Whatsapp yardım.

Arkadaşlar sorun benim sorunum değil, eşimin bir arkadaşının sorunu, eşim bana sordu bende size sorayım dedim. Google dan baktım ama kesin olduğuna dair bir bilgi bulamadım.

arkadaş yanlışlıkla Whatsapını telefonunda silmiş, yedeklemesi açık olmadığı için yeniden kurduğunda mesajlar gelmemiş, şimdi eski mesajlarını getirme derdine düşmüş bu konuda yapılabilecek bir şey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Günaydın arkadaşlar,

Yandex mail hakkında desteğe ihtiyacım var, bilenler bilir gmail'in recent mode desteği var bu şuna yarıyor, aynı maili ofis içinde birden fazla kişinin kullandığını düşünün bu kişilerin hepsi pop3 kullansın veya farketmez bir kısmı IMAP şeklinde de kullanıyor olabilir.

Mesela pop3 kullanan biri bir mail attığında, o maili ancak atan kişi kendi Outlook da görebilir ama outlook mail kurulumunda kullanıcı adının başına " recent: " yazarak mail kurulumu yapılmışsa o atılan mail, ilgili mailin kurulu olduğu tüm çalışanlar tarafından görülebilir.

Ben yandexte buna benzer bir destek veya mode göremedim, bilen duyan varsa destek rica ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bosu @bosu

  POP3 kullanıyorsa, email'i herkesin görmesi için recent yazmak yerine kendi mail adresini yazarak maili aynı anda kendine göndersin. Basit bir yol işinize yararsa bu şekilde kullanabilirsiniz.

  Ama eğer şirketteki herkes IMAP kullanırsa bir kişi mail atarsa giden kutusu içerisinde herkes görür.

  Yada aslında en iyi çözüm yolu maili görmemesi gereken personlerlere farklı mail hesabı açılabilir ve herkes IMAP kullanir.

 • Ronnie Kray @ronnie-kray

  Dünya çapında Rus firmalarına ambargo varken dünya'da. Yandex e bulaşma derim 🙂
  Mailler gitmez, düşmez etmez falan..

Sövmek istemiyorum ama dizi ve filmler için, altyazıları Google Translate üzerinden çevirerek altyazı sitelerine ekleyen embesiller var, izlerken insanın kafasına sıkası geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Excel yardım,

Merhaba arkadaşlar excelde şöyle bir şey yapmak istiyorum nasıl yapabilirim.

A1 hücresinde harf varsa C1 yeşile boyanacak, A1 hücresinde Karakter varsa C1 yeşile boyanıp içine 1 yazılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 33 / 39

#excel #excelyardım

Arkadaşlar merhaba, eklediğim resimdeki gibi bir excelim var, yapmak istediğim A1 sütunundaki mükerrer plakaları bulmak ve plakanın bulduğu satırı komple silmek. Çok farklı şeyler denedim ama genelde satır kaydı o nedenle sizlerden yardım istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Excel konusunda yardım rica edeceğim.

ekli resimde de göreceğiniz üzere A2 ve A6 sütunlarında değerler ve bu değerlerin yanlarında da açıklamalar var. Ben mesela plaka sütunundan A2 deki değeri seçtiğimde bana sadece A2 ve B2 alanındaki bilgiler geliyor, benim istediğim A2 yi seçtiğimde A2-A6 arası olan b2-b5 değerlerin gelmesi. Tabi bu değerler duruma göre değişken olacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Ülkede özellikle istanbulda takip mesafesini koruyarak araç kullanamayacakmıyım, illa öndeki aracın tamponuna mı yapışmak lazım?! Arkadan gelerek sellektör yapan, yada zaten bir araçlık takip mesafesi olan öndeki araçla araya giren dingiller yüzünden sinir sahibi oldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12