Formula 1 canlı yayınlarını izlemek için hangi mecraları kullanıyorsunuz acaba? Legal veya illegal, kaliteli görüntü verecek her seçeneğe varım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Assasin's Creed Odyssey oynarken linkte verdiğim müzik hoşuma gitti ama bir türlü bulamadım.
Shazam ve türevleri ile aradım oyunun soundtrack albümünü sonuna kadar dinledim yine yok. Son çare oyunu oynarken sesi kaydettim bir de buradakilere sorayım dedim. Bu müziği gören duyan yada bulabilecek bir yol bilen var mıdır acaba?
https://vocaroo.com/4jaK4RM0hFL

Vocaroo | Online voice recorder

Vocaroo is a quick and easy way to share voice messages over the interwebs.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba herkese, bu aralar bilgisayarımdaki film dizi vs. medyayı android tv’den izleyebilmek için yollar arıyorum. Bu arayışımda DLNA ile tanıştım ve ev ağı kurmaya yarayan programlar ile boğuştum fakat stabil bir şekilde çalışan bir program bulamadım. Sizin bildiğiniz ev ağı kurmaya yarayan bir program var mı veya başka bir sistem var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ipod
Elimde harddiski bozuk 5. Nesil bir iPod Classic vardı. Ben bunu sd card ile çalışacak şekilde modifiye ettim fakat müzikleri çalarken takılmalar oluyor. Böyle bir sorunla karşılaşan veya bir fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, genelde oyun oynanacak bir monitör almak istiyorum fakat rekabetçi değil hikayeli ve tek oyunculu oyunlar olacak bunlar. Panel seçimi yaparken tepki süresine ve ekran tazeleme hızına dikkat etmeli miyim. IPS panel veya 75 hz bir monitör beni üzer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Herkese iyi akşamlar.
Babamın emektar Samsung Galaxy S3 telefonunda kamera klasöründeki yüzlerce resim bir şekilde silinmiş. Bunları kurtarmanın bir yolu var mıdır? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba. Bu ay sonu eşimin iş değişikliği nedeniyle taşınmamız gerekiyor. Yeni iş yeri Mall of İstanbul'da. Buranın çevresinde, tek bir toplu taşıma ile Mall of İstanbul 'a gelinebilecek bir site bilen var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskilerden bir oyun aklıma geldi ama ne diye aratacağımı bilmiyorum. Ekranda bir böcek yada o tarz bir şey var ve biz ona yakalanmadan tüm ekranı çizgiler çekerek kaplamaya çalışıyoruz. Var mı hatırlayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap