Şu ipadleri deneyebileceğimiz tek yer apple mağazaları mı?
Bu aralar bir tablet almayı düşünüyorumda. S7, s7plus birde ipad'e bakmak istedim ama hepsi stokta var alacaksan al diyor. Samsung mağazasında denedim samsung tabletleri ama vatan, teknosa vs hiçbirinde açık ipad yok. Tamam samsungun kalem hissi güzel ama acaba ipad'in nasıl onu da görmek istedim
#tablet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hahahahah😅
#bitcoin
Gem coinlere ayı yok şu an. Oyna devammm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.marketcapof.com/
Coin/Token marketcaplerini karşılaştırabileceğiniz site.
Hayal kurarken lazım olur. 😅

Cryptocurrency Market Cap Calculator, Simulation and Statistics | MarketCapOf

Compare cryptocurrencies and find out what price your crypto coin would have with another crypto's market cap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://teknoseyir.com/durum/1492203
İğneler beni hep korkutmuştur. Tam twitter kripto fenomeni ağzıyla bakın demiştim.😅😅
Aralık başındaki iğneyi şaşırtmayan bir şekilde doldurdu. Bundan sonrası sanırım kısa bir fud dönemi ve ardından yükseliş olacaktır.
#bitcoin

Şu 42.000'deki iğne adamı korkutmuyor değil.

Şu 42.000'deki iğne adamı korkutmuyor değil. Şahsi fikrim bu iğne kapanmadan yükseliş başlamayacağı yönünde. Hatta o iğneye inersek korkuyla oradan bile salabiliriz.(Umarım inmeyiz)...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yemek yerken metal tadı geliyor.
Arkadaşlar çok saçma (sanırım sadece hayvansal gıdalar tüketirken oluyor) ağzıma metal tadı gelmeye başladı. Böyle bir şey olabilir mi?
Birkaç gün önce bir omlet yapmıştım. Fakat yiyemedim. Bu tadı ilk o omleti yerken aldım. Dedim belki tava çizilmiştir, döktüm omleti tavayı da daha kullanmam dedim. Sonra bugün okulda öğlen sulu köfte vardı. Patates, havuç yerken bu tad gelmiyor ama köfte yediğim anda ağzımda metal tadı hissediyorum.
Böyle bir şey yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

Arkadaşlar İphone 7 Plus için şarj aleti alacağımda sadece şarj kablosu çıkıyor karşıma. Var mı önerdiğiniz bir ürün? Sadece kablo değil adaptörde olacak, çatladı şu an kullandığımız. MFİ lisanslı olursa iyi olur. Pek bilgim yok apple tarafında tek bildiğim MFİ 😅
Fiyat 150-200 olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rahmetlik dualsense başlığında paylaştığım mham an itibariyle 10x.
https://teknoseyir.com/blog/pcde-playstation-dual-sense-keyfi#comment-5372882
#metahamster
Cg listelemesi gelebilir diyolla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekle ekle bir hal oldum. Çıkmazsa, olurda aşağı giderse sağlam girer.
Tablodaki buy noktaları dışında iki kere'de mexc'de buy yaptım. Toplam 8 farklı alım yapmışım.
#mogulproductions #stars #ceek
+Bitmart hack olayında çalınan tokenler arasında olması biraz sıkıntılı tabi. Son durum ne onu bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsızm Abi lütfen konuyu kaldırma bu bir sigara bırakma girişimidir.
Arkadaşlar öncelikle kafada bitirin elektronik faydalı değil vs konularına girmeyelim. Öyle yorum gelirse konu dağılmasın diye silerim. Kusura bakmayın.
Elektronik sigara kullanan arkadaşlar var mı? Varsa hangi modeli tavsiye edersiniz, sigarayı bırakmayı düşünüyorum ama doğrudan bırakamam biliyorum kendimi. Elektronik sigara ile bu süreci daha kolay atlatacağımı düşünüyorum.
Doğrudan model yerine bunları inceleyen bir kişi, kanal, forum tavsiyesi de olur.
Birde bu batarya olayından korkuyorum. Suratımızda patlamaz de mi.
Birde bunları satan siteler çok kolpa geliyor bana nereden alabiliriz güvenilir olarak. Bütçe 1000-1500'e kadar çıkabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 33
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Elektroniğe geçmek yerine, sigaraya kota koyup, plasebo etkisinden faydalanmaya çalışın (sakız, bant vb). Çünkü, ciğerer sıcaklıkla birlikte aktarım performansı yükselen bir organdır. Elektronik de sıcaklıktan yararlandığı için daha kötü etki edebilir. Tabi ki nikotin miktarının ayarlanmasını sağladığı için avantajlı görülebilir ama dezavatnajlarının da iyi değerlendirilmesi gerekiyor.

 • My_Techno @my_techno

  Öncelikle sende biliyorsundur ki sigarayı bırakmanın en güzel yolu hiç başka bir şeye bulaşmadan direk bırakmaktır. Ama gel gelelim ki herkes de öyle bir azim ve nefis yok. Ben 5 yıldır e cig kullanıyorum, bir zamanlar bu işin tedarik halkasında da bulundum binlerce cihaz sahiplendirdim ve sigarayı bırakmak isteyen yüzlerce kişiyle görüşmüş oldum haliyle.

