merhaba arkadaşlar,

bugün n11 üzerinden bir ürün satın aldım, ilk satın aldığımda en geç 14/11/2019 tarihinde kargoya verileceği yazıyordu, şimdi tekrar kontrol ettiğimde en geç 18/11/2019 tarihinde kargoya verilir yazıyor. Satıcılar bu şekilde kafalarına göre değişiklik yapabiliyor mu? ve benim bu konuda hakkım nedir? bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Nakahella @nakah

    Hocam normalde iade falan hakkınız oluyor sanırım ama şu indirim döneminde 18'i bile zor elinize geçmesi falan. Bu dönemlerde çok bekletiyorlar yoğunluktan ötürü.

  • anıl @anil_

    Bende de en geç 18/11/2019 tarihinde kargoya verilir yazıyor. Siparişi iptal etmekten başka bir hakkımız var mı bilmiyorum açıkçası. Bilen varsa bilgilendirebilir.

  • ersoy @ersoy

    n11'de o tarihlere pek belli olmuyor, geçen ay bir iki üründe 15 gün sonra kargolanır diyordu, iki gün sonra kapıya geldiler. Bir de ürün söyledikleri tarihte elinizde olmazsa iptal olayı sunuyorlar. Herhalde n'olur n'olmaz diye tarihi geç yazıyorlar.

Yargıtay'dan sağlığı bozulan işçinin savunmasız ve tazminatsız atılmasına onay

Yargıtay, ağır hastalığa yakalanan işçilerle ilgili dikkat çeken bir karar verdi. Yargıtay İçtihadı Birleştirme Hukuk Genel Kurulu kararına göre işveren, hastalığı tedavi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,

Whatsapp'a veya Whatsapp Web'e gelen tüm mesajları otomatik olarak mail adresine yönlendirmenin bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar günaydın.

Opera Browser da herhangi bir sayfa açık olmamasına rağmen ekteki resimde de göreceğiniz üzere Görev yöneticisinden baktığımda prantez içinde 17 yazıyor ben bir sayfa açtım diyelim 18 oluyor.

Konu hakkında fikri olan var mı acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır sorunsuz kullandığım laptop son bir haftada iki sefer "DPC Watchdog Violation" hatası vererek mavi ekrana düştü ve restart attı, minidump içindeki dosyayı aşağıda paylaşıyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

ASUS X550J
i5 4200H
bios date 07/09/14 ver. 04.06.05

https://www.dosyaupload.com/eq6e

012919-5453-01.dmp

Download file - 012919-5453-01.dmp
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler Telekom Fiber aboneliğim bu ay sonu bitiyormuş, yaptığm araştırmalarda aşağıdaki sonuçlara ulaştım. Bulunduğum sitede FİBER olarak sadece Telekom var.

- TELEKOM FİBER 24 MB HIZ LİMİTSİZ İNTERNET 105 TL
- D SMART ADSL 16 MB HIZ LİMİTSİZ İNYERNET 90 TL
- TURK.NET BİZİM SİTEYE GELEMİYORMUŞ
- SUPERONLİNE VDSL 24 MB HIZ LİMİTSİZ İNTERNET 115 TL
- VODAFONE 16 MB HIZ LİMTSİZ İNTERNET İLK 12 AY 85 TL SONRAKİ 12 AY 95 TL

Gördüğüm kadarıyla el mahkum telekom'a devam edeceğim.

Var mı önerileriniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

arkadaşlar barda kullanmak için aşağıdaki ses kartı iş görür mü. mekana müzik dinletmek maksadıyla kullanılacak. Ben hiç anlamam bu işlerden bir arkadaşım sordu bende sizlere danışmak istedim.

https://www.musicstore.de/en_TR/TRY/M-Audio-M-Track-HUB/art-PCM0013981-000

M-Audio M-Track HUB

The M-Track Hub is a 3-port USB monitoring interface that is perfect for anyone who demands a high-quality audio interface monitoring hub.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir konuda yardım rica edeceğim.

Şirketteki internete depo çalışanların saat 18:00 - 01:00 arası girebilmsini ofis tarafındaki çalışanların da saat 07:00 - 21:00 a kadar girebilmesini istiyorum, bunun için modem arayüzünden bir ayar yapma imkanı varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap