare göstermedi. Kıl payı diyebileceğim bir noktada tuttular ve kaza bela olmadan döndüm şükür. Frenin tutmadığı o sırada pedala basarken pedal adeta şiddetli bir şekilde titriyordu. Değiştirmeden önce hiç problemi olmayan frenler bu yeni balatalarla güvensizlik abidesi oldu resmen. Sanayiye gideceğim fakat şöyle bir ön bilgim olsun diye soruyorum. Sebebi ne olabilir bu durumun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 28

İyi akşamlar.
Az önce bir şey farkettim. Bilgisayarımda 12 gb ram var fakat windows sadece 4gb gösteriyor. Bu sorun niye oluştu ve çözümü nedir? :))
Windows 10, 1903
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550jx-core-i7-4720hq-2-6ghz-12gb-ram-1tb-hdd-gtx950m-2gb-15-6-w10-notebook.html

ASUS X550JX CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6"W10...

ASUS X550JX CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-12GB RAM-1TB HDD-GTX950M 2GB-15.6"W10 NOTEBOOK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 35

Dün müzede şunu görünce krize girdim. 😀
Hele bi keçi vardı ki aman aman. Onu gülmekten çekemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Hiçbir oyunu bitiremeyen ben. Bir merakla indirdiğim şu güzel oyunu tek oturuşta bitirdim. Ya bu kadar sakin bir oyun nasıl oldu da beni böyle bağladı kendine. Müzikler, ortam vs. çok hoşuma gitti. Oyun, yüzüğü götürmek zorunda olan Frodo hissi uyandırdı. 😀
#journey

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu marşı bu yorumla hiç dinlememiştim.Hele şu an ülke olarak geçtiğimiz süreci düşününce tüyler diken diken. Ah şimdi orda olmak vardı. Korku, gurur, özlem tüm duyguların birbirine girdiği bir yerde.
https://www.youtube.com/watch?v=Oovg2fzn9vo

TSK Armoni Mızıkası - Plevne Marşı

İşte TSK farkıyla "Plevne Marşı" Dinlerken tüylerinizin diken diken olduğunu göreceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap