#kediseyir #CepTelefonuFotoğrafçılığı
Henüz ele gelmiyorlar. Zamanla :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2-3 ay önce kendime bir elektronik güncelleme yaptım. Hiçbirini araştırmadım öyle ayak üstü kafama estiğinde Mediamarkt gibi mağazalardan aldım.
İyi ki aldım ve fiyatını en çok hak eden dediğim açık ara İpad Air oldu. Meslek icabı okulda da çok işime yarıyor. Kalemiyle birlikte aldım ve öğrencilere ait notlar, ders içeriklerini vs tamamen tablet üzerinden hallediyorum, kağıt tüketimimi baya azalttım. Daha da önemlisi notlarımı artık kaybetmiyorum. 😀 Günlük içerik tüketimi vs için harika bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Dizüstü bilgisayarımda 9.yılına girmişti. Hafif taşınabilir bir şey istediğim için Asus Zenbook 14 UX3402ZA modelini aldım. Oyun vs oynamıyorum zaten bu yüzden performansı benim için gayet yeterli ama bataryası büyük hayal kırıklığı oldu. Aslında bakarken Macbook alıp almamak arasında kaldım. Fakat Pc'de biraz hızlı olmam gerektiği için alışkanlıklarımı değiştirmemek adına bu modeli aldım. Bataryasına güvenip bir yere şarj aleti olmadan asla gitmem. 😀 Touchpad/Numpad olayı güzel.

Kablo karmaşasında kurtulmak adına bir Jbl Tune Flex Nc modelini aldım. Bu üründen de gayet memnun kaldım. Bataryası olsun, ses kalitesi olsun tamam işte daha ne beklenir bir kulaklıktan. :))

Son olarak Samsung S24 aldım. S24 Ultra kürek kadar olduğu için bu modeli aldım. Telefonun kendisi gayet iyi fakat ben kılıfsız kullandığım için telefon bildiğin elime batıyor. Kenarları keskin modeller gözüme hoş geliyordu ama o kadar da konforlu olmadığını anlamış oldum. S10e'nin kenarları daha yuvarlak olduğu için elde çok daha güzel duruyordu. Birde makro çekimlerde sanki S10e daha iyiydi. Bunun nihai kararını bir doğa gezisine çıktıktan sonra vereceğim. 🙂

İnceleme değil, kişisel görüşler. Gayet yeterli diye bir inceleme ölçütü olamaz zaten. 😀
Memnuniyet sıralamam
İpad>Jbl>S24>Asus Zenbook

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ayrılık zor oldu Focus'tan, insan ilk arabasına bağlanıyormuş. 🙂
Hoşgeldin Golf kardeş.
#Benimarabam

Focusu aldığım gönderi. Ağlamıyorum gözüme mazi kaçtı. https://teknoseyir.com/durum/1133293

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 30

https://teknoseyir.com/durum/1609820
5 ayda dana gibi oldu. Aynı pozu vermekte zorlandık.😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube Shorts'a sonunda ileri geri alma barı gelmiş.
#YouTube

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Bir telegram botu paylaşmak istiyorum gem coin kovalayan arkadaşlar varsa çok işlerine yarayacaktır.
https://t.me/EtherDROPS2_bot
Bu istediğiniz cüzdanları takip ediyor. Ben bu cüzdan takibini 1-2 aydır manuel olarak yapıyorum yorucu oluyordu. Bu size balina cüzdanlarından hangi cüzdana ne gönderildi vs bunları sunuyor. 1 haftadır kullanıyorum işinde gayet başarılı.
Ethereum, Fantom, Binance Smart Chain, Polygon, Arbitrum ve Avax ağlarını destekliyor.

EtherDrops Tracking Bot

Notification bot for ALL coins, wallets and NFT. Receive notifications of price movements and liquidity pool change
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
 • Hüseyin H. @hsynn

  Contract kontrol sitesi olarakta son zamanlarda favorim. https://gopluslabs.io/token-security
  Tokensniffer'ın düz arayüzüne göre çok daha güzel ve baya detay veriyor. Tek sıkıntısı tokensniffer'da contractı yapıştırdığınız gibi hangi ağda olursa olsun size sonucu veriyordu, bunda ağı seçmek gerekiyor. Onun dışında gayet başarılı.

 • Hüseyin H. @hsynn

  Tabi hocam ben burada kriptoya çok fazla ilgi yok diye açıkçası pek paylaşım yapmıyorum fakat genel hatlarıyla neler yaptığımı anlatan bir yazı hazırlayabilirim. Ben çünkü şu an hayatımın merkezine tam olarak kriptoyu koymuş durumdayım. Bazen arkadaşlar dalga geçse dahi ben kripto sayesinde hayat standartlarımı 5 yıl içinde yükselteceğime inanıyorum. Zaten buna inanmasaydım gece-gündüz bu alana yoğunlaşmazdım. 15-20 bin gibi rakamlar için bu efora değmez diye düşünüyorum. Ha 5 yıl sonraya başarılı olabilecek miyim, amacıma ulaşmış olacak mıyım bilmiyorum ama en azından denemiş olurum. 🙂 Sanırım 2 yıl oldu bu piyasaya gireli aç gözlülük ve acemilik sonucu kazanacağım miktarın çok daha düşüğünü kazandım. Şu an biraz daha tecrübeli olduğumu düşünüyorum.
  Kazanç ve sürdürülebilirlik konusunda piyasa dinamiklerini iyi takip edip, bağnaz olmazsak bundan daha karlısı olduğunu düşünmüyorum.

 • Şahin. @strdex

  Avax tarafında node var bir tane 🙂

 • Hybrid @hybrid

  Bu araçtan fayda sağlayan oldu mu?

  • Hüseyin H. @hsynn

   Gem/shit kovalayan pek arkadaş yok burada onu anladım. Deneyen bile olduğunu düşünmüyorum. 🙂

  • Hybrid @hybrid

   @hsynn Siz fayda sağlayabildiniz mi? Ben biraz bakmıştım ama bayağı zaman ayırmayı gerektiriyor.

  • Hüseyin H. @hsynn

   @hybrid Evet ben şunun için kullanıyordum.
   Bazı token basan standart kişiler yani devler var. İşte token çıkartıyor 2 haftada 1 vs. Onu sürekli günlük bsc, ethscandan girip bakmak yerine buraya kurdum. Günlük olarak buraya bakıyorum. Yüksek tx veya bot önleme amacıyla seri tx'ler gördüğümde bu sefer manuel olarak bscscan, ethscandan takibe başlıyorum.
   Bunun dışında son 2 haftadır, çinli bir geliştirici cüzdanını takibe almıştım. Son derece güvensiz contractlarla farm yapıyordu. Hani bende o ilk açtığında ufak 10-15 dolar atıyordum, kimisi direkt scam kimisi 20-30x gibi kar bırakıyordu.
   Yani aslında bu benim işimi kısalttı. Güzel, yardımcı bir araç benim için.

Oğlum sen ne tatlı şeysin öyle.😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Denemelik işler. Kaşık formunu tutturabildim. Bu gürgen ağacıydı. Şimşir ağacından evime bir takım yaparım yazın. :))
Yontma aleti de almam gerekiyor tabi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1628870
Geçenlerde halı saha için f/p krampon tavsiye istemiştim. Joma markası dikkatimi çekti, biraz bakınınca fena bir marka olmadığını gördüm ve Joma Aguila 2201 modelini 789 TL'ye aldım.
Kalıp olarak günlük ayakkabılarımla aynı numarayı sipariş verdim ve ayağıma tam oturdu diyebilirim.
Kalite olarak iyi duruyor, tabanındaki dişler halı saha için gayet yeterli, dönüşlerde vs kaydırmıyor yere sağlam basmanızı sağlıyor.
Tek kötü yanı siyah dışında bir rengi yoktu bu modelin. Bu markanın da envai çeşit kramponu varmış. Bakalım bu kaç maç dayanacak.
#halısaha #krampon
https://www.hepsiburada.com/joma-aguila-2201-erkek-siyah-futbol-hali-saha-ayakkabi-aguw2201tf-p-HBCV00003ANT8W?magaza=Sporborsasi

BeğenFavori PaylaşYorum yap