Eskilerden bir oyun aklıma geldi ama ne diye aratacağımı bilmiyorum. Ekranda bir böcek yada o tarz bir şey var ve biz ona yakalanmadan tüm ekranı çizgiler çekerek kaplamaya çalışıyoruz. Var mı hatırlayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TozluRaflar 'a selamlarıyla birlikte.

Sistem 1999! 2019 İçin Nostalji Sistem Toplama Rehberi

90'lardan 2000'lere uzanan tozlu parçaları toplayıp "Sistem 1999"u bir araya getirdik. Nostalji Sistem Toplama Rehberi'nde 20 küsür yaşında parçalar bakalım ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bu akşam The Legend Of Zelda'yı bitirdim. Bitti bitmesine ama credits'ten sonra ana menüye attı ve oradaki son kayıt ana düşmanla savaşmadan hemen önce olan. Hiç bir şey anlamadım bu durumdan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'de Worms oyunlarında indirim var. Hangisini tavsiye edersiniz.
#steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#steamindirimleri 'nde Rise of the Tomb Raider 17,80 ₺. Fena değil gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba TeknoSeyir ahalisi, bir sorunum var.
Ekran kartı olarak Gtx 1060 kullanıyorum ve hiç bir oyunda parlaklık (gamma) ayarını değiştiremiyorum. Daha önce böyle bir sorun yoktu. İnternette araştırdım ama cevap bulamadım, acaba bu sorunu daha önceden yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu ekrandaki widgeti nasıl kaldırabilirim. Normal bir widget değil neyin nesidir anlamadım, bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neymiş vay efendim 2023'te lozanın geçerliliği bitecekmiş, tüm yer altı zenginlikleri bizim olacakmış vs. vs. Böyle cahilce düşüncelere direk kızmam ama aslını anlatmaya çalışırken bilgiyi reddedenlere tüm öfkemi kusarım. Bugün maalesef karşımdaki kişi annem 😩

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Benden söylemesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

2 ay kadar önce bir bilgisayar toplamıştım. Bilgisayar ile ilgili bir sorunum var, ekran kartım Asus Gtx 1060 3gb bu kart ile 4k oyun oynanmaz farkındayım fakat denemek için eski veya basit oyunları 4k oynamayı denedim ve sorunsuz akıcı oynatıyor fakat bir anda görüntü gidiyor ve ekran kartı fanları son hızda dönüyor. Bunu ilk başta çok takmadım çünkü sonuçta bunu 4k'da yapıyordu. Fakat geçenlerde Crysis 2 kurdum ve 1080p'de oynarken yine aynı şey oldu akıcı bir şekilde oyunu oynarken görüntü gitti ve fanlar son hızda dönmeye başladı. Ekran kartı ısısı 66 dereceyi geçmiyor, driverlar güncel. Bunun sebebi kartın 3 Gb olması olamaz diye düşünüyorum. Benzer bir durumla karşılaşan var mı acaba? Yada sebebi ne olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12