@umtk yardımına ihtiyacım var. Gamesir X2 alma niyetindeyim Amazondan aşağıdaki linkteki ürünü buldum ama orijinalliği kafamı karıştırdı. Satın alıtken nelere dikkat etmeliyim.
https://amzn.eu/d/hiqGl2Y

Cankypu GameSir X2 BT Oyun Denetleyicisi Kablosuz Mobil Oyun Gamepad Joystick...

Cankypu GameSir X2 BT Oyun Denetleyicisi Kablosuz Mobil Oyun Gamepad Joystick Gerilebilir Android iOS Desteği Bulut Oyun için : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

1,5 yıl önce Amazondan aldığım kablosuz kulaklığın teki bozuldu. Bu durumda marka ile mi yoksa Amazon ile mi iletişime geçmek gerekir.
O kadar aramama rağmen hiç bir şekilde amazon müşteri hizmetlerine direkt yazabileceğim bir yer bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda i7 7700k satan var mı acaba. i5 7500'lü sisteme son bir upgrade yapmak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaüstünü düzenlemek için bir program ararken Fences 4 ile karşılaştım. Kendi sitesinde 23 dolar olduğunu görünce bir hüsran oldu ama başka bir satış kanalı var mı diye bakarken Steamde de satıldığını gördüm. Hemde 32 TL 🙂 Aldım hemen. Böyle bir masaüstü düzenleme programı arayan varsa bi bakabilir bence.
https://store.steampowered.com/app/1815630/Fences_4/

Fences 4 on Steam

Automatically sort your desktop apps, files, and folders on Windows 10 and 11 with Fences. Create shaded areas on your desktop, bring your fences to the front of active programs using Peek, and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic kuponuyla Read Dead Redemption 2 yanına Kena Bridge of Spirits ekledim, indirimle birlikte ikisi 74,80 TL'ye geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ev ağı olarak Keenetic Omni DSL + Mi Wifi Router ikilisini kullanıyorum. Modemde bulunan USB girişine bağladığım hard diskime Router üzerinden bağlandığım telefonum ve televizyoum ile erişebiliyorum fakat bilgisayarımdan erişemiyorum, ağ altında gözükmüyor. İnternetten araştırdım ama sonuç alamadım. Konu hakkında yardım edecek birileri var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5000 TL civarına alınabilecek, kamera bakımından en iyi telefon hangisidir bu aralar. Hanıma bi telefon alma niyetindeyim de. Önceliğim kamera bu yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kimse paylaşmamış yada ben görmedim. Nerden baksan bu bir başarıdır.

https://tr.motorsport.com/fia-f2/news/resmi-cem-bolukbasi-2022de-formula-2de-yarisacak/7200835/

Resmi: Cem Bölükbaşı 2022'de Formula 2'de yarışacak!

Son yıllarda hem sanal yarışlarda hem de pistlerde başarılı sonuçlar elde eden Cem Bölükbaşı, 2022'de Formula 2'de yarışacağını duyurdu!
BeğenFavori PaylaşYorum yap