Masaüstünü düzenlemek için bir program ararken Fences 4 ile karşılaştım. Kendi sitesinde 23 dolar olduğunu görünce bir hüsran oldu ama başka bir satış kanalı var mı diye bakarken Steamde de satıldığını gördüm. Hemde 32 TL 🙂 Aldım hemen. Böyle bir masaüstü düzenleme programı arayan varsa bi bakabilir bence.
https://store.steampowered.com/app/1815630/Fences_4/

Fences 4 on Steam

Automatically sort your desktop apps, files, and folders on Windows 10 and 11 with Fences. Create shaded areas on your desktop, bring your fences to the front of active programs using Peek, and...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic kuponuyla Read Dead Redemption 2 yanına Kena Bridge of Spirits ekledim, indirimle birlikte ikisi 74,80 TL'ye geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ev ağı olarak Keenetic Omni DSL + Mi Wifi Router ikilisini kullanıyorum. Modemde bulunan USB girişine bağladığım hard diskime Router üzerinden bağlandığım telefonum ve televizyoum ile erişebiliyorum fakat bilgisayarımdan erişemiyorum, ağ altında gözükmüyor. İnternetten araştırdım ama sonuç alamadım. Konu hakkında yardım edecek birileri var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5000 TL civarına alınabilecek, kamera bakımından en iyi telefon hangisidir bu aralar. Hanıma bi telefon alma niyetindeyim de. Önceliğim kamera bu yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kimse paylaşmamış yada ben görmedim. Nerden baksan bu bir başarıdır.

https://tr.motorsport.com/fia-f2/news/resmi-cem-bolukbasi-2022de-formula-2de-yarisacak/7200835/

Resmi: Cem Bölükbaşı 2022'de Formula 2'de yarışacak!

Son yıllarda hem sanal yarışlarda hem de pistlerde başarılı sonuçlar elde eden Cem Bölükbaşı, 2022'de Formula 2'de yarışacağını duyurdu!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 ve 3 tartışılmakla birlikte Matrix, 3 filmlik güzel bir seridir. Tıpkı Terminator'ün 2 filmlik güzel bir seri olması gibi.
Bazı şeyleri tadında bırakmak gerekir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, yeni bir VDSL modem alma arefesindeyim. Halihazırda Xiaomi 4A Giga Router sahibiyim. En uygun fiyatlı olacak şekilde hangi modemi önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anker 20000 mah 18W taşınabilir şarj cihazı 140 TL. Bence uygun.
https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0886DRRZL?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

Anker A1363 PowerCore Select 20000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı,...

Anker A1363 PowerCore Select 20000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı, PowerIQ 2.0 18W Çift Çıkışlı, Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap