#ipod
Elimde harddiski bozuk 5. Nesil bir iPod Classic vardı. Ben bunu sd card ile çalışacak şekilde modifiye ettim fakat müzikleri çalarken takılmalar oluyor. Böyle bir sorunla karşılaşan veya bir fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, genelde oyun oynanacak bir monitör almak istiyorum fakat rekabetçi değil hikayeli ve tek oyunculu oyunlar olacak bunlar. Panel seçimi yaparken tepki süresine ve ekran tazeleme hızına dikkat etmeli miyim. IPS panel veya 75 hz bir monitör beni üzer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Herkese iyi akşamlar.
Babamın emektar Samsung Galaxy S3 telefonunda kamera klasöründeki yüzlerce resim bir şekilde silinmiş. Bunları kurtarmanın bir yolu var mıdır? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba. Bu ay sonu eşimin iş değişikliği nedeniyle taşınmamız gerekiyor. Yeni iş yeri Mall of İstanbul'da. Buranın çevresinde, tek bir toplu taşıma ile Mall of İstanbul 'a gelinebilecek bir site bilen var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskilerden bir oyun aklıma geldi ama ne diye aratacağımı bilmiyorum. Ekranda bir böcek yada o tarz bir şey var ve biz ona yakalanmadan tüm ekranı çizgiler çekerek kaplamaya çalışıyoruz. Var mı hatırlayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TozluRaflar 'a selamlarıyla birlikte.

Sistem 1999! 2019 İçin Nostalji Sistem Toplama Rehberi

90'lardan 2000'lere uzanan tozlu parçaları toplayıp "Sistem 1999"u bir araya getirdik. Nostalji Sistem Toplama Rehberi'nde 20 küsür yaşında parçalar bakalım ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Bu akşam The Legend Of Zelda'yı bitirdim. Bitti bitmesine ama credits'ten sonra ana menüye attı ve oradaki son kayıt ana düşmanla savaşmadan hemen önce olan. Hiç bir şey anlamadım bu durumdan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam'de Worms oyunlarında indirim var. Hangisini tavsiye edersiniz.
#steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#steamindirimleri 'nde Rise of the Tomb Raider 17,80 ₺. Fena değil gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • pabu @pabu

    @kaancaliskan Minimum limit olarak 45 gormek cok da dogru degil bence, 60Hz ekranda 30FPS verip frametime performansi sabit tutarak her saniye iki duplicate resim gostermek daha akici geliyor (Vsync ile yirtilma olmaksizin). Son birkac yildir Digital Foundry'yi takip ediyorum YouTube'ta, bana cok katkisi oldu. Ogrendim ki "akicilik" illa ki yuksek framerate ile olmuyor. 30 olsun, ama KILITLI olsun, ne yukari ciksin ne asagiya 1 fram dussun, yine o akicilik hissini aliyorsun, konsollarin taa eski konsollar doneminden beridir halk icerisinde "akici" olarak bilinmelerinin sebebi bu, muhendisligi guzel yapilan oyunlarin frametime performanslari da iyi oluyor, %98-99 sure boyunca degismiyor, boylece akicilik hissi veriyor. Benim laptopta GTX960M ver, 2GB. AC Origins'i istesem Low ayarlarda 1080p oynardim, ama onun yerine 900p'ye inip High ayarlara cektim, RivaTuner'dan da FPS'yi 30a sabitledim ve oyle bitirdim, gayet lezzetli bir deneyim olmustu. MX130 cok da guclu bir GPU degil, benimkine benzer bir mantigi 720p ile denemeni tavsiye ederim.