  Benim anladığım şu, bir kere doğru cihaz ve doğru likit sayesinde e cig ile sigarayı bırakamama gibi bir ihtimalin yok onu söyleyeyim(alerjin vs yok ise). Bu mantaliteyle başlarsan ve samimi olarak bırakmak istiyorsan, ELEKTRONİK SİGARALAR SİGARAYI BIRAKMAN İÇİN EN İYİ ALTERNATİFTİR günümüz dünyasında.

  Cihaz, likit ve ekipman gibi ihtiyaçlarının hiç birini internet sitelerinden karşılama. Zira bu ürünlerin satışı yasak! Yüksek ihtimalle dolandırılacaksın 🙂 Bir kaç istisna var ama onlarda resmi mercilerin gözüne girmeden yapmayı başarabiliyorlar fakat senin o siteleri bulma imkanın yok 🙂

  +Peki nereden alacağım?

  - Daha önceden facebook grupları üzerinde dönüyordu bu işler fakat çok ayyuka çıkınca facebook tüm e cig satış gruplarını kapattı ve artık bütün satış işleri Telegram gruplarında dönüyor. Telegram arama kısmına e cig izmir veya istanbul artık nerede oturuyorsan o şehrin ismini ekleyerek aratıp elden alabilirsin veyahut komunite gibi olmuş e cig gruplarını bulup orada tedarikçilerden kargo ile alabilirsin.

  +Hangi cihazı ve likiti alayım?

  -Uzun uzadıya yazamayacağım fakat başlangıç için hazır coilli dediğimiz herhangi bir cihazı alabilirsin bütçene uygun olan. Likit ise bu işin en can alıcı kısmı! Bu işte en önemli şey likittir ve en çok susitimal edilen ürün de likit. Çok para kazanıyorlar likit işinden çünkü cihazı bir kere satıyorlar ama likite her daim müşteri var. Bunu gören şark kurnazları ucuza kalitesiz bileşenler ile hijyensiz ortamda leş likitler üretip satıyorlar ve sen bunları bilmeden aldığın için 1 ay sonra ya bu e cig kesmiyor, yakıyor, tatsız, iğrenç vs deyip tekrar sigaraya dönüyorsun.. Bu ''evyap'' dediğimiz likitler, insanların bileşenleri alıp kendileri harman ederek yaptığı likitler. Bir de premium likit diye tabir edilen dünya markası ve fabrikasyon üretim olan tamamen ithal likitler var ama çok pahalılar.. Örneğin Cutwood, Fiwe Pavns, Halo gibi tüm üretim süreçleri denetlenen markalar.

  Başka sorun varsa yazarsın aklıma gelenler bunlar. Sen ne kullanıyorsun dersen, mtl dediğimiz sigara içimi bir atomizer ve altında ufak bir mod kullanıyorum. Atomizerim hazır coilli değil böylelikle hem daha sağlıklı hem de maliyeti çoook daha düşük oluyor(bknz RTA atomizer). Likitlerim evyap ama güvenilir ve içeriğini bildiğim bir kişiden alıyorum. 7,5mg nikotin bana yetiyor, daha aşağısına düşemiyorum. Sen ilk etapta 9 veya 12 mg ile başlayabilirsin.

  Türkiye'de en çok üyeye sahip olan ve bu işin ilklerinden bir forum var aşağıya linkini bırakıyorum, yeni başlayanlara özel anlatılan bir ton yazı mevcut okumanı tavsiye ederim. Ayrıca forum sahipleri ile anlaşan güvenilir tedarikçilerde var satış başlığında buradan da satın alabilirsin ama ben elden almanı tavsiye ederim hem kendi şehrinde ki satıcılarla tanışmış olursun ilerde bir ihtiyacın olursa yardımcı olurlar hemen. Forumda üyelik oluşturmazsan tüm sayfalara erişemeyebilirsin.
  https://www.esfvape.com/

  • Hüseyin H. @hsynn

   Çok güzel bilgiler verdiniz teşekkürler. Bu siteye göz atayım. Çünkü altı üstü bir sigara diyodum. Likit, atom, pil o bu bir dünya şeyi varmış.😅
   Cihazlar konusunda bu sektörün en iyisi diyebileceğimiz marka hangisi. Yukarıda arkadaşın önerdiği voopo mesela iyi bir markaya benziyor baktığım kadarıyla. Bu camianın mercedesi hangi marka yani. :))

  • My_Techno @my_techno

   @hsynn Çok fazla konu var ama bir anda hepsine vakıf olmaya çalışma. Bir an önce bir cihaz al ve sigaradan kurtul. Bu işin mercedesi diye bir şey yok işte. Mesela pil olayında Sony iyidir ama cihazlarda hazır set aldığın için model bazlı ve bütçene göre bakacaksın. Vaporesso'nun Swag 2'si fena durmuyor mesela bir göz at bakalım 550tl idi set halinde. Buna benzer bir cihaz ve sony vtc6 pil al. Güzel de bir likit bul kendine ve başla. Sonrasın da ise kendin telini ve pamuğunu sarabileceğin bir mtl atomizer al. Asıl işin vakkosu orada 🙂

  • Hüseyin H. @hsynn

   @my_techno Tamamdır. Eyvallah sağ olasın.

 • cgdincer @cgdincer

  Sen bırakmadan o seni bırakmaz. Sende zaten bırakmayı düşünüyor görünmüyorsun. Sigara, puro pipo, nargile, çay, kahve, kola, bunların hiç bir farkı yok.

 • undefined @undefined

  Doktora gitmeyi denediniz mi? Bırakmaya yardımcı olacak ilaçlar var